טיפים לאוהל קמפינג בחירת אוהל גדול

האם כבר החלטתם על קמפינג כאופציה לחג? טוֹב. ואז הגיע הזמן אוהל קמפינג לבחור. להלן מספר טיפים שימושיים שבהחלט יעזרו לכם בבחירת אוהל.

בחירת אוהל קמפינג – שאלה של גודל

טיפים לבחירת אוהל קמפינג בשתי שכבות

ה אוהל קמפינג עליך לבצע את הבחירה שלך על סמך מספר קריטריונים חשובים. השאלה הראשונה שעולה היא בערך גודל האוהל. מבחינה הגיונית, אתה קובע את הגודל בהתאם למספר האנשים שישנו בפנים. אולם במקרים רבים אתה שוכח שהאוהל אינו מיועד רק לישון. אתה צריך גם לגור שם כמה ימים. אם בחרתם אוהל משפחתי, שקלו חדר נפרד לילדים. ואל תשכח שככל שהאוהל גדול יותר כך הוא קשה יותר לנשיאה והרכבה שלו מורכבת יותר. אם אתה יוצא לטיולים, עדיף לשקול וריאנט עם אוהל קטן יותר וקל יותר להקים אותו.

קריטריוני בחירה לאוהלי קמפינג – גובה

טיפים לבחירת אוהל קמפינג במרפסת קדמית

בעת בחירה אוהל קמפינג הגובה הוא גם קריטריון חשוב. זה יהיה אידיאלי אם אתה יכול לקום בחופשיות באוהל שלך ולהיות מספיק מקום לראש שלך.

אוהלים עם שתי שכבות בד

טיפים לבחירת אוהל קמפינג קמפינג ביער

לאוהלים הקטנים מאוד יש רק שכבת כיסוי אחת. אבל אם אתה עושה את זה אוהל קמפינג בחר, חפש עיצוב שכבה כפולה. וודא שיש מספיק מקום בחלל האגרוף שלך. זהו תנאי הכרחי חשוב שהאוהל לא ידלוף אם יורד גשם.

ברזנט לאוהל

טיפים לבחירת אוהל קמפינג בחוץ

כיום יש לרוב אוהל קמפינגen ברזנטים משלהם. באוהלים הקטנים, הברזנט מכסה את כל הרצפה, בעוד שבמבנים גדולים יותר לכל אזור יש כיסוי רצפה משלו. אם אתה לא רוצה חרקים באוהל שלך, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לקנות אחד עם ברזנט מסודר.

אוהל לקמפינג – בחירת חומרים

טיפים לבחירת אוהל קמפינג לבחירת אוהלים צהובים

אוהלים יכולים להיות עשויים כותנה, ניילון או פוליאסטר. הבנייה הייתה עשויה בעיקר מאלומיניום או פלדה. אם אתה יוצא לטיולים, עדיף לבחור בגרסה הקלה יותר מאלומיניום. לפעמים שני עיצובים מאותו אוהל עשויים מבדים שונים. במקרה זה, שימו לב למחיר, אשר ברוב המקרים גם נותן אינדיקציה לאיכות.

ספרות מיוחדת

עצות לבחירת אוהל קמפינג עיצוב עגול

בסופו של דבר, חשוב שיהיה לך מידע חשוב על עצמך אוהל קמפינגאסוף אס לפני שאתה קונה. בצע מחקר משלך באינטרנט או קנה מגזיני קמפינג מיוחדים. רכישת אוהל קמפינג היא צעד חשוב ויש להתייחס אליה ברצינות ובזהירות.