דמות מצוירת של תחפושת סיילור מון

אחת הסדרות המצוירות שכולם מכירים מילדות היא סיילור מון. Pure Nostalgia היא סדרת האנימה היפנית לכל מי שנולד בין 1980 ל -1995. סדרת הטלוויזיה היא אחת האנימות הפופולריות והמוצלחות בעולם במערב. תחפושת סיילור מון היא רעיון טוב למרדי גרא, ליל כל הקדושים, מרדי גרא או אפילו למסיבה בנושא. זה מתאים מאוד לנשים ולנערות קטנות. בהמשך אנו חושפים כיצד אתה יכול להרכיב מראה מוצלח ואמנותי עם הרבה פרטים בעצמך.

תחפושת סיילור מון לנשים

תחפושת סיילור מון -יצירה-כנפיים-יפות

בנוסף לסדרת המנגה, יש גם סרט, משחקים ומחזות זמר המבוססים על קומיקס מנגה יפני. העיבודים פופולריים במיוחד בקרב הבנות מכיוון שהדמות הראשית היא ילדת בית ספר. בעלילה היא זוכרת בהדרגה את זהותה ומבינה שהיא בעצם נסיכת ירח עוצמתית. לה ולחבריה יש כוחות קסומים וקוראים לעצמם לוחמי מלח. הם מגנים על כדור הארץ והירח מממלכת החושך ונלחמים על אהבה וצדק כנגד הרוע.

הכינו תחפושת של סיילור מון בעצמכם

תחפושת סיילור מון-עשה-לעצמך-תלבושת-קלה

תחפושת סיילור מון היא רעיון נפלא לנשים שרוצות להיראות נערות ונשיות במסיבת קרנבל ובליל כל הקדושים או בקרנבל או בקוספליי. זה מאוד מפורט ולכן מייגע להרכיב, אז אתה צריך הכנה טובה לזה. שמלת המלחים האופיינית שתלמידת בית הספר נטולת הדאגות בדרך כלל לובשת כוללת אביזרים ואביזרים רבים וכן תסרוקת שובבה. את העיניים הגדולות לא מציאותיות אפשר להשיג בעזרת כמה טריקי איפור אותם אנו חושפים בתחתית המאמר. עם אהבה לפרטים, התוצאה היא מראה שלם ויעיל בהשראת קומיקס מנגה.

תחפושת סיילור מון תוצרת עצמית

תחפושת סיילור מון -טינקר-עשה-זאת-בעצמך-עשה זאת בעצמך

עכשיו התחל בתלבושת סיילור מון. זה כולל שמלת מלחים יפה וקצרה שמזכירה פחות או יותר מדי בית ספר. זה מורכב מחצאית קפלים כחולה, חולצה לבנה עם צווארון מלחים וקשת אדומה שאליה מחוברת הסיכה הקסומה. בקריקטורה, לנסיכת הירח יש תלבושת מיוחדת שנייה כשהיא הופכת ל Super Sailor Moon. זה מרהיב יותר, מעוצב בעיקר בלבן ומעוטר במבטאים בצבעי הקשת.

תחפושת מפורטת של סיילר מון

מלח-ירח-תחפושת-עשה-בעצמך-אביזרים-פרטים

תחפושת סיילור מון מושלמת רק כאשר כל האביזרים והאביזרים של נסיכת הירח כלולים. כפפות לבנות עד המרפק, מגפונים אדומים, נזר עם קריסטל קסום, סיכה ושרביט מטמורפוזה הם חלק מהפריטים החשובים שיש לנסיכת הירח. עם מעט מיומנות ויצירתיות, ניתן להעתיק את כל אלה או אפילו להתעסק עם עצמכם.

תחפושת סיילור מון: נעליים

מלח-ירח-תחפושת-נעליים-אדום-מגפיים-בלרינות

אם אין מגפונים אדומים מונחים בארון הבגדים שלך, אז אתה יכול גם להשתמש בבלרינות שטוחות באדום או כחול כהה עבור תחפושת סיילור מון. לא משנה אילו נעליים אתה לוקח, מקשט אותן בשלט ירח שיצרת מראש מקרטון צהוב או מחומר מוצק. לחלופין, ניתן לשלב כפפות אדומות עם נעליים באותו צבע.

תחפושת סיילור מון: אביזרים

מלח-ירח-תחפושת-פרטים-אביזרים-תכשיטים

כפי שכבר צוין, לסיילור מון יש אביזרים רבים המרכיבים את המראה שאין לטעות בו. אלה כוללים מקל ירח, נזר מעוטר בקריסטל קסום, עגילים עם ירח וכוכב, סיכה שעונדת נסיכת הירח על שמלתה או שרשרת ואביזרי שיער. אתה יכול לחקות את אלה ולעשות דברים דמיוניים בעצמך.

הכינו בעצמכם אביזרים ואביזרים של סיילור מון

מלחים-ירח-תחפושת-עשה-זאת-בעצמך-טינקר-אביזרים-תכשיטים

את רוב האביזרים כגון מקל הירח, עגילים וסיכה ניתן להכין בקלות יחסית מחימר דוגמנות (פימו). לחלופין, תוכלו למצוא צעצוע מפלסטיק באינטרנט או להרכיב אחד מחלקים שונים ולצבוע אותו. הנזר (או הדיאמד) עם קריסטל הקסם דומה מאוד לסרט ראש, כך שתוכל לעצב אותו כמו סרט ראש.

מלח-ירח-תחפושת-אביזרים-פרטים-מבטאים

לגבי האביזרים האחרים כגון תיק בית הספר שמדובר בסיילור מון לעתים קרובות איתו או עם הכפפות הלבנות עד המרפק, ניתן לעצב מחדש דברים ולעצב אותם כך שיתאימו לנושא..

שיער סיילור מון – עשה לעצמך לחמניות שטח

מלח-ירח-תחפושת-שיער-תסרוקת-עשה זאת בעצמך

לסיילור מון יש שיער בלונדיני ארוך והתסרוקת שלה, כמו כל דבר אחר, היא מנגה חמודה ואופיינית מאוד. היא קשרה חלק משערה ללחמניות כפולות, אחת מימין ואחת משמאל, על ראשה והשאירה את השאר פתוח. הקשרים העליונים מעוטרים בשני גבישים גדולים ועגולים.

פאה לתחפושת סיילור מון

מלח-ירח-תחפושת-פאות-לחמניות שטח

עם שיער קצר או אם הוא לא ארוך מספיק, פאה שימושית או שאתה יכול להוסיף חלקי שיער או תוספות. בעזרת זה אתה יכול, למשל, פשוט לסובב את הקשר העליון ואז להצמיד אותו לראש הראש בעזרת סיכות שיער. אל תשכח שאפשר לעצב כל פאה כך שתשתלב בצורה מושלמת עם המראה הרצוי.

רעיונות לאיפור סיילור מון

רעיונות לאיפור תחפושות של סיילור מון

איפור טוב מאוד הוא חלק מכל לוק קרנבל מוצלח. סיילור מון הוא מנגה וככזה העיניים הגדולות והלא מציאותיות והקטן הקטן אופייניות מאוד. אתה מעלה את זה בעזרת טכניקת איפור.

הכיני בעצמך איפור עין מנגה

מלח-ירח-תחפושת-איפור עיניים-מנגה

הדבר המשמעותי ביותר במנגה הוא העיניים הגדולות להפליא שלהן. אתה יכול להשיג את האפקט עם ריסים מלאכותיים ואיפור. הדבר יוצא הדופן בטכניקת איפור זו הוא, מעל לכל, שערות הריסים המזויפות מחוברות הן לעפעפיים התחתונים והן לעפעפיים. בחלק התחתון השיער קבוע כמה מילימטרים מתחת למכסה בפועל. בנוסף, העין נעשית גדולה יותר עם צלליות בצבע ניטרלי, אפור או חום בהיר ולבן וכך מעוצבות. עדשות מגע משלימות את המראה.

תחפושת סיילור מון לילדים

מלח-ירח-תחפושת-ילדה-תלבושת קטנה

לא רק נשים היו אוהבות תחפושת סיילור מון, אלא גם ילדות קטנות וגדולות. המראה האפקטיבי לא פשוט לעצב לגמרי בעצמך, אבל בסופו של דבר הוא מרשים ומושך את העין במיוחד. אתה או בתך הקטנה בוודאי לא תעלמו מעיניכם.

תחפושת סיילור מון לילדות גדולות וקטנות

מלח-ירח-תחפושת-ילדים-ילדה-שמלה קטנה

תחפושת סיילור מון למבוגרים

מלח-ירח-תחפושת-בנות-חברות

לאחר שמלחים ירח מבינים שהיא בעצם נסיכת ירח אדירה, היא פוגשת בהדרגה את שאר לוחמי המלחים: מרקורי, מאדים, צדק וונוס. הם מגיני כוכבי הלכת ביקום וכולם יחד נלחמים נגד הרוע. התלבושות של לוחמי המלחים שונות בצבע והן רעיון נפלא למראה שותף לחברות שרוצות להופיע יחד במסיבה.