אביזרי קמפינג -ציוד-נייד-פונקציונלי-עיצוב-מודרני-טיולים

יש צורך בציוד רב לחופשת קמפינג או קמפינג. מעצבים, מהנדסים ומטיילים נלהבים מפתחים פריטים חכמים רב תכליתיים שהופכים את רשימת האריזה לקלה הרבה יותר. אביזרי קמפינג עם גודל קטן, המשלב מספר פונקציות ובכך חוסך מקום, הוא תמיד שימושי. חלופות הניתנות להובלה לרהיטים רגילים המהווים חלק בלתי נפרד מבני הבית מוערכות מאוד בנסיעות ארוכות. אנו מציעים 9 מוצרים מובילים שהופיעו לאחרונה בחנות.

אביזרי קמפינג וציוד בעיצוב מודרני ופונקציונאלי

אביזרי קמפינג -ציוד-קופסא-עץ-נייד-מטבח-בישול

Camp Champ הוא מטבח חיצוני הניתן להובלה, ארוז באלגנטיות בקופסת עץ ומביא אותו. כל האביזרים השימושיים וכלי המטבח מאוחסנים שם ולכל חלק יש מקום משלו.

אביזרים וציוד קמפינג – מטבח חיצוני נייד ‘מחנה אלוף’

אביזרי קמפינג -ציוד-סט-קופסא-מטבח נייד

הקופסה עשויה דיקט עמיד למים ומיוצבת בנוסף עם פסי פלדה מארבעת הצדדים. Camp Champ הוא ציפוי מעץ ספיל (סוג עץ יקר מחוף השנהב), המספק פתק אצילי..

אביזרי קמפינג וציוד – מודולי ‘Qubiq’

אביזרי קמפינג-ציוד-מכונית-עגלה-תא מטען

עם זאת, מערכת Qubiq מציעה דבר מלבד הציוד הרגיל של רכב קמפינג. רק – זה יכול להיות מובנה במכונית שלך. כמובן שהמכונית צריכה להיות קצת יותר גדולה ולתא מטען גדול. המודולים מזכירים ארונות מטבח וניתן לעצב אותם בכל שילוב של שניים או שלושה.

אביזרי קמפינג וציוד בעיצוב פונקציונלי

ניתן להתקין מזרן נשלף על מודול המטבח, שיכול לשמש כמקום שינה לפי הצורך. היצרן מציע גרסאות שונות שניתן להכניס לכל דגם של סיטרואן, פורד, פיאט ואופל. יתרון מרכזי של החניכים, המיוצרים במקור מסדנת הרכב, הוא שניתן להתקין ולהסיר את המודולים בקלות ולחזור למצב הרגיל..

אביזרי קמפינג וציוד – אוהל ‘רכיכת ננו’

קמפינג-אביזרים-ציוד-אוהל-להארכה-אוהל-גג-אקורדיון

האוהל יוצא הדופן ‘רכיכת ננו’ פועל על פי עקרון האקורדיון. ניתן לסגור את הגג באופן חלקי, סגור לחלוטין או לפתוח אותו, ובכך לאפשר לו להשתמש כמחצלת חיצונית עם הצללה. הגג הגמיש כולל פתחים המאפשרים אוויר צח לעבור, אך לא מים.

אוהל עם גג נשלף

קמפינג-אביזרים-ציוד-אוהל-עיצוב-גג אוהלים נפתח

אזורים שקופים במרקם האוהל משמשים כחלונות קטנים שדרכם אפשר ליהנות מהנוף שמסביב ישירות. כשהוא סגור לחלוטין, האוהל מזכיר פקעה ומציע מקום שינה לכ -3 אנשים.

אביזרי קמפינג וציוד – מזרן אוויר ‘קומפורט פלוס’

קמפינג-אביזרים-ציוד-מתנפח-מזרן-מחצלת-בד-בחוץ

מזרני אוויר ומחצלות שינה בהחלט יהיו נחוצים לחוויות חוצות. Comfort Plus משלבת בין השניים ותופסת גם מעט מאוד מקום. הוא מצויד במשאבה מיוחדת וניתן לנפח אותו ולהוציא אותו מהר מאוד.

מזרן מתנפח ומחצלת קמפינג באחד

קמפינג-אביזרים-ציוד-מתנפח-מזרן-מזרן-בחוץ

הדבר יוצא הדופן במזרן אוויר זה הוא שהוא מורכב משתי שכבות המבטיחות נוחות, יציבות ועמידות. אם שכבה אחת מפנה את מקומה וניזוקה, יש לך את השניה, מה שמבטיח כוח מספיק.

אביזרים וציוד קמפינג – ערסל עמיד למים ‘ערסל הידרו’

קמפינג-אביזרים-ציוד-ערסל-מים-מערבולת-רעיון נייד

ערסלים פופולריים במיוחד באזור החיצוני ולא בכדי. הם מבטיחים אווירה נינוחה, מורכבים מבנייה פשוטה מאוד וממש נוחים לשכב עליהם. הערסל ‘Hydro Hammock’ שונה מהגרסאות הרגילות בבד. הוא עמיד למים ועמיד במיוחד.

השתמש בערסל כמערבולת ניידת בעת קמפינג

קמפינג-אביזרים-ציוד-ערסל-מערבולת-מים-עיצוב-פונקציונאלי

הערסל עשוי מסיבים תרמופלסטיים, עמידים למים וניתן למלא אותו במים חמים, מה שמבטיח משאבה מתאימה. כך שתוכלו לעצב בעצמכם מערבולת גמישה ואפילו לקחת אותה איתכם לקמפינג.

אביזרי קמפינג וציוד – הנאה מלאה של קפה עם Oomph

קמפינג-אביזרים-ציוד-קפה-סיר-פונקציונלי-נייד-בחוץ

Oomph הוא אביזר קמפינג או מכשיר מיני נייד לחובבי קפה אמיתיים. עם זאת, מדובר במכונת קפה שיכולה להכין ואף להגיש 384 מ”ל קפה. ספל משולב באומף וכל מה שאתה צריך זה מים חמים וקצת קפה.

מכונת הקפה שתוכלו להביא לכל מקום

קמפינג-אביזרים-ציוד-סיר-קפה-מודרני-עיצובי-פונקציונלי

כאשר כל המרכיבים נמצאים בספל, אתה רק צריך ללחוץ כלפי מטה והקפה כבר מוגש. אתה יכול לשתות מזה מיד. הוא פועל על פי העיקרון של מכונת הקפה הקלאסית, אך הוא בעל עיצוב קומפקטי יותר בספל פונקציונלי.

אביזרי קמפינג וציוד לבישול בחוץ – Jetboil

קמפינג-אביזרים-ציוד-סיר-גז-סיר-תיירות

Jetboil מציעה גרסאות שונות של מערכות תנורי גז שמתאימות לחלוטין את השטח הלא ידידותי בעת קמפינג או טיולים ומציעות הכל באחד. כיריים, כלי בישול ואביזרים מיועדים להובלה כמכלול. ניתן לפרק את הסט כשהוא בשימוש וניתן להגדירו כמעט בכל מקום.

תנור גז שתוכנן במיוחד לקמפינג

קמפינג-אביזרים-ציוד-סיר-גז-סיר-נייד

Jetboil משתנה בגודל ובמרכיבים לאדם אחד או יותר. כל החלקים מוערמים אחד בתוך השני ובכך מצטמצמים לגודל קומפקטי הניתן להובלה. החומרים בהם נעשה שימוש הינם קלים במיוחד ומיועדים לציוד קמפינג.

אביזרים וציוד קמפינג – פנס Bluetooth ‘Helix Bluetooth Lantern’

קמפינג-אביזרים-ציוד-אור-מנורת bluetooth-עיצוב

כל רשימת אריזות קמפינג צריכה להיות בעלת מנורה פונקציונאלית, ניתנת להובלה הדורשת מעט אנרגיה ומקום. המשקל הקל הוא גם יתרון משמעותי. פנס ‘Helix Bluetooth’, הפולט אור של 250 לומן וניתן לשלוט בו באמצעות סמארטפון, עומד בכל הדרישות הללו.

מנורה חיצונית ניידת ופונקציונלית הניתנת להתקנה בכל שטח

קמפינג-אביזרים-ציוד-מנורה-בלוטות'-נייד-טיולים

ניתן להאריך את גוף המנורה הניידת ולהתכווץ בהתאם לעקרון האקורדיון. הוא הופך להיות זרקור וניתן להגדירו בכל מקום בעזרת שלוש הרגליים.

אביזרים וציוד קמפינג – רמקול נייד ‘Boom2’

קמפינג-אביזרים-ציוד-מוזיקה-רמקולים-עיצוב עמיד במים

מוזיקה טובה היא אחת מחוויות החוץ הנהדרות, אך המכשיר צריך להיות עמיד מאוד כדי לא להיפגע לאחר המסיבה. בום 2 תוכנן תוך התחשבות בעיקרון מנחה זה. זהו רמקול Bluetooth עמיד למים ועמיד בפני כתמים.

רמקול עמיד למים מושלם לכל מסיבה בחוץ

קמפינג-אביזרים-ציוד-מוזיקה-רמקולים-עמיד למים-מגניב

הסוללה המשולבת מבטיחה עד 15 שעות של מוזיקה רועשת וכל אחד בטווח 30 מטרים יכול לנגן את השיר הבא בעצמו. העיצוב הצעיר בצבעים חזקים הופך את בום 2 והביצועים הגבוהים הופכים אותו לאחד מרמקולי ה- Bluetooth המובילים.