קעקועי קיר בחדר הילדים - פינת משחקים - אוהל - הקמת סקנדינביה

בעזרת מדבקת קיר תוכלו ליצור עיטורים מקסימים לחדר הילדים תוך זמן קצר – ניתן להדביק את המדבקות במהירות וליצור אווירה נעימה. בין אם כגולת הכותרת בפנים, ובין אם פשוט כאלמנט מקשר בין האזורים השונים – קעקועי הקיר בחדר הילדים ביססו את עצמם כמעגלים אמיתיים. המבחר הגדול של מוטיבים מוכנים לא משאיר דבר לרצוי ומבטיח שכל אחד יוכל למצוא את המתאים לו.

קעקועי קיר בחדר הילדים – קישוט קיר מהיר ויצירתי בעל גורם WOW

מדבקות קיר חדר ילדים כוכב ירח רעיונות לעיצוב קיר

כיום, מדבקות קיר חותכות דמות דקה כמעט בכל מקום בבית – ירקות טעימים מעוררים את התיאבון במטבח, עצים דו -גוניים מוסיפים את הטאנס לריהוט בחדר האוכל, ובסלון הם מפרידים ויזואלית את אזור הקריאה. מהטלוויזיה. קעקועי קיר בחדר הילדים, לעומת זאת, נחשבים לקלאסיקות מוחלטות ותמיד ניתן להעלותם מחדש. יותר ויותר הורים מחליטים על מדבקה בעת הקמת חדר התינוקות – לאחר מכן ניתן להחליפו בחדש לאחר הצורך במידת הצורך ובהתאם לרצונו של הילד..

מקשטים שלב אחר שלב בעזרת מדבקות קיר

מדבקות קיר רעיונות לתינוק עץ משתלה

קעקועי קיר מעצבים את הקירות ביותר ויותר חדרי ילדים – אך יש לתכנן את העיטור המסוגנן. ראשית נקבע נושא הפנים – למשל ג’ונגל, ספינת פיראטים, נסיכת דיסני וכו ‘. לאחר מכן נבחרים ריהוט, שטיח ושאר הקישוט. בסופו נקבע המקום הנכון למדבקת הקיר ולגודל המוטיב הרצוי.

ניתן להשתמש במדבקות קיר כמבטא או לשלב בפנים כפרט יפה. הירח והכוכבים מקשטים באופן מסורתי את האזור מעל ראש המיטה, בעוד חיות מצחיקות משתלבות בצורה מושלמת עם אזור המשחקים בחדר הילדים. ניתן לשלב מוטיבי טבע כגון עצים עם מדפי קיר עשויים עץ, כך שחדר הילדים יהיה לא רק צבעוני, אלא גם פונקציונלי. כיצד ליישם מדבקת קיר כזו עובדת, מוצג על ידי www.wandtattoo.de. השילובים האפשריים הרבים בין צבע העלים לגזעי העצים מציעים מגוון רחב של אפשרויות לעיצוב הצבע של חדר הילדים. בדרך זו ניתן להשיג ניגודים מרגשים על הקיר.

בחדרים קטנים ניתן לשלב את הרהיטים בעיצוב – פשוט יש לחתוך את מדבקות הקיר לשניים ולאחר מכן את החצי הראשון על שידת ההחתלה, ואת החצי השני – להדביק מעל שולחן ההחתלה. זה יוצר מוטיב תלת ממדי מרגש.

קעקועי קיר בחדר הילדים – אפשר אפילו לשים מוטיבים מסובכים על הקיר!

מדבקות קיר-משתלה-עיצוב סקנדינבי-עיצוב-קיר

לפני רכישת מדבקת קיר, המומחים תמיד ממליצים לעצמך בנוגע המשטח התת -קרקעי (צבע, טפט, חיפוי עץ וכו ‘) לבקש ייעוץ מהיצרן. מדבקות הקיר נדבקות למשטחים שונים ללא בעיות, יוצאי דופן הם חומרים דוחי מים כמו סיליקון וצבע לטקס. ליתר ביטחון, רוב החנויות מציעות נתחי בדיקה – כל אחד יכול לבדוק אם המדבקה באמת מחזיקה או אם היא יורדת מהקיר לאחר כמה ימים.

ברגע שהמשטח מאפשר זאת, אתה יכול להתחיל להדביק. במיוחד במוטיבים גדולים יותר, ניתן לרסס את הקיר הנקי תחילה קלות במים, כך שניתן יהיה למקם אותו מאוחר יותר ללא בעיות. ראשית, נייר הכריכה מוסר בזהירות, ואז קעקוע הקיר מחובר לקיר מבחוץ פנימה. כלל הזהב חל כאן – ראשית הדבק רק את הקצה ולאחר מכן לחץ בזהירות ביד על המדבקה. בסיום, פשוט הסירו את סרט המנשא – סיימו! אם יש להסיר את מדבקת הקיר מאוחר יותר, תחמם מעט את מדבקת הקיר במייבש שיער ולאחר מכן הרם אותה בזהירות בעזרת סכין חדה והסר אותה באיטיות..

מדבקות קיר-טפט משתלה-מוטיבים צבעוניים