נושא משפחת תחפושת קרנבל של אליס בארץ הפלאות

בין אם זה לקרנבל או פשוט למסיבת נושא, נושא “אליס בארץ הפלאות” מושלם להכנת תלבושות יצירתיות בעצמך. הספר הפופולרי והעיבודים הקולנועיים הרבים מציעים מגוון דמויות מעניינות לשחזור. לכן יש לנו הרבה רעיונות נהדרים עבור תחפושת אליס בארץ הפלאות להרכיב למבוגרים ולילדים לשמש השראה למסיבת התחפושות הבאה.

תחפושת אליס בארץ הפלאות לנשים למרדי גרא

תחפושת אליס בארץ הפלאות חתולה כחולה-שמלה-סינר-צ'שייר

סרטי דיסני נחשבים זה מכבר למקור השראה קלאסי בכל הנוגע לתחפושות קרנבל. אליס בארץ הפלאות הוא סיפור לא טיפוסי עם הרבה דמויות מעניינות ומשונות שחיות בעולם בדיוני. דווקא ההבדלים בדמויות הם שהופכים אותם לכל כך מעניינים ופופולריים בקרב ילדים ומבוגרים ברחבי העולם. הדמות הראשית, אליס, היא נערה עם שיער בלונדיני המציעה רעיון טוב של תלבושות קרנבל לנשים או לבנות.

הפוך את תחפושת אליס בארץ הפלאות בעצמך – תכונות

תחפושת תחפושת של אליס בארץ הפלאות-אליס-סינר-קשת

בסרט האנימציה, אליס לובשת שמלה בצבע תכלת עם סינר לבן, גרביונים לבנים ונעליים שחורות. כתכשיטים, יש לה סרט שחור עם קשת בשיער הבלונדיני שלה. אם תרצה להכין את השמלה לתחפושת אליס בארץ הפלאות בעצמך, תוכל לתפור אותה או פשוט לתבל שמלה תואמת מהארון..

תחפושות של מלחמת הכוכבים לקרנבל – 20 רעיונות יצירתיים לתחפושות קרנבל

תלבושות קבוצתיות לקרנבל – 20 רעיונות לתחפושות קרנבל למשפחות

תלבושות קרנבל – 24 רעיונות יוצאי דופן מהסרטים

שלב שילוב של תחפושת אליס עם איפור

תחפושת תחפושת אליס בארץ הפלאות-אליס-ורוד-לחיים

כהשלמה לתחפושת אליס, ניתן גם למרוח מייקאפ בהתאמה. ראשית, התחל עם קצת ורוד ללחיים וגוון ורוד כהה יותר לשפתיים. לאחר מכן ציירי את עיניך בצללית כחולה בהירה, מרחי מעט מסקרה וסיימת.

תחפושות מצחיקות של אליס בארץ הפלאות

תחפושת אליס בארץ הפלאות-בית מצחיק-רעיון-גדול-אליס

עם אלמנט מצחיק, כל תחפושת קרנבל הופכת למעניינת ומושכת את העין עוד יותר. לדוגמה, אתה יכול להפוך את הבית של הארנב הלבן מקרטון בנוסף לתחפושת אליס בארץ הפלאות ולהשתמש בו כדי לשחזר את אליס הבוגרת.

תחפושות אח של אליס בארץ הפלאות

אליס בארץ הפלאות-תחפושת-אח-שמלה-אליס-ילדה-ארנב

יש הרבה דמויות בסיפור של לואיס קרול שאפשר לחקות יחד לתלבושות קבוצתיות יצירתיות. לאחים, תוכלו לשלב את תחפושת אליס בארץ הפלאות עם זו של הארנב הלבן, חתול צ’שייר או הכובען המטורף.

רעיונות לתחפושת אליס בארץ הפלאות – הארנב הלבן

תלבושות אליס בארץ הפלאות-עשה-לעצמך-ילדים-מארס-ארנב

הארנב הלבן מהסיפור הוא רעיון חמוד לתחפושת אליס בארץ הפלאות. אתה יכול לבחור בין המראה מסרט האנימציה לזה מתוך הסרט. בלייזר כחול כהה עם פפיון אדום או אפוד אדום עם פפיון כהה – הבחירה היא שלך.

תחפושת ארנב לבן לילדים ולמבוגרים

אליס בארץ הפלאות-תחפושת-שמלת באני-אוזניים-שעון כיס-איפור

תחפושת הארנב הלבן למרדי גרא מתאימה לתינוקות או לילדים וגם למבוגרים. לגברים התחפושת מורכבת מחולצה לבנה, מכנסיים ובלייזר. נשים, לעומת זאת, יכולות להחליף את המכנסיים והחולצה בשמלה וגרביונים.

תחפושת ארנב של אליס בארץ הפלאות

אליס בארץ הפלאות-תחפושת-ארנב-תחפושת-דיי-מרץ ארנב-קרנבל

עם זאת, אם אין ברשותכם בגדים מתאימים בצבעים הנדרשים, תוכלו להשתמש גם בצבעים ושמלות לבחירתכם. אולם במקרה זה, עליך למצוא אביזרים מתאימים או לעשות עבודות יד שבעזרתם תוכל לזהות אותך כדמות הנבחרת.

הכינו בעצמכם תחפושת של אליס בארץ הפלאות – הארנב הלבן

תחפושת של אליס בארץ הפלאות-גבירותיי-ארנבת-שעון-כיס-חצאית

הארנב הלבן מאליס בארץ הפלאות תמיד ממהר ולכן עונד שעון כיס גדול. השעון ואוזני הארנב הם המרכיבים החשובים ביותר בתלבושת הארנב הלבן. להלן תמצא שתי הוראות כיצד תוכל להכין אותן בקלות בעצמך.

אוזני ארנב DIY לתלבושת הארנב

אליס-בארץ-הפלאות-תחפושת-ארנב-אוזניים-פינקר-סרט-מנקה צינורות

כדי לעצב את האוזניים, תזדקק לסרט ראש וכמה חומרי ניקוי לבנים. ראשית, קח שני חומרי ניקוי לצינורות והנח “X” למעלה. לאחר מכן סובבו אותו יחד עד לקבלת צורה “V”. כעת עטפו היטב את הקצוות סביב סרט הראש כדי להחזיק אותן במקומן. לאחר מכן מקפלים מנקה צינורות נוסף לשניים ומהדקים אותו בין האוזן הגדולה. חזור על הפעולה עבור האוזן השנייה ואוזני הארנב הפשוטות נעשות.

שעון כיס טינקר

אליס בארץ הפלאות-תחפושת-תכשיטים-ארנב-שעון-כיס

בנוסף לאוזני הארנבת, תחפושת אליס בארץ הפלאות הזו זקוקה גם לשעון הכיס. אתה יכול להכין שעון פשוט מריקון עגול של קצף, נייר זהב, תבנית עם שעון וסרט זהב.

תחפושת אליס בארץ הפלאות לגברים – הכובען

תלבושות של אליס-בארץ הפלאות-תחפושות-קרנבל-קבוצתיות

אחד הרעיונות הפופולאריים ביותר לתחפושת אליס בארץ הפלאות לגברים הוא הכובען המטורף. בסרט האנימציה של דיסני, הכובען בעל שיער לבן וחובש כובע עליון ירוק שכותרתו “10/6”. בסרטו של טים ברטון, לעומת זאת, הכובע, בגילומו של ג’וני דפ, נראה קצת יותר אקסצנטרי ומראה זה מועדף אפוא לתלבושת של מרדי גרא..

תחפושת כובעים מטורפת

alice-in-wonderland-make-your-your-hat-maker

כדי להכין תחפושת אליס בארץ הפלאות של הכובען בעצמך, אתה צריך הרבה יצירתיות והרבה בגדים שונים. המאפיינים החשובים ביותר הם הכובע העליון, המעיל עם תחרה על שולי השרוולים והפפיון הצבעוני.

תחפושת כובע עם פאה

אליס בארץ הפלאות-תחפושת-כובעת-דיי-תחפושת-פאה

נשים יכולות להתחפש גם לכובען למרדי גרא או לכל אירוע אחר. כשזה מגיע לבגדים, אתה יכול גם לאלתר ולהשתמש בבגדים מהארון שלך. עם פאה כתומה, חגורת דיו DIY עם סלילי חוט וגליל, אתה מקבל את מראה הכובעים המטורף.

תחפושת הכובעים עם איפור

תחפושת alice-in-wonderland-costume-mad-hatter-costume

חלק חשוב נוסף בכובען שמגלם ג’וני דפ הוא האיפור. תחפושת יצרנית הכובעים מושלמת עם הצבעים המתאימים לפנים. בשביל זה אתה צריך פריימר לבן, צללית בכחול, אדום וורוד, כמו גם שפתון ורוד ואודם.

ממציאים את הכובען המטורף – הוראות

תחפושת-עליזה-פלא-תחפושת-מטורפת-כובעת

כדי להמציא את פני הכובען המטורף, ראשית עליך לצפות את כל הפנים בבסיס לבן ולסיים באבקה. לאחר מכן מרכיבים את קו המים של העיניים בעזרת אייליינר לבן. לאחר מכן, מרכיבים את העפעף השמאלי בכחול והימנית עם צללית סגולה. למרוח מעט אדום מתחת לעיניים ועל הלחיים ולהמציא את השפתיים בעזרת שפתון ורוד. לבסוף, ניתן למרוח מייק אפ כתום על הגבות או להדביק עליהן שיער אדום.

תחפושת מלכת הלבבות אליס בארץ הפלאות למרדי גרא

תחפושת-אליס-בארץ הפלאות-מלכת לבבות-איפור תחפושות

התחפושת השנייה של אליס בארץ הפלאות שמתאימה לנשים בלבד היא מלכת הלבבות. הוא מגיע בהרבה וריאציות שונות ואתה יכול להיות יצירתי עם הכנת התחפושת בעצמך. חלק חשוב בתלבושת זו הוא שוב האיפור הנכון.

תחפושת מלכת הלבבות עם איפור

תחפושת אליס-בארץ הפלאות-מלכת לבבות-הוראות איפור

כאן תמצא הוראות מפורטות לאיפור מלכת הלב. בהתאם לחוויית האיפור שלך, הוראות אלו יכולות להיות קלות מאוד או מעט תובעניות, אך עם קצת תרגול בהחלט תצליח. עם זאת, אם אינך יכול לעשות את האיפור בעצמך, בקש עזרה מחבר.

איפור מלכת הלבבות בהשראת הסרט

אליס-בארץ הפלאות-תחפושת-איפור-גברת-של-לב-עיניים-שפתיים

בסרט של טים ברטון לאליס בארץ הפלאות, למלכת הלבבות יש מראה קפדני, שעבורו אתה צריך איפור ספציפי. פניה של המלכה האדומה שוב לבנים, העפעפיים מאופרים לחלוטין בכחול עד הגבות והפה צבוע כמו לב. למלכה האדומה כתם לידה קטן על לחיה השמאלית.

הכינו תחפושת משלכם של אליס בארץ הפלאות

אליס-בארץ הפלאות-תחפושות-גבירותיי-לבבות-תחפושות-צווארון-כרטיסים

ישנן אפשרויות רבות לתחפושת מלכת הלבבות אליס בארץ הפלאות. הצבעים, בהם אדום ושחור שולטים, חשובים. רעיון מצוין ל- DIY לתחפושת יהיה צווארון עשוי קלפים שתוכלו להכין בעצמכם בעזרת קלפי משחק ומהדק.

אביזרים לתחפושת מלכת הלב

אליס-בארץ הפלאות-תחפושת-גברת-לב-לבוש-רעיונות-אביזרים

מוטיבים ואלמנטים בצורת לב ממלאים תפקיד חשוב בתלבושת מלכת הלב. אם אתה תופר את התחפושת בעצמך, אתה יכול לחשוב על כמה לבבות עשויים לבד לשמלה או לחצאית. ניתן גם לתבל את האביזרים בעזרת המוטו, למשל עם קלפי משחק.

תלבושות מלכת הלב ומלך הלבבות לילדים

תחפושת-עליסה-בארץ הפלאות-מלכת-לב-רעיונות-מלך-לבבות

ומה היא מלכה בלי המלך שלה? מלכת הלב ומלך הלב מציגים רעיון נפלא לתחפושות שותפות לילדים או למבוגרים. בגדים בצבע אדום, מבטחים עם לבבות וכתרים בעבודת יד הם כל מה שאתה צריך.

תחפושת פשוטה של ​​אליס בארץ הפלאות מחיילי קלפים

אליס בארץ הפלאות-תחפושת-כרטיס-חייל-חולצת טריקו לבנה-אייס

אם אין לך זמן להכנה ארוכה לקרנבל או למסיבת הנושא, אז אתה יכול להכין תחפושת מהירה כחייל קלפים בעצמך. לשם כך אתה צריך חולצת טריקו לבנה שתוכל לקשט בניילון דבק כקלף משחק.

תחפושות של אליס בארץ הפלאות למבוגרים

תחפושת אליס בארץ הפלאות-פשוט-רעיונות-כובען-גיחוך-חתול

למרות שאליס בארץ הפלאות היא ספר ילדים, גם מבוגרים אוהבים להתחפש לדמויות הפופולריות ביותר של הספר. עם בגדים בצבעים הנכונים ואביזרים מתאימים, תוכלו לחסוך הרבה כסף על תחפושות שנרכשו ועדיין להיראות נהדר במסיבת התחפושות.

רעיונות פופולריים לתחפושת אליס בארץ הפלאות – חתול צ’שייר

תלבושות של אליס בארץ הפלאות-צ'שייר-חתול-עשה זאת בעצמך

דמות פופולרית נוספת מההיסטוריה היא חתול צ’שייר. הוא מאופיין בפה הגדול והמחויך ובפרווה הדו-גוונית. לכן תחפושת אליס בארץ הפלאות של חתול צ’שייר דורשת איפור טוב או לפחות מסיכה.

הכינו את תחפושת חתול צ’שייר בעצמכם

תחפושת alice-in-wonderland-costume-cheshire-cat-cost-make-yourself

חתול צ’שייר כתלבושת הוא רעיון פופולרי לילדים. כדי להכין את התחפושת בעצמך אתה יכול להשתמש בחולצה בצבע סגול ולקשט אותה בפרווה מלאכותית בגוון ורוד בוהק עם פסים. הזנב והאוזניים יכולים להיות עשויים מאותו חומר.

תחפושת חתול צ’שייר לילדים

alice-in-wonderland-costume-cheshire-cat-costume-accessories-diy

המאפיין החשוב ביותר של חתול צ’שייר הוא החיוך. אם אתה רוצה להכין את תחפושת אליס בארץ הפלאות ללא איפור, תוכל להכין את החיוך בעצמך. תחילה גזרו את התבנית מקטון ונייר, ולאחר מכן ציירו את השיניים בעיפרון שחור והצמידו אותן למקל עץ.

תלבושות שותפים מאליס בארץ הפלאות

אליס-בארץ-הפלאות-תחפושת-עשה-לעצמך-רעיון-תאומים

התאומים דידלדיי ודידלדום הם רעיון מצוין לתלבושות שותפות מאליס בארץ הפלאות. התחפושת מתאימה בצורה מושלמת לאחים או אחים ומתאימה גם לבנות וגם לבנים.

הכינו בעצמכם תחפושת אליס בארץ הפלאות

אליס-בפלאאר-תחפושת-תאומים-דידלי-דידלדום

כדי לחקות בצורה מושלמת את התלבושות של דידלדיי ודידלדום, אתה צריך חולצות צהובות עם צווארון לבן וקשת כחולה, מכנסיים אדומים וכובעים אדומים. לקשט את הכובעים בדגל צהוב והתלבושת התאומה אליס בארץ הפלאות מוכנה.