מיטות לופט לילדים-ילדה-פרח-פרחים-מוטיבים

לא חלמתם על מיטת לופט בילדותכם, במיוחד עם מגלשה? ובכן, בין אם החלום שלכם התגשם ובין אם לאו, בהחלט כדאי לכם לשקול מיטת לופט לילדכם. מיטות לופט לילדים הן הבחירה המושלמת לחדרי ילדים קטנים, מכיוון שגובה החדר משמש בזמן שיש מספיק מקום מתחת למיטה למדפים, תאים וארונות. גרסאות שיש להן שולחן עבודה מובנה משתמשות כמעט בשטח הפנוי שמתחת למיטה. לעתים קרובות כלול ארון בגדים כך שתקבלו את כל הרהיטים הדרושים המשולבים באחד. בדרך זו, הריהוט הזה לא תופס מקום יקר בשאר החדר. אבל גם אם חדר הילדים גדול מיטות לופט לילדים בהחלט לא החלטה שגויה. זה משאיר עוד יותר מקום למשחק. ישנם רעיונות נהדרים המתאימים במיוחד לבנים, כמו גם לבנות. וילון יפה עם מוטיבים לפי נושא יכול ליצור עיצוב נהדר ולהדגיש מיטה פשוטה.

כעת ברצוננו להציג בפניכם את הפונקציות שמיטות לופט לילדים יכולות להציע:

1. מיטות לופט המתאימות לילדים

לופט ילדים-מיטות-ילדה-מדרגות-ציפור חופשית

מה שנקרא מיטות לופט לילדים המאפשרות להם לגדול איתך הן מעשיות אפילו יותר. אלה ניתנים להתאמה ולבנייה מחדש בהתאם לגיל וטעם. דוגמה למיטות הלפט המעשיות האלה לילדים היא “ציפור חופשית” של יצרן הרהיטים הדני לכל החיים.

2. מיטות לופט לילדים עם מגלשה להנאה רבה יותר

מיטות לופט לילדים-בנים-מגלשות-חבלים-עץ

בחר עריסה עם מגלשה. כך, ילדכם יהנה לקום כל בוקר. אבל גם במהלך היום במשחק, מגלשה או חבל לטיפוס מבטיחים כיף גדול. מיטות לופט לילדים המייצגות מקומות מסתור, למשל, מחקות טירה או ספינת פיראטים פופולריות גם כן.

3. מיטת לופט לילדים עם מיטת אירוח

מיטות לופט לילדים-מיטה שנייה-מדרגות-מיטה משפחתית

אם לילדכם חבר מבקר לעתים קרובות, תוכלו להשתמש בגרסה למיטות לופט לילדים הכוללת מיטה שנייה לאורחים. כדי לחסוך מקום מתאימים דגמים בהם ניתן לאחסן את המיטה השנייה מתחת למיטה הראשונה או בדרך אחרת במידת הצורך. גרסה נוספת היא מיטת לופט עם תחתית ספה שאפשר גם להפוך אותה למיטה.

4. מיטת לופט עם שולחן

מיטות לופט לילדים-שולחן עבודה-נער לכל החיים

השטח מתחת למיטה משמש בעיקר לשולחן עבודה מובנה. אבל זה יכול להיות גם בצד כך שיהיה מקום לדברים אחרים מתחת למיטה. כך או כך, הגרסאות למיטות לופט לילדים עם שולחן עבודה הן רעיון מצוין, כיוון שלעתים קרובות זה תופס הרבה מקום בחדר ומהווה מטרד בעת משחק.

5. ארון בגדים מובנה

מיטת לופט-ולנטינה-ארון-שולחן-סגול-לבן

מיטת לופט ולנטינה זמינה באתר www.wohnen.de

אם אתה רוצה לחסוך עוד יותר מקום, אתה יכול להשתמש במיטת לופט הכוללת גם ארון בגדים מובנה. זו שוב דרך לחסוך הרבה מקום בחדר הילדים. חלק מהשטח הפנוי מתחת למיטה משמש לכך. דגמים בעלי ארון פינתי יעילים במיוחד. זה גם מציע קצת יותר שטח אחסון מאשר ארון רגיל.

מיטות לופט לילדים-בנים-מדרגות-מוטיבים של פיראטים

הגרסה הטובה ביותר למיטות לופט לילדים היא כמובן לשלב כמה דברים אלה זה עם זה. בדרך זו אתה יוצר נווה מדבר אמיתי לילדך. וככל שזה נשמע בלתי סביר, זה באמת אפשרי! כעת תקבלו כמה דוגמאות למיטות ילדים רבות -תכליתיות כאלה. אם אינך יכול למצוא משהו מתאים, יש לך גם אפשרות לקבל דגם מתאים שיוצר במיוחד על ידי נגר בהתאם לצרכיך. במקרה זה, הדוגמאות שלנו בהחלט יכולות לשמש השראה.

סדרת עץ ליבנה

מיטות לופט לילדים-חיים-זמן-ליבנה-עץ-ילד-חדר

סדרת רהיטי ילדים נייט

מיטות לופט לילדים-ילד-אביר-מוטיבים-סדרה-אביר

סט רהיטי ילדים דיסקברי

מיטות לופט לילדים-גילוי-חדר מושלם לילד