טיול טבע קמפינג סוכך שטח לנד רובר

האם אתה אוהב טיולים קיצוניים ברכב שטח? אם אתם גם בטיולי קמפינג, תוכלו לשלב בקלות את שני התשוקות ללא קרון או בית נייד. אתם בוודאי תוהים כיצד זה אמור לפעול בדיוק. התשובה היא לנדרובר דיפנדר איקרוס. בעזרת רכב שטח זה תוכלו לבלות את הלילה בחיק הטבע גם במקומות שקשה להגיע אליהם.

לנדרובר דיפנדר איקרוס עם אביזרים

לנד רובר דיפנדר איקרוס אביזרי קמפינג רכב שטח

כעת הלנדרובר דיפנדר איקרוס אינו רכב שטח רגיל. יש לו אוהל שיכול להכיל שני אנשים. אותו דבר מתפשט מעצמו על גג רכב השטח תוך שניות ספורות בלבד. על מנת להפוך את טיול הקמפינג שלך לנוח ככל האפשר, הותקן גם מטבח חוץ בצד המכונית. גם כלי האוכל הקמפינג המורכב מצלחות, כוסות, סירים ואביזרים אחרים, מאוחסן שם. כדי להבטיח צל נעים במהלך היום, תוכלו לפרק את הסוכך המובנה וליהנות מהמנות שהכינו על ידי האש שמתחתיו. בדיוק כמו שראוי להזכיר את התאים הסולאריים שהותקנו על הגג של הלנדרובר דיפנדר איקרוס ובכך תמיד מספקים חשמל מבלי לתפוס מקום מיותר. במידת הצורך, ניתן למשוך אותם החוצה ולדחוף אותם חזרה מתחת למסגרת המטען.

לנדרובר דיפנדר איקרוס – מושלם לטיולי קמפינג

לנד רובר מגן איקרוס טיול באופנוע

הרעיון המקורי של הלנדרובר דיפנדר איקרוס, כמו גם היישום המוצלח שלו, מגיע מהחברה הדרום אפריקאית מונית אלו. אנו חושבים שעיצוב מחודש זה הוא הצלחה מלאה ומועיל מאוד לכל חובבי הטבע. אל תחשוב כך גם?

סוכך הלנדרובר מספק צל

סוכך שטח לנדרובר דיפנדר לנד רובר איקרוס

הלנדרובר עם מטבח מעשי

רכב קמפינג שטח מחוץ למטבח צמיג חילוף לנד רובר

לנד רובר דיפנדר איקרוס – פאנלים סולאריים על הגג

תאים סולאריים גג רכב שטח קמפינג מגן איקרוס

לנדרובר עם אוהל על הגג

לנדרובר מגן איקרוס סוכך גג אוהל שולחן נהר