קעקוע חזה-מוטיבים-קעקועים-היפסטר-אולד סקול-מלח

כיום סביר יותר שקעקועים יתקבלו כאביזר אופנה, אך הם נשארים על העור לצמיתות. מגוון רחב של מוטיבים, צורות וצבעים מרשים בעיצוב יוצא הדופן שלהם. מכיוון שאביזר אופנה זה יימשך לנצח, עליו להיבחר היטב. זה חל גם על החלק של הגוף שנעקץ. א קעקוע חזה מיועד לגברים בעלי גוף עליון בכושר ואטרקטיבי והוא תכשיט הגוף המושלם.

מגמות קעקוע בחזה ומוטיבים עדכניים

קעקוע חזה -מוטיבים-קעקוע-תלת מימד-אפקט-גיאומטרי

קעקועים גרפיים הם מזמן טרנד באמריקה והם עוברים לאט לאט לאירופה. קווים ונקודות המייצגים דיוקנאות של בעלי חיים ודמויות גיאומטריות הופכים פופולריים יותר ויותר. מוטיבים מופשטים, רצוי בשילוב עם צבע, פופולריים כיום.

מוטיבים לקעקוע חזה – קעקועי מלחים בסגנון בית ספר ישן

קעקוע חזה -מוטיבציה-קעקוע-אולדסקול-מלח-זקן

אם בעבר משמעות הקעקוע הייתה בחזית, היום האסתטיקה והיופי של התמונה באים לידי ביטוי. מגמה זו תימשך בשנת 2017. ומי שבדרך כלל אומר שהפולנים מתקשרים, זה חל גם כאן במלוא העוצמה. בנוסף למוטיבים המופשטים בסגנונות המודרניים, מה שנקרא קעקועי ים הוא כיום פופולרי במיוחד.

50 רעיונות קעקועים ויקינגיים וסמלים מעניינים במיתולוגיה הנורדית

37 רעיונות לקעקוע בזרוע העליונה לגברים – מוטיבים מאוריים ושבטיים

קעקוע כתפיים לגברים – עיצובים נצחיים ומוטיבים בולטים לגברים

עיצובים לקעקוע חזה של Oldschool – ספינת פיראטים

קעקוע חזה-מוטיבים-קעקועים-בית ספר ישן-מלחים-פיראטים

קעקועים של בית הספר הישן הם בהחלט משהו לאוהבי סגנון הוינטג ‘. היפסטרים במיוחד בוחרים במוטיבי המלחים המושכים את העין. חשיבותם הייתה קשורה בעבר במעבר קו המשווה, כגון ספינות מפרש, עוגנים, תותחים, עצי דקל ואחרים המיועדים לכמיהות ולרצונות של מלחים. כיום סגנון בית הספר הישן מתאפיין בקווים חזקים המקיפים את המוטיב. פנים הדמות דקורטיבי ומפורט, מלא בגווני צבע או שחור.

בחר עיצובים לקעקוע חזה

קעקוע חזה-מוטיבים-קעקוע-בית ספר ישן-עורב

אחרי הכל, השד של גבר מאומן מספק קנבס נהדר לקעקוע. בנוסף לבחירת המוטיב שאתה אוהב, גם גודל המיקום והמיקום של הקעקוע משחקים תפקיד מכריע. בעיקרון, זה תמיד נראה נחמד מאוד אם המוטיב חרוט רק באזור העליון של שריר החזה. בהתאם למוטיב שנבחר, הוא יכול להשתרע גם על כל השד.

מוטיבים לקעקוע חזה בסגנון בית ספר חדש – נושא משחקי וידאו

קעקוע חזה -מוטיבים-קעקוע-ניו סקול-ענק דיונון-משחק וידאו

בעת בחירת המוטיב וגודלו, עליך לשקול האם הוא תמיד יהיה מכוסה בבגדים. כי תמיד יכול לקרות שהבוס לא אוהב כשקעקוע על צווארון החולצה של העובד שלו בולט. אחרון חביב, יש לדעת בעל פה את המשמעות האמיתית של המוטיב הנבחר.

מוטיבים לקעקוע חזה – סמלים ומשמעותם 

כנף קעקוע חזה קעקוע ינשוף בית הספר הישן

למרות שכיום עיצוב הקעקועים בא לידי ביטוי לפני המשמעות בפועל של המוטיב הנבחר, תמיד טוב לדעת מה מסתתר מאחוריו. לא משנה אם זה מוטיבים או סיסמאות נועזות, אתה יכול לטעות לחלוטין אם אתה מקבל משהו עקוץ. להלן מספר דוגמאות ומה משמעותן.

  • עורב מסמל מושגים שליליים ופסימיים כמו מוות וקסם רב עוצמה ברוב התרבויות. מצד שני, הקלטים האמינו בקסם, בנבואה ובהגנה של העורב. במיתולוגיה שני עורבים עומדים כסמל ברור לאיזון, לטוב ולרע בבני אדם.

עיצובים עכשוויים לקעקוע חזה לגברים – כנפיים

חזה קעקוע כנף עם מוטיבים שעון חול קעקוע -קונטור -שחור

קעקוע נשר עם כנפיים מושטות ניתן לתאר בצורה הטובה ביותר על חזהו של הגבר בשל הצורך באזור דקירה נוסף. הוא מסמל כוח, אנרגיה לשרוד טוב יותר את העתיד, אבל לא קעקוע לכולם. המוטיב קשה לשלב עם אחרים, ולכן עליך לבחור סגנון מסוים לשאר הגוף.

קעקוע חזה לגברים עם בז

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-חיה-ציפור-כנף-בז

המוטיבים החיות הפופולריות והטרנדיות ביותר לקעקועים כוללות את הנץ והינשוף. עם כנפיים מושטות אחת משתי הציפורים היא בחירה טובה לקעקוע בחזה של גבר. אבל מה המשמעות הסמלית שלו:

  • הינשוף הוא מוטיב רב תכליתי המעניין במיוחד בשל עמימותו. הוא קיים בכל תרבות ומצד אחד מסמל חוכמה ומצד שני הוא מבשר של מזל רע וציפור מוות..
  • הבז הוא גם ציפור שקיימת בכל רחבי העולם ולכן יש לה אופי סמלי בתרבויות רבות. אל השמש המצרי רא מיוצג על ידי בז ועבור הציידים הציפור היא סימן להצלחה. לבז יש את הראייה הטובה ביותר והוא ידוע באינטליגנציה שלו.

מוטיבים קעקועים לחזה פופולריים – סנוניות

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-לבלוע-שני עצם עצם הבריח

הסנונית פופולרית כמו מוטיב קעקוע כמו אף ציפור אחרת ושייכת לקלאסיות, כמו כוכב ויהלום. הוא קשור באופן סמלי באופן בסיסי לשייט, מכיוון שהימאים כיוונו את עצמם לסנוניות שהחוף חייב להיות בקרבת מקום. יש להם שתי סנוניות שנדקרו בחזה, מה שאומר מבחינתן שבמקרה של תאונה, אם המלח טובע, הסנוניות מרימות את נשמתו מהים ונושאות אותה לשמיים..

קעקוע חזה לגברים – סנונית כחולה בסגנון צבעי מים

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-לבלוע-כחול-צבע מים

ניתן לבצע סנונית בעיצוב בית הספר הישן, אך ניתן גם לחרוט אותו בצורה שונה, למשל בסגנון צבעי המים.

עיצובים לקעקוע חזה בסגנון צבעי מים לגברים – פניקס

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-מופשט-צבע-עוף החול

בשנת 2015 כבש טרנד קעקועים חדש את העולם – סגנון צבעי מים או צבעי מים. אין קווי מתאר ברורים וצבעים עזים ורעננים, כמו גם שיפועי צבע זורמים באים לידי ביטוי. אפקטים של צבעי מים מנוקרים יוצרים מוטיבים בהשראת הצומח והחי.

עיצובים מופשטים וקעקועים של חזה לגברים 

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-מופשט-בצבעי מים

קעקועים של בעלי חיים פופולריים מאוד בקרב שני המינים. במקרה של גברים, בעלי החיים הפראיים והחזקים שולטים, כגון הדוב, האריה, הנשר וכו ‘. אך ישנם מינים, כגון הציפורים, ששני המינים אוהבים לבחור. עוף החול, המכונה ציפור האש, הוא סמל להתחדשות וללידה מחדש.

גֵאוֹמֶטרִי עיצובים לקעקוע חזה בשחור לבן

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-חיה-גיאומטרי-שחור-לבן-3d-אריה

קעקועים גיאומטריים מאוד פופולריים בקרב היפסטרים בפרט. העיצוב האופייני לוקח בחשבון דמויות גיאומטריות המייצגות צורות בסגנון גרפי. לרוב הוא משלים על ידי אלמנטים אחרים כגון עבודות נקודה או צבעי מים.

עיצובים קעקועים חזה מופשטים לגברים – זאב

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-מופשט-גיאומטרי-זאב

מוטיב פופולרי לקעקועים בחזה, במיוחד בקרב גברים, הוא האריה. קעקוע של ראש אריה על החזה מסמל מעל לכל כוח, אומץ, אבל גם ראש המשפחה. מוטיב זאב משמש לעתים קרובות כקעקוע. הוא נלבש במקור על ידי תושבי צפון אמריקה ומסמל כוח ומשפחה.

מוטיבים לקעקוע חזה לאינדיבידואליסטים – קעקוע מופשט עם אלמנטים גיאומטריים

חזה-קעקוע-מוטיבים-גיאומטרי-עדין-צבעי מים-מייצגים-גיאומטריה

כמובן שתמיד טוב לדעת מה מוטיב מסמל, אבל מה שחשוב הוא הטעם האישי והמשמעות שיש לו לאדם בפועל. אין כמו קעקוע שעוצב במיוחד ואינדיבידואלי. לרעיון הקעקוע הזה יש אלמנטים גרפיים, נקודות עבודה וצבעי מים בו זמנית – יחס זהב, אנטומיה אנושית, גיאומטריה תיאורית, ציור

מוטיבים קעקועים לחזה מעניינים לגברים – קעקוע קו

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-מינימליסטי-חיה-דוב-פנדה

קעקוע קו הוא מינימליסטי מאוד, כמעט ללא גוון או סוג קעקוע צבע. המוטיב בא לידי ביטוי כאן רק על ידי השורות ומקורו באמנות קומית וקריקטורה.

עיצובים לקעקוע חזה בסגנון מינימליסטי 

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-מינימליסטי-גיאומטרי-3d

קעקועי קו נראים מופשטים או כקעקוע לא גמור בשלב השרטוט. בייצוג, התלת-ממדיות עשויה להיות חסרה אם לא תעמוד בעקרון הגיאומטריה הייצוגית.

עיצובים קעקועים חזה גיאומטריים עם אפקט תלת מימד לגברים 

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-מינימליסטי-ליניארי-שחור

מה שנקרא קעקועים שחורים, החרוטים רק בדיו שחורה, נמצאים כיום באופנה. חסרים כאן גוונים ומבטאים צבעוניים ולמרות שזה נשמע קודר ומשעמם, הקעקועים האלה נראים פיליגרן ואצילי במיוחד..

קעקוע מנדלה על החזה עם מוטיבים גיאומטריים

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-לינארי-גיאומטרי-מנדלה

מנדלות הן מוטיב יפה ורב תכליתי המתאים לא פחות לגברים ולנשים. הודות לביצוע המפורט, מנדלות יכולות להפוך ליצירות אמנות גרפיות של ממש וניתן לעצב אותן בהתאם להעדפות הפרט.

שחור ולבן עבודות נקודה קעקוע חזה לגברים – מנדלה ומוטיבים גיאומטריים

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-שחור-נקודות-מנדלה

ניתן לייצג את המנדלות על פי עקרון הנקודות מכמה נקודות או לינאריות. הם יכולים להיראות דקורטיביים מאוד, אך גם מציאותיים הודות לגוונים המרובים.

מוטיבים לקעקוע חזה לגברים – אפקט תלת מימד באמצעות עבודות נקודה

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-גיאומטרי-נקודות-גוונים

קעקועי הנקודות מורכבים, כפי שהשם מרמז, על הרבה נקודות קטנות מאוד ומביאות לתמונה כוללת שלמה. הם נשמרים בעיקר בשחור לבן. זה נשמע קודר, אבל זה נראה ממש מגניב.

קעקוע חזה לגברים – סימטריה וקישוטים

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-שחור-מנדלה-מינימליסטי

בהתאם לאפקט הרצוי, ניתן לשלב מספר סגנונות. הדרישה העיקרית לקעקוע מוצלח היא האיזון בין דקורטיבי למציאותי.

עיצובים קעקועים חזה מציאותיים לגבר – קונוסים

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-ריאליסטי-קונוסים-שחור-לבן

המאפיין הבולט של קעקועי שחורים הוא אפקט העומק התלת-ממדי הפלסטי המושג רק באמצעות שימוש נכון בקווים שחורים ובגוונים באפור..

רעיונות לקעקוע חזה לגברים – מוטיבים מציאותיים וצבעוניים מן החי והחי

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-חיות-ג'ונגל-גורילה

עם סגנון קעקוע ריאליסטי, בדרך כלל נשקלים דיוקנאות ומוטיבים בטבע. תמונות והקלטות של אנשים ובעלי חיים משמשים מודל. על מנת לחרוט תמונה מציאותית, הקעקוע צריך ידע וניסיון עצומים.

עיצובים לקעקוע חזה לגברים בסגנון יפני

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקועים-יפני-צבעוני-צבעוני

הקעקועים היפניים המסורתיים Irezumi או המכונים גם הורימונו מכסים את כל הגוף במוטיבים צבעוניים, המבוססים בדרך כלל על מיתולוגיה יפנית. אזורי צבע מובנים בעליל והצללה מפורטת בשחור -לבן אופייניים.

קעקוע חזה אתני לגברים בהשראת הקעקועים המאוריים המסורתיים

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-שחור-מאורי-פולינזיה

קעקועים פולינזיה מאופיינים במוטיבים וקישוטים מורכבים מאוד המבוצעים כולה בשחור לבן. בגלל הניגודיות וההשפעה החזקה שלהם, הם בדרך כלל מאוד פופולריים בקרב גברים.

רעיונות לקעקוע חזה לגברים – קישוטים 

חזה-קעקוע-מוטיבים-קעקוע-גיאומטרי-נקודות-מנדלה

עיצובים לקעקוע חזה לגברים בעיצוב לאום – דגל ארה”ב 

חזה מוטיבים קעקוע דגל ארה

דגם וצבע הדגלים מצביעים בבירור על המשמעות הפטריוטית ובכך האדם המתאים מראה את נאמנותם.

עיצובים קעקועים בחזה עדינים לגברים – סמלים ואותיות

חזה-קעקוע-מוטיבים-כתיבה-אמרות-שחור-פשוט