מערכת מדפים מגירות נעליים מדפים מחזיק מכנסיים

בין אם אתם קונים ארון בגדים חדש ובין אם אתם רק רוצים לסדר את הישן, כללים בסיסיים אלה יעזרו לכם.

ראשית, נקו את ארון הבגדים הישן. לעתים קרובות מאבדים את הסקירה אם הבגדים אינם מסודרים בהתאם ואינם יכולים עוד לעשות זאת ארגן ארון בגדים. רק מי שיודע בדיוק מה הוא אוהב ללבוש יכול להעריך נכון את מה שהוא צריך. יותר חולצות וג’ינס משמעו יותר תאים ומגירות. חצאיות ושמלות רבות דורשות מעקה בגדים ארוך / או 2 מסילות בגדים /. חשוב שתמיד יהיה מקום פנוי לבגדים חדשים.

ארגן את ארון הבגדים שלך – טריקים קטנים עם השפעה גדולה

בד שרפרף מנורה לקישוט ארון בגדים

קיימות בשוק מערכות רבות וארגוניות שונות. אם יש לך מספיק מקום פנוי, אתה יכול ללכת בתוך אחד ארגן ארון בגדים. חדר ארונות עם דלתות הזזה יוצר חיבור חלקה לחדר השינה. ניתן לחלק אותו לשניים – לבגדי חורף וקיץ. מערכת מדפים מתכווננת המורכבת ממגירות בגבהים שונים יכולה לעזור. ניתן להמיר את מדפי המתכת בקלות – ותמיד ניתן להוסיף פרטים חדשים. אם אתה רוצה לבנות חדר ארונות בעצמך, השאר לפחות 35 ס”מ בין שני מדפים. מעקה הבגדים חייב להיות מחובר בגובה שבין 90-130 ס”מ מהרצפה.

חדרים קטנים, אתגרים גדולים – אפשרויות לחסוך מקום

מתלי נעליים, תאורה, מעקה בגדים, מגירות, אביזרים

חדר קטן יכול ליהנות ממערכת ארונות מהרצפה עד התקרה. תכנון טוב מאוד חשוב כאן – הבגדים שלובשים חייבים להיות בהישג יד. שילובים בין מסילות בגדים בחלק העליון, ערימות תחתונים ומגירות בתחתית הם פרקטיים. מחיצות מגירות וסלים קטנים יכולים לייעל את השטח הפנוי – כך שתמיד תוכל לשמור על סקירה כללית על ארגן ארון בגדים. ארון הבגדים הפתוח מאוד אטרקטיבי – אך הוא גורם לבגדים לאסוף יותר אבק.

ארגן את ארון הבגדים – אביזרים

מגירות דלת הזזה זכוכית סלסלות אחסון

אלמנטים חשובים נוספים עוזרים לשמור על ארון הבגדים שלכם מסודר. ניתן לנצל את החלל בצורה מיטבית עם הרמת בגדים – ותוכל לעבור במהירות בין בגדי חורף לקיץ. ניתן לשלב גם מחזיקי מכנסיים ותוספות כגון מתלי נעליים, מחזיקי חגורות ואפילו קרשי גיהוץ מובנים מאוחר יותר. בכל מקרה, כדאי לשקול בהתחלה תאורת לד. ניתן גם להתקין אותו מאוחר יותר, בכל מקרה המאמץ גדול יותר. אנשי המקצוע – המותג האיטלקי – שמחים לעזור בתכנון חדר טוב יורומוביל יש אוסף של ארונות בגדים המתאימים לכל חדר.

חדר ארונות עם דלתות זכוכית

סדר את הארון ושמור עליו

ארון פתוח בחדר השינה

ארון בגדים מודרני מזכוכית עיצוב מסוגנן

מערכת מדפים – פרקטית וחוסכת מקום

לסדר מדפי כובע מעקה בגדים פרקטי

מעקה בגדים ממתכת

חלקים נעליים שקיות עליוניות

סדר בארון

מגירות תאורה מדפים חצאיות חולצות

ארון עם דלתות הזזה

מחזיק מכנסיים לדלת הזזה לשטיח זכוכית

אביזרי חגורת תכשיטי חגורת דלת זכוכית

מגירות ארון יצרן רעיון נחמד

ארון אחסון מחזיק חגורות מחסנית

תלבושות תולות כיסאות מגירה