הכינו קישוטי קרנבל-הדביקו על בלונים-ילדים-פומפונים

בלונים יוצרים אווירת מסיבה נהדרת והם מושלמים כקישוט לא רק למסיבות יום הולדת, חתונות ומסיבות ילדים, אלא גם למרדי גרא וקרנבל. אם יש לך משלך הכינו קישוטי קרנבל אז בדוק את הרעיונות המקסימים האלה. בעזרת בלונים צבעוניים תוכלו להכין זרים יפים, קישוטי שולחן, זרי דלתות, תקעים לגינה ועוד ועוד. בעזרת ההשראות הללו תוכלו לקבל את יקיריכם במהירות לקרנבל.

הכינו קישוטי קרנבל עם ילדים

קרנבל-קישוט-טינקר-ילדים-בלונים-פומפונים-מקל על

תזדקק לכמה בלוני הליום לטקס שקופים, פומפונים נוצצים צבעוניים, אקדח דבק חם וחוט. בְּדִיוּק! היילי מ- designimprovised.com השתמשה בדבק חם כדי להצמיד את הפונים לבלונים ואף אחד מהם לא התפוצץ. אם אתה מודאג, יש עוד דבק שאתה יכול לנסות.

מרחו מעט דבק חם על הפונפון והדביקו אותו לבלון. השתמש בצבעים ומיקומים שונים עד שאתה מרוצה מהתוצאה.

טינקר לקישוט קרנבל – פרח בלון

קרנבל-קישוט-טינקר-פרחי-בלונים-הוראות

דוגמנות בלונים היא אומנות של ממש. לשם כך משתמשים בבלונים מיוחדים, אותם ניתן לכופף ולסובב בקלות. זה יוצר נתונים יוצאי דופן. אבל לפרח הזה אתה יכול להשתמש בבלונים הרגילים – 5 ורודים ו -2 לבנים. הבלונים הלבנים אמורים להיות קטנים יותר ומחוברים למרכז הפרח משני צדדיו. כדי להתאים את הגודל, אתה יכול להשתמש בכוס עגולה גדולה כפי שמוצג בתמונה למעלה.

תקע גינה לסוכריה על מקל

קרנבל-קישוט-טינקר-גן-תקע-סוכריות בלונים

לגרום לגינה שלך להיראות כמו מקום מהסרט “צ’רלי ומפעל השוקולד”. תזדקק למקלות עץ, צבע לבן, קלטת שחורה, בלונים צבעוניים, מחרוזת וצלופן. ראשית, צובעים מקל עץ בעזרת הצבע הלבן. לאחר מכן עטפו את הקלטת השחורה סביב מקל העץ כפי שמוצג בתמונה למטה.

הוראות לסוכריית הבלונים

קרנבל-קישוט-התעסקות-בלונים-אוויר

מנפחים בלון וקושרים את הקצה. הדביקו את צוואר הבלון למקל העץ בעזרת סרט דבק. חותכים חתיכת צלופן גדולה כדי שתוכל לעטוף את הבלון לגמרי. אוספים את הקצה בבסיס וקושרים חוט. עכשיו זה נראה כמו סוכרייה גדולה, לא?

קישוטי שולחן צבעוניים לקרנבל

לתבל כוסות קרנבל-דקו-טינקר-יין

אם אתה רוצה לראות קצת יותר צבע על השולחן החגיגי, נסה את הרעיון הזה. קושרים בלונים צבעוניים סביב גזע כוס היין. יש לך שלוש אפשרויות: השתמש בקשרים בודדים, בקבוצות או רק בחתיכות צוואר הבלון.

זר דלתות צבעוני מושלם לקרנבל

קרנבל-קישוט-התעסקות-צבעוני-בלוני זרי-דלת

איזה זר דלת צבעוני! בדיוק 144 בלונים שימשו לפרויקט DIY זה, אך התוצאה הסופית מדהימה בהחלט! צבעוני ואווירי – מושלם לקרנבל!

קרנבל-קישוט-התעסקות-זר-זר-צבעוני-בלונים-זר-ריק-מצורף

אתה צריך זר קש, בלונים ומחטי קש שעדיין נקראים רומנסק. כל שעליך לעשות הוא להוביל בלון דרך פתח מחט פרחי הקש ולהכניס אותו לזר הקש. עליך לחזור על שלב זה עד שכל הזר מכוסה בבלונים.

תחפש אגרטלי זכוכית למרדי גרא

קרנבל-קישוט-הפחחות-שולחן-עיטור-אגרטלים-בלונים-מחופשים

יישום שונה מאוד לבלונים. לא רק שאנשים מתחפשים למרדי גרא, גם אגרטלי זכוכית, נרות וכוסות זריקה מקבלים מראה חדש..

קרנבל-קישוט-הפחחות-שולחן-זכוכית-אגרטלים-בלונים-להתלבש

ראשית עליך לנפח את הבלון ולאחר מכן לתת לאוויר לצאת כדי להתרחב מעט. לאחר מכן חתכו את הצוואר במספריים. ואז אתה מתחיל לשים את הבלון על הכוס. בחלק העליון ממש צריך להיות פתח לפרח חתוך אחד או שניים.

בלונים כמו פירות קטנים 

קרנבל-קישוט-הפחחות-זרים-בלונים-נייר-פירות

רוב הפירות עגולים. אולם מה שמבדיל אותם זה את זה העלים אותם ניתן לחתוך מקרטון ירוק. מבלונים ניתן ליצור אגסים, תפוחים, שזיפים, ענבים ואננס. רק שימו לב לגודל הנכון.

קרנבל-קישוט-התעסקות-בלונים-פירות-דפי נייר

קשרו את כל הפירות על חוט וקשטו את הדירה שלכם. תחפושת ענבי הקרנבל הזו היא גם רעיון DIY מעולה שניתן לממש אותו בקלות עם בלונים.

ההוראות המקוריות נמצאות כאן: 1. בלוני פומפום

2. סוכריות בלונים

3. מעטרים כוסות יין

4. זר דלת בלונים

5. הלבישו אגרטלים

6. פירות