קמפינג יוונים אוהלים ליהנות-ליתוס

קמפינג הוא סוג פופולרי של חופשה חלופית. האם אינכם חולמים על קמפינג ממש ליד הים, מוקף בסביבה ירוקה, עם חופים חוליים נקיים ומי ים ירוקים אזמרגד? האם אתה רוצה ליהנות עם המשפחה, החברים וחיות המחמד שלך? קמפינג ביוון תהיה הזדמנות טובה לחופשת קמפינג בלתי נשכחת מתחת לעצי זית מוצלים גדולים.

רעיונות לקמפינג ביוון

קמפינג אוהלים ביוון ליהנות-ליתוס

אתרי הקמפינג ביוון מציעים את כל השירותים והמתקנים הדרושים לשהייה נוחה ובטוחה, ארוכה או קצרה. אחד מפורסם קמפינג ביוון הוא מתחם הנופש Lithos Camping, הממוקם על מדרון במפרץ היפה של פארגה – מקום עם טבע נפלא ואקלים מצוין. אתר הקמפינג משתרע על שטח עצום ממש ליד הים בצל קריר של עצי זית ולימון ענקיים. ישנם 150 מקומות פנויים לבתים ניידים, אוהלים וחניכים. האורחים יכולים ליהנות מנוף נפלא של צלע הגבעה השופעת והחופים החוליים המוזהבים. ישנם מספר מקומות מעניינים בקרבת מקום – העיירה פארגה שווה ביקור, כמו גם טיול יאכטות וסיור באיים הקטנים..

צא לקמפינג ביוון – המקומות הטובים ביותר

Thalatta יוון-קמפינג חוף חול

עוד אחד פופולרי קמפינג ביוון היא תלטה קלמיצי בסלוניקי – גן עדן אמיתי לכל חובבי ספורט המים. טבע שופע, חוף חולי אינסופי, ים ירוק -טורקיז, מפרצים סלעיים המתאימים לצלילה ושנורקלינג – תאטאטה הוא אחד מאתרי הקמפינג הטובים ביותר ביוון. כאן תוכלו לעמוד בחופשיות ליד הים עם הבית הנייד או האוהל שלכם במקומות רבים. בנווה המדבר הקטן הזה תוכלו ליהנות מהקרירות והשלווה מתחת לעצי הזית יחד עם המשפחה או החברים.

חופשת קמפינג אידילית – טיולי חלומות

חופים חוליים קמפינג יווני בצבע זהב

קוראלי הוא אתר קמפינג המציע הפתעות חדשות בכל יום ובכל לילה. זֶה קמפינג ביוון מציעה אירוח אידיאלי למשפחות, קבוצות חברים וזוגות המעוניינים לנוח בסביבה טבעית שקטה או לבלות רגעים רומנטיים.

היכן עוד אפשר למחנות ביוון??

קרוון יוניון ביץ 'קמפינג יוון

קמפינג יוניון ביץ ‘בפלופוניסוס מבטיח לכם חופשת קיץ בלתי נשכחת ביוון. הוא קיים למעלה מ -30 שנה ומתגאה במספר האורחים הקבוע. בשטח של 3.8 דונם תמצאו מקומות חניה מרווחים, המופרדים על ידי שיחי ועצים. חשמל ואספקת מים זמינים כמובן. ישנם מספר מקומות מעניינים בפלופוניסוס – מבצרים, מנזרים ביזנטיים. נצלו את ההזדמנות וצאו לטיול באולימפיה אילידה, זקינתוס.

יעד מצוין לקמפינג 

קמפינג בבריכת השחייה יוון-אפולון דלפי

אפולון קמפינג דלפי אידיאלי לכל חובבי הטבע שלא רוצים לפספס נוחות. הוא נמצא במרחק של 1500 מ ‘בלבד מהעיר ההיסטורית דלפי ומציע נוף פנורמי של הנוף הטבעי הנפלא. מסעדה, בר לצד הבריכה, בונגלוס מעץ, מגרש משחקים לילדים, אינטרנט קפה ובריכת שחייה זמינים בכל ימות השנה. קמפינג ביוון ממש מבטיח חופשה עתירת אירועים.

קמפינג ליתוס

קמפינג ליתוס יוון-עצי זית צל

קמפינג חגים ליתוס טיפים ליוון

אתרי קמפינג מובילים ליתוס

אוהלי קמפינג יוון ליתוס

אוהלים סגולים נהנים ממחנה ליתוס

רעיונות לקמפינג אתרי הקמפינג היפים ביותר-אירופה-ליטוס יוון

טיפים לקמפינג ביוון

תלטה קלמיצי

קמפינג יוון-טאלאטה קלמיצי

קמפינג ביוון-סלוניקי

בונגלוס קמפינג טאלאטה קלמיצי

בונגלוס מעץ קמפינג כפר תאלאטה-קלמיצי

קמפינג טאלאטה קלמיצי-סלוניקי

נסיעות קמפינג סלוניקי-יוון טיולים

קמפינג קוראלי

קמפינג בים ירוק-טורקיז

Coralli Campings Holidays-Greece Travel

Coralli-Camping place עצי דקל-חופים חוליים זהובים

אפולו, דלפי

קמפינג אפולון-דלפי טיול ביוון

חוף יוניון

החניכים מחנה יוניון-יוון איליה

טיול בפלופוניסוס לקמפינג ביון ביון