מדרגות-על-ג'ו-א-אולמו!

במהלך שיפוץ דירה בבריסל, חברת המעצבים Jo-a עיצבה גרם מדרגות לולייני מעץ. קוראים לזה אולמו! ויש לו סליל של ספירלה כבסיסו. תסתכל!

גרם מדרגות לולייני מעץ למרחב מחיה נוסף 

דוד-חלון-מדרגות-רצפת עץ

הפרויקט המקורי הוא שיפוץ דירה בבריסל. ה גרם מדרגות לולייני עשוי עץ תלוי מלוח איטום הפלדה העליון בגובה 4 מטר. מעניינת העובדה שחסר ציר פלאגין מרכזי, המציע יותר מקום ואור ותוכל לתפוס את צורת הספירלה ביתר קלות. בבניין רגיל עם תקרה גבוהה, הבעלים רצה שתי קומות עצמאיות בדירה. במקום גרם המדרגות הרגיל, הוא רצה להשתמש בשטח המגורים המרבי ובחר במדרגות לולייניות.

גרם מדרגות לולייני מעץ – שקיפות ויציבות בקוטר מינימלי

אלמנטים מתכתיים עם מדרגות עץ

מדרגות Jo-a מפותחות ונבנות כך שתופסות את החלל ומסווגות אותו טוב יותר וכתוצאה טבעית של הדרישות האדריכליות של התושבים. למדרגות לולייניות מעץ אלה שיש יו-א הצוות שקל היטב את הקוטר, את סיבוב הציר וגובה המדרגות, מכיוון שהגובה הוא 4 מטרים. הם החליטו על קוטר של 1.60 מ ‘, המציע גישה נוחה עם פחות נטייה ולכן המדרגות תופסות מקום קומפקטי בסלון. לאחר התייעצות עם הבעלים, החברה פיתחה את מסגרת הפלדה שתכסה את הפיר לחלוטין. מעקות קלים מובילים לרצפה בקומה השנייה. השטח בין מדרגות העץ נותר פתוח כך שאור שמש טבעי מלווה את המטפס למעלה. הקופסאות הקטנות והחמודות במדרגות מציעות מקום לחפצים וקישוטים קטנים. הם גם מייצגים את יציבות גרם המדרגות הלולייניות, שהוא חיוני לפרויקט זה. המדרונות הדקים של פלדה לבנה התוחמים את המדרגות משקפים את השקיפות הטבעית שלה. ציר מרכזי חסר ואין מגע עם הקרקע. זהו גרם מדרגות לולייני מושלם ומעשי. מכל פינה בחדר נראה גרם המדרגות כפסל אמיתי, המעניק לדירה משמעות רבה.

 רעיון חוסך מקום לדירת בית

מדרגות-עם-עץ-מדרגות-ספירלה

קופסאות חינם לעיצוב וחפצים קטנים

רצפות בהירות-מדרגות-עם-מדרגות עץגרם מדרגות עם מדרגות עץ