רכב תמונות של נהיגה אוטומטית

המכונה לא צריכה נהג, היא נוהגת אוטומטית. חברת גוגל עובדת על מכונית עם היגוי אוטומטי מלא שאין לה הגה ולא דוושות. הדו-מושבים המרשימים אינם מיועדים למכירה. הם מייצגים את השלב הבא בפרויקט ליצירת מכוניות אוטונומיות במלואן. החברה מקווה לייצר 100 אבות טיפוס בתוך שנה אחת אוטומטי של גוגל לבנות. אלה ייסעו במהירות נמוכה של 40 קמ”ש. זהו השלב הבא הטבעי בפרויקט של גוגל, שכבר מכיל מכוניות כמו לקסוס RX ו- טויוטה פריוס בקליפורניה עשתה אלפי קילומטרים הודות למערך חיישנים ומחשבים מיוחד. עם זאת, היו להם הגה ודוושות, כמו גם נהגים חלופיים המתערבים במידת הצורך.

Google Auto כגרפיקה ממוחשבת ומוצר סופי

מוצר טיפוס גרפי של מכונית גוגל אפור לבןהחדש אוטומטי של גוגל מוציא אנשים לחלוטין. המכשול הגדול ביותר בפרויקט זה הוא החוק. עם זאת, עד סוף השנה הזו, לקליפורניה צפויות להיות קווים מנחים מיוחדים למכוניות ללא נהג.

המכשיר היחיד המשמש לשליטה מהניסוי אוטומטי של גוגל יהיה כפתור להפעלה וכיבוי של המנוע. סוגים חדשים אלה של מכוניות יהיו קומפקטיים ומונעים בחשמל. מטרת הפירוט שלהם היא להקל על ההתניידות בתנועה עירונית עמוסה. אולם בגרסאות הבדיקה הראשונות מותקנות דוושות וכידון, שכן הדבר נדרש על פי חוק.

Google Auto עם עיצוב ייחודי

טכנולוגיית המצאות של אוטומטי אוטומטית של גוגל אוטומטי

המכונות ישתמשו בשילוב של חיישני לייזר ומכ”ם, כמו גם מצלמות ונתונים ממפות גוגל. אחד האלמנטים המעניינים בהם הוא החלק הקדמי, שעשוי מקצף רך להגנה על הולכי רגל במקרה של התנגשות. השמשה הקדמית מ אוטומטי של גוגל מורכב מחומר אלסטי לאותה מטרה.

מצלמת רכב אחורית של רכב אחורי

מכונית גוגל מאחור

דגם רכב חדשנות בנייה של גוגל

מכונית גוגל במהלך הבנייה

אוטומטי גוגל צעדים בניה פעולות מהנדסים

האלקטרוניקה נבדקת

נסיעת מבחן אוטומטית של גוגל באופן עצמאי בעיצוב פנים

נסיעת המבחן לוקחת קצת להתרגל לחלקם