קרנבל-תחפושת-קרנבל-מקצוענית-לטקס-מסכת-מפלצת-יער

עוד מעט זמן עד למרדי גרא, אבל הקנטות הקשות כבר מהרהרות איזו תחפושת ללבוש לקרנבל הבא. מובן, כי המבחר ממש עצום. וכפיראט, אחות או טייס, אתה כבר לא יכול למשוך עיניים של אחרים. ובמיוחד למסיבות נושא אתה צריך להופיע בתחפושת קרנבל תואמת.

אם אתה רוצה להתרגש מקרנבל, עליך לשים תחפושת המתאימה לרוח הזמן. תלבושות זומבי ואימה à Walking Dead פופולריות במיוחד כרגע. בשביל זה צריך בגדים יומיומיים קרועים והרבה דם מזויף ואיפור. עם זאת, יש לצבוע פציעות וגידולים מוזרים כך שמראה הזומבים יתאים. אם זה יותר מדי מאמץ, אתה יכול גם לחזור על מסכות מעשיות. לחלופין, ניתן כמובן להזמין גם תחפושות של קרנבל באינטרנט. כל אחד יכול לעשות את זה כרצונו.

טיפים מאנשי מקצוע לתחפושת הקרנבל הנכונה

קרנבל-תחפושת-קרנבל-איש-פאה-כתום-כובע-עדשות מגע

פעם שאלנו את המקום אם לאנשי המקצוע יש אולי עצות מועילות עבורנו האנשים הרגילים. הצלחנו לגלות שתחפושת טובה מזוהה מעל הכל בבירור. אם לא ברור לאנשים מבחוץ מה צריך לייצג בתחפושת, הם מאבדים במהירות עניין. כמובן, אתה עדיין יכול ללבוש תלבושות יוצאות דופן למרדי גרא, אך יש להקפיד על כך שהמאפיינים האופייניים והייחודיים של התלבושת יגיעו לשלהם. כדי שזה יעבוד, עליך לבחון מקרוב את דגם התלבושות ולהקטין אותן לנקודות החשובות ביותר.

דוגמא מעשית לתחפושת קרנבל נהדרת

תחפושת קרנבל מארדי גרא פיראט כובע פיראט

ניקח למשל את תחפושת הפיראטים המפורסמת. על מה אתה חושב קודם? כתם עיניים, חרב, אקדח, כמו גם סדרת הסרטים שודדי הקאריביים והספר “אי המטמון”. אז מדובר בהרפתקאות, אבל גם על סכנה ואיים רחוקים. כדאי שתנסה להביא הכל בתחפושת שלך למרדי גרא. אז זה עובד גם עם ההסתכלות האינדיבידואלית על מסיבת המוטו.

מה עדיף? תוצרת בית – או מהמדף?

קרנבל-תחפושת-קרנבל-תוצרת בית-ישן-סכו

תחפושות תוצרת בית בדרך כלל נראות נהדר. עשרות שעות של אומנות נכנסות לעתים קרובות לאאוטפיט ובני משפחה חרוצים תופרים ומתעסקים יחד לתחפושת המושלמת. כמובן, הדבר אינו אפשרי עבור אנשי מקצוע עם מעט זמן. לכן אנשים כאלה צריכים ליפול על תחפושות הקרנבל הקלאסיות מהיתד. ניתן להזמין את אלה בזול באינטרנט ואינם דורשים הרבה יותר מכמה לחיצות באינטרנט. אם אתה עדיין רוצה אינדיבידואליות, תחפושת הקרנבל המוזמנת באינטרנט יכולה להיות מותאמת אישית לאחר מכן.

אביזרים כגון תכשיטים, כובעים או שרשראות מומלצים במיוחד לשם כך. כל מי שלובש את התלבושת של שר הטבעות צריך, למשל, לחבוש שרביט מיוחד וזקן ארוך. בדרך זו, התחפושות הבלתי אישיות כביכול מחנויות מקוונות יכולות פתאום לתפוס את מרכז הבמה במסיבות.

קרנבל-תחפושת-קרנבל-קבוצה-חברים-בובה-פנים-איפור-עדשות מגע אדומות

קרנבל-תחפושת-קרנבל-מסכה-צבעונית-צבעים-מצב רוח

תחפושת קרנבל קרנבל-מצעד-פעמונים-קבוצה

מקורות תמונה: CCO Pixabay.com