בד מגרש משחקים לילדים רך ומחבק

מחצלת משחק חמודה הופכת לבית משחקים נעים. העיצוב נקרא קוקון והוא רעיון חוסך מקום לחדר הילדים. כל אחד מעשי תקים חדר בנות לעתים קרובות בוחר ברעיונות רב תכליתיים – מחצלת משחק זו, למשל, מושלמת לפינת המשחק.

ריהוט חדר ילדות – עיצוב אזור משחקים

כיסוי הרצפה בצבע סגול לשחק מחצלת משחק

פרויקט המעצב מרגוט שטמר מציע רעיון חמוד לחדר הילדים. מי מתוק תקים חדר בנות לא חייב לוותר על הפונקציונליות. המעצבת צפתה פעוטות משחקים זמן רב וקראה הרבה על פסיכולוגיה של ילדים כדי שתוכל להבין טוב יותר את צרכי הילדים. הפעוטות זקוקים לאבטחה. הם מרגישים טוב כשיש להם גם אזור פרטי. הם אוהבים לשחק מחבואים. לעתים קרובות אתה קוטע את המשחק ומתעייף – אז אתה צריך אזור שינה נוח.

הקימו חדר לילדות מתוקות – מחצלת משחק רב תכליתית

מעצב צבע אפור ורוד

 בעיצוב קוקון יש הכל – זהו מחצלת משחק נוחה בוורוד שניתן להפוך במהירות לבית משחקים קטן. הוא תוספת מושלמת לאזור המשחקים. כאשר אינו בשימוש. את מחצלת המשחק ניתן לעטוף ולארוז בחדר ההלבשה. המזרן מרגיש רך ונעים, ניתן לניקוי במהירות ובקלות ושומר על חום הילדים גם בימי החורף הקרים. הוא נתפר ביד – תשומת לב רבה הוקדשה לפרטים. שני רוכסנים גדולים הופכים את מחצלת המשחק לבית משחקים. למחצלת שני פנים – צד אחד ורוד והשני אפור. פרקטי, חוסך מקום וחדשני – כך ניתן לתאר את קוקון.

בית משחקים מודרני למסיבות ילדים

רעיונות לריהוט צמר בד משחקים מעוצב

החלק הפנימי של בית המשחקים – נעים וחמים

הכינו פתחים לחדרי בד לבנות

בעבודת יד מחומרים טבעיים – מחצלת משחק ובית משחק בעיצוב אחד

פרט מגניב למשחק ילדים

שני רוכסנים גדולים מדי הופכים את המחצלת לבית משחקים

רעיון מתוק עיצוב חדר ילדים

דגם הגולם נתפר ביד

רוכסן תפור ביד

בית משחקים חמוד עשוי בד לחדר הנערה המודרני

חדר ילדים אוהל מרופד בצבע סגול

מחצלת משחק בצבע סגול

חדר ילדים מקיף אזור משחקים ורצפה בצבע ורוד