הכינו לעצמכם תחפושת של הרגע האחרון רעיונות-הוראות-זיוף-קרנבל

בין אם זה למסיבה, ליל כל הקדושים או למרדי גרא, תחפושות יכולות להפוך במהירות להכרח. אבל אם חיכית עד הרגע האחרון לחיפוש, הוזמנת למסיבה רק ברגע האחרון או שאתה פשוט מחפש רעיונות לתחפושות פשוטות במיוחד לעצמך, נחת נכון במאמר שלנו. כל תחפושת קרנבל עשה זאת בעצמך מתאימה למבוגרים ולילדים כאחד. האם אתה רוצה ל הכינו תחפושת ברגע האחרון בעצמכם בלי לתפור ולהרשים את כולם, תסתכל על ההנחיות והרעיונות הפשוטים הבאים.

הכינו תחפושת של הרגע האחרון בעצמכם – רעיונות מבגדים יומיומיים

הכינו לעצמכם תחפושת של הרגע האחרון אליס גרביונים של כרטיס פלא

אתה יכול להכין תחפושת של הרגע האחרון בעצמך ממגוון רחב של דברים. אתה יכול להשיג תחפושת במהירות ובקלות במיוחד אם אתה פשוט עיין בארון הבגדים שלך ולובש בגדים יומיומיים. שמלה, קרדיגן וגרביים מפוספסים מתאימים, למשל, לאליס בארץ הפלאות כפי שניתן לראות למעלה. חולצה לבנה, בתורו, יכולה להפוך לכרטיס משחק.

הכינו תחפושת פלמינגו משלכם – רעיונות לנשים וילדים

הכינו תחפושת משלכם מבלונים – 13 רעיונות עשה זאת בעצמך לתחפושת אווירה לקראת ליל כל הקדושים או קרנבל

הכינו תחפושת קקטוס בעצמכם לילדים & מבוגרים – הוראות & אביזרים

הכינו בעצמכם תחפושת קרנבל ברגע האחרון – הוראות לדובי המזל

הכינו לעצמכם תחפושת של הרגע האחרון לעצמכם תחפושת קרנבל-דוב-דוב-אוזניים עם ברדס כחולות

אנו מוצאים גם רעיון תחפושת זה לדוב אושר מקורי מאוד. מעיל עם מכסה מנוע ומכנסיים באותו צבע מתאימים לכך. עדיף להשתמש במכנסיים כי אתה יכול להשתמש בעקבים כדי להקל על האוזניים במיוחד. אם אתה רוצה להכין את התחפושת הזו ברגע האחרון בעצמך, פשוט תדביק את הקרסים על מכסה המנוע והאוזניים שלך מוכנות.

תלבושות מרדי גרא בעצמך

עשה לעצמך תחפושת של הרגע האחרון לעצמך מעיל פליס כחול

כדי שתוכל להכין את התחפושת הזו ברגע האחרון בעצמך, אתה צריך גם צבע טקסטיל. הצבעים תלויים במוטיב ובצבע הנעול יותר, אז איזה דוב אתה רוצה לעשות. גזרו עיגול לבטן מתוך לבד לבן וצבעו את המוטיב על העיגול הזה. הדביקו את העיגול לאזור הבטן של המעיל בעזרת סרט דו צדדי.

תלבושות קרנבל טינקר כפרויקט של הרגע האחרון

הפוך לעצמך תחפושת של הרגע האחרון לעצמך בר מזל דוב-רעיון-הרגיש-אוזניים

במקום לצבוע את המוטיבים בעצמך, אתה יכול גם להכין את כולם או חלקם גדול מלבד ופשוט להוסיף כמה מבטאים עם צבע טקסטיל אם תכין את התחפושת הזו ברגע האחרון בעצמך. אם לא מצאת חליפת חולצה, אתה יכול פשוט להשתמש שוב לבד באוזניים במקום בעקבים. תחשוב על הכרטיסיות. הם משמשים להדבקת האוזניים למכסה המנוע, כפי שתראה בעוד רגע.

הכינו בעצמכם תחפושות קרנבל לכל המשפחה

הכינו לעצמכם תחפושת ברגע האחרון קבוצה תחפושת-משפחה-דוב-זנב

חותכים חריצים קטנים בבד שבו יש לחבר את האוזניים. הכניסו את לשוניות האוזניים וקפלו את הלשוניות כלפי חוץ כלפי פנים. עכשיו אתה יכול לתקן אותם למכסה המנוע בעזרת דבק. אם אתה מכין את התחפושת הזו ברגע האחרון בעצמך, אל תשכח גם את הזנב. בובלס מתאימים לכך.

תלבושות מרדי גרא תוצרת בית – איש מקטרת

הכינו לעצמכם תחפושת ברגע האחרון צינור-רעיון-עשה זאת בעצמך ללא תפירה

ניתן ליישם רעיונות לתחפושות של מרדי גרא עם מגוון רחב של חומרים ודברים. איש הצינור הזה מורכב, למשל, משלוש סלים, המשמשים לעתים קרובות לאחסון צעצועים. אתה צריך רק שתי זרועות ופנים ואתה יכול להכין את התחפושת של הרגע האחרון בעצמך בלי לתפור. למד כיצד כאן:

הוראות עבודת יד למרדי גרא

תחפושת של הרגע האחרון-עשה-לעצמך-טייפ-מתעסק-ילדים-מבוגרים

האלמנטים הבודדים מודבקים יחד עם סרט דבק. הסר את החלק העליון והתחתון משניים מתוך שלוש הסלים כך שנוצרים צינורות. כל שעליך לעשות הוא לחתוך את תחתית הסל השלישי. מורחים סרט דבק דו צדדי לאורך הקצוות של הצינורות שהתקבלו, ולאחר מכן תמיד שמים צינור אחד על השני ומדביקים אותו בקצוות.

זרועות טינקר

תחפושת של הרגע האחרון-עשה-זאת-בעצמך-מסכן-מתעסק-מספריים-תחפושות-רעיונות

כעת תוכל ליצור את הזרועות מהחלקים שניתקת מהסלסלות. עם זאת, חומר זה מספיק רק למידות ילדים. אם תחפושת זו מיועדת למבוגר, שקול להשתמש במפה אדומה או בד אחר לבחירתך. אם תרצה להכין בעצמך את השרוולים לתחפושת של הרגע האחרון, פשוט צור אותם לצינורות והדבק שוב את הקצוות יחד..

רעיונות מקוריים לתחפושות

תחפושת של הרגע האחרון-עשה זאת בעצמך-סל-פלסטיק-דבק-סרט-דו צדדי-עשה זאת בעצמך

כאן תוכל לראות כיצד עליך למרוח את הקלטת על הסלים אם אתה מכין את התחפושת ברגע האחרון בעצמך. ככל שתשתמש יותר בקלטת, כך התחפושת בסופו של דבר תהיה יציבה יותר. צד הצינור הסגור יוצר את קצה הראש של התחפושת. לבסוף, אתה עדיין צריך לעצב את הפנים ולצרף את השרוולים לאחר שחתכת חורים בצינור לזרועות בצדדים.

פנים לתחפושת

תחפושת של הרגע האחרון-עשה-לעצמך-צינור-אדום-פנים-שבלונה

הדרך המהירה ביותר לייצר את העיניים היא שימוש בקלטת לבנה ושחורה. פשוט גזרו עיגולים והדביקו אותם על הצינור. אתה יכול לעצב את הפה כרצונך. עדיף להכין סטנסיל שבעזרתו תעביר את קווי המתאר. גזור את הפה כשאתה מכין את הפנים לתחפושת של הרגע האחרון בעצמך. לאחר מכן חבר את הרשת לחלק הפנימי של הצינור והפה. הפה משמש כהצצה.

תחפושת קרנבל של הרגע האחרון – שבלול 

תחפושת-עשה-זאת-בעצמך-שבלול-ילדים-עטיפת נייר-חלזון-מעטפת-מרגישות של הרגע האחרון

תלבושת החלזונות הזו אפילו קלה יותר להכנה. כל מה שאתה צריך הוא נייר עטיפה, שאותו אתה מסובב תחילה לגליל ולאחר מכן מגלגל אותו בספירלה. באופן זה תוכלו להכין בעצמכם את מעטפת החלזונות לתחפושת של הרגע האחרון. לאחר כל סיבוב, תקן את הספירלה בנייר דבק כך שלא יתפרק.

מכינים את קליפת החלזונות והרגיש בעזרת נייר חום

תחפושת של הרגע האחרון-עשה-זאת-בעצמך-ילדים-רעיון-ילדה-נער-קרנבל-תחפושת

אז אתה צריך חתיכת קרטון מרובעת שאתה מחבר לרצועות תרמיל. אתה יכול גם להשתמש בסרט פשוט. לאחר מכן הדביקו את הספירלה על הקרטון וקליפת החלזונות מוכנה. אם אתה מכין את התחפושת של הרגע האחרון בעצמך, אתה עדיין צריך מחושים. הדבק נייר עטיפה על סרט. קצוות החושים מסופקים אז עם פונפונים.

הכינו בעצמכם תחפושת קרנבל ברגע האחרון – צמר ומחטים

תחפושת של הרגע האחרון-עשה-לעצמך-צמר-סריגה-מחטים-מתעסק-קטיפה-תיל-עץ

הדברים המגוונים ביותר מחיי היומיום יכולים לשמש תחפושת. מה דעתך להתחפש לכדור חוט? לשם כך עדיף להשתמש בחומרי ניקוי צבעוניים. קשרו אותם כך שהקשרים יהיו באזור האמצעי ומוסתרים על ידי התווית. האזור הפנימי צריך להיות חלול כדי לאפשר מקום לזוז. אם אתה מכין את התחפושת הזו ברגע האחרון בעצמך, הוסף זוג מחטי סריגה מעץ בעבודת יד.

הכינו תחפושת קרנבל יצירתית מקרטון

תחפושת של הרגע האחרון-עשה זאת בעצמך-שלי-מלאכה-מיחזור-קרטון-צבע

אתה יוצר את הנתון הזה ממיינקראפט מתוך קופסת קרטון. זוהי דרך מצוינת למחזר קופסאות קרטון ישנות. ראשית הוסיפו שני הצצות מרובעות ולאחר מכן צורו מראה פיקסל לפנים. לאחר מכן תוכל להכין בעצמך את מכסה המנוע לתחפושת של הרגע האחרון, שגם הוא עשוי מקרטון ומעוטר בנייר דבק צבעוני.

הכינו תחפושת של מינסקראפט בעצמכם

תחפושת של הרגע האחרון-עשה-זאת-בעצמך-מקפל קרטון-קרטון-דבק-רצועות-פיקסלים

לבסוף, אתה צריך להכין את השריון לתחפושת של הרגע האחרון בעצמך. עיין בהוראות למעלה כיצד לעשות זאת. השריון צריך להיות רופף מלפנים ומאחור כדי לאפשר חופש תנועה. הרעיון מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד לקרנבל ולאירועים אחרים.

הפוך את עצמך לתחפושת ברגע האחרון מתוך תחפושת סמיילי

הרגע האחרון-עשה-עצמך-תחפושת-סמיילי-סמיילי-צהוב-בד-מבוגרים

תחפושת סמיילי מצחיקה זו עשויה כולה מלבד ואינה חייבת לתפור. חותכים מתוך הבד שני עיגולים גדולים. אתה יכול לקבוע את הקוטר על ידי מדידת המרחק מהברכיים לצוואר שלך. הניחו את שני העיגולים זה על זה ולאחר מכן הדביקו את הקצוות יחד והשאירו שני חורים לזרועות בצדדים ואחד לראש בחלק העליון אם אתם מכינים את התחפושת הזו ברגע האחרון. תוכלו למצוא הוראות מפורטות עם וידאו פה.

הכינו בעצמכם תחפושות אמוג’י מצחיקות

תחפושת של הרגע האחרון-עשה-לעצמך-סמארטפון-הרגיש-דבק-קל

אתה יכול לצבוע את הפנים בצבע טקסטיל או להכין מתוך לבד ואז להדביק אותו לתחפושת. אם תרצה להכין תחפושת כזו ברגע האחרון בעצמך, תוכל להשתמש בכל פרצוף סמיילי כתבנית. בחר אחד צוחק, מחייך, או תן לסמיילי להוציא את הלשון. אתה מקבל את ההחלטה בעצמך!