קעקוע דופק להב כתף אישה קו אקו לב

קעקועים בעלי משמעות ספציפית פופולריים מכיוון שהם יכולים לספר את הסיפור האינדיבידואלי של הלובש או בעלי משמעות מיוחדת עבורו. עם דופק לב לְקַעֲקֵעַ אתה יכול לתאר נקודה חשובה בחייך, כגון לידת ילד, או שאתה יכול לזכור את יקר החיים בכל יום. עוד על המשמעויות השונות של קעקוע פעימות הלב, כמו גם עיצובים רבים ורעיונות יפים לשילוב עם מוטיבים אחרים ניתן למצוא במאמר.

חשיבות הנושא

קעקוע דופק שורש כף היד אק

קעקוע פעימות הלב הוא עיצוב קעקוע ספציפי בעל משמעות מיוחדת. הוא מוצג עם קו EKG, כלומר צג הדופק, המודד את מספר פעימות הלב לדקה. מכאן שהמניע קשור לחיים כמכלול, כי האדם חי כל עוד הלב פועם. קעקועים של פעימות לב מזכירים את הלובש שהם עדיין חיים. חלק מקעקעים את הסמל הזה כדי לזכור מישהו או לחגוג חיים חדשים. מוטיב פעימות הלב עדיין מתאר את שמחת החיים ואת מה שעושה אותך מאושר בחיים.

שלב קעקוע EKG עם סמלים אחרים

קעקוע פעימות לב מינימליסטי-ekg-line-heart-heart

אם הקעקוע של פעימות הלב משולב עם סמלים אחרים, הוא מקבל משמעות עמוקה יותר שיכולה להיות אינדיבידואלית מאוד עבור כל אדם. בכך, עליך להמשיך לחנך את עצמך לגבי משמעותו של הסמל שנבחר כך שהקעקוע יתאים לך.

קעקוע תלת מימד לנשים & רבותי – רעיונות לאזורים שונים בגוף

40 רעיונות עדינים לקעקוע לנשים באזורים שונים בגוף

קעקוע כוכבים: משמעות קעקועים עם כוכבים ותבניות

קעקוע קו לב על פרק כף היד

קעקוע דופק לב-מינימליסטי-בצד פרק כף היד

פרק כף היד הוא אחד החלקים הפופולריים ביותר של הגוף לקעקוע דופק. בשלב זה הקעקוע גלוי בכל עת ואתה יכול להרגיש את דופק הלב שלך רק במבט אחד. קעקוע EKG יחד עם לב קטן מסמל את חשיבות האהבה בחייו. בחירה בקעקוע דופק עם לב פירושה שאהבה נותנת משמעות לחיים שלך.

קעקוע קו לב כסמל אהבה

קעקוע דופק לב-קעקועים-ידידות-אק-קווים-פרק כף היד

פעימת הלב עצמה יכולה גם לסמל אהבה אם היא משמשת מוטיב לקעקוע זוגי. עם עיצוב כזה, קו ה- EKG נוקב על פרקי הידיים של שני השותפים כך ששתי הידיים אחת ליד השנייה משלימות את הקו. במובן זה, בני הזוג מאוחדים בלב והקעקוע מסמל את פעימות הלב ה”נפוצות “.

קעקוע EKG לחובבי מוזיקה

קעקוע פעימות לב מוסיקאי קעקוע רעיונות

בעזרת קעקוע של פעימות לב אתה יכול לא רק לייצג את אהבתך לאדם אחר, אלא גם לתחביב. מוזיקאים וחובבי מוזיקה יכולים לקבל דפיקות לב דקירות עם פתקים ומנזים, המסמלים את אהבתם למוזיקה.

רעיונות לעיצוב קעקועים באמה עם מפתח

קעקוע דופק מוטיב מוסיקלי

אם אתה רוצה קעקוע דופק גדול יותר, תוכל לקעקע את אמה. בחלק זה של הגוף הקעקוע נראה לחלוטין, במיוחד בחודשים החמים. ניתן לשלב את קעקוע ה- EKG הגדול יותר בצורה מושלמת עם כיתוב או מוטיב אחר.

עשה קעקוע EKG

קעקוע פעימות לב אמה אקו קעקוע אותיות

אם כבר ביצעת בדיקת א.ק.ג. על ידי הרופא, תוכל להפוך את קעקוע פעימות הלב לאישי עוד יותר על ידי דקירת דופק משלך. לאחר מכן יכול הקעקוע לשלב אותיות ב- EKG וליצור עיצוב קעקוע ייחודי. אותיות שנראות כמו קצב הלב או לפחות חלק ממנו יפות במיוחד.

קעקוע קו לב עם שמות ילדים

קעקוע-דופק-שם-ילד-לב-קעקועים-שמות ילדים

רעיון פופולרי מאוד לקעקוע EKG הוא השילוב עם שם הילד. עיצוב כזה הוא לא רק נשמתי, אלא גם אישי מאוד. מערכת היחסים בין הורים לילדים נמשכת לנצח ובוודאי שלא תתחרטו על הקעקוע הזה בעתיד כפי שהוא קורה לעתים קרובות עם קעקועים.

קעקוע דופק לתינוק

קעקוע-דופק-רעיונות-קעקועים-שמות-ילדים-תאריך

אמהות צעירות יכולות לקעקע את פעימות הלב של התינוק ולהוסיף לקעקוע את שמם ותאריך הלידה. ניתן לקחת את פעימות הלב של התינוק מה CTG הלידה, כך שתוכל להשתמש בקו ה- EKG המדויק לעיצוב. אתה בוחר את עיצוב הגופן והמספרים בעצמך.

קעקוע בשם ילד עם פעימות לב

קעקוע-דופק-שם-ילד-תאריך לידה-הורים

קעקוע ה- EKG עם שמות ילדים וצלילי לב של הילד אינו מתאים לאם בלבד, אלא גם כקעקוע זוגי לשני ההורים. אתה יכול גם לבצע את הקעקועים בחלקים שונים של הגוף. לגברים, קעקוע דופק על החזה מתאים היטב, ואילו נשים יכולות לקעקע את פרק כף היד או האמה..

קעקוע לבן EKG

קעקוע-דופק-לבן-קעקועים-רעיונות-ekg-line

אם אתה לא חובב קעקועים משוכללים שבולטים באופן מיידי, תוכל להתקעקע בדיו לבנה. קעקועים לבנים נראים יפים במיוחד ואינם פולשניים כמו השחורים. קעקוע פעימות הלב הלבן עדין ומתאים לכל חלק בגוף.

דפיקות לב קעקועים לזוגות

קעקוע-דופק-לב-יפה-זוג-קעקועים-רעיונות

קעקוע פעימות הלב הוא רעיון מצוין לקעקועים הזוגיים, מכיוון שהוא מסמל את החיים המשותפים ואת האהבה בין השותפים. קעקועים זוגיים עם דופק נעשים בדרך כלל על פרקי הידיים או האמות. סמלים מתאימים לקעקועים זוגיים אלה הם במיוחד לבבות או שמות השותפים.

קעקועים זוגיים עם משמעות

קעקוע-פעימות לב-זוג-קעקועים-צבע לב-נקודה-פסיק

קעקועים של פעימות לב לזוגות יכולים להיות בעלי משמעות אישית ואינדיבידואלית מאוד. בשילוב עם נקודה -נקודה, הקעקוע אומר שהסיפור של השניים עדיין לא נגמר והם החליטו להמשיך הלאה ביחד.

רעיון קעקוע לאחיות

קעקוע-פעימות לב-אמה-צד-אחות-קעקועים

לאחים יש מערכת יחסים מיוחדת מאוד. האחות היא לרוב החבר הראשון והאהבה בין אחים גדולה. אם ברצונך לקבל קעקוע אחים תואם עם אחותך, קעקוע פעימות הלב מושלם לכך. יחד עם לב וכיתוב תואם, הקעקוע הזה הוא כמו הכרזת אהבה על העור.

קעקוע פעימות לב עם הרים

קעקוע-פעימות לב-זוג-קעקועים-הרים-הרפתקה-משמעות

הרפתקנים שאוהבים לטייל ורוצים לגלות את העולם יכולים לעשות קעקוע דופק עם הרים או גלים המסמלים אדמה ומים. קו EKG יכול להתמזג לתוך הסמל הנבחר וכך נוצר עיצוב קעקוע יצירתי.

קעקוע לב עם לבבות ושמות

קעקוע-דופק-שם-ekg-קו-עיצוב-אמה-לב

שמות ושאר אותיות אחרות יכולים להיארג בעיצוב יצירתי לא פחות ולאחד אותם לקו ה- EKG. אתה יכול לחרוט את שמות ילדיך, הוריך, יקיריהם או החברים הטובים ביותר שלך.

קעקועים קטנים ויפים לנשים

קעקוע-דופק-יפה-קטן-קעקועים -לב-אמה

לנשים, קעקועים עדינים על האמה או פרק כף היד הם הטובים ביותר. קו EKG כקעקוע יכול גם להיראות מינימליסטי ומהווה אופציה טובה לקעקועים קטנים ויפים לנשים.

קעקוע לדופק עם מוטיב של בעלי חיים

קעקוע-פעימות לב-כלב-כפה-לב-חובב-חיות-קעקוע

אם אתה חובב בעלי חיים אמיתי ורוצה להראות את אהבתך לבעלי חיים אז קעקוע מושלם בשביל זה. אתה יכול לשלב את הקעקוע עם כלב קטן, חתול או רק כמה כפות. רעיון הקעקוע החמוד הזה מושלם לנשים וייראה מקסים על האמה או על הכתף.

קעקוע EKG מינימליסטי לגברים

קעקוע-דופק-גבר-זרוע עליונה-רעיון-אק-קו-מינימליסטי

גברים יכולים גם לבחור בקעקוע פעימות לב מינימליסטי המסמל רגע מיוחד בחייהם. הזרוע העליונה היא חלק פופולרי בגוף עבור קעקועים של גברים קטנים יותר. אתה יכול לבצע את הקעקוע בצורה אופקית ואנכית כאחד.

קעקוע EKG על הצוואר

קעקוע-דופק-אקו-קו-צוואר-קעקוע-אישה

אם אתה לא רוצה לקבל את הקעקוע מול העיניים שלך כל יום, אז אתה יכול לקבל את הצוואר שלך מקועקע. אז אתה תמיד לובש את המוטיב הרצוי על העור שלך, למרות שאתה לא יכול לראות אותו כל הזמן. דופק לב קעקוע לצוואר הוא מינימליסטי וניתן לראות אותו רק עם תספורות קצרות או עדכונים.

קעקוע לדופק על הגב

קעקוע-דופק-קו-אנכי-שם-אישה-עמוד שדרה

אם אתה רוצה קעקוע דופק גדול יותר, אז קעקועי גב הם הטובים ביותר עבורך. נשים יכולות לקעקע את עמוד השדרה שלהן עם קו EKG ארוך יותר וכיתוב, למשל. לגברים, לעומת זאת, כל הגב הוא רעיון מתאים לקעקוע.

קעקוע לדופק על עצם הבריח

קעקוע-דופק-לב-עצם הבריח-אישה-אהבה-מוטיב

קעקוע פעימות הלב הוא דרך מצוינת להראות אהבה לבן הזוג שלך. עם סמל לב כהצהרת אהבה, הקעקוע הופך למשהו מאוד מיוחד. קעקועים על עצם הבריח נראים אלגנטיים ובולטים במיוחד.

קעקוע מינימליסטי עם אותיות

קעקוע-דופק-אותיות-מוטיבציה-לב-עצם הבריח

לקעקוע על עצם הבריח מתאימים גם מוטיבים ואותיות המסמלים כוח. אז אתה יכול להראות שלא משנה מה, לעולם לא תוותר. קעקוע דופק זה עדיין מראה ביטחון עצמי וכוח פנימי.

קעקוע של צלעות 

קעקוע פעימות לב אישה צלעות אותיות לב

חלק נוסף בגוף המתאים לקעקוע יפה של דופק לנשים הוא הצלעות. קעקועים כאלה הם נשיים במיוחד ומהווים אביזר נחמד לימים על החוף.

אוהב תקווה אמונה על השכם

קעקוע דופק לב צולב פירושו מוטיבים של אותיות

אתה יכול לשלב את הקעקוע עם מוטיבים אחרים שנותנים לחיים משמעות. מעל לכל אלה אהבה, אמונה ותקווה. כאן תוכלו לראות רעיון מתאים, שבו אהבה מיוצגת בלב, אמונה בצלב ותקווה בדופק.

קעקוע על להב הכתף

קעקוע מוטיב לב מכתבי לב

שימוש בפעימות הלב כמוטיב לקעקוע הוא רעיון טוב להפגין אהבה למשפחה. הקעקוע הזה על להב הכתף ייראה ממש נחמד. אם אתה אוהב קעקועים צבעוניים, אז אתה יכול לדקור את כל העיצוב או חלקים ממנו בצבע.

קעקוע חבל הצלה מאחורי האוזן

קעקוע-דופק-מאחורי-האוזן-קו-אקו-צבע-לב

אם אתה אוהב קעקועים קטנים שקל להסתיר, אז קעקוע דופק מאחורי האוזן מושלם עבורך. בהתאם למיקום, ניתן להסתיר קעקועים כאלה מאחורי השיער במידת הצורך ולהציג שוב כאשר השיער מוצמד.

רעיון לקעקוע באצבע 

קעקוע-דופק-אצבע-קעקוע-לב-שחור

אתה יכול גם לעשות קעקוע של דופק כקעקוע באצבע. אתה מחליט בעצמך אם לאורך האצבע או כטבעת. לדוגמה, זוגות יכולים לקעקע פעימות לב על אצבעות הטבעת במקום טבעות נישואין.

קעקוע רגליים עם קו EKG וכיתוב

קעקוע-דופק-כף רגל-אותיות-משפחה-אהבה-לב

כף הרגל היא חלק נוסף בגוף לקעקוע דופק הלב שאינו נראה כל השנה. מכיוון שקעקוע זה נחשב אישי באמת, חלקים נסתרים של הגוף מושלמים עבורו.