עיצוב חדר ילדים מיטת תינוק-טירה-אמירה-קרח מלכה-ציור-פתיתי שלג

אם הילד שלך כרגע מתלהב לגמרי מהסרט “קפוא” וחולם על חדר ילדים בנושא, יש לנו כמה הצעות ורעיונות מוכנים עבורך כיצד להכניס את האווירה והגיבורים מהסרט האהוב עליהם לחדר. זֶה מִשׁתָלָה לְעַצֵב, כפי שכל ילד חולם עליו, הוא קליל ובוודאי מבטיח מצב רוח אגדי ועיניים נוצצות.

חדר ילדים מעוצב – ציור קיר

עיצוב חדר שינה לילדים ציור קיר מיטות ציור סרט עיצוב קיר

אם כבר החלטת להגדיר את המבטאים הנושאיים בעיצוב הקיר בעת עיצוב חדר הילדים, ציור קיר גדול הוא אידיאלי לכך. אתה יכול לשחזר סצנות סרט מסוימות על הקירות ולשקף גם את הצבע הכחול הטיפוסי של החורף של התלבושת הנוצצת של אלזה בבחירת החומרים. בחדר זה כיסוי המיטה בצבע תכלת וכסף.

עיצוב חדרי ילדים – עיצוב קיר עם טפט צילום

עיצוב חדר ילדים מצעים-קיר-טפט-מיטות-אור-שלג-אולף

לגבי צבע הקיר, ההחלטה התקבלה שוב עבור Hellbau וטפט צילום המתאר את הדמויות מהקריקטורה שזכתה באוסקר, כלומר אלזה, אנה, קריסטוף וסוון. בעת עיצוב קירות עם טפטים לתמונות, תוכלו לתת בקלות, בזול ובמהירות לחדר הילד את המוטו הרצוי. העיטור התמטי בחדר משופר על ידי מצעים תואמים עם דמות קולנועית נוספת. איש השלג אולף נוכח גם בחדר כדמות קטיפה.

עיצוב חדר הילדים במוטיבים מהאגדות

עיצוב טפט לחדר ילדים-פתיתי שלג-ורוד-כחול-בז '-נושא-קפוא-מדף מיטות

אם אתה רוצה לעצב את חדר הילדים או בני הנוער בצורה דיסקרטית יותר, אתה יכול לבחור מוטיבים בודדים בהשראת “מלכת הקרח” של דיסני. פתיתי שלג בכחול בהיר, סגול ובז ‘הם על טפט דפוס זה, המשולב בצורה מושלמת עם הרהיטים הפשוטים והלבנים.

השתמש בטפטים עם תמונות עם סצנות סרט

עיצוב חדר ילדים צילום-טפט-מיטה-ורוד-כרית-תקרה-וילונות-אלסה-אנה-סוון-קרסיטוף

בחדר היפה והנערה הזה מוצמד טפט צילום לכל הקיר שמאחורי המיטה, שתופס בחוכמה את הנושא הרצוי באמצעות הדמויות האהובות. שאר הקירות צבועים בוורוד רך וצבע הפוקסיה הצבעוני הבהיר נבחר למצעים, שהם למעשה זריקה של אנה.

עיצוב רהיטים מחדש מבחינה נושאית וקשט את החדר

חדר ילדים-עיצוב-פתיתי שלג-מיטות-מיטות-קפואות

על מנת שילדכם יועבר לעולם הפרוזן, אין צורך בהחלט לקחת בחשבון סצנות שלמות מהסרט בעת עיצוב הקיר. הדבק כמה פתיתי שלג לבד בצבעים שונים על הקירות ובחר קו סרטים טיפוסי. סיסמאות קיר גדולות, גורמות לך לחייך ומזכירות לך תמיד את המוטו של Frozen. גולת הכותרת בעיצוב חדר ילדים היא ללא ספק ראש המיטה היצירתי של פתיתי השלג. אתה יכול גם להכין אותו מלוחות עץ תואמים בצבע כחול-כסף נוצץ ולחבר אותו לקיר.

הגדר מבטאים קפואים

חדר ילדים-עיצוב-מתכת-מיטה-קיר-נייר-אור-פתיתי שלג-ראש-כרית

בחדר שינה זה של ילדים בצבעים טבעיים, פתיתי השלג החורפיים מחוברים לרצועות דקות בצבע תכלת מאחורי ראש המיטה. בעזרת הוראות עבודת היד הנכונות, אתה יכול גם להכין פתיתי שלג מנייר אלה בעצמך. הם מהווים תוספת אידיאלית לקישוט החדר המסוגנן ומתייחסים בדיסקרטיות לנושא הרצוי.

הגדר מבטאים קלים

חדר ילדים-עיצוב-נייר-פתיתי שלג-מיטה-ראש מיטה-שעון מעורר-פיות

מבטאים נושאים נקבעים בחדר באמצעות פתיתי שלג נייר תלת מימד גדולים יותר, כחול לבן. אלזה לובשת שמלה כחולה עם פרטי פתית שלג. שרשרת אור כוכב על ראש המיטה מזכירה מאוד את פאר החורף מברזל.

הכינו בעצמכם חצאית מיטה דמוית נסיכה

חדר ילדים-עיצוב-טוטו-טול-מנטה-מיטה-חצאית-שטיח פוקסיה

לחדר קפוא ויפה להפליא, תוכלו ליצור חצאית מיטה בעצמכם בטורקיז או מנטה. כל שעליכם לעשות הוא לקשור רצועות טול נפרדות אחת ליד השנייה על רצועת אלסטיות ולהדק אותה סביב המיטה. חצאית המיטה המתוקה ושילוב הצבעים הנערה ימסו את לב בתך.

שטיח לחדר ילדים עם מוטיב פתית שלג

חדר ילדים-עיצוב-שטיח-כחול-פתיתי שלג-לופט מיטה-שולחן גב

חדר ילדים זה מרוהט אך ורק בגוונים כחולים קרירים ולכן מתאים לשני המינים. בהשראת פרוזן, הנה תבנית פתיתי השלג על השטיח הכחול. שטיח ילדים כזה יעורר את ילדיכם השראה ויניע אותם לחלום.

עם סיסמאות סרטים לחדר המוטו

חדר ילדים-עיצוב-שטיח-פתית שלג-מיטה-כחול-קיר-צבע-כיסוי מיטה

הנושא של “מלכת הקרח” נלקח כאן על ידי השטיח התכלת עם פתית שלג אחת ועליו סיסמת הסרט הפופולרי. קירות, מסגרות מראה ומצעים נשמרים גם הם בגווני התכלת של הכחול. כל עיצוב חדר הילדים יכניס את ילדיכם לחום קפוא.

עיצוב חדרי ילדים עם מדבקות קיר

חדר ילדים-עיצוב-קיר-קעקוע-אומר-אלסה-אולף-כיסוי מיטה-צעצועי מדף-כחול

בעזרת קעקועים לקיר תוכלו גם לתבל באופן ויזואלי את חדר הילדים ולהעביר את הקטן שלכם לעולם של מלכת הקרח. עם מדבקות קיר עם דמויות פופולריות או אמרות אתה תביא חלק מהסרט הביתה. ניתן להצמיד את המדבקות לכל משטח חלק וניתן להסיר אותן בקלות. עם ציטוט כזה אתה יכול להכניס מצב רוח מניע ושמח לחדר הילדים.

מדבקות קיר הן דקורטיביות ופרקטיות בו זמנית

חדר ילדים-עיצוב-מדבקות-קיר-פתיתי שלג-שידה-מנורה-שטיח-מד-קיר

מד קיר הוא לא רק דקורטיבי, אלא גם שימושי. לילדים זה מרתק להפליא לראות אותם גדלים, במיוחד כשהבר מוקף במדבקות קיר עם מוטיבים אהובים. אגב, אתה יכול גם לעצב מדבקות קיר בעצמך על ידי יצירת תבנית וחיתוך הדמויות מסרט הדבק.

להעלות אווירה חורפית עם נייד פתיתי שלג

חדר ילדים-עיצוב-נייד-תקרה-פתית שלג-מנורה-מיטה-כרית-כחולה

מבחינה תמטית ניתן לעצב את חדר הילדים גם עם נייד פתיתי שלג חורפי. קח פיסת נייר עגולה, קפל אותה שלוש פעמים כדי ליצור עיגול שמיני וצייר הרבה נקודות פתית שלג. לאחר מכן גזור בזהירות את הדפוסים. ניתן לחבר את הניידים לתקרה בכמה צעדים פשוטים ולהסיר אותם שוב כנדרש.

הכנס את הקסם של מלכת הקרח לחדר שלך עם אורות פיות

חדר ילדים-עיצוב-וילונות-כחול-לבן-כסף-טול-מיטות-מיטות-פיות

עם אורות פיות מאחורי הווילונות, הזוהרים בכחול ניאון ויכולים להקסים את החדר כמו הנסיכות אלזה ואנה, אפילו אנשים חסרי שינה מצפים בקוצר רוח שהאור ייכבה. הווילונות עצמם יכולים לשאת גם נגיעה מתחום החורף, גוונים קרירים מטורקיז ועד בנזין והרבה נצנצים מזכירים את התלבושת של אלזה או גבישי קרח. וילונות אלה קלים לביצוע כמו חצאית המיטה שכבר הוזכרה.

קבע מבטאים צבעוניים עם וילונות במראה אומבר

חדר ילדים-עיצוב-וילונות-אומברה-צבעים-כחול-דליים-טקסטיל-צבע-ניתוק

אתם מוזמנים גם לצבוע וילונות לבנים, כך שייווצר מראה אומברי יפהפה, כחול-לבן. טובלים את החצי התחתון של הווילונות במים עם צבע טקסטיל כחול ולאחר מכן מורידים אותם שוב לאחר זמן מה. חזור על אותו הדבר עם השליש התחתון של הבד.