אוהל קמפינג עיצוב עגלה משפחתית

אנו מציגים בפניכם 15 פרקטיות אוהלי קמפינג לרעיונות של עיצוב אוטומטי שיעזרו לך, למשפחתך ולחבריך לארגן את החופשה המושלמת. העיצובים משתנים בין סוכך ופשוט לאוהלים גדולים למספר אנשים.

אוהלי קמפינג – סקירה כללית של הדגמים

אוהל רכב חוף קמפינג אורסה

בין אם אתה חובב קמפינג או רק מתחיל, זה אוהלי קמפינג בוודאי ירתק אותך. הם קלים להובלה ולבנייה. האוהלים הם חלק בלתי נפרד מהמכונית וניתן לשאת אותם בקלות עם רכב השטח. בין אם אתה יוצא לדוג או רק להירגע, דגמים אלה יגינו עליך מפני הרוח והגשם במזג אוויר גרוע. בדרך כלל יש לקחת בחשבון משקל בעת בחירת אוהל, אולם הנהגים גמישים יותר ופשוט צריכים ליהנות מהנוחות של העיצובים. אוהלי הרכב קשורים למכונית, או מהווים תוספת לתא המטען, או / כמו בקלטי דיזיין, למשל / הם יכולים לשמש כגג סוכך ומגן. בחר את העיצוב המתאים לצרכים האישיים שלך רוב הזמן.

אוהלי קמפינג -תוספת פרקטית ונוחה לרכב

אוהל רכב קמפינג הרי נופש אוטומטי נאפייר

היצרנים של אוהלי קמפינג עבור מכוניות השתמשו ביתרונות של מקום משלהם – תוכלו לישון במכונית בעצמכם, או להשתמש בה כשטח אחסון נוסף. יחד עם זאת, ניתן להשתמש באוהלים אלה גם באופן עצמאי – כך שלא תצטרך לארוז ולפרוק הכל בכל פעם. רוב הדגמים מציעים אירוח לכל היותר 4-5 אנשים ומוצעים כאוהלי כיפה. אוהלי רכב מציעים בדרך כלל הרבה נוחיות – סוככים, מספר פתחים ורצפת חיבור לכניסתם. אוהלי רכב בדרך כלל כבדים יותר מאוהלי מעקב, למשל, מה שהופך אותם לא נוחים אם אתה מתכנן לשאת אותם ברגל. למרבה הצער, אזורי הקמפינג היפים ביותר בדרך כלל נגישים רק ברגל – אז חשוב היטב מראש לאן אתה רוצה להגיע עם האוהל שלך. אנו מאחלים לכם חופשה נפלאה באמצע הטבע!

אוהל רכב מפולת

אוהל ספורטיבי מכונית אוהל קמפינג

אוהל מכוניות קודיאק

רעיונות לעיצוב אוהל מכוניות הרים מחנאות

רעיון עיצוב אוהלים משפחת מכוניות קמפינג

קמפינג מ- Sportz

רעיונות קמפינג לרכב חופשה בהרים

רעיונות לאחסון אוהלים חווית קמפינג

רעיון עיצוב סוכך מכונית ספורט סוכך

אוהל מכונית קוויקסילבר

חוויית קמפינג לרכבי אוהלי עיצוב קוויקסילבר

עיצוב אוהל העליון

אוהל על עיצוב מעשי לחוסך מקום במכונית

אוהל משאיות אמריקאי

חניון אוהל רכב חווית נהיגה בחוף

רעיונות לחופשות אוהל קמפינג

עיצוב אנל

אוהל אנל קמפינג לחופשה משפחתית

סוכך מקלטיסוכך רכב רעיון עיצוב קלטי