תחפושת דוב מצחיקה כלב בוגר

התחפושות הפופולריות ביותר עבור מרדי גרא וקרנבל כוללות תחפושות של בעלי חיים, כלומר תחפושת הדוב. הוא פופולרי מאוד בקרב ילדים ומבוגרים כאחד. אולי זה חייב את הדובון, שכולם בוודאי חיבקו כצעצוע קטיפה אהוב בילדותו, או שזה בגלל הפרווה הרכה. בסך הכל תחפושת דוב מתאימה לצעירים ולמבוגרים וגם מאוד קל להכין בעצמך. להלן אנו מציגים רעיונות DIY גדולים לילדים ומבוגרים עם הוראות.

הכינו תחפושת דוב בעצמכם: תפרו תחפושת דוב קוטב לילדים

תחפושת דוב ילד דוב קוטב עשה לעצמך הוראות

רעיון מצוין לילדות קטנות הוא תחפושת של דוב לבן, או ליתר דיוק תחפושת של דוב קוטב. אתה יכול לעצב זאת בעצמך עם מעט מאוד חומרים. תלוי אם יש לך מכונת תפירה בבית או לא, אתה יכול להכין תחפושת דוב מעולה בעצמך עם או בלי תפירה. תחפושת לבנה וחותלות לבנות נדרשות לתחפושת דוב הקוטב. אתה צריך גם קצת פרווה מלאכה לבנה.

תחפושת דוב ילד דוב קוטב עשה לעצמך חומרי תפירה

עכשיו אתה מקשט אזורים מסוימים של הבגדים בפרווה המלאכותית, למשל השרוולים, רגלי המכנסיים, הצוואר וכו ‘תלוי כמה בד יש לך, שטח גדול יותר או קטן יותר יכול להיות מכוסה בפרווה. ניתן לתפור את חלקי הפרווה הסינתטית בעזרת מכונת תפירה או להצמיד אותם עם דבק טקסטיל.

הפוך הוראות תחפושת דוב משלך רכות

האוזניים הרופפות הן בהחלט חלק בלתי נפרד מתחפושת הדוב. אתה יכול להכין אותם בקלות מפרווה מזויפת בצורת פונפון, למלא אותם בצמר גפן ולצרף אותם לשני קליפ שיער. תחפושת דוב הקוטב הסופר חמודה מוכנה!

הכינו בעצמכם תחפושת של דוב קוטב למבוגרים

תחפושת דוב מבוגרים הופכים את דוב הקוטב ללבן בעצמכם

מבוגרים רבים ובעיקר נשים בוחרים גם בתחפושת של דוב קוטב. אתה יכול לעשות זאת בעצמך באמצעים פשוטים. באשר לאאוטפיט, עליך כמובן ללבוש בגדים לבנים בלבד. אם אפשר, זה לא רק לבן, אלא גם רך ומחבק, כך שזה מזכיר מעט את פרוות דוב הקוטב. כך שהתחפושת תוצרת עצמית קשורה לתחפושת של דוב קוטב, מסכה, כובע או כובע נייר מצחיק עם אף דוב ועיניים ניתן להתעסק וללבוש אותו.

הכינו בעצמכם תחפושת דוב מתוך סווטשירט עם כיפה: הוראות תפירה פשוטות

הכינו הוראות תחפושת דוב משלכם מכסה מנוע חצאית סווטש

אם יש לך מכונת תפירה בבית, זה בכלל לא קשה לתפור תחפושת דוב לעצמך או לילד. לשם כך אתה צריך סווטשירט חום עם מכסה מנוע וקצת לבד חום ובז ‘. תצטרך גם מספריים וכמה סיכות.

עשה זאת בעצמך הוראות תחפושת דוב חום DIY

אתה לא בהכרח צריך להשתמש ברבד. עם זאת, הדבר מתאים במיוחד למלאכת יד כזאת, מכיוון שהוא אינו מתפרק ואינו צריך להיות מעונן לאחר החיתוך. אז אתה חותך עיגול מתוך הלבד הבהיר או הבז ‘, שנתפר לאחר מכן על החלק הקדמי של הסווטשירט. כך יוצרים את בטן הדוב.

הכינו הוראות תחפושת דוב משלכם תפירת סווטשירט חום בטן

כדי לחתוך עיגול מדויק, אתה יכול לקחת דיסק גדול או קערה ולשרטט אותו עם גיר. לאחר מכן אתה מהדק את העיגול באמצע ותופר אותו. אתה יכול להשתמש בתפר הזגזג.

הכינו הוראות תחפושת דוב בעצמכם תפירת חולצת בטן חומה

הכינו הוראות תחפושת דוב בעצמכם תפירת ברדס סווטשירט בטן

הכינו תחפושת דוב משלכם: תפרו אוזניים

הכינו הוראות תחפושת דוב משלכם תפירת אוזניים

ניתן להכין את אוזני הדוב גם מתוך לבד מלאכה. לשם כך עליכם לחתוך את אותה “צורת האוזן” מרגיש חום ארבע פעמים. לבד בצבע בהיר משמש לאזור הפנימי. הוא נתפר תחילה לחלק אחד של האוזן בעזרת תפר זיגזג, ואז החלק השני של האוזן ממוקם למעלה ושני החלקים נתפרים יחד. לבסוף, סובב את האוזן וסיימת! זו גם הדרך להפוך את האוזן השנייה.

הכינו הוראות תחפושת דוב משלכם כיצד לתפור סווטשירט חום עם כיפה

כאשר שתי האוזניים מוכנות, עליך לחבר אותן למכסה המנוע. לשם כך, חתכו את מכסה המנוע בשתי נקודות סימטריות והצמידו את האוזניים לשם. ואז אתה תופר אותם.

הכינו הוראות תחפושת דוב משלכם צרפו מכסה מנוע לאוזניים

אם תרצה, תוכל למלא את האוזניים במעט פוליפ ואז לצרף אותן למכסה המנוע.

עשה תחפושת דוב בעצמך הוראות רעיון לאוזני סרט

את אוזני הדוב שבלעדיהן תחפושת דוב אינה שלמה, ניתן ליצור בצורת סרט. אתה תופר את האוזניים כפי שתיארנו למעלה ואז מחבר אותן לסרט הראש. אם תרצה, ניתן לרפד את סרט הראש בבד חום או לבד ולחבר אותו לאוזניים.

הכינו תחפושת דוב בעצמכם בלי לתפור

הכינו הוראות לילד תחפושת דוב משלכם ללא תפירה

אתה יכול להכין תחפושת דוב יפה בעצמך בלי לתפור. כדאי לעצב תלבושת חומה. חליפת ריצה קטיפה או אוברול קטיפה עם מכסה מנוע בצבע חום מושלמים כאן. יש אפילו דגמים עם אוזניים שהופכים את עבודת הפיכת דובי התלבושת לעצמך להרבה יותר קלה. מה שאתה עדיין צריך זה איפור מתאים.

הכינו תחפושת דוב בעצמכם מבלי לתפור איפור

כדי שהתחפושת תראה מציאותית יותר, ניתן לצרף במהירות פרטים העשויים מפרווה מלאכותית בעזרת דבק טקסטיל.

הכינו תחפושת דוב בעצמכם: מעיסת נייר

הכינו בעצמכם תחפושת דוב הוראות משפחה נייר עיסת נייר משפחתי

תחפושת דוב או מסכת דוב ניתן גם להתעסק עם נייר בטכניקת עיסת נייר. בשביל זה אתה צריך בלון, משחת נייר, עיתון וקרטון. ראשית, עליכם לנפח את הבלון כך שיהיה גדול מגודל הראש הממוצע. ואז אתה מתחיל לכסות את הבלון בנייר ולהדביק שכבה אחר שכבה. חשוב במיוחד שכל שכבה תהיה יבשה לפני הנחת השכבה הבאה. אם עיסת הנייר יציבה מספיק, אפשר לייבש אותה כמה שעות, רצוי למשך הלילה.

עשה תחפושת דוב בעצמך הוראות עיסת נייר למבוגרים

עכשיו אתה מביא את האוזניים ואת הפה, שאותה חתכת בעבר מקרטון חסון, אל עיסת הנייר היבשה כבר. לאחר מכן אתה מכסה את החלקים הנוספים בשכבת נייר נוספת ומדביק. לבסוף, מסכת הדוב המוגמרת בצבע חום, הבלון מוסר והפתחים לעיניים ולצוואר נעשים. אם תרצה, אתה יכול לצייר או להוסיף פרטים נוספים כגון עיניים דפוקות וכו ‘. בצורה זו ניתן לעצב תחפושת דוב גם לילד וגם למבוגר. בהתאם לגובה שלך, כדאי גם להכין את מסכת הדוב או לנפח את הבלון.