אזור כניסה בעיצוב מודרני במסדרון-לבן-שמנת-אריחי רצפה-ארון בגדים מבריק

אזור הכניסה צריך ליצור סביבה להרגיש טוב ברגע שאתה נכנס לבית שלך. לכן הוא ראוי למאמץ רב יותר בריהוט כמו לכל חדר אחר. כי ריהוט מודרני ונעים ועיצוב של המסדרון יכול לא רק להשפיע לטובה על האורחים, אלא גם להשפיע לטובה על מצב הרוח הכללי של התושבים. מתלי נעליים כאוטיים, ווי מעילים קלים ולא תלויים במלואם – אי סדר תמיד גורם לך להיות קצת עצבני וחסר סיפוק. הימנע מטעות זו על ידי יצירת סדר ויזואלי ושקט באזור המסדרון. היום אנו הולכים להראות לכם כמה רעיונות לעיצוב מסדרון מודרני המוכיחים כי ניתן לרהט את אזור הכניסה בצורה יפה ומעשית בו זמנית בו זמנית.

מודרני-מסדרון-עיצוב-אריחי רצפה-שטיח-ספסל-אחסון-שטח-מראה

בדרך כלל אתה לא נשאר הרבה זמן במסדרון. אבל זה החדר הראשון שאתה רואה מדירה והאחרון שעוזב. על כן עיצוב המסדרון חייב להיות מושך ויחד עם זאת לענות על צרכי התושבים. סדר אופטי יוצר מרחב, בהירות ונוחות. והבהירות יוצרת קלילות. כך שתוכל להתחיל את היום בחיוך ברגע שאתה יוצא מהבית. ומי שנכנס לחדר נעים ומסודר כשחוזר הביתה מרגיש יותר נוח.

אזור כניסה-טאוף-קיר-צבע-אריחי רצפה-לבן-אולם-ריהוט-אורות תקרה שקועים

המסדרון הוא הצומת בין העולם החיצון לפרטיות. נעליים רטובות או מעילים מאובקים צריכים להישאר שם. אבל זה נתפס גם כמראה של כל הדירה. למרות שערך התועלת נמצא בחזית העיצוב במסדרון, אסור להזניח גם את האסתטיקה. אם אתה רוצה לייפות את המסדרון, עליך למצוא את האיזון בין השניים.

דרישות גבוהות ניתנות לריצוף במסדרון

מודרני-פרוזדור-עיצוב-לבן-מראה-שידת קיר-שידות-אריחי רצפה

המסדרון הוא חדר עמוס שמתלכלך במהירות. מסיבה זו, כל החומרים צריכים להיות קלים לטיפול, איכותיים ועמידים. כיסוי הרצפה במיוחד סובל מלכלוך מתחת לנעליים ולכן חייב להיות עמיד מאוד. בנוסף ללכלוך, הוא גם צריך לעמוד בפני לחות. אריחי קרמיקה, רצפות אבן טבעית, רצפות ויניל ולינוליאום הם חיפויי רצפה מתאימים במיוחד לאזור הכניסה. מבחינת עמידות וחוסן הדרישות לרהיטי אולם דומות.

תאורה במסדרון ממלאת תפקיד חשוב

מודרני-מסדרון-תאורה-עקיף-קר-לבן-מראה

בדרך כלל אין אור טבעי במסדרון, ולכן יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לתאורה. עיצוב תאורה טוב גורם אפילו למסדרון קטן להיראות ידידותי יותר. חלק את אזור הכניסה לאזורים שונים ותכנן בדיוק היכן ברצונך לאתר את מקורות האור שלך. מנורה תקרה אחת אינה מספיקה כדי להאיר את כל הנישות והארונות כראוי.

אזור כניסה-מודרני-ארון בגדים-מסילות מנורות

אורות שקועים וזרקורים במערכות רכבת מתאימים כאור אוריינטציה כללית במסדרון. אורות ארונות הם פתרון טוב שיעזור לך להתמצא בארון הבגדים. מספר פנסי קיר מספקים גם את הסקירה הנדרשת. אז אתה יכול להעיף מבט אחרון במראה לפני שאתה הולך. אורות תליון דקורטיביים ונברשות, לעומת זאת, חותכים דמות דקה במסדרונות עם תקרה גבוהה.

הסגנון הנכון לעיצוב מסדרון מודרני

אזור כניסה-מראה-אריחים בסגנון תעשייתי עם דפוס רצפה

ללא קשר לגודל החדר, אנשים אוהבים לבחור את הסגנון המינימליסטי לעיצוב מסדרון מודרני. סגנון החיים הסקנדינבי מושלם גם למסדרון מכיוון שהוא משדר ניקיון ופשטות. העיצוב התעשייתי גם נראה מאוד מודרני ושיקי. בלי קשר לסגנון החיים המועדף – העיקר שתתרכז בעיקרי הדברים ותמנע שימוש ברהיטים ואביזרים מיותרים..

אילו רהיטים שייכים לכל מסדרון?

אזור כניסה-עיצוב-ארון-הזזה-דלתות-אורות

יש לתכנן מספיק מקום אחסון במסדרון, כך שמעילים, מעילים ונעליים ימצאו מקום ולא ימשכו את העין. עם ריהוט האולם הנכון נוצר חלל מסודר בו תוכלו למצוא את מבוקשו. אז אילו רהיטים אסור לפספס במסדרון??

חדר ארונות במסדרון חובה להכיל מעילים, נעליים וכובעים. עם עיצוב המסדרון המודרני, אתה יכול לבחור בין לוחות קיר בודדים עם ווי מעילים או ערכות מלתחה שלמות. אם שטח הקיר המוגבל במסדרון הקטן שלך אינו מספיק למדף מעילים, ווים מעילים בודדים הם אידיאליים.

מודרני-מסדרון-עיצוב-אפור בהיר-קיר-צבע-לבן-ריהוט-אריחי רצפה

A מספק מספיק מקום אחסון באזור הכניסה ארון בגדים / ארון מובנה. נעליים ובגדים מאוחסנים שם בצורה מסודרת עד לשימוש שוב. ארון עם דלתות הזזה ומראה הוא הרבה יותר חוסך מקום ומומלץ במיוחד למסדרונות צרים.

מודרני-פרוזדור-עיצוב-לבן-חום-שוהקיפר-מראה אורות תקרה שקועים

ארון נעליים הוא הפתרון הטוב ביותר להזמנה מהירה, סקירה טובה ויותר מקום במסדרון. לא משנה כמה זוגות נעליים יש לך, עליך להתאים את הגודל כך שיתאים לשטח הזמין. אם לדירה שלכם יש מסדרון צר, נעלי נעליים גבוהות עם עומק רדוד הן אידיאליות.

מודרני-מסדרון-עיצוב-ירוק-בהיר-קיר-אריחי רצפה-ספסל-מראה גדולה

סַפְסָל – אסור לפספס מקום לנעול נעליים במסדרון. הספסל ממלא בדרך כלל שני פונקציות: ישיבה ואחסון נעליים. ניתן להשיג ספסל אולם יפה בעיצובים רבים ושונים, למשל כחזה עץ עם ריפוד או כחלק ממערכות מלתחה. אם המסדרון צר מדי, הספסל המתקפל הוא פתרון חוסך מקום.

אזור כניסה-רצפת עץ-מראה קיר מובנה ארון-עפרון-עפרון

גדול או קטן, פשוט או מעוטר בפאר – אחד מראת קיר במסדרון הוא הכרחי עבור אנשים רבים. יש לו לא רק פונקציה מעשית, אלא גם ממלא מטרה דקורטיבית אופטית. מראות גדולות ללא מסגרות וקירות מראה שלמים גורמות למסדרון להיראות גדול יותר ומאפשרות לך לראות את עצמך מכף רגל ועד ראש במראה. ואם אתה צריך לחסוך מקום על הקיר, מתלה מעילי המראות הוא בדיוק הדבר.

עיצוב מסדרון-ארוך-צר-מראה-קיר-כהה-רצפת עץ-עגול-קיר-קונסולה

בנוסף לריהוט שהוזכר לעיל, ניתן להשתמש גם בעזרים ארגוניים אחרים. ארגזי אחסון, קופסאות, סלים וקופסאות הם פרקטיים מאוד ומסתירים הרבה. הודות למגוון העיצובים, הם תורמים לעיצוב. עמדות מטריה, מתלי מפתחות, אגרטלי רצפה וכדומה חותכים דמות טובה לא פחות במסדרון.

עיצוב צבע במסדרון המודרני

לצבעים יש השפעה רבה על האווירה בכל חדר. ניתן להשתמש במגוון צבעים מיומנים כדי לגרום למסדרון להיראות גדול יותר או להוסיף מבטאים יפים. עדיף להימנע מצבעים כהים או להשתמש בהם במשורה. הצבעים הבאים משמשים בדרך כלל במסדרונות מודרניים:

  • הלבן והניואנסים שלו
  • גווני בז ‘כגון שמנת, חול, שנהב, טאופ
  • אפור בהיר ואפור אבן

אזור כניסה-מודרני-לבן-רצועות-קירות-צהוב-קבצים

ווי מעילים דקורטיביים, כריות על הספסל, סלים, מסגרות תמונות צבעוניות ואביזרים אחרים יכולים להוסיף מעט צבע. תסתכל על הדוגמאות הבאות של שילובי צבעים מוצלחים ותן לעצמך לקבל השראה לעיצוב המסדרון המודרני שלך!

מודרני-פרוזדור-עיצוב-טפט-מזוודה-לבנים-אריחי רצפה-לוח שחמט

מודרני-פרוזדור-עיצוב-ארוך-צר-תקרה גבוהה-תליון-אורות-אדר-דוגמת-פרקט

ווים-קיר-ספסל מודרני-עיצוב-שחור-לבן-מתקפל

עיצוב מסדרון-אריחי רצפה-מראה עץ-אור מובנה ארון בגדים-מראה שידה