הפוך תלבושות קרנבל לעצמך חולצת כובע נייר קונפטי למבוגרים

במקור, השבטים הגרמאניים השתמשו במסכות והתחפושות כדי להבריח רוחות רעות בפברואר. הנוהג אומץ מאוחר יותר על ידי נוצרים אך שירת מטרה אחרת. אז, אנשים חגגו את תחילת הצום עם הקרנבל. גם היום יש התכנסות מטורפת בערים גרמניות רבות. קרנבל הוא כיף גדול, במיוחד למשפחות. עם תלבושות מצחיקות, מצב הרוח הטוב לילדים וההורים מתוכנת מראש למרדי גרא. אם אתה רוצה לתת דרור ליצירתיות שלך, אתה יכול להכין את תחפושות הקרנבל בעצמך. אנו מציעים לך רעיונות עם מוטיבים מפזרים סוכר מצחיקים כהשראה. לבוש הקונפטי הצבעוני מובטח ליצור אווירה שמחה!

הכינו תלבושות קרנבל בעצמכם: הכינו חולצת קונפטי משלכם

הכינו לעצמכם תחפושות של קרנבל חולצה, התעסקו במקלות גלידה, תפרו

להתלבשות קרנבל, צעירים ומבוגרים. זה לא בהכרח חייב להיות תחפושת יקרה. עם קצת דמיון, אפילו את הלבוש המשרדי הקפדני אפשר לשחרר. לפרויקט עבודת היד הראשון אתה צריך חולצה בצבע אחד (רצוי לבן, אופציונלי אתה יכול לבחור בגוון פסטל רך כמו תכלת או ורוד). כמו כן, עליך להשיג את החומרים והאביזרים הבאים:

נייר צבעוני

מקל גלידה 1 יח ‘.

בַּלוֹן

אופציונלי: משקפי לב

מַחַט

חוט תפירה

מספריים

דבק

אופן קישוט החולצה: השתמשו במקל הגלידה כתבנית וגזרו 10 – 15 “פיזורי סוכר” מהנייר הצבעוני. לתפור את פיסות הנייר סביב הצוואר באופן רופף על החולצה. אופציונלי, אתה יכול לחתוך מספר פרטים מהנייר הצבעוני ולקשט איתם את כל החולצה. או להעלות מוטיבים מצחיקים מקונפטי הנייר. לאחר מכן מנפחים את הבלון, חותכים גבעול מנייר אדום ומדביקים אותו על הבלון. לעגל את התלבושת עם משקפי לב.

הכינו בעצמכם תחפושות קרנבל: שקית זילוף סוכר

תלבושות מרדי גרא הופכות את שקית המפזרים של נשים למצחיקות

הרעיון הבא לתחפושת קרנבל מתאים גם לילדים וגם למבוגרים. שקית זילוף הסוכר בתמונה למעלה ניתנת להתעסקות תוך זמן קצר, נראית מצחיקה וקלילה במיוחד. פרקטי במיוחד אם אתה או הקטנים צריכים ללבוש את התלבושת במשך מספר שעות. אתה צריך את החומרים הבאים:

קשיות שתייה צבעוניות

נייר צבעוני

תיק בגד עשוי פלסטיק, שקוף

מספריים

דבק

שמלה מחבקת גוף בצבע חזק

עובי לוח קצף בעובי 8 ס”מ לפחות

אופציונלי: פאה ורודה

תלבושות מרדי גרא מכינות קשיות תיק בגדים בעצמך

איך מכינים את תחפושת הקרנבל הצבעונית צעד אחר צעד: ראשית חותכים פתחים לזרועות בתיק הבגד ולאחר מכן ממלאים אותם בקשיות השתייה. גזרו צורות שונות כגון לבבות, כוכבים, עיגולים מנייר צבעוני ולאחר מכן הדביקו אותם בחלק הפנימי של שקית הבגד. הניחו לו להתייבש וסגרו את שקית הבגד. לְהַשְׁלִים! אגב, היתרון הגדול ביותר של תחפושת זו הוא שניתן להלביש ולכבות אותו בכל עת. כדי שהאנסמבל ייראה אפילו יותר מאושר, אתה יכול ללבוש פאה ורודה ולעשות כובע מקצף. פשוט חותכים עיגול מלוח הקצף בעזרת סכין מלאכה. מהדקים את העיגול לראש בעזרת מחרוזת (ראו תמונה למעלה).

רעיון תחפושת מצחיק לזוגות: בריכה עם קונפטי ועובדת זמנית

תלבושות מרדי גרא עצמן גורמות לאישה רעיונות לנשים

מבוגרים יכולים ליהנות גם במרדי גרא. אם אתה מוזמן למסיבה וזקוק לתחפושת מהודרת, אז בוודאי תאהב את ההצעה הבאה שלנו. בעיקר כי הבריכה עם קונפטי מתאימה גם כקישוט. תזדקק לחומרים הבאים לפרויקט:

בלונים ארוכים

חֶבֶל

תרסיס צבע כסף

קרטון לבן

נייר צבעוני

אקדח דבק חם

משאבת בלון

2 טבעות עשויות פלסטיק

צבע מים כחול

מברשת, שכבה שטוחה

מספריים

הכינו סוכר מפזרים בלוני קצף בריכה תחפושות קרנבל בעצמכם

כך מרכיבים את התחפושת: קודם גוזרים מלבן מהקרטון הלבן ואז מרססים אותו בתרסיס הצבע ונותנים לו להתייבש. גזרו שתי חבלי חבל והצמידו אותם לקרטון בעזרת אקדח הדבק החם (ראו תמונה למעלה). לקצר ולנפח את הבלונים. צובעים את טבעות הפלסטיק בצבע המים הכחול ונותנים להן להתייבש. ואז בזהירות רבה הדבק תחילה את שתי הטבעות ולאחר מכן צרף את הבלונים בעזרת אקדח הדבק החם. לתת לייבוש.

תלבושות מרדי גרא עצמן מכינות נשים מלאות בקונפטי

אופציונלי: ניתן לקשט סרט עם שלושה בלונים קטנים. זה הופך את התלבושת שלך לשלמה. לאחר ההופעה הגדולה תוכלו להשתמש בבריכה כקישוט ולהסתיר שם משקאות לאורחים. רעיון המלאכה אידיאלי גם לימי הולדת לילדים.

תלבושות קרנבל הכינו בעצמכם קונפטי בריכת תינוקות

הכינו בעצמכם תחפושות קרנבל: שמלת ספרינגס סוכר לילדות בגיל הגן

בנות מכינות בעצמכם ספריז סוכר שמלות תחפושות קרנבל

ילדים אוהבים בגדים צבעוניים. במיוחד בקרנבל, אתה יכול לתת לדמיון שלך להשתולל ולהפתיע את הנסיכה הקטנה עם שמלה עליזה. “שמלת פיזור סוכר” נראית חמודה במיוחד. לפרויקט המלאכה תזדקקו לשמלת כותנה בצבע רגיל, מספריים, מדפסת הזרקת דיו ונייר העברה. ניתן להשתמש בסרט המגהץ על מנת להעביר תמונות ומוטיבים רבים על טקסטיל (כותנה או פשתן). גם צבע הבד משחק תפקיד מכריע בתוצאה הסופית. ישנם שני סוגים של נייר העברה בשוק: אחד לחושך ואחד לטקסטיל בהיר. כל שעליך לעשות הוא לבחור תבנית בפורמט PDF תחילה או ליצור אותה בעצמך ולאחר מכן להדפיס אותה על דף של סרט מגהץ. לאחר מכן הניחו את נייר ההעברה על השמלה כשהתבנית כלפי מטה וגהזו אותה. לאחר מכן תוכל לכבס את השמלה לפי הוראות היצרן, בדרך כלל עליך לשטוף אותה מבפנים בחום של 30 עד 40 מעלות.

הכינו תלבושות קרנבל בעצמכם: קישטו אביזרים במוטיבים צבעוניים

תחפושות מרדי גרא כובע סוכר מפזר נשים

נייר העברה אינו משמש רק לקישוט בגדים. אתה יכול גם לתבל איתם אביזרים, נעליים, כובעים וכדומה תוך זמן קצר. ואם אתה מעדיף לצייר, ישנה אפשרות לצייר את המוטיבים בצבע בד. במקרה זה אתה צריך את מה שנקרא סמנים טקסטיל. הם נהדרים לציור עמיד לשטיפה על טקסטיל שונים (למעט פוליאסטר, מכיוון שהצבע נמרח שם). הם מתייבשים במהירות ולאחר מכן ניתן לתקן אותם בעזרת המגהץ. לאחר מכן ניתן לכבס אותם ב 40 מעלות. הילדים כמובן יכולים לעזור. בניגוד לנייר העברה, אתה יכול גם להשתמש בעטים לפרויקטים אחרים בעבודת יד. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בו לצביעת ציפות, תיקי בד או חולצות.

מקשטים נעלי ספורט עם דוגמאות של סוכר

תחפושות מרדי גרא מייצרות מוטיבים של סוכר קונפטי

רעיון מגניב לתחפושת קרנבל מהירה לבנות: שלב את החולצה מההוראות הראשונות עם חצאית טוטו ונעלי ספורט. להלן מדריך עשה זאת בעצמך לנעלי ספורט עם דפוסי פיזור סוכר מתוקים ומתוקים. אתה צריך:

העברת נייר

מדפסת הזרקת דיו

מספריים

התבנית למטה

הדפס תבנית קונפטי קרנבל

הדפס תחילה את התבנית על נייר ההעברה, ולאחר מכן הנח את הסרט כשהמוטיב כלפי מטה על נעלי ההתעמלות ותקן אותו בעזרת המגהץ. הטיפ שלנו: חותכים את דף נייר ההעברה לחתיכות קטנות יותר. זה יאפשר לך להעלות את הדוגמאות על הנעליים מהר יותר.

הכינו בעצמכם תחפושות לקרנבל טוטו חצאית סוכר מפזרים נעלי ספורט

הכינו תלבושות קרנבל בעצמכם: מפזרים סוכר – הכינו תכשיטים

תלבושות מרדי גרא נשים מכינות בעצמך עגילים סוכר

אף בגד אינו שלם ללא התכשיטים הנכונים. כבר הראינו לך רעיונות רבים כיצד תוכל להכין עגילים, תליונים וטבעות מחומרים שונים. אבל האם ידעת שהדבק החם מתאים גם למטרה זו?

לפרויקט הבא תצטרך:

סוכר מפזר

תבנית סיליקון לתכשיטים

דבק חם

חישוקי קפיצה

חתיכים – ריקים

מַחַט

צבת תכשיטים

הכינו בעצמכם עגילים לקישוט סוכר

כך מייצרים את העגילים: ראשית, ממלאים את תבנית הסיליקון באמצע כפרי סוכר. בינתיים, חבר את אקדח הדבק החם ובחר טמפרטורה גבוהה יותר לדבק צמיגות נמוכה. המתן מספר דקות עד שיתחמם. לאחר מכן ממלאים את תבנית הסיליקון בדבק החם המומס. לאחר שמפזרים הסוכר מכוסים לחלוטין בדבק החם, יש להקיש בעדינות על תבנית הסיליקון שעל השולחן. כך אתה מפיץ את בועות האוויר. מניחים את התבנית בצד למשך 10 דקות.

תלבושות מרדי גרא תכינו לעצמכם עגילים שעווה עושה לעצמכם ילדים ובני נוער

ברגע שהדבק החם מתקשה לאחר 10 דקות, הסר בזהירות את התכשיטים מתבנית הסיליקון. לאחר מכן הדביקו אטם אוזן לאחור בעגיל. פתחו שלוש טבעות קפיצה בעזרת צבת התכשיטים ונקבו חורים בשתי חתיכות דבק חם בעזרת מחט. חבר את שני התכשיטים עם טבעות הקפיצה. לְהַשְׁלִים! הטיפ שלנו: אפשר ליצור עיצובים שונים עם חרוזים או קונפטי. תן לדמיון שלך להשתולל.

תחפושות מרדי גרא מייצרות עגילים מפזרים סוכר

למרות שאקדח הדבק החם מאוד קל לשימוש, תמיד קיים סיכון לפציעה בעת הטיפול בדבק החם. לכן זהירות חשובה במיוחד כאן. לעולם אל תשאיר את המכשיר ללא השגחה. לילדים מתחת לגיל 10 לא אמורה להיות גישה לדבק החם. הקטנטנים יכולים לעזור בבחירת הקישוטים.

תלבושות מרדי גרא מייצרות הוראות לייצור תכשיטים

ניתן גם להכין תכשיטים אחרים כגון טבעות, שרשראות או אפילו צמידים עם תליונים עם דבק חם וקונפטי או מפזרים סוכר. קנה רצועת טבעת עם ראש עגול. ניתן לחבר אליו צורות עגולות, אליפסה ואפילו דמעה. ככל שתכניס יותר תבנית קונפטי או סוכר לתבנית הסיליקון, הצבעים יהיו עזים יותר. ככל שתכניסו פחות מפזרים של קונפטי, נצנצים או סוכר, העיצוב נראה שקוף ועדין יותר.

הכינו תלבושות קרנבל בעצמכם: הכינו כובעי מסיבה

תלבושות מרדי גרא קונפטי מסיבת גן ילדים

אפילו את כובעי המסיבה אפשר לקשט במפזרים סוכר. אתה יכול ללבוש אותם כאביזר לתחפושת ליצן, למשל. לפרויקט עבודת היד הבא תזדקק לחומרים הבאים:

חרוט נייר (אתה יכול להכין אותו גם בעצמך)

חוֹמֶר

סרט דקו

צבעי מים

על פי בקשה: פרחי בד, אבני חן וקישוטים נוספים

מברשת, בסדר

וכך יוצרים כובעי המסיבה: ראשית, צור חרוט מנייר. חותכים משולש בגודל 15 ס”מ על 15 ס”מ על 20 ס”מ מדף נייר צבעוני ומרדדים שניים מהקצוות למרכז. הדביקו את הקצוות הרופפים זה לזה. חותכים שתי רצועות ברוחב 6 ס”מ ואורך 20 ס”מ מהבד ולאחר מכן מקפלים אותן במרחק של 3-4 ס”מ. עומק הקפלים צריך להיות כ- 0.5 ס”מ. בנוסף לתקן את הקפלים בחוט ולאחר מכן לגהץ את הבד. לאחר מכן הדביקו את רצועות הטקסטיל לכובעי המסיבה (רצועה אחת לכל כובע. הדביקו למעלה את סרט הדקורציה המזגזג כדי להסתיר את התפר). צובעים את החלק העליון של חרוט הנייר בצבע מים. צייר הרבה נקודות קטנטנות על כובעי המסיבה. אז אתה יכול להדביק את פרחי הבד ואבני החן באקדח הדבק החם. ניתן להשתמש בכובעי המסיבה שנוצרו בצורה זו גם לאחר הקרנבל. תוכלו להפיץ אותם בין אורחי מסיבת יום הולדת לילדים. או שאתה יכול למלא את חרוטי הנייר בממתקים ולארוז אותם כשקיות מתנה. תנו לילדים לעזור בעבודות היד, הם בהחלט יצפו להזדמנות.

הכינו תלבושות קרנבל בעצמכם: תלבושות מסיבות מטורפות

הכינו בעצמכם תחפושות קרנבל חולצת טוטו חולצה

עם האנסמבל בתמונה למעלה, מובטח לך ליצור סנסציה בכל מסיבה. כבר הראנו לך איך לקשט חולצה לבנה או חולצת טריקו בנייר צבעוני. אבל אתה יכול גם להשתמש בוואשי טייפ, לבד או אפילו תחבושות. תחילה ניתן לצבוע את התחבושות בצבע מים ולאחר מכן להדביק אותן על החולצה. והמשאבות הישנות מאירות עם ברק חדש עם מעט דבק ומפזרים סוכר. אתה יכול גם לענוד סרט כמו כיסוי ראש. כבר הכנת תלבושת מטורפת למרדי גרא. חצאית טוטו או חצאית ענקית עם קפלים משתלבים איתה בצורה מושלמת.

בין אם חולצה, נעליים או אביזרים: מוטיבים מפזרים סוכר נראים עליזים ומכניסים אותך למצב רוח טוב. בדיוק בשביל הקרנבל. בארצות הברית, אנשים לובשים גם בגדים מהנים לקראת ליל כל הקדושים. לכן אין זה נדיר שסופגניות, בלרינות, ליצנים ושות ‘ישוטטו בעיר ביום כל הקדושים. ההרכבים הדו-חלקיים פופולריים במיוחד בקרב בנות. מובטחת למשוך תשומת לב חולצה צבעונית וחצאית רחבה בוורוד. בנים מעדיפים ללבוש מכנסיים כחולים או צהובים חרדליים עם חולצה צבעונית. אז אם כבר הכנת תלבושת קרנבל, תוכל לשמור אותה לאחר סיום הקרנבל וללבוש אותה לקראת ליל כל הקדושים בשנה הבאה.

איך להכין בלוני מקלות סוכר בעצמך טיפים