תחפושת פוקימון בייבי-פיקאצ'ו-קרנבל-תחפושת-כובע-סרוגה

האנימות הפופולריות של הפוקימונים הוחזרו לחיים בשנת 2016 על ידי פיתוח המשחק Pokemon Go. משחק זה זוכה כרגע לפופולריות רבה ברחבי העולם ונהנים בו גם מבוגרים וגם ילדים. במאמר זה ברצוננו לתת לך כמה רעיונות עבור תחפושת של פוקימון במרדי גרא או ליל כל הקדושים, שיכולים לשמש השראה לתחפושת הבאה.

רעיונות לתחפושות של פוקימונים – פיקאצ’ו לתינוק

תחפושת פוקימון שמלה מפוארת-בייבי-ליל כל הקדושים-התחפושת-פיקאצ'ו-דלעת

הפוקימון המפורסם ביותר בעולם הוא פיקאצ’ו הצהוב הקטן שיכול לאחסן ולפלט חשמל. התחפושת כפיקאצ’ו מתאימה לילדים ולמבוגרים כאחד ומוצעת בגדלים רבים ושונים. עם זאת, אם אתה רק רוצה להכין את תחפושת הפוקימון של פיקאצ’ו לילד או לתינוק שלך בעצמך, אתה צריך מכנסיים צהובים וז’קט עם מכסה מנוע, שעליהם עליך לתפור גם אוזניים וזנב..

תחפושת לאחים פוקימונים

תלבושות פוקימון אחים-אפר-קטש-פיקאצ'ו-תלבושות קרנבל

פוקימונים בדרך כלל קטנים מהמאמנים שלהם, ולכן תחפושת של פוקימונים מתאימה לתינוקות ופעוטות. לאחים, יש רעיונות נחמדים להתאמה של תלבושות קרנבל, כמו הפוקימון פיקאצ’ו לילד הקטן יותר והמאמן שלו אש לגדולה יותר..

איפור פנים לפיקאצ’ו במקום תחפושת פוקימון

תחפושת פוקימון ציור פנים-פיקאצ'ו-רעיון-קרנבל-ליל כל הקדושים

אם אין לך זמן להכין תחפושת פוקימון בעצמך, תוכל להמציא את הילד כפיקאצ’ו או פוקימון אחר במקום. לשם כך, אתה צריך צבעי פנים תואמים לציור הפנים ותבנית עם הפוקימונים המתאימים.

משפריץ תחפושת קרנבל פוקימון לתינוק

תחפושת פוקימון-לתפור-עצמך-ליל כל הקדושים-קרנבל-בייבי-שיגי-רעיון

פוקימון המים של הספריטל מזכיר צב בעל גוון עור כחול-טורקיז בהיר. תחפושת פוקימון משפריץ מושלמת לתינוקות, במיוחד כשהם זוחלים. המאפיינים החשובים ביותר הם השריון החום על הגב, מכסה המנוע כפנים והזנב הכחול בצורת ספירלה.

אש פוקימון כתחפושת לילדים למרדי גרא או ליל כל הקדושים

פוקימון-תחפושת-ילדים-צ'ארמנדר-צ'ריזארד-תחפושת ליל כל הקדושים-רעיון

אם ילדכם רוצה להתחפש לפוקימון אש, מומלץ Charmander או אחת הגרסאות המפותחות שלו Glutexo או Charizard. מכיוון שהפוקימון הזה נראה קצת יותר מצמרר, הוא מתאים יותר לתחפושת ליל כל הקדושים. הצבע הכתום הוא בעל חשיבות מרכזית בתלבושת הפוקימונים של צ’ארמנדר, וכך גם הלהבה על הזנב.

תחפושת ליל כל הקדושים לילדים – פוקימון הגנגר

פוקימון-תחפושת-גנגאר-ילדים-התחפושת-רעיון-ליל כל הקדושים-קרנבל

רעיון מתאים נוסף להלווין הוא פוקימון הגנגר. זוהי רוח רפאים עם פנים מצמררות ועיניים אדומות המפיצות פחד ואימה. לדוגמה, אתה יכול להכין תחפושת של גנגר בעצמך מבד סגול כהה כמו קטיפה.

רעיונות לתחפושות של פוקימונים לתינוקות

פוקימון-תחפושת-אפר-קרנבל-תחפושת-בייבי-פיקאצ'ו-צעצוע

יש מגוון רחב של תחפושות אפשריות של פוקימונים ותינוקות תמיד נראים איתם מקסימים. מלבד התלבושות של הפוקימונים בפועל, הילד יכול להתחפש גם למאמן פוקימונים. הדמות הראשית של האנימה היא אש קטצ’ם בת העשרה, הבעלים של פיקאצ’ו והוא רעיון טוב לתחפושת קרנבל..

תחפושת פוקימון פיקאצ’ו לנשים

פוקימון-תחפושת-פיקאצ'ו-חולצה-זנב-אוזניים-צהוב-חום-קרנבל

לא רק ילדים, אלא גם מבוגרים אוהבים להתחפש לפוקימונים. כאן הראנו תלבושת מופתית של פיקאצ’ו לנשים. אתה צריך חולצת טריקו צהובה כדי לצבוע עם שני פסים חומים על הגב. ניתן להכין את הזנב והאוזניים מקרטון או מקצף צהוב ולצבוע אותם בצבע חום במקומות המתאימים. בעזרת צבע פנים אדום אפשר לשים את הלחיים האדומות, הסמליות לפיקאצ’ו.

עשו עיצוב ציפורניים תואם עבור תחפושת פוקימון

פוקימון-תחפושת-ציפורניים-עיצוב ציפורניים-רעיונות-פיקאצ'ו-פוקבול-ניילארט

תחפושת פוקימון טובה לנשים משלימה בצורה מושלמת עיצוב ציפורניים תואם. ציפורניים צהובות עם הפנים של פיקאצ’ו נראות מצחיקות ומשלבות יפה עם תחפושת הפיקאצ’ו. אפשרויות אחרות הן לצבוע את הציפורניים בלבן ואדום ככדור פוקס או להפוך אותן לצבעוניות עם הפנים של פוקימונים פופולריים.

תחפושת אש קטשום למרדי גרא או ליל כל הקדושים – התכונות החשובות ביותר

פוקימון-תחפושת-אפר-קטשום-כחול-אפוד-כובע-כפפות-פיקאצ'ו

לתחפושת מאמן הפוקימונים המושלמת כדאי לשים לב למאפיינים החשובים ביותר של הדמות. כחלק עליון, אש קטחום לובשת אפוד כחול עם פסים צהובים על חולצה לבנה. הכובע האדום עם פנים לבנות ואלמנט שחור הוא גם חובה לתלבושת שלו. הדבר האחרון שאתה צריך הוא כפפות ירוקות ללא אצבעות, תיק גב ופוקימון הפיקאצ’ו להשלמת המראה.

תחפושת Ash Ketchum – רעיון לנשים ולגברים

תחפושת פוקימון-נשים-גברים-אפר-קטשום-תכונות-כובע אפוד

תחפושת Ash Pokemon Trainer מתאימה לא רק לגברים, אלא גם לנשים. תוספת אפשרית לכך היא כמה כדורי פוקס שתוכלו להכין בעצמכם בקלות. זה לוקח רק כמה כדורים לבנים או שקופים, צבע לבן ואדום, קלטת חשמל ונייר לבן.

הכינו בעצמכם פוקבול

פוקימון-תחפושת-אפר-פוקבול-פשוט-עשה-זאת-בעצמך-רעיון-ליל כל הקדושים

הכדורים נצבעים תחילה, מחציתם אמורים להיות אדומים והחצי השני לבן. באמצע בין שני הצבעים, סרט חשמלי שחור או סרט גאפה תקוע ומעגל קטן עשוי נייר לבן. צור מספר כדורי כדור כדי שתוכל לתפוס את כל הפוקימונים.

רעיון לתחפושת פוקבול לנשים

פוקימון-תחפושת-גבירותיי-פוקבול-שמלת-קשת-קרנבל לבן-אדום

במקום תחפושת של פוקימון, אתה יכול גם להתחפש לפוקבול. התחפושת זו לנשים היא קלה יחסית להכין בעצמך, מכיוון שהיא דורשת לבוש פשוט כגון חצאית לבנה וחלק עליון אדום.

תחפושת מאמן פוקימונים – ערפילית

פוקימון-תחפושת-קוספליי-ערפילית-קרנבל-תחפושת-פוקבול-טוגפי

תחפושת פוקימון נוספת למאמנים היא דמות האנימה מיסטי – חבר של אש. תחפושת הקרנבל הזו מושלמת לנערות ונשים המעדיפות דמות נשית להתחפושת. למיסטי יש שיער אדום שהיא עונדת בקוקו בצד אחד.

הפוך תחפושת ערפילית לעצמך עבור מרדי גרא

פוקימון-תחפושת-ערפילית-צהובה-עליונה-אדומה-משובצת-כתפיות-כתפיות-פוקבול-טוגפי

אם אתה רוצה להתחפש ל- Misty למרדי גרא או ליל כל הקדושים, תוכל להכין את התחפושת בקלות בעצמך. מיסטי לובשת חולצה צהובה, מכנסי ג’ינס, כתפיות אדומות וצ’וקים. לקבלת המראה המלא, אתה עדיין צריך כמה כדורי פוקס ופלאש פוקימון טוגפי.

תחפושת פוקימון למרדי גרא או ליל כל הקדושים לזוגות

פוקימון-תחפושת-קוספליי-מאמן-אפר-ערפילי-קרנבל-תחפושות-זוגות

תחפושות זוגיות פופולריות בכל מקום למרדי גרא ולאלווין והן נראות ממש נהדר. מהנושא של פוקימון ישנן גרסאות שונות לתחפושות לזוגות. בין אם אש ומיסטי, אש ופיקאצ’ו או שני פוקימונים – התחפושת התואמת בטוח תמשוך הרבה תשומת לב.

הרכבת רעיונות לכל המשפחה

פוקימון-תחפושת-ליל כל הקדושים-קרנבל-התחפושת-משפחה-הורים-ילדים

תלבושות תואמות מתאימות גם לכל המשפחה. לדוגמה, הורים יכולים להתחפש למאמנים של פוקימונים והילדים כפוקימונים הפופולריים שלהם. אין גבולות ליצירתיות בכל הנוגע לנושא הפוקימון וישנן אפשרויות רבות לתחפושות ליל כל הקדושים ומרדי גרא..

תלבושות קרנבל של פוקימונים לקבוצות

פוקימון-תחפושת-מאמן למבוגרים-קוספליי-תחפושות-רעיונות-התחפושת

האם אתה מחפש תלבושות קבוצתיות נהדרות למרדי גרא, אז אתה צודק עם נושא הפוקימון. בין אם פוקימונים או מאמן פוקימונים, רצוי לחלק את התפקידים זה לזה מראש כך שלא תהיה כפילות.

תחפושת פוקימון עשה זאת בעצמך מחומרים פשוטים

פוקימון-תחפושת-דיי-פיקאצ'ו-תחפושת-פיג'מה-קופסה

כמה תלבושות של פוקימונים יכולות להיות עשויות מחומרים זולים ועם מעט מאמץ. עבור תחפושת פיקאצ’ו לילדים, למשל, אפשר להשתמש בפיג’מה צהובה פשוטה או בחליפת טרנינג, קצת קרטון, צמר גפן, לבד וסרט ראש..

הכינו תחפושת פיקאצ’ו משלכם לילדים

פוקימון-תחפושת-ילד-פיקאצ'ו-פשוט-עשה בעצמך

עליך לחתוך ברק מהקרטון ולכסות אותו בצמר גפן ולבד כדי להפוך את הזנב בצורת הברק. ניתן להכין את האוזניים מאותם חומרים ולאחר מכן להצמיד אותם לפס עם הדבק החם. זוג מגפי גומי צהובים וקצת אדומים ללחיים ותלבושת ה- Pikachu DIY מוכנה.