מערכת מדפים מודולריים מדף קיר מדף מעצב מדף מסגרת מדד עץ לקנות רכיבי עץ אביזרים ניתנים להתאמה

עם יותר אנשים שחיים בחללים קטנים בימינו, האחסון צריך להיות יצירתי, מה שלא אומר בהכרח שמערכת מדפים מודולרית צריכה להיראות רע. המעצב הלונדוני לאוניד דוידוב עבד עם צוות מומחים כדי ליצור מערכת מדפים בהתאמה אישית, חוסכת מקום ומודולרית בשם “Dotdotdot.Frame”. המערכת, העשויה מעץ אפר, פותחה כדי להציע לאנשים אינסוף אפשרויות להתאמה אישית. הוא בולט רק 4 ס”מ מהקיר כך שלא יתפוס מקום רב. אז אם אתה צריך להישאר באזור צר, אתה יכול להסתמך על מערכת מדפים מודולרית כל כך מותאמת. פשוט המשך לקרוא את הפוסט שלנו כדי ללמוד עוד על כך.

מערכת מדפים מודולרית מעשית שתיקח איתך

מערכת מדפים מודולרית מדף קיר מדף מעצב מדף dotdotdot מדף עץ לתקן רכיבי עץ כדי לחסוך מקום, להתאמה

אתה יכול להשתמש במסגרת העץ המלבנית כמדף קיר על ידי הצמדתה או פשוט להישען עליה. סיכות חיבור קטנות ממלאות את החורים ומחזיקות את האביזרים במקומם כמו מערכת מדפים מודולרית ללא כלים נוספים. עם זאת, בסיס מערכת המדפים אמור לגעת ברצפה בשני המקרים. ניתן לרכוש את מדף העיצוב בסטים מוכנים או כחלקים נפרדים.

מערכת מדפים מודולאריים מדף קיר מדף מעצב מדף dotdotdot קנה מדפי עץ הניתנים להתאמה לחיסכון במקום

מדף מעצבי Dotdotdot.Frame גודלו 2 x 1 מטר (גובה רוחב) ויש בו 96 חורים המופצים לאורך המסגרת, שכל אחד מהם יכול להכיל את המודולים הזמינים. מבחר המודולים הנוכחי כולל דיבלים, מדפים, מראות, לוחות סיכות ולוחות. אלה מציעים לך אפשרויות רבות להגדרת רהיטים משלך. אפילו יותר טוב, אתה יכול לשלב מספר מסגרות זו לצד זו כדי ליצור מערכת מדפים מודולרית גדולה יותר, כך שתוכל לכסות קיר שלם עם מדפי הקיר האלה כשאתה צריך הרבה מקום אחסון..

מערכת מדפים מודולריים מדף קיר מדף מעצב מדף dotdotdot מדף עץ לקנות רכיבי עץ חוסכי מקום להתאמה סיכות חיבור להתאמה

כפי שצוין לעיל, המבנה עשוי מעץ אפר מלא. זה הופך את כל רכיבי העץ לחזקים ועמידים כל כך שהם יכולים לעמוד כמעט בכל משקל. המתלה הגבוה בעצם מאפשר הכנסת חפצים לחורים. אם אתה עומד במשימה, עם קצת יצירתיות אתה יכול להרכיב מערכת מדפים מודולרית משלך לבית. כל שעליך לעשות הוא לחבר את מודולי האחסון למסגרת העץ ולהוסיף מדפים, ווים ומתלים שונים לאחסון החפצים האישיים שלך. אלה יכולים להשתנות מאביזרי לבוש לנעליים או פריטים יומיומיים אחרים.

הסיפור מאחורי מערכת מדפים מודולרית יצירתית

מערכת מדפים מודולאריים מדף קיר עיצוב מדף מסגרת dotdotdot לקנות מדף עץ רכיבי עץ חסכוניים בחלל מקום מעצב מסגרת עץ להתאמה מעצב לאוניד דוידוב

המעצב גדל בקזחסטן, שם שיחק עם צעצוע דמוי ערכה מחלקי מתכת מחוררים בשם שקולניק (תלמיד). הוא עזב את בית הספר התיכון בגיל 17 ועבר לבייג’ינג. שם למד סינית מנדרינית והקים חברה המקשרת בין יצרנים סיניים וחברות חיצוניות. בדרך לשם הבין ליאוניד שהוא רוצה לעצב דברים בעצמו ובהתאם עבר ללונדון. לאחר מכן סיים את לימודיו במרכז סנט מרטין היוקרתי עם תואר בעיצוב מוצר.

מערכת מדפים מודולאריים מדף קיר מדף מעצב מדף dotdotdot מדף עץ לקנות רכיבי עץ חוסכי מקום להתאמה סיכת חיבור ניתנת להתאמה

במהלך לימודיו לתואר ראשון, דוידוב העלה את הרעיון למערכת מדפים מודולרית הניתנת להתאמה אישית מעץ שעובדת כמו בונה גדול מדי. כמו בילדותו, הוא פשוט חיבר את החורים והסיכות השונים ליצירת מערכת מדפים מודולרית. טבעות סיליקון נסתרות מחזיקות את הדיבלים במקומם על ידי יצירת חיכוך בין הסיכה לקורה. זה יאפשר לך לשלוף את סיכות החיבור על ידי הידוקם לאט. חמישים זמינים למקרה שלקוחות יאבדו כמה.

שילוב של רב פונקציונאליות ועיצוב

מערכת מדפים מודולריים מדף קיר מדף מעצב מדף dotdotdot מדף עץ לקנות רכיבי עץ חוסכי מקום להתאמה חוסכת מסגרת עץ חורים

ניתן להרכיב את חלקי העץ באינספור דרכים. אלה מתנתקים בקלות זה מזה כדי שיוכלו לנסוע מחדר לחדר וממקום למקום. הדייזנר אומר שהוא עצמו עבר יותר מ -20 פעמים בשלוש השנים האחרונות בגיל 33. כעת הוא עם אישה וילד ויש לו מתקן ייצור בלונדון. זה מורכב מצוות של שישה אנשים העוסק ביצירות המודולריות שלו. הסטארט-אפ נשלח כעת ברחבי אירופה, ודוידוב מדווח כי הזמינות קרובה בארה”ב.

מערכת מדפים מודולריים מדף קיר מדף מעצב מדף dotdotdot מדף עץ לקנות רכיבי עץ חוסכי מקום להתאמה לוח מודעות ווים שרפרפים

המסגרות, המדפים והמוטות עשויים עץ אלון בר קיימא ונמכרים א לה קארט ובעיצובים שהוגדרו מראש המעוגנים לקיר עם מחברים מפלדה. מערכת מדפים מודולרית עם שני ווי עץ ועץ סיכה עגול, כפי שמוצג כאן, זמינה גם יחד עם אפשרויות אחרות. אתה יכול גם לקנות את זה כולל ווים נוספים ושולחן עגול או מראה. גרסה מלוטשת, עצמאית של המערכת עשויה עץ אלון המשובץ בבסיס פלדה מצופה אבקה. העיצוב מגיע עם שני ווים, לוח סיכות ומדף פלדה.

מערכת מדפים מודולריים מדף קיר מדף מעצב מדף dotdotdot מדף עץ לקנות רכיבי עץ חוסכי מקום להתאמה וויסי לוח מודעות

מדף המעצבים פותח במטרה לשפר את הרבגוניות של ריהוט אחסון מסורתי ולערב את המשתמש ביצירתיות. האתגר היה למצוא את הפרופורציות הנכונות, כך שתוכל לתלות את האביזרים שלך בצורה אופקית ואנכית. זה היה חשוב בשמירה על הפונקציונליות הזורמת ושינוי האלמנטים בהתאם לצרכי הבעלים וגחמותיו. Davydov מציעה גם גרסאות מותאמות אישית נקודה בהתאמה אישית בְּ. יש לו כבר קמפיין של קיקסטארטר עבור .מערכת, בו יצר ארון אחסון עצמאי עם אביזרים מודולריים.

מערכת מדפים מודולרית מדף קיר מדף מעצב מדף dotdotdot קנה מדף עץ רכיבי עץ ניתנים להתאמה לחדר אמבטיה

מערכת מדפים מודולאריים מדף קיר מעצב מדף מעצב dotdotdot מדף עץ לקנות רכיבי עץ חסכוני מקום להתאמה חסכוני בגדים

מערכת מדפים מודולאריים מדף קיר מעצב מדף מסגרת dotdotdot מדף עץ קנה רכיבי עץ חוסך מקום וו אביזרי לבוש הניתנים להתאמה