קיר ילדים מטפס חדר ילדים בנה לעצמך פרויקט עשה זאת בעצמך צעצועי בדים שחורים צבעוניים

כולנו יודעים שילדים אוהבים לחקור כל פינה בבית או רהיט. מסיבה זו, אתה יכול לאפשר להם לנצל את כל האנרגיה שלהם שם באמצעות קיר טיפוס משלהם. טיפוס הוא ספורט נהדר המקדם כוח, מוטוריקה ותיאום. ישנן מספר אפשרויות מצוינות, החל מהפשוט ועד לקיר הטיפוס המורכב יותר. לא משנה אם אתה רוצה לבנות מבנה פנים פשוט או מבוך מרשים בחצר האחורית, תוכל להציץ בקירות הטיפוס מעוררי ההשראה שלנו כדי להקל על הכניסה שלך..

עיצוב חדר ילדים לקיר טיפוס בעצמך

קיר ילדים מטפס חדר ילדים בנה לעצמך פרויקט עשה זאת בעצמך ידיות עץ לבנות המוברגות על טיפוסים פעוטות

אז חדר ילדים מקיר טיפוס מאפשר לקטנטנים שלכם לעסוק בפעילות הדינאמית המושכת מספר רב של אנשים. לעניין בפעילות גופנית יש גם את היתרון כי טיפוס מציע גם הזדמנויות לפתח כישורים קוגניטיביים, חברתיים ורגשיים. פשוט הביאו איתו את ההרפתקה של הטיפוס הביתה. קונסטרוקציות כאלה יכולות להיות הקירות בחדרים משותפים, חדרי שינה וחדרי כושר.

קיר ילדים מטפס חדר ילדים בנה לעצמך לוחות דיקט למיטה בעבודת יד

יש מבחר גדול של קירות טיפוס, החל מגרסאות לפעוטות ועד למטפסים מתקדמים. התחל בקטן, בהינף כף היד על משטח קיר או שניים, או צא בגדול וכסה את קירות המרתף בעזרתו. אתה יכול אפילו להיות יצירתי באמת ולהשתמש בפאנלים כדי לגשת לעליית גג, למשל. האפשרויות כוללות גם פרויקטי עשה זאת בעצמך, התקנה עצמית או בנייה מקצועית.

קיר ילדים טיפוס חדר ילדים בנה לעצמו פרויקט עשה זאת בעצמך ירוק לבן כחול גג טיפוס לילדים

חדרי ילדים על קיר טיפוס הם דרך מצוינת לקטנטנים לבלות את זמנם פעיל ובריא. זה כיף גדול במיוחד לילדים ויכול להיות גם אתגר אמיתי להורים. בין אם אתם ילדים ובין אם אתם מבוגרים – בהחלט תיהנו מחדר הילדים המטפס בביתכם. והחלק הטוב ביותר הוא שזה די קל להתקנה. כל מה שאתה צריך זה קיר חסון (לא מחיצה) וכמה אחיזות טיפוס. אם אינך רוצה לחבר את אחיזת הטיפוס לקיר עצמו, תוכל להשתמש ביריעות דיקט ואז להיות יצירתי ככל שתרצה. אתה יכול גם לבנות קירות טיפוס בעצמך בזוויות שונות על מנת להשיג את החוויה ההרפתקנית הרצויה בבית שלך.

משתלה לקיר טיפוס DIY

חדר משחקים לילדים פינת ספת שולחן עץ לבן כחול כהה מודרני לוח שחמט כפרי

לאותם תושבי ערים שאין להם חצרות דשא ורק מדי פעם גישה לפארקים, לגרום לילדים לנשוף קצת אדים הם לרוב תרגיל ביצירתיות נואשת. קיר טיפוס מקורה בחדר ילדים יכול להוות תוספת טובה ובטוחה למשחק. זהו פרויקט שניתן לבצע גם במהלך סוף שבוע. ישנם יתרונות רבים להתקנת קיר טיפוס בתוך הבית. מצד אחד, חדר הילדים של קיר הטיפוס אינו דורש כל שדרוג או סידור שלוקח זמן לאחר זמן המשחק ומצד שני מציע אפשרות של משחק הרפתקני..

טיפוס דיי מחזיק אלגנטי Diy Kids Wall טיפוס מדהים מדיה מטמון Ak0 Pinimg 1200x 0d Ed 19

טיפוס גם משפר את תחושת האיזון והקואורדינציה של הילדים. עם אתגר נפשי ופיזי כזה, הקטנים כמעט לא ישימו לב שהם בעצם מקבלים הכשרה מלאה. יהיה לך כיף לעשות את זה, בעוד הידיות והמשטחים השונים מציעים אפשרות למשחקים שיתופיים שונים. גם קירות הטיפוס בטוחים יחסית, כשהמטרה היא לנוע מצד לצד. ניתן להניח ידיות במרחק סנטימטרים ספורים בלבד מהרצפה כדי למנוע פגיעות מנפילות.

העריכו את חדר המשחקים

קיר ילדים מטפס חדר ילדים בנה בעצמו פרויקט עשה זאת בעצמך ידיות אפורות דלתות הזזה ממרתף

השלב הראשון בעיצוב קיר טיפוס לחדר ילדים הוא לוודא שהקיר יציב מספיק. אם מדובר בקיר גבס, ניתן לחזק את החתיכים על ידי הברגה ללוחות עץ נוספים או דיקט. זה אולי יישמע קצת מעל הגג, אבל אם אין לך קירות בטון, זו תהיה אלטרנטיבה הגיונית. הלוחות יעשו את העבודה וזה מובן מאליו שאתה צריך לעבוד רק עם חומרים בטוחים. חדר כושר בג’ונגל או קיר טיפוס לא חייבים להיות גבוהים במיוחד אם הם מיועדים לפעוטות. עם זאת, אם יש לכם שטח עם תקרות גבוהות, יכולות להיות לו מספר אפשרויות ועיצובים לבנות בהתאם.

הכינו את החומרים

קיר ילדים מטפס חדר ילדים בנה לעצמך פעוט לוח לוח עץ

לאחר מכן, הדרך הטובה ביותר לקבוע את השימושים הזולים של דיקט מבוססת על גודל קיר הטיפוס שאתה מתכנן לבנות. חותכים אותם לגודל כך שניתן יהיה להצמיד אותם לקיר. ייתכן שיהיה צורך גם בחיתוכים לאוורור או לשקעים. ברגע שחתכת את יריעות הדיקט בגודל הנכון, תוכל גם לטפט אותן בדוגמאות מעניינות, או פשוט להשאיר אותן כפי שהן. עם זאת, אם אתה בוחר טפט, אתה צריך לדעת כי הדבקת טפטים מסורתית לא תמיד נדבקת לעץ. סיבי העץ סופגים את המים בדבק וגורמים לנייר פשוט ליפול תוך כדי התייבשות.

קיר טיפוס חדר ילדים diy project לוח עץ בנים תופים מיטת לופט

בגלל זה, אתה יכול לצפות את הדיקט בפריימר מתאים לפני השימוש בדבק רגיל לתאית. אפשרויות נוספות למשטחי קיר הן אורתאן על בסיס מים רגיל או צבע במרקם גרגירי. כפי שצוין לעיל, אתה יכול פשוט להשאיר את העץ כפי שהוא למראה מינימליסטי. אם אתה אחד המינימליסטים, מלטש מוצק יהיה רעיון טוב להימנע מרסיסים בידיים הקטנות והעדינות של ילדים.

בחר את העיצוב והצורות הנכונים

קיר טיפוס חדר ילדים diy project מיטת לופט מיטת מדרגות עץ מנורה תלויה

חדרי ילדים מעוצבים היטב לקיר טיפוס יכולים להיות גם מודולריים. לדוגמא, אם תצורה לילדים הופכת למשעממת, ניתן להזיז ולהתאים את הידיות. לכן, עליך לקדוח את כל החורים הפוטנציאליים בנוסף בזמן ש- אגוזים T מותקנים מול הקירות. ברגע שקיר הטיפוס נסגר בחלקו העליון, לא תוכל להתקין עוד אגוזי T. לאחר מכן נקבע במספר וסידור החורים.

קיר טיפוס חדר ילדים בנה לעצמך פרויקט עשה זאת בעצמך עץ בעליית הגג

כשאתה בטוח שיש לך את כל אגוזי החריצים במקום, הפוך את הדיקט שלך ודאג לכל שבבי עץ שיבלטו החוצה. הברג את הלוחות על ידי התחלה בתחתית העבודה שלך למעלה. מקם את החורים אחד נגד השני כך שהמשטח יישאר נקי ממחסומים. סיימו את שולי קיר הטיפוס ברבע מקל או חתכו אותם אם אתם רוצים מראה נקי יותר. לאחר שהלוחות נמצאים במקומם, ניתן למרוח כמה שכבות אורתאן דוחה מים.

הוסף מרקם וחוזק

קיר ילדים מטפס חדר ילדים בנה לעצמך פרויקט עשה זאת בעצמך לוחות אפורים אוחזים בטיפוס ילדים

באופן כללי, ידיות עץ משמשות בצורה הטובה ביותר באזור התחתון שבו הרגליים יגעו בהן. עם זאת, ניתן לשלב בקלות ידיות עץ גדולות יותר בקיר החדש באמצעות השכל הישר. ואם אתה מגלה שאין לך מספיק אגוזי T בעת בניית הקיר שלך, אתה תמיד יכול להצמיד ידיות עץ ישירות למשטח. ידיות האחיזה גם צריכות לעמוד במשקל רב אם אדם שמשקלו מעל 45 קילו תלוי על הקיר. הפרקט מהווה נקודת מוצא מצוינת בהקשר זה, במיוחד אם אתה רוצה להפוך את הידיות קטנות או דקות.

קיר טיפוס חדר ילדים DIY פרויקט לוח עץ נערה ספה ורודה

הדבר האחרון שצריך לקרות הוא שמישהו שובר אחיזה בזמן שמישהו אוחז בו. כמו כן, שקול את גרגר העץ. עץ מנוסר שטוח וללא נקבוביות נוטה פחות להישבר במהלך השימוש. בטבע, לכל סלע יש מרקם כלשהו, ​​המבטיח למטפסים אחיזה יציבה. עץ גזור יש מעט מרקם, אך זה יכול להיעלם במהירות לאחר שימוש חוזר. באופן כללי, בלאי הופך את פני השטח לחלקים, ולידיים מיוזנות ושמנוניות יש את אותו אפקט כמו חומרי סיכה, מה שהופך את הידיות לקשות לשימוש. הוספת מרקם עם כלי יד היא התחלה טובה, וככל שיש יותר מזה, משתלת הקיר הטיפוס יכולה להיות טובה יותר והכי חשוב..