טיפים לאיפור מקצועי-צילום-דגם-צלם-סטודיו-מצלמה-אור

עם האוסף שלנו של 26 טיפים לאיפור ברצוננו להציע עצות מעשיות לכל הנשים המעוניינות להכין את עצמן באופן מקצועי לצילום. אם יש לך מעט או ללא ניסיון עם זה, אפשר להבין אם עדיין עולות שאלות. ניתן לעצב כל פנים בצורה מושלמת באמצעות הכנה אופטימלית וטכניקות איפור שונות. לאחר מכן עמדו מתחת לברקים, קורנים ומלאי גישה חיובית. מגוון עצות האיפור של אנשי מקצוע הוא רב אם אתה רוצה להדגיש את היופי הטבעי שלך ואת נקודות החוזק שלו. למרות שאתה יכול לראות את הפגמים בתמונות יותר מאשר במציאות, החיקוי המוצלח של עצות אלה מעניק לך לא רק איפור תוצרת בית מקצועית, אלא גם ביטחון עצמי וכריזמה של דוגמנית אמיתית.

להמציא טיפים מאנשי המקצוע להתחיל בהילה חיובית

טיפים לאיפור פנים-עור-הכנה-מקצוענית-אמן-דוגמנית-סוג-עור-עור

בצילום, בנוסף לכל טיפי האיפור והידע, חשוב שתרגישי בנוח כדוגמנית מול המצלמה. אם זה לא המקרה, התמונות הופכות להיות לא טבעיות ונראות כאילו הן מוצבות. עם ההכנה הנכונה והחושנית, זה חצי מהקרב. במקרה הטוב, אתה ישן לילה טוב ביום הצילומים, מביא איתך את מצב הרוח הטוב שלך לפגישה וחושב חיובי..

טיפים לאיפור פנים בריאות ויעילות

טיפים לאיפור לכובע הפנים-הכנת-ניקוי-עיסוי-עור-מרקם-שיפור

מה שהמראה לא תמיד יכולה לראות נוצר תמיד על ידי המצלמה. ניתן לראות את הפגמים על פניך בצורה הרבה יותר ברורה מאשר במציאות, מכיוון שהתלת-ממדיות של הסביבה והתנועות הרגילות שלנו חסרה. ניתן כמובן להעלות עור ללא רבב באמצעות פוטושופ, אך אם פניך כבר הוכנו באופן אידיאלי לצילום מקצועי, אין צורך בריטוש מייגע לאחר מכן.

ראשית, נקה היטב את עור הפנים שלך

טיפים לאיפור עבור כובע הפנים-הכנת-ניקוי-עיסוי-ניקוי פנים

אל תרשה לעצמך להתנסות במוצרי טיפוח או מוצרי קוסמטיקה לפני פגישת צילום, כך שלא תופיע אדמומיות או אלרגיה. השתמש בתכשיר ניקוי הפנים הרגיל שלך. אין להשתמש בקילוף עדין או במריטת הגבות עד יום אחד לפני הצילום כדי לא לגרות את עור העפעפיים שלא לצורך..

תכשיר חיוני המבהיר ומחליק את העור

טיפים לאיפור פנים-כובע-הכנה-לחות-פריימר-יישום-עיסוי

איפור מוצלח מתחיל בהכנה יסודית של העור שלך. יש למרוח קרם לחות לפני האיפור. פריימר יכול להיות גם בסיס לפריימר אחיד וזוהר. אתה בוחר את טיפוח העור בהתאם לסוג העור שלך: לעור יבש, עור שמן, עור מעורב, עור בוגר וכו ‘..

בחירת המרקם והגוונים הנכונים למוצרי האיפור שלך

טיפים לאיפור-כובע-פנים-הכנה-ניקוי-כריות כותנה-מנקה-מראה לניקוי פנים

חובה שצבע ומרקם האיפור שלך יתאימו גם לגוון העור ולסוג שלך. אין להבחין בהבדל צבע בין עור מאופר לעור חשוף. האיפור מורח דק על כל הפנים, כולל השפתיים והעיניים, בתנועות כלפי מעלה, ואז דוהה החוצה מסביב לקצוות.

בעזרת איפור צילום, אתה מתמרח גם על הצוואר ועל הדקולטה

עצות איפור-פנים-מקצועיות-פוטושוט-גוון עור-ירוק-עיניים

הדגמים מורכבים לחלוטין מכף רגל ועד ראש במהלך צילומי הצילום המקצועיים. זה מאפשר לכסות פגמים כגון חבורות או ורידים קטנים, מה שמבטיח את האחדות המושלמת של צבע העור.

טכניקות איפור לעור אחיד

איפור-טיפים-מקצוענים-איפור-פונט-דה-טינט-בסיס-מוצרים-ספוג איפור

ראשית, הפריימר מוחל על ארבעת המקומות – המצח, עצמות הלחיים, גשר האף והסנטר. Font-de-Teint מופץ באופן שווה בטכניקות יישום שונות-בעזרת מברשת, ספוג איפור או בעזרת האצבעות..

ניתן להסתיר אי סדרים

איפור-עצות-מקל-קונסילר-פגמים-כיסוי-צורה-תיקון אף-אופטית

מוצרי מיסוך כהים כגון עטים מתקן, יסודות שמנת או קונסילרים מסתירים פגמים על העור. הצבעים המשלימים עובדים כאן – הפיגמנטים הירוקים של מוצר כיסוי מנטרלים אדמומיות עור כגון רוזצאה, כלי דם גלויים או אדמומיות לאחר טיפולי לייזר. פיגמנטים צהובים מסתירים גווני עור כחולים, כגון עיגולים כהים ודליות.

ציפוי עדין יוצר מראה טבעי

טיפים לאיפור-מקצועי-מתאר-הדגשת-מצח-אף-לחיים-סנטר

צבע מתאר כהה יותר מוחל באופן גס על כל חלקי הפנים שברצונך לשנות או להדגיש פחות. אם אתה רוצה קו סנטר חד יותר, החל את הגוון הכהה קצת מתחת לקו זה. אתה יכול גם לגרום לסנטר כפול להיעלם בדרך זו. המצח הגבוה מתגלה כאשר אתה מורח צבע מתאר על הרקות שלך ומתחת לקו השיער.

איפור טיפים לתיקון אופטי של צורת האף

טיפים לאיפור-מקצועי-מתאר-הדגשות-איפור-טכניקת-גוון-עור-צללים

אם אתה רוצה שהאף שלך ייראה צר יותר, השתמש בצבע המתאר בצדדים שליד גשר האף והדגיש על גשר האף. אם אתה רוצה לגרום לדבשת האף להיראות קטנה יותר, החל את הגוון הכהה יותר באזור של הדבשת הזו.

עיצוב פנים כמו 1-2-3-עם מברשת האיפור והגוונים הנכונים

טיפים לאיפור-טכניקות איפור מקצועיות-הדגשה-פורניר-עצמות לחיים-מתחת לעין

הצבע הבהיר יותר של ההיילייטר מדגיש את תווי הפנים ומביא אותם יותר לפוקוס. העיניים נראות ערניות יותר עם קו צר שלה ממש מעל קשת הגבות. נגד עיגולים כהים ועיניים נפוחות, השתמש בקונסילר הבהיר יותר בפינה הפנימית של העין ובאזור שמתחת לכל עין..

מתאר את הפנים בצורה נכונה בסומק

טיפים לאיפור-קונסילר-מריחה-מברשת-גוון-תיקון-צללים

הלחיים והמקדשים מתוארים לעתים קרובות בשניים או אפילו שלושה צבעים. הגוון הכהה ביותר מתחת לעצמות הלחיים מעניק לעצם הגדרה רבה יותר. במקדשים ועל הלחיים, סומק בהיר יותר בעל אפקט נצנצים משמש לעתים קרובות לרעננות צעירה.

קווי המתאר מחוזקים בברונזר

עצות איפור-מקצועיות-הדגשות-לחיים-ברונזר-גוון עור-עירום

אבקת ברונזה משמשת כשרוצים ליצור מראה טבעי, מעט שזוף כמו מסותת. זה משמש בצורה הטובה ביותר לקווי המתאר של צידי המצח, מתחת לעצמות הלחיים, על קצה הסנטר וישר מתחת לפנים על הצוואר. ברונזר המורח על הצד של האף מקטין ויזואלית את רוחבו.

טכניקות איפור ללחיים צעירות ושמנמנות יותר

טיפים לאיפור-אדום-נכון-למרוח עצמות לחיים-מתאר-מתקן-עיפרון-מברשת איפור

בעזרת קונסילר כהה מרחו משולש הפוך המתחדד מהאזור מול האוזניים למרכז הלחי. בדרך זו אתה מכין את הלחיים לסומק ואסור להגזים.

קונטורינג והדגשה – הנשק החזק ביותר של אנשי האיפור

טיפים לאיפור-מקצועית-איפור-טכניקת-הדגשת פנים-מתאר-תיקון-עט

לעצמות לחיים גבוהות ופנים צרות יותר, הניחו את גוון הקונסילר הכהה בחלל הלחיים מהאוזן למרכז הפנים. אם קו זה נמשך באלכסון לכיוון הפה, הפנים יראו מאוחר יותר צרות יותר. אם הוא מושך אופקית לכיוון האף, הוא מרחיב ויזואלית את הפנים.

איך לעשות איפור עיניים יפה בעצמך

עצות איפור-מקצועיות-איפור-עצמות לחיים גבוהות-עיניים-אפקט עישון-עין

קודם כל, קבע איזה צורת עיניים יש לך-בצורת שקד, משופע, עגול וכו ‘, כך שתוכל להתאפר כמו איש מקצוע כמו עיניים יפות. בחרו גם את טכניקת האיפור הנכונה בהתאם למטרת הצילום. אפקט העיניים המעושנות, למשל, תמיד באופנה, אך דורש תאורה מיוחדת בסטודיו.

תפקחו את העיניים – העצה של המאפרים

טיפים לאיפור-אייליינר-שפת עין-עין-אייליינר-איפור-טבעי-שחור-חום

עיניים מעושנות הן נצחיות, סקסיות ולא כל כך קשות להתאפר. איך אפשר להפוך את הצלליות לעמידות יותר לטרנד האיפור הזה? לפני מריחת מייק אפ יש למרוח בסיס צלליות שיאחיד אדמומיות קטנה.

האור הנכון לשים על העיניים שלך

עצות איפור-עיניים-מקצועיות-הוראות איפור-מברשות טבעיות-עירום-ניואנס

איפור עיניים זה מתאים לכל צורות העיניים. מרחו צללית בהירה על הפינות הפנימיות והחיצוניות של העיניים כדי לפתוח את המראה. השתמש במברשת למברשת איפור גבות בצבע תואם על גבותיך לכיוון הצמיחה.

הוראות איפור לעיניים חומות בגווני שזיף

טיפים לאיפור-עיניים-מקצועיות-איפור-הוראות-אייליינר-צללית בצבע שזיף

אפרסק, בז ‘וניצוץ זהב בהיר – להדגיש את העיניים התכולות

טיפים לאיפור-ירוק-עיניים-איפור-צללית-חום-גוונים-הוראות

המסקרה הנכונה מסיימת איפור עיניים

טיפים לאיפור-מקצועי-ריסים-שחור-מסקרה-טושן-עיניים-איפור

כדי לדמות ריסים עבים במיוחד, שחור הוא הצבע הטוב ביותר עבור המסקרה שלך. ריסים הצבועים באפור, חום או צבעים אחרים משלימים היטב את צבע העיניים, אך נראים פחות בולטים ואינם מומלצים לצילומים מקצועיים.

תאפר את העיניים כמו אנשי המקצוע

עצות איפור-מקצועיות-איפור-עיניים-מעושן-עין-אפקט-הדגשת שחור

לעיניים גדולות, צייר אייליינר כהה עם קוהל או אייליינר על קו הריסים העליון והתחתון. אין צורך בקווים קשים עם אייליינר וללא איפור עיניים כבד לעיניים קטנות או עמוקות.

איפור שפתיים-טיפי האיפור המקצועיים

טיפים לאיפור כיצד ליישם-מקצוענית-שפתון-מברשת בשפתיים

לפני שתציג את החיוך היפה שלך למצלמה, בצע טריק פשוט. השתמש בשפתון כרגיל וצפה את שפתייך באבקה חסרת צבע כסיום. חלקיקי האבקה הדקים גורמים לשפתיים להיראות מאט והשפתון לא מתחכך כל כך בקלות.

טיפים לאיפור בגווני עירום עדינים

טיפים לאיפור-ליפלינר-צבע-שפתון-יישום-צורת שפתיים-הוראות

אם אתה מעדיף גוונים עירומים עדינים לאיפור השפתיים שלך, תוכל להפיק את המיטב מצורת השפתיים שלך בצורה עדינה. אז אתה יכול להוסיף קצת יותר מבטאים לאיפור העיניים שלך.

הסר איפור לאחר הצילומים

עצות איפור-מקצועיות-איפור-עצמות לחיים גבוהות-שפתיים אדומות

כדי שהעור שלך יוכל לנשום בקלות, חיוני להסיר את האיפור ביסודיות לאחר הצילום באמצעות חלב ניקוי או קרם מיסלר. אתה גם ממזער את הסיכון לאלרגיות על ידי ניקוי קבוע של מברשות האיפור שלך עם מוצר ניקוי מתאים.

שום דבר לא עוזר בצילום מקצועי כמו עצות האיפור של אנשי המקצוע

עצות איפור-מקצועיות-פוטושוט-דוגמניות-צלמת-פנים-יפות