אטריות טינקר סוגי פסטה זנים צבעים

אטריות מגיעות בצורות וגדלים שונים ואי אפשר פשוט לאכול אותן. הזנים הצבעוניים מתאימים במיוחד לעבודות יד עם ילדים. זה יוצר תמונות יפות, שרשראות ודברים אחרים. ניתן לתפור, להדביק או להשחיל פסטה וגם לשלב בדמיון עם חומרים אחרים. באופן כללי, אין גבולות ליצירתיות. לקראת מרדי גרא הקרוב בחרנו ארבעה רעיונות נהדרים לתחפושות מבחינה נושאית ותוכלו לנסות מיד עבודת יד לפסטה.

יצירה עם פסטה זה כיף

אטריות טינקר רעיונות מהנים דמיון

עבודות יד עם פסטה ממש מהנות לילדים. תלוי מה אתה רוצה לעשות עם זה בעצמך, בין אם הפסטה מושחלת או תקועה, כמה זנים טובים יותר מאחרים. כאן אנו מציגים את צורות הפסטה הפופולריות ביותר שניתן להשתמש בהן להפליא בעבודת יד.

  • פארפל נראים כמו זבובים או פרפרים.
  • פנה היא סוג הפסטה הנפוץ ביותר. מדובר באטריות שפופרות קצרות שהן חלולות מבפנים.
  • פוסילי הן פסטה בצורת ספירלה.
  • קנלוני הם אטריות גדולות ועבות מאוד המתמלאות.
  • Orecchiette הם אטריות קטנות וחצי עגולות שמזכירות במעט מולים קטנים ומשמשות בעיקר למרקים וסלטים..
  • מקצ’רוני הם אטריות שפופרות צרות יותר מפננה ובדרך כלל בעלות צורה מעוקלת מעט.
  • ריגטוני הם עטים עם משטח מצולע.

כמובן שישנם סוגים אחרים של פסטה עם צורה מעניינת מאוד שלא רשמנו כאן. עם זאת, אתה יכול לפתח את היצירתיות והדמיון שלך תוך התעסקות בפסטה ולנסות את צורות הפסטה השונות.

צבע את הפסטה

אטריות טינקר צביעת מברשת ריסוס לצבע

כאשר יוצרים עם פסטה, הפסטה האינדיבידואלית נצבעת בדרך כלל מכיוון שהיא פשוט יפה יותר ומעניקה לה שריקת דקורטיביות. בהתאם לגודל הילד, אתה יכול להשתמש בצבעים שונים. בהתאם לכך, עליך לחשוב עד כמה גדולות האטריות עצמן יכולות להיות. ניתן לצבוע אטריות בצבעי מאכל וכן בצבעי מים או צבעי אקריליק. אתה יכול גם להשתמש בצבע ריסוס. אפשרות נוספת הטובה ביותר לעיצוב עם ילדים צעירים היא פשוט לקנות פסטה צבעונית. אלה נבדלים זה מזה לא רק בצבע, אלא גם בטעם. לפסטה הירוקה טעם נוסף של תרד או תבלין כמו פטרוזיליה או בזיליקום, השחור בטעם תמנון, האדום – כמו עגבניות וכו ‘..

אטריות טינקר צובעים זבובים צבעוניים

אתה או ילד יכולים בקלות להשתמש במכחול ולצבוע לצבוע את האטריות בצורה דמיונית. אין גבולות ליצירתיות. בעת צביעת הפסטה כדאי אולי לשקול כיצד הם ישולבו זה עם זה לאחר מכן. ניתן להשתמש בעזרים כגון קשיות או שיפודי קבב על מנת להקל על התהליך. אפשר לעשות דברים נהדרים באמת עם הפסטה הצבעונית. רעיון מקורי באמת הוא להשתמש בסוגים שונים של פסטה לתלבושת קרנבל או קרנבל תוצרת בית. בהמשך אנו מציגים 4 השראות נהדרות עם הוראות קצרות.

הכנת תחפושת עם אטריות: 4 רעיונות נהדרים

אטריות טינקר תלבושות לילדים רעיונות

מה שאתה יכול לעשות עם מעט פסטה פשוט לא ייאמן! עבודות יד עם פסטה למרדי גרא, קרנבל או למסיבה רעולי פנים היא הזדמנות נפלאה לילדים לעצב חלקית את התחפושת שלהם. עם 4 ההשראות הנפלאות האלה לתלבושות קרנבל DIY עבור ילדים, אותן אנו מציגים כאן, פריטי לבוש מהצרכים שלך משולבים עם אביזרים העשויים מפסטה. תחפושות מקוריות כמו ענני גשם, פיות, רובוטים והיפ הופרים נוצרים.

יצירה עם פסטה: תחפושת ענן גשם

אטריות תחפושת אטריות גשם מעילי גשם צהובים

לתחפושת ענן הגשם אתה צריך מעיל גשם ומגפי גשם. ניתן להשתמש בכובע ישן או בכובע ל”ענן “. כעת, בעזרת דבק ריסוס, מסדרים כמות גדולה של צמר גפן או כותנה על הכובע או הכובע כך שהוא כבר לא נראה ונראה כמו ענן..

תחפושת טינקר אטריות מעיל גשם ענן צהוב

בזמן שהדבק מתייבש, אפשר להדביק את אטריות הפנה הצבעוניות יחד כך שיחפפו מעט ויצרו צורת ברק. לשם כך משתמשים בדבק חם. לבסוף, אתה מסדר את הבזקי האטריות בקצה התחתון של הכובע או הכובע. עדיף לסדר את הפסטה לפי צבע ליצירת אפקט קשת.

יצירה עם פסטה: תחפושת פיות

תלבושות פחחות אטריות פיות פרפר ורודות

ההצעה הבאה היא קצת יותר משוכללת לחיקוי – פיה יפה. למטרה זו, תחפושת דמוית פיות מורכבת בעיקר, במידת האפשר בוורוד – חצאית טוטו, חולצה פשוטה גם בוורוד או ורוד, חותלות תואמות או גרביונים ונעליים..

תחפושת טינקר אטריות פרפר פיית סרט שרביט קסמים

לאביזרים יש חשיבות רבה לתחפושת הפיות. כלומר, אלה עשויים מפסטה. מקצ’רוני ופרפל מתאימים במיוחד למטרה זו; ניתן לצבוע אותם כרצונם מראש או לצבוע אותם בצבע מאכל אם רוצים. עבור עבודת יד אתה צריך גם חוט תכשיטים. אתה יכול להשתמש בו ליצירת אביזרי פיות נהדרים מהאטריות הצבעוניות.

תחפושת טינקר פסטה פרפר טינקר הוראות רעיון

סרט וכמובן שרביט קסמים הם תוספת מושלמת לתחפושת פיות תוצרת עצמית. ניתן להוסיף פרטים שובבים אחרים גם לבגדים ולנעליים. אם יש כנפיים לתחפושת, אז הם יכולים להיות מעוטרים להפליא בפסטה.

אטריות תחפושת טינקר פיות טוטו ורודות

עם קצת חוט דקורטיבי, ניתן להביא את הפארפל הקטן למיקום אנכי וכך לחבר אותו למקומות שונים בצורה מקורית במיוחד. בדרך זו אתה יוצר שרביט קסמים, כתר פיות ומקשט את תחפושת הפיות.

יצירה עם פסטה: תחפושת רובוט

תחפושת טינקר אטריות רעיון פנטזיה

ההצעה הבאה שלנו היא להכין תחפושת ילדים “רובוטית”. בסיס טוב לכך הוא תלבושת אפורה, למשל מכנסיים אפורים וסווטשירט אפור, השניים פשוטים מאוד, ללא כתיבה או עיטורים אחרים. לחלופין, אתה יכול ללבוש בגדים בסיסיים שחורים או כחולים. מסננת פשוט מושלמת כקסדה. בנוסף, יש צורך בצלחת, רצוי עשויה מקרטון, וסוגים שונים של פסטה לבחירתכם. הפלטה והאטריות הופכות למעין לוח בקרה של הרובוט.

תלבושות טינקר אטריות ילדים רובוט כסף אפור

אז קודם כל צריך לעצב את האטריות כמו כפתורים ואורות קטנים, או לצבוע אותן באדום, כתום וצהוב. יש לצבוע את הצלחת באותו צבע כמו הבגדים ולהדביק אותה את הפסטה. זוג פסטה צבעונית מוצמדת לקסדת המסננת בעזרת אקדח דבק חם.

תלבושות טינקר אטריות ילדים רובוט סווטשירט

לבסוף, עליך לשים רצועה על המסננת ואחת על הצלחת. כך שהילד יכול לשים את הקסדה וגם לשאת את לוח הבקרה בחזית. תחפושת הרובוט מוכנה!

יצירה עם פסטה: תחפושת היפ הופ

תחפושת התעסקות אטריות היפ הופ נגן קלטות גראנג '

אתה יכול בקלות ליצור מראה היפ הופ נהדר על ידי בחירת הבגדים המתאימים לצרכים שלך: מכנסי (ריצה) עם מותן נמוכה, עליון רופף, כובע ונעלי ספורט או, טוב יותר, צ’אקים. בדומה לרעיונות התחפושת האחרים, האביזרים עשויים מפסטה.

תחפושת מתעסקת אטריות תכשיטי נגן קלטות

אביזרים כגון תכשיטים גסים ונגן קלטות נייד אופייניים למראה ההיפ הופ. ניתן ליצור את התכשיטים מסוגי פסטה גדולים כגון פנה, קנלוני וריגטוני. אנו ממליצים להשתמש בחוט אלסטי. נגן הקלטות מורכב מקופסת אריזה ריקה וכמה אטריות לכפתורים. לגימור מושלם, מומלץ ליצור תסרוקת היפ הופ עם מספר צמות.

הכינו תכשיטים עם פסטה

רעיונות לרשת תכשיטי tiners אטריות

אטריות הן חומר נפלא של עבודת יד לילדים. בכך אתה משלב את אהבת האוכל עם יצירתיות ומשחק.