מיטת לופט בחדר המתבגרים-ריהוט-טגל-ספה-עיצוב מודרני

אנו נספק לכם רעיונות מעניינים עבור מיטת לופט בחדר של נער הציג חברת Tumidei האיטלקית. הגרסאות החוסכות מקום הן הריהוט המושלם לחדרים קטנים או לחדר שכמה ילדים צריכים לחלוק. הם קלים לעיצוב מחדש ונראים ידידותיים מאוד הודות ללוח הצבעים הטרי. מודרני ונוח – הנה מגיעים העיצובים!

מיטת לופט בחדר נער – צבעים מודרניים

לופט-מיטה-בחדר-המתבגר-בנים-רעיון-טומידי-כחול-אפור-מבטאים

היצרנית האיטלקית Tumidei התמחתה בחדרי ילדים שלא רק נראים טרנדיים, אלא גם בעלי שטח אחסון רב. זֶה מיטת לופט בחדר של נער היא חלופה עצמאית המתרחשת בשילוב עם רהיטים שונים – לפעמים עם שולחן, עם ארון בסיס או עם מיטה אחרת. הקולקציה מציעה אפשרויות עיצוב רבות לכל טעם ולכל חדר. לוח הצבעים המעניין מתאים לנערות ולבנים כאחד – צהוב, ירוק, סגול, אפור, שחור, לבן ואדום מועדפים על ידי המעצבים. העיצוב האופנתי והמבטאים הם הוכחה ברורה לכך שמיטת הלופט יכולה להוות אלטרנטיבה גם למבוגרים.

מיטת לופט בחדר של נער

לופט-מיטה-בחדר-המתבגר-צהוב-עיצוב-מיטת יחיד-סולם-דשי שולחן

ריהוט חדר הנוער משולב בטוב טעם עם השמיכה המתאימה. תאורה, קישוטי קיר ואפילו המדרגות מעוצבים מתוך מחשבה על מבוגרים, לא ילדים. המעצבים הגיעו למבנים שונים עשויים עץ. ראש המיטה מכוסה ברובו מעור. זֶה חדר נוער עם מיטת לופט יכול לשמש בצורה מושלמת כרעיון ריהוט לסטודנטים במעונות – הרהיט הזה בהחלט ישרת אותך היטב לאורך זמן. טיפים לכל מי שרוצה מיטת לופט – יש לספק הגנה גם למבוגרים. אנשים שמסתובבים הרבה בזמן השינה לא ירגישו בנוח במיטת הלופט. אם תבחר במיטת לופט עם שולחן מתחת, תוכל למקם את המיטה ליד החלון וליהנות ממקור האור הטבעי. הרשה לעצמך לקבל השראה מהרעיונות ולמצוא את הגרסה המושלמת לפנים שלך!

מיטת לופט לשניים

לופט-מיטה-בחדר-נוער-בנים-ספירלה-מדרגות-מתכת-שולחן-כחול

בעוד שמיטות הלופט לילדים משוות למשחקים והנאה צרופה, הם מהווים מקום מפלט לבני הנוער, בהם תוכלו להירגע ללא הפרעה, לקרוא ספרים מרגשים, לדבר עם חברים בטלפון או לבלות שעות ארוכות עם חברים טובים. מיטות לופט הן לפעמים רק פתרון עצירה ולכן הן מאוד יתרון לחללי מגורים צפופים. העובדה שהם פרקטיים מאוד ויוצרים מרחב מחיה נוסף הוא לא היתרון היחיד שלך. הם זמינים בגרסאות שונות ומתרשמים בעיצובים הייחודיים שלהם.

שינה מוגברת ועבודה

לופט-מיטה-בחדר-המתבגר-מקורי-עיצובי-רעיון-ירוק-שחור-שולחן

אם תבחר את מיטת התינוק בזהירות רבה, הרהיט הזה הוא רכישה לטווח ארוך ומתאים מאוד גם לחדר העשרה. מיטות לופט הן ניסי שטח אמיתיים ומספקים יותר חופש בעיצוב הפנים. מיטה מוגבהת בחדר נוער היא לא רק מיטת לופט. מיטות הלופט שגדלות עם הילד, למשל, הן פרקטיות מאוד, ובזכות המסגרת שלהן, מציעות מספר אפשרויות בנייה. מיטה כזו יכולה להיבנות בגובה אישי, לשמש כמיטת יחיד או במידת הצורך להשתמש במיטת קומתיים. שימו לב לגובה חדר הנוער לפני הרכישה. בהתאם לגובה התקרה, ישנן מיטות לופט בעלות מידות משתנות. בהתאם לגובה המיטה, מספר השלבים שונה גם הוא.

חדר ילדים ירוק עם מיטת לופט

חדר ארונות עם מיטת לופט מעוצב-ירוק

מיטת הלופט בחדר העשרה קולעת נקודות לא רק בגלל הרב -פונקציונליות ומקום האחסון הנוסף, אלא גם בעיצובים נהדרים שגורמים ללבם של בני נוער לפעום מהר יותר. מיטות לופט בלבן רגיל מבטיחות אלגנטיות ושקט, בעוד ריהוט בצבעים חשמליים ודוגמאות דינאמיות מעניקות לחדר משהו מסוים. מיטת לופט בלבן תואמת סגנונות ריהוט שונים וניתנת לשילוב כרצונכם. מיטה בוורוד רך, למשל, תגרום ללב של ילדה לחלום. עיצוב מודרני עם דמויות גיאומטריות וצבעים מנוגדים הוא גם פתרון אטרקטיבי לצעירים. צבעים טבעיים וחמים מכניסים את הטבע לחדר המתבגר והופכים אותו למקום של רווחה.

צבעי בז ‘-כחול בחדר המתבגר

עיצוב מיטת לופט חוסך מקום

ניתן לעצב את החלל הריק מתחת למיטת הלופט על פי הרעיונות האישיים של ילדך. אפשר ליצור שם ישיבה נוחה, וזה מאוד חשוב לבני נוער. שקיות פוף נוחות ופופים אופנתיים מזמינים אותך להתעכב ולהירגע. חברים טובים חשובים מאוד, במיוחד בגיל הזה, ועם הריהוט הנכון, שום דבר לא מפריע לביקור נעים. אתה יכול להכיל מרחב עבודה מעשי עם שולחן, כיסא משרדי ומדפים קטנים בהם תוכל לאחסן את כלי המשרד שלך.

צבע ירוק בחדר הילדים

מתקן לחיסכון בחדרי נוער

בני נוער יכולים להשתמש בסביבת עבודה זו ללימוד או לתחביבים שונים ופעילויות יצירה. החלל מתחת למיטת הלופט מאפשר גם אפשרות עיצובית נוספת. תלוי כיצד המיטה ממוקמת בחדר, אתה יכול להקים שם ארון בגדים קטן או להכיל שידה עם מספר מגירות. דווקא בשלב המרגש הזה של החיים, המראה המושלם לצעירים נמצא בחזית. פתוח או עם וילון אופנתי, אתה יכול להפוך את החלל לחדר ארונות נהדר. גם בנות וגם בנים ישמחו על הרעיון העיצובי הזה. ארון מתחת למיטת הלופט בחדר המתבגר הוא פתרון נהדר ולא מסובך ליצירת מרחב, אפילו בחללים קטנים.

חדר בנות עם מיטת חופה

עיצוב מיטת אפיריון אדומה

אם שני בני נוער חולקים את חדר הנוער, תוכלו ליצור מתקן חדר נוער יחיד ואטרקטיבי בזכות אפשרויות העיצוב והשילוב הרבות. מיטה, למשל, היא פרקטית מאוד. החדר נראה דינאמי ונינוח מאוד הודות להרכב הריהוט הנהדר הזה והאחים יכולים גם לנהל שיחות ארוכות על הירדמות ולדון אחד עם השני בהתרשמות של היום הקודם. גרסה מקורית נוספת היא שתי מיטות לופט בגבהים שונים המוצבות זו ליד זו. זה נותן לחדר המתבגר סגנון מיוחד מאוד, נהדר.

משתלה אדומה לבני נוער

חדר קיר שני אדום

חדר נוער עם מיטת לופט – גם אופציה טובה לדירות סטודנטים

חדר ילדים-ארון מיטות לופט

 צבעים ניטרליים בחדר הנוער

עיצוב מיטה לופט בחדר חדר העשרה הלבן

מיטות ילדים ורודות ומתוקות

עיצוב חדר ילדים חמוד למיטה

רעיון עיצוב משתלה צהובה

עיצוב ילדים לריהוט-מיטת לופט

רעיונות לשולחן כתיבה למיטה

עיצובים מאת טומידי.

101 רעיונות לחדר הנוער – ריהוט מודרני וקישוט יצירתי