לוח הגיר לילדים הוא צעצוע שמצא מקום בחדר של כל ילד בשנים שלפני הטאבלטים. למרות שנשכח מעט לאחרונה, לוח הציור הקלאסי זוכה שוב לפופולריות גוברת כיום. אפילו מעצבי פנים מנסים להפיח חיים חדשים בקלאסיקה ולשלב אותה באופן יצירתי בריהוט חדר הילדים. בין אם זה בצורת לוח עומד או מעוצב כקיר לוח גדול, לוח גיר מקדם את היצירתיות של הקטנים ומבטיח להם כיף רב.

אילו גרסאות יש ללוח גיר בחדר הילדים?

עיצוב אזור משחקים בחדר הילדים עם לוח גיר, מטבח משחקים

כיום ישנן דרכים רבות להוסיף לוח שחור לעיצוב חדר הילדים. לוח העמידה הקלאסי הוא גרסה זולה וחוסכת מקום. אתה יכול למצוא לוח גיר כזה לילדים בגדלים שונים ולהעביר אותו במהירות למקום אחר בבית במידת הצורך. חלק מלוחות העמידה ניתנים להתאמה לגובה וגדלים עם הילד. וכאשר הוא אינו בשימוש, ניתן לקפל את הלוח בקלות ולשמור אותו בפינה.

לוח גיר הקים מקום משחקים לילדים

גרסה קלאסית נוספת היא השילוב של לוח גיר ולוח לבן. לוחות עמידה דו-צדדיים אלה הם בדרך כלל גם מגנטיים ולכן מתאימים גם לילדים קטנים יותר. ילדים יכולים להחליט בעצמם אם הם רוצים לצייר בגיר, לצייר בעט על הלוח או לסדר מגנטים צבעוניים כרצונם..

חדר ילדים עם לוח גיר על הקיר

הלוח השחור הפופולרי עם גיר, כפי שאתם מכירים אותו מבית הספר, יכול למצוא את מקומו גם בחדר הילדים. הוא מתאים להפליא לילדים בגילאי בית הספר וגיל הרך שכן הוא יכול גם לסייע להם בעבודות הלימוד. בדרך כלל לוחות גיר הם בצורת מלבנים וניתנים לחיבור לקיר בקלות. שולחן בצורת יוצא דופן הוא גם גרסה אפשרית שיכולה להעניק לחדר הילדים נופך יצירתי נוסף.

עיצוב הקיר כקרש גיר בחדר הילדים טיפים

במקום לרכוש לוחות עמידה ניידים, תוכלו לעצב קיר לוח שלם בחדר ילדים. לצורך כך הקיר צבוע בצבע לוח מיוחד המיוצר על בסיס לכה גומי וניתן לנגב אותו בקלות בעזרת מטלית לחה. עם קיר כזה, אתה כבר לא צריך לדאוג שהילד יצייר את הקירות. אתה יכול גם למרוח שכבה של צבע מגנטי מתחת לצבע הלוח כך שהקיר יהפוך גם למגנטי.

לוח גיר קטן בחדר הילדים בשומר המיטה

בעזרת צבע לוח ניתן להפוך כמעט כל משטח חלק בחדר הילדים ללוח גיר לילדים. בין אם הדלת לחדר, דלת ארון, מגן המיטה ובין אם אתם צובעים שולחן ילדים, אין גבולות ליצירתיות שלכם. במקום צבע לוח, ניתן להשתמש גם בנייר לוח מגנטי.

לוח גיר לילדים ממתי?

לוח גיר בחדר הילדים לילדים מגיל 3 שנים

אם אתם מחפשים מתנה ממש נהדרת לילדים, אתם בהחלט צודקים בלוח הגיר הישן והטוב. אבל מאיזה גיל לוחות צביעה מתאימים כמתנות? מאחר והגיר יכול להישבר לחלקים קטנים שניתן לבלוע, לוחות גיר אינם מתאימים למדי לילדים מתחת לגיל 3 שנים. ילדים בני שנתיים שיכולים להחזיק עט היטב ובשבילם נגמר השלב הפה (בו הם מכניסים הכל לפה) מותר באופן עקרוני גם להשתמש בלוח גיר בפיקוח הוריהם..

כך ניתן לנקות גיר מהלוח השחור

צובעים על לוח גיר בעזרת עטים גיר צבעוניים

קיר לוח שלם בחדר הילדים נראה מגניב, אבל הוא גורם ללכלוך רב בחדר הילדים. אבק הגיר יכול להשאיר סימנים על הידיים, הבגדים והרצפה, וזה פשוט בלתי נסבל עבור הורים רבים. מכיוון שהגיר מסיס במים, ניתן לנגב אותו בקלות בעזרת מטלית מיקרופייבר לחה מעט. כתמי גיר על הבגדים ניתנים להסרה בקלות במכונת הכביסה וניתן להסיר גיר מהעור בעזרת מים חמים וסבון. כדי להימנע מאבק ולכלוך, עליך לנגב את לוח הגיר בחדר הילדים באופן קבוע ותמיד לאוורר היטב את החדר.

הציבו לוח גיר בחדר הילדים

מי שרוצה להפחית את זיהום הגיר יכול להשתמש במכלאות גיר במקום. סמני הגיר ממולאים בנוזל צבעוני שבניגוד לגיר רגיל אינו גורם לאבק גיר. עם זאת, הם מתאימים רק למשטחים חלקים. שוב, כל מה שאתה צריך כדי לנקות את הלוח מעטי גיר הוא מטלית לחה. ניתן להסיר בקלות את סמן הגיר מהעור בעזרת שמן.

רעיונות יצירתיים לעיצוב חדר הילדים עם לוח גיר

רעיון לחדר ילדים לבן עם קיר לוח וסולם

אם אתה רוצה להקים את חדר הילדים כמקום של יצירתיות, לוח גיר הוא בדיוק הבחירה הנכונה. עטים הגיר הצבעוניים מציעים הרבה כיף וממריצים את הדמיון לילדים בגיל הגן. בהמשך אספנו רעיונות גדולים רבים ללוח ציור בחדר הילדים שתוכל להשתמש בהם כהשראה לפרויקט השיפוץ הבא שלך.

אמנות גיר לחדר הילדים

צובעים את קיר הלוח בחדר הילדים בצבעים עזים

אם הילד עדיין צעיר מכדי לקשט את קיר הלוח בעצמו, תוכלו לכתוב על הלוח וליצור אומנות גיר מקורית. ציטוט מתוך ספר הילדים האהוב עליך, ביטוי מוטיבציה או פשוט משאלה – האפשרויות הן אינסופיות כמעט. כדי לגרום לקישוט הקיר להיראות אטמוספרי יותר, שלבו כתיבה יפה עם תמונות צבעוניות ומוטיבים מצחיקים. שמש בוהקת, עננים כחולים ופרחים צבעוניים הם פשוט נפלאים.

הכינו בעצמכם לוח גיר לילדים

חדר ילדים בוהו שיק עם לוח גיר קטן

אם לוח הגיר מהרצפה עד התקרה פשוט יותר מדי בשבילך, אתה יכול, למשל, להכין לוח ציור קלאסי כדי לתלות את עצמך. כל מה שאתה צריך זה לוח עץ חלק, אותו אתה מצייר בצבע לוח או מכסה בנייר כסף. ניתן לבנות מסגרת פשוטה ללוח הגיר מארבע רצועות עץ.

פריצה מאיקאה ללוח הגיר לילדים

לוח צביעה לילדים מגוון ורוד איקאה

הריהוט והאביזרים של איקאה מציעים רעיונות גדולים רבים לעיצוב חדר הילדים. כן הציור של Ikea MÅLA הוא חלופה זולה ללוח הגיר בחדר הילדים. הוא משלב לוח גיר ולוח אחד ובנוסף גליל ציור אם לילד מתחשק פשוט לצייר על נייר. מצד שני, ניתן לשמור את האביזרים בהישג יד על המדף הקטן.

לוח גיר לילדים לילדים מאיקאה מתבל אותו

החיסרון של לוח גיר זה לילדים הוא המראה שלו. למרבה המזל, הציור הפשוט יכול להפוך לתוספת נהדרת לחדר הילדים בעזרת פריצה פשוטה לאיקאה. פשוט צייר את המסגרת בכל צבע שילדך ירצה ולוח הגיר יקבל מראה חדש לגמרי.

הפכו את שולחן הילדים של איקאה ללוח גיר

הכינו לבד לוח גיר על שולחן איקאה

שולחן הילדים של Ikea LÄTT אולי נראה בתחילה לא אטרקטיבי, אך עם מעט מהפך ניתן להפוך אותו לרהיט יצירתי לחדר הילדים. מילת המפתח היא כמובן צבע לוח. כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבת צבע לוח על הלוח והתוצאה היא שולחן מגניב שעליו הקטן שלך יכול לצייר ללא דאגות עם גיר..

שולחן לוח גיר לחדרי ילדים עשה זאת בעצמך אייק האק

ניתן לתבל את שולחן האורן ואת רגלי הכסא בצבע כדי להפיח בהם חיים חדשים. בין אם בצבע אחד, שניים או שלושה – אין גבול לדמיון שלך. כי בחדר הילדים, כמה שיותר צבעוני, יותר טוב.

שולחן לוח גיר תוצרת בית לילדים

תוכלו למצוא רעיונות נוספים ללוח הגיר לילדים בבית בגלריית התמונות שלנו!

צור שילוב של אזור משחק ושטח לימוד עם לוח גיר

מחיצות חדרים מעוצבות בחדר הילדים עם לוח גיר

ניתן לעצב לוחות גיר לילדים בכל צורה שהיא

רעיון מקורי ללוח גיר בחדר הילדים

לוח גיר בצורת בית משתלב בצורה מושלמת בחדרי ילדים מודרניים

לוח גיר בצורת בית בחדר ילדים עם אוהל טיפי

לוחות קטנים בחדר הילדים עדיין מתפקדים כמחברות

הקמת חדר ילדים כחול בסגנון סקנדינבי עם לוחות גיר

ניתן לתלות גם לוח גיר קטן לילדים בסלון

לוח גיר קטן לילדים על הקיר

לוחות גיר הם תוספת פופולרית לחלל המגורים

רעיונות לוח גיר לילדים בבית

הפכו את דלת חדר הילדים ללוח מגניב

לוח גיר על הדלת בחדר הילדים

הודות לצבע הלוח, הילד יכול לצבוע את דלתות הארון

חדר ילדים מודרני באפור וכחול עם ארון גיר

ניתן להפוך את הקיר המפריד בחדר הילדים ללוח גיר גדול לילדים

מעצבים את קיר המחיצה בחדר הילדים עם צבע לוח

ילדים מקשטים את חדריהם בגיר צבעוני כרצונם

לוח גיר גדול על הקיר בעיצוב בחדר הילדים

בחדר הילדים עם גג משופע, קיר הלוח מציע אפשרות מצוינת לעיצוב קיר

עיצוב קירות בחדר הילדים עם צבע לוח

קיר הלוח הגדול פירושו הרבה מקום לדמיון להתפתח

קיר לוח בחדר הילדים עם מיטות קומותיים

לוח גיר לילדים – חובה באזור המשחקים

חדר ילדים מודרני לאחים עם פינת משחקים

תכננו את אזור המשחקים לילד עם קיר לוח

צובעים את הקיר בחדר הילדים עם צבע לוח כמבטא

ניתן לקשט את קיר הלוח בתמונות מצחיקות

עיצוב חדרי ילדים לבנים עם קיר לוח גיר

קיר לוח פופולרי גם בחדר התינוקות

לוח גיר בחדר הילדים על הקיר

קיר הלוח בחדר הילדים נראה שונה מדי יום

חדר ילדים עם תקרה משופעת מקשטים קיר לוח

צור סדר בחדר הילדים עם לוחות גיר

חדר ילדים בשחור, לבן וורוד עם קיר לוח