תחפושת קרנבל פלמינגו עצמה יוצרת רעיונות לנשים

קרנבל 2019 לא רחוק! אז התחילו לתכנן את התחפושת שלכם למסיבת הקרנבל הגדולה עוד היום! אם אתה לא יודע מה ללבוש השנה, בדוק את הרעיונות למטה! תחפושת פלמינגו היא סופר קלה להכנה וכנראה שכבר צריך שיהיה לך לפחות חלק מהחומרים שאתה צריך בארון שלך. אין צורך בתפירה מכיוון שניתן להדביק הכל בעזרת אקדח דבק חם. לאחר שקיבלת את החומרים והכלים, תוכל לבצע את פרויקט ה- DIY תוך מספר שעות. אחרי קיץ מלא בפלמינגו ואננס, אנחנו לא יכולים לחכות ליצור תחפושת פלמינגו למרדי גרא. רעיון התחפושת המהיר הזה אידיאלי גם לקבוצות!

תלבושת פלמינגו רעיון מצחיק לקבוצות לקרנבל

פלמינגו הן ציפורים גדולות ויפות שיכולות לעוף במהירות של 65 קילומטרים לשעה. ולמה פלמינגו עומדים על רגל אחת? כדי לשמור על חום גופם.

בואה הנוצה הוורודה הקלאסית משמשת כמרכיב העיקרי של התחפושת. הוא מרשים לא רק במראהו הרחב, אלא גם בצבעו הזוהר. תסתכל על הרעיונות שלנו ואסוף הצעות לקרנבל.

תחפושת פלמינגו DIY לנשים – עם מכנסיים וחולצת טריקו

תחפושת פלמינגו עם מקור ורצועת ראש מעץ נוצה ורוד

חומרים:

חולצת טריקו ורודה

5-6 בועות נוצות ורודות ורכות

חותלות ורודות או מכנסי עניבה בצבע ורוד ולבן כמו זה

הרבה סיכות ביטחון

סיכות לשיער

הוראות:

1. השתמש בסיכות הבטיחות כדי לחבר את בובות הנוצות לחולצת הטריקו הוורודה שלך. התחל מסביב למחשוף ועבד דרכך למטה. יצירה היא לא מדע מדויק. אתה יכול לחתוך את דבורי הנוצות שלך לחתיכות קטנות יותר או לצרף אותן לחתיכה אחת. הוסיפו בהדרגה עוד בוות נוצות עם חפיפה קלה עד שהחולצה שלך מכוסה לגמרי בחזית. עשו אותו הדבר על גב חולצת הטריקו.

2. לפלמינגו רגליים דקות מאוד. כדי ליצור אפקט זה, אתה יכול לשים חותלות מפוספסות של ורוד ולבן. גם דוגמת עניבה כמו זו עובדת טוב מאוד. דפוס הצמידה נוצר על ידי קמטים וצביעת הבד. כך שתוכלו להעניק למכנסיים לבנים ישנים מראה חדש לגמרי באמצעים פשוטים.

3. את הנוצות שנפלו לפני שהבואות עשו עבודות יד אפשר פשוט להכניס אותן לשיער בעזרת כמה סיכות בובי..

תחפושת פלמינגו תוצרת בית לנשים עשויה בואה נוצה ורודה

לפלמינגו מקור שחור שחלקו כלפי מטה. זה הכי קל להכין מתוך לבד.

חומרים:

הרגיש בשחור

מספריים

אקדח דבק חם

קלטת דו צדדית

הוראות:

חותכים משולש מוארך מלבד שחור. לאחר מכן מקפלים את החלק הקדמי כלפי מטה בערך באמצע הפינות, בדיוק כפי שהיית מקפל נייר עטיפה בעת עטיפת מתנה. השתמש באקדח הדבק החם כדי להדביק את הקפלים יחד. הוסף סרט דו צדדי מלמעלה והצמד את המקור לאף.

עכשיו אתה יכול לעמוד על רגל אחת כמו פלמינגו אמיתי?

תחפושת פלמינגו עם חצאית וגרביונים

תחפושת פלמינגו תעשה בעצמך רעיון לנשים עם חצאית חישוק ובגד גוף התעמלות

אם אתה רוצה למשוך תשומת לב לדמותך היפה והרזה, תוכל לבחור בתחפושת הפלמינגו הבאה. הוא מורכב ממגרש התעמלות חובק דמויות, חצאית חישוק וגרביונים, כולם בצבע ורוד, כמובן!

חומרים:

– בגד גוף התעמלות בוורוד, עם שרוולים ארוכים או כתף אחת

– חישוקי חצאית

– בבות נוצות ורודות

– גרביונים ורודים

– צבע ריסוס ורוד

– נוצות גדולות בגוונים ורודים

– כובע מרתק

כלים:

– אקדח דבק חם

– מספריים מבד

– קאטר

הוראות טינקר לתחפושות פלמינגו וחומרים נדרשים

הוראות:

1. לנער את פחית צבע ריסוס ולרסס את כובע הקסם ממרחק של כשישה סנטימטרים. בעזרת אקדח הדבק החם, חבר את המעיינות הגדולים אנכית למרתק.

הכינו כיסוי ראש משלכם לתחפושת הפלמינגו הדביקו נוצות למרתק

2. חותכים את השכבות התחתונות של הקרינולינה כך שתדמה לחצאית בורי (קדמית קצרה, אחורה ארוכה). עדיף להשתמש בחותך תיל כדי לחתוך את טבעות המתכת. ריססו את החלק החיצוני והחלק הפנימי של חצאית החישוק שלכם בצבע ריסוס ורוד. הוא יתייבש כמעט מיידית.

חצאית חישוק חיתוך לתחפושת הפלמינגו תוצרת עצמית

תחפושת פלמינגו ורודה להוראות התעסקות בקרנבל

3. הגיע הזמן להרכיב את התחפושת לפי הסדר הזה: לבש את הגרביונים, בגד גוף וחצאית חישוק. קח את אקדח הדבק החם והדבק את חיות הנוצות הוורודות לחצאית שלך.

תחפושת פלמינגו לנשים לקרנבל בעצמך, הדביקי בואה נוצה על חצאית החישוק

אם אינך יכול למצוא בגד גוף כתף אחד, פשוט תחוב שרוול אחד לתוך החלק הפנימי של בגד הגוף. זה באמת נותן לתחפושת הפלמינגו את צורתו.

כיסוי ראש תחפושת פלמינגו עם נוצות ציור פנים בגד גוף כתף אחת

כדי להפוך את תלבושת הפלמינגו למושלמת, כל מה שאתה צריך הוא ציור פנים תואם! צייר לעצמך מסכה או קנה בחנות. מרחי את האיפור לאורך האף כדי להעלות מקור של פלמינגו. בהמשך המאמר נראה לכם גם רעיון נחמד לאיפור ילדים.

תחפושת פלמינגו לילדים

תחפושת פלמינגו לילדות יוצרת סרט כראש פלמינגו

ילדות קטנות לובשות בעיקר בגדים ורודים. כך שלא יהיה קשה למצוא משהו מתאים לבסיס התחפושת. זו יכולה להיות חולצה פשוטה ומכנסיים קצרים או חצאית. ואז מגיעים האביזרים התוצרת בית שמשלימים את התלבושת.

חומרים:

1 בוע נוצה ורוד

בד פליסה לפי מטר, ברוחב של כ -25 ס”מ, בוורוד, כתום וורוד בייבי

חצאית או מכנסיים קצרים

גרביונים ורודים

למעלה באפרסק

הורגש בשחור (גיליון אחד בגודל 23 x 30 ס”מ)

לבד כתום (גיליון אחד בגודל 23 על 30 ס”מ)

סרטים לילדים

מספריים

אקדח דבק חם

תחפושת פלמינגו לילדים סטנסיל לראש ולמקור

1. ראשית כל, עליך להוריד את התבנית ולהדפיס אותה. השתמש בזה כסטנסיל להעברת הצורה על לבד שחור או כתום. חותכים כל צורת מקור ומדביקים אותה על הראש.

2. מרדדים את קצה בוע הנוצה כמה פעמים ליצירת עיגול מעט גדול יותר מראשו של הפלמינגו. הדביקו את העיגול על הראש ונתנו לקצה בוה הנוצה לתלות. הדביקו את העין באמצע המעגל. לאחר מכן חבר את ראש הפלמינגו לסרט הראש.

תחפושת פלמינגו לילדים עשויה מבואה של נוצה ונוצה

3. אתה יכול לצייר את הנוצות לחצאית ביד חופשית על פליס או להשתמש שוב בתבנית. חותכים פיסה או שתיים מכל צבע – ורוד, כתום וורוד בהיר – עד שיש לך מספיק נוצות לכיסוי החצאית לחלוטין.

4. גזרו חתיכת צמר ורוד כך שיתאים לקו המותניים של ילדכם. השתמש באקדח הדבק החם כדי להדביק את הנוצות על חגורת הצמר.

5. לבשו את ילדכם את הגרביונים, החצאית והחלק העליון. קשרו את חצאית הנוצות סביב מותניה. לאחר מכן הרכיבו את סרט הראש וקשרו את הקצה החופשי של בוה הנוצה במותניו כמו חגורה. תחפושת הפלמינגו מוכנה!

חצאית טול משדרת חוש נסיכה

תחפושת פלמינגו לבנות חצאית טוטו התעמלות בגד גוף בגד יד פלמינגו

אתה יכול גם להשתמש בטול נוצץ במקום בצמר לייצור חצאית. שלבו חותלות ורודות וחליפת כתף אחת עשויה קטיפה רכה עם חצאית הטול. אתה יכול גם לקשט את החותלות באבני חן. ראש פלמינגו, המונחה על ידי הילד כמו בובת ידיים, יכול להפוך את התלבושת למושלמת!

תחפושת פלמינגו לילדים בכובע פיג'מות ורודה עם סלסולים ומסיכה

ילדים נהנים מאוד לחבוש שכמייה ולשחק “לעוף”. במקום חצאית אפשר לתפור שכמייה עם סלסולים המייצגים את נוצות הפלמינגו. הכנפיים עשויות בצורה הטובה ביותר מבד בהיר ושקוף שיכול להתנופף באוויר. בנות יאהבו את העיצוב הדמיוני הזה!

תחפושת פלמינגו לילדים תופרת גלימה מבד שקוף ועושה כיסוי ראש

הכינו מסכת פלמינגו

מסכה לתחפושת הפלמינגו יוצרת רעיונות שונים מתוך לבד ונייר

מסכות גדולות ויפות יכולות לא רק להוסיף את הטאץ ‘לתחפושת, אלא גם לספור לבד, ללא התחפושת. אתה יכול לקשט את המסכה תוצרת עצמית בדמיון בנוצות, אבני חן או לבד. כמובן שגם מקור לא צריך לפספס.

איפור פלמינגו לילדים

ציור פנים קרנבל בנות ורוד פלמינגו

אם ילדכם אינו מעוניין לחבוש מסיכה, תוכלו לבחור בצבע פנים המושך את העין. מדריך התמונה להלן מראה כיצד להמציא פלמינגו. ציור פנים הוא לא רק כיף לקרנבל, הוא גם פופולרי מאוד במסיבות ילדים. השתמשו בצבעים על בסיס מים, ידידותיים לעור ונבדקים. לאחר מכן ניתן להסיר אותם בקלות עם מים וסבון או מטלית לחה.

ציור פנים לפלמינגו לילדות צעד אחר צעד הוראות