בין אם לקרנבל, למסיבות יום הולדת לילדים או למסיבת תחפושות למבוגרים: רק האיפור הקרנבל הנכון הופך את התחפושת להשלמה. היום נסביר צעד אחר צעד כיצד להמציא פנדה. הכנו הוראות איפור למבוגרים ולילדים.

איפור פנדה: האיפור הדרוש

פנדה מתאפרת לאישה רעיונות לאיפור קרנבל

האם תרצה להתאפר כדוב פנדה לאירוע מיוחד? אז אתה צריך את האיפור הנכון. למטרה זו נמכר איפור קרנבל או תיאטרון מיוחד בחנויות יצירה. צבעים לציור הגוף מושלמים גם למבוגרים, לילדים יש צבעי איפור אקווה שעמידותם לעור אושרה דרמטולוגית. לילדים, ניתן להשתמש גם בעפרונות האיפור המכונים. הם מבוססים על איפור שמנוני וניתן למריחה במהירות ובקלות. צבעי איפור מסיסים במים מושלמים גם לילדים חסרי סבלנות ולהורים חסרי ניסיון. אם אתה רוצה להמציא פרצוף פנדה, אתה יכול גם להשתמש באיפור רגיל. בשביל זה אתה צריך גם:

  • ספוג
  • מברשת שטוחה
  • מברשת דקה

עיני פנדה לאיפור: הוראות איפור למבוגרים ולילדים בבית הספר היסודי

איפור פנדה רעיונות פשוטים

ראשית, מרחי צבע תיאטרון לבן על הפנים שלך עם הספוג. לפני שאתה מתאפר על עיני הפנדה, עליך להכניס את הגבות בצורה הנכונה. עקוב אחריהם בעזרת עיפרון גבות.

איפור עיני פנדה: הוראות

הוראות איפור דובי פנדה לנשים שלב 1

לאחר מכן יש למרוח צללית לבנה על העפעף העליון ולמזג אותה עם הספוג. לאחר מכן השתמש במברשת השטוחה כדי למרוח צללית אפורה כהה לאורך הקפל ולמזג אותה.

כיצד ליישם איפור כפנדה: מדריך איפור פשוט

הוראות איפור פנדה שלב 2

הגדר מבטאים בעזרת צללית נוצצת, הדגיש את הריסים שלך עם מסקרה ועיני הפנדה מוכנות. אגב, אם אין לך צללית כהה, אתה יכול להרטיב מברשת איפור ולהשתמש בה למריחת צבע בעיפרון איפור. לחלופין, ניתן לצבוע את האזור סביב העיניים בשחור.

אישה כפנדה מורחת איפור הוראות איפור לקרנבל

כעת מרחי שפתון כהה על שפתיה. אם אין לך שפתון כהה, אז אתה יכול להשתמש בצללית קרמית או במקל איפור. כדי לעזור לצבע להימשך זמן רב יותר ולא להכתים כאשר אתה מדבר, אתה יכול למרוח קודם כל קונסילר או פריימר על השפתיים.

פנדה לאיפור פנים פנדה הוראות איפור קרנבל שלב 3

לשלב האחרון, השתמש בפינליינר או במברשת דקה כדי לצייר אף לב. מלאו את קווי המתאר בצבע שחור.

כיצד להמציא כהוראות פנדה

סגנון השיער שלך כך שיתאים לאיפור הפנדה ולבש סוודר פרווה לבן כדי ליצור ולהשלים את המראה שאתה רוצה. טיפ: ניתן לגוון את רעיון האיפור הזה כרצונכם. לדוגמה, אתה יכול לצייר שני קווים המחברים את האף של הלב עם הפה ואז מסתיימים בשתי זוויות הפה.

איפור פנים לפנדה: מדריך נוסף למבוגרים

איפור פנים כדובי פנדה עם איפור קרנבל

אם כבר ציירת את הפנים שלך בעבר, אז אתה יכול לשלוט בקלות ברעיון הבא. בהתחלה, פשוט למרוח צבע תיאטרון לבן על כל הפנים שלך. לאחר מכן צייר את קווי המתאר של הפה, האף ומסביב לעיניים בעזרת מברשת עדינה וצבע איפור אקווה וצבע אותם בעזרת עפרונות שחורים. לבסוף, ניתן להשתמש בעפרונות האיפור לצביעת פרטים כגון פרווה או אוזניים.

איפור פנדה: הוראות פשוטות לאיפור קרנבל לילדים

ילדים אוהבים להתאפר במרדי גרא, בימי הולדת ובמסיבות גן. אבל לא כל ההורים הם אדונים גדולים באמנות הציור. רעיון האיפור הבא הוא סופר קל ועם קצת תרגול, אפילו מתחילים חסרי ניסיון יצליחו. עם זאת, מכיוון שאתה צריך למרוח מייק אפ על כל הפנים, ראשית עליך לבדוק את האיפור על אמות הילד. מרחו אותו על עור הילד והניחו לו לנוח למשך שעה. אם בתקופה זו אין אלרגיות, העור אינו מגרד ואין אדמומיות נראית, ניתן להשתמש באיפור. אבל קודם אתה צריך ליישם פריימר. קרמים שומניים הם הטובים ביותר למטרה זו. באופן זה אתה מגן על עורו העדין של הילד מפני האלמנטים ובמקביל מבטיח שהאיפור לא יכתם. לאחר מכן ניתן להשתמש במייק אפ המבוסס על שומן ולמרוח צבע לבן על הפנים בעזרת הספוג. לאחר מכן השתמש בעיפרון שחור לאיפור כדי לצייר את העיגולים השחורים סביב העיניים ולמלא אותם במייק אפ. עליך להסיר את האיפור לא יאוחר מ- 6 שעות לאחר שהנחת מייק אפ על פני הילד. תלוי באיזה צבע השתמשת, אתה יכול להסיר את האיפור מהילד עם מים, סבון או שמן תינוקות.

יש להודות: מאוד כיף להתאפר לקרנבל או למרדי גרא. גם בימי הולדת לילדים יש אפשרות להתלבש ולהתאפר כחיה. במיוחד בתקופות הקורונה, זהו שינוי מבורך לילדים.

רעיון פשוט לאיפור פנים של פנדה: איפור רק על הפה והאף

תתאפר כפנדה ותלבש תחפושת פנדה