וו קיר במסדרון הקטן מתכת-שיק-טורקיז-קיר-צבע-איקאה

אם המסדרון צר או קטן, לעטוף אותו ברהיטים אינו רעיון טוב. זה יהפוך את החדר לצר עוד יותר ויראה הכל חוץ מנעים. נדרשות אמצעי חיסכון במקום ואנו רוצים להציג בפניכם אחת במאמר זה. במקום ארון בגדים שתופס הרבה מקום, אתה יכול פשוט לתלות ווי קירות אופנתיים על הקיר. אלה משאירים מספיק מקום לנוע, אך עדיין משרתים את מטרתם. אנו נראה לך כמה רעיונות יצירתיים עבור וו קיר במסדרון הקטן, שתוכל להשתמש בה כהשראה בעת הגדרת אזור הכניסה שלך.

ווים קיר במסדרון הקטן לריהוט פשוט

וו קיר במסדרון הקטן בסגנון איקאה-חוסך מקום-שורגל-סקנדינבי-ריהוט

כמובן, רעיון זה של ווים לקיר במסדרון הקטן אינו מתאים רק למסדרון מסוג זה. מי שאוהב עיצובים פשוטים יכול להשתמש גם בקירות ומעילים במסדרון גדול יותר ויש להם פנים לא פחות מסוגנן. העיקר שיהיה לך בסופו של דבר מתקן שמתאים לטעם שלך או לפחות מייצג פשרה טובה.

רעיונות ווים לקיר במסדרון הקטן

וו קיר במסדרון הקטן בצורת טיפה-שחור-כחול-לבן-עיצוב

ווים לקיר הם דבר משעמם בימים אלה. הצורות והצבעים מגוונים ושילובים לעיצובי טלאים אינם מהווים בעיה כלל, אך הופכים במהירות למושכי עיניים אמיתיים. אם אתם מחפשים דגם מתאים, תוכלו גם לחבר ווים קיר מזויפים כאלה במסדרון הקטן. צורת הדמעה משחררת את האווירה בצורה מסוימת.

וו קיר עשוי עץ

ווים קיר במסדרון הקטן במסדרון עץ-דובל-רעיון-ציור-צבע-מבטאים

ווים לקיר ניתן כמובן גם להכין בעצמך. מגוון רחב של חומרים וחפצים כגון ידיות דלתות, אטמות כביסה ואפילו צינורות מתאימים ווים לקיר DIY. למעלה דוגמה פשוטה באמצעות דיבלים מעץ. הקצה הגלוי שלו גם מתובל במעט צבע.

רעיון קרס מעשי ויצירתי למדפים

וו קיר במסדרון הקטן מעיל וו-מדף-רעיון-פרקטי

זהו רעיון חכם לא פחות לשימוש בנעלי עץ. הם לא רק משמשים ווי ווי קיר במסדרון הקטן, אלא יכולים גם להחזיק לוחות במקביל לשמש מדפים מעשיים. כל שעליך לעשות הוא לחבר את הדיבלים זה לזה במרווחי זמן קבועים. אתה יכול לשנות את המדפים בכל עת. שנה את הגובה או השתמש בלוחות גדולים או קטנים יותר מתי שתרצה.

ווים קיר המושכים את העין עשוי סיכות כביסה

וו-וו-קטן-מסדרון-DIY-רעיון-מחזיק מכתבי עץ

סיכות כביסה הן דרך נוספת לייצר ווים מעיל משלך למסדרון. אתה יכול לחבר את הקליפים לקיר כפי שהם ולהשתמש בהם כדי להחזיק את המעילים במקומם, או שאתה יכול להוסיף ווים נוספים, כפי שנעשה בדוגמה זו עבור ווים לקיר במסדרון הקטן. לאחר מכן תוכל להשתמש בקליפים כדי להחזיק תמונות, אותיות ודברים אחרים במקום.

ווים קיר במקום ארון בגדים

וו-וו-אולם קטן-דקורטיבי-ידית-אופטית-מתכת-מבטא-עץ

עם ווים קיר במסדרון הקטן ללא ספק תחסכו הרבה מקום ותקבלו גם עיטור מעניין לקיר. הנקודות נקראות מאוד אופנתיות. מדובר בעיצובים עגולים המזכירים ידיות דלתות. הם נראים עדינים ודקורטיביים על הקיר החשוף בו זמנית. אנו מוצאים שילוב זה של עץ ומתכת יפה מאוד.

 ווי מעיל קלאסי לקיר

וו-וו-קטן-מסדרון-פשוט-כניסה-אזור-תיק-אחסון שטח

מי שאוהב סגנונות ריהוט מסורתיים ימצא את הגרסה הזו עבור ווים לקיר במסדרון הקטן. אולם בדוגמה זו הם אינם נמצאים במסדרון, אלא ישירות בסלון, אליו מובילה הכניסה. אבל זה לא משנה, כי ווי המעילים הם דבר נחמד כך או אחרת. יש אפילו מקום לכסא קטן לנעול את הנעליים בנוחות.

רעיון מאיקאה

וו-וו-קטן-מסדרון-איקאה-רעיון-מעשי-בגדים-קרס-מראה-לוח-קיר

כאן תוכלו לראות רעיון מקורי של איקאה ל ווים לקיר במסדרון הקטן. עם זאת, אתה יכול גם לעשות זאת בעצמך. השתמש בדלת ישנה או לוח אחר מסוג זה. ככל שהחומר המשמש קל יותר, כך ייטב. צרף מראה לקיר, שתוכל לצייד גם עם פקק דלת. צובעים לוח לוח בחלק הפנימי של הלוח, בעוד שבחוץ משתמשים לחיבור ווים המעיל.

השתמש בקרסי קיר למלתחה קטנה

ווי-קיר-במסדרון-קטן-שילוב-שולחן-מראה-מלתחה- וו-מעיל

נקודות מתאימות גם לבניית מתלה מעילים כל כך קטן מתוך ווי הקיר במסדרון הקטן. יש לו לוח קטן ומראה, בעוד הנקודות משמשות לתליית בגדים. זוהי חלופה טובה אם ווים בודדים פשוטים מדי עבורך. אתה מוזמן להמציא משהו בעצמך. הדבר החשוב היחיד הוא שאתה חוסך מקום.

מעקה מטבח למסדרון

וו-וו-קטן-מסדרון-בגדים-מעקה-ווי-מודרני-מדף-קיר שחור

רעיון מצוין עבור ווים לקיר במסדרון הקטן הוא גם מעקה המטבח שעליו ניתן לתלות ווים. אלה זמינים באורכים שונים, כך שתוכל לבחור את הגרסה המושלמת למסדרון שלך. המעקה גם נראה מודרני וגם מספק מבטא מעניין במסדרון, שנראה גם מודרני ומסוגנן.

ווי מעילים קלאסיים

וו-וו-קטן-מסדרון-מתכת-קלאסי-בגדים-וו-רעיון-נעליים-ארון-מקום-sprend

עיצוב זה עבור ווים לקיר במסדרון הקטן שימש לתליית מעילים במשך מאות שנים. כמה ווים מחוברים זה לזה. החיסרון הוא שאתה לא יכול לבחור את המרחק בעצמך אלא אם אתה בונה את המערכת בעצמך. יתרון אחד מכל סוג של וו קיר הוא שעדיין יש לך מקום מתחת לרהיט קטן..

ווים קיר בנישות קיר

וו-וו-קטן-מסדרון-פשוט-מודרני-שחור-רהיט-לבן-צבע-קיר

אם למסדרון שלך יש צורה לא סדירה, ווים לקיר הם גם גרסה שימושית. נישת קיר כמו זו שנמצאת במסדרון זה יכולה לפעמים להיות לא מעשית ואין בה מספיק מקום לארונות ורהיטים אחרים, במיוחד אם המסדרון די קטן. ווים לקיר במסדרון הקטן הם אלטרנטיבה.

נקודות וו וו

וו קיר במסדרון הקטן gros-knopf-design-מנורת קיר-תעשייתית

כאן תוכל לראות שוב את הנקודות החביבות. הם עשויים מעץ ובגדלים שונים. כך הם מוסיפים מרקם לקיר. חבר את הנקודות או ווים הקיר האחרים במסדרון הקטן אופקית או אנכית ושלב אותם עם כל קישוטים אחרים ליצירת אווירה נעימה..

מתקן לחסכון במקום במסדרון

וו-וו-קטן-אולם-לוח-קישוט-קיר-מראה-צר-מסדרון-ריהוט

לא משנה איזה סוג וו ווי תבחרו במסדרון הקטן, חשבו כמה תצטרכו. זה תלוי כמה אנשים גרים במשק הבית והאם אתה רק רוצה לתלות בגדים או תיקים על הקיר. ווים מתאימים אפילו היטב למפתחות.

וו קיר ללא קידוח

וו-וו-קטן-אולם-עגול-עיצוב-מודרני-לבן-שחור-תכלת

ווי הקיר במסדרון הקטן הם גם דרך מצוינת להוסיף צבע לקיר לבן מבלי שצריך לצבוע את הקיר כולו. שלב מספר צבעים או השאר עם אחד. לאחר מכן תמצא קישוטים מתאימים אחרים ליצירת תמונה כללית נעימה וכדי להשיג פנים מסוגנן.

השתמש בחיפוי קיר

ווים קיר-מסדרון קטן-קלאסי-מסדרון-חיפוי קיר-צבע קיר אדום

אם אינך רוצה לקדוח את כל ווי הקיר לקיר במסדרון הקטן, תוכל גם להצמיד אותם לחיפוי הקיר, אם יש כזה. אגב, עץ כחיפוי קירות הוא רעיון עיצובי טוב למסדרון. עם זאת, זה צריך להיות קל כך שהמסדרון יראה מרווח יותר.

רעיון DIY עם לוח עץ

וו-וו-קטן-אולם-עשה-לעצמך-לוח-קישוט-שרפרף-ילדים

אפילו עם גרסה כזו, אתה חוסך מעצמך את הצורך לקדוח הרבה חורים בקיר. ווי הקיר במסדרון הקטן פשוט מחוברים לכל לוח. גרסה נוספת הן כמובן ווים המודבקים לקיר. עם זאת, עליך לזכור כי הם אינם יכולים לעמוד במשקלים כבדים.