עיצוב עריסת תינוקות מיטת נדנדה-חדר תינוקות-אורות פיות- verspiet-סקנדינבי

כשאתם מתכוננים להורות, אתם בהחלט צריכים לערוך רשימה של כל הדברים שלתינוקכם הקטן יצטרכו להיות. עריסת התינוק היא רק אחת מהן. האגדה הזו  עיצוב עריסת תינוקות תוכנן במיוחד כדי להעניק לו נוחות והגנה.

עיצוב עריסת התינוק מציע שלווה ונוחות

עיצוב עריסת תינוקות מנטה-ירוק-צבע-ריהוט-עץ-מזרן-תינוק-נוחות

המתוק הזה עיצוב עריסת תינוקות בעל צורה של ירח סהר ומראה עץ טבעי. מיטת נדנדת הירח תנדנד את תינוקך בעדינות לישון. העריסה עשויה משטחי עץ, כאשר כל לוח בודד מעובד ומלוטש בכדי להבטיח רמת הגנה גבוהה. כל פריט הוא ייחודי, עשוי כולו בעבודת יד, עם טיפול מיוחד בתינוקך. התינוק יהיה מוקף בפרטיות, בנוחות, וכמה רגעים מתנדנדים מתוקים.

עיצוב עריסת תינוקות עשוי משטחי עץ

עיצוב עריסת תינוקות בסגנון עלוב-לבן-ירח-מגירה-דוגמת כוכב

אם יש לך כזה יפה עיצוב עריסת תינוקות התינוק שלך עשוי אפילו להירדם מהר יותר, וזה חיוני לכל הורה. ברגע שהיית הופך להורה, היית רואה כמה קשה לגרום לילדך לישון. כך אתה מכין את עצמך פיזית ונפשית לרגעים כאלה! כל מי שמתעניין ברהיט הייחודי הזה יכול לעשות זאת פה למצוא.

העיצוב על מעמד

עיצוב עריסת תינוקות לבן-עץ-חצי-ירח-עומד-כחול-שינה

אם אתה רוצה לבנות את עיצוב העריסה בעצמך, תוכל סוף סוף לבחור כל צבע לציור ולהתאים את הרהיט לחדר התינוק. במקום עריסה תוכלו גם ליישם מגוון רחב של רעיונות ולעצב את המיטה כרצונכם ובהתאם לצרכיכם. אם אתה צריך יותר שטח אחסון, פשוט חבר את המיטה למגירה תוצרת מיוחדת. אם העיצוב גדול מדי עבורך, תוכל גם לבנות עריסת תינוקות קטנה יותר ולאחר מכן להניח אותה על תומך יפה, כמו לעיל. אתה גם לא צריך להוסיף את הכוכבים. הם משמשים רק כקישוט לעיצוב עריסת התינוק.

עיצוב DIY לחדר התינוקות

עריסת תינוקות-עיצוב-עץ-אור-עשה-זאת-פרויקט-קל לבנות-ריהוט-רעיון-חדר ילדים

רעיון עיצוב לילד קטן

עריסת תינוקות עיצוב משטחי אירו כרית ילד בייבי

     מיטת נדנדה כמו ירח סהר מהאגדות

תינוקות עריסת תינוקות עריסת סהר

עיצוב ורוד לבנות

עריסה לתינוק תינוק חדר משטחי עץ

כרית לתינוקות בעיצוב עריסת תינוק

מזרן נוחות בעיצוב עריסות תינוק

כוכבי תינוקות מודרניים מעוצבים מעץ