עיצוב מיטה לילדים מיטות עץ אפור טרטן

בכל הנוגע לריהוט חדר הילדים, אין גבול לדמיון. הכל מותר שמעורר את ילדיך לשחק ואת הדמיון שלהם. מכיוון שילדים אוהבים בתי עצים כמו גם סוגים אחרים של צריפים ובקתות, זהו רעיון מצוין עבור עיצוב מיטות לילדים, שתוכל ליישם בחדר הילדים.

עיצוב מיטה לילדים לישון ולשחק

מיטת פעוט עץ אשוח עץ אפור רעיון עיצובי דמיוני

כדי ללכת עם זה, חומרת שחזור יש אחד מעניין ומציאותי למראה עיצוב מיטות לילדים, שילדך יתאהב בו מיידית. הוא דומה לבקתת יער מבחוץ ולא ניתן להשתמש בו רק לשינה אלא גם למשחק. הוא מורכב מעץ אשוח מיובש בתנור והוא גם עשוי בעבודת יד. אך על מנת לקבל מקום מסתור של ממש, ניתן להוריד ולהגלגל שוב במידת הצורך את התריסים האפקטיביים בסגנון רומאי, הנמצאים מעל החלונות והדלת. זה מוביל אל הדלת עיצוב מיטות לילדים אגב, סולם שובב, שבנוחותו יש רק צעד אחד והוא עשוי מאותו אפור יפה כמו שאר מיטת הצריפים. צבע זה והגג גורמים לבקתה להיראות מציאותית להפליא.

עיצוב מיטה לילדים עשוי עץ אשוח אפור

עיצוב מיטה לילדים צריף עץ אשוח עץ

זֶה עיצוב מיטות לילדים ניתן לתבל גם במגוון דרכים. לדוגמה, אתה יכול לצרף מחרוזת יפה של אורות או להשתמש במצעים משובבים. לדוגמה, אנחנו מאוד אוהבים את הרעיון של המצעים הטרטניים. כך או כך, הילד שלך יהיה עם אחד עיצוב מיטות לילדים, אבל גם חברים שנשארים איתו, תמיד מרגישים שהם בטיול קמפינג והולכים לישון בהנאה הגדולה ביותר מדי ערב.

עיצוב מיטה לילדים עם גג עשוי לוחות עץ

עיצוב מיטות לילדים מדרגות סולם עץ אשוח

מיטת ילדים עם וילונות הניתנים לנעילה בסגנון רומאי

עיצוב מיטה לילדים תריסי עץ רומאיים

עיצוב מיטה מעוצב כצריף עם אורות פיות

מיטה ילדים צריף יער הצריפים מסתירים מצעים משובצים

עיצוב מיטה מאת חומרה לשיקום.