חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-רך-טרנד-ידיים

קעקועי חינה הם מזכרת פופולרית ונשים רבות מכינות אחת במהלך החופשה האקזוטית שלהן. אבל הם גם אמנות גוף מסורתית בחלק ממדינות אסיה ולכן הם נראים אקזוטיים במיוחד. מי חוץ להיות הפוך את עצמך לקעקוע חינה מעוניין למצוא מידע חשוב, עצות, הוראות שלב אחר שלב ורעיונות מעוררי השראה לעיצובים להלן.

הכינו קעקוע חינה בעצמכם – אומנות גוף זמנית נפלאה

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-זמני-ידיים-אצבעות

באופן מסורתי, קעקועים זמניים אלה מונחים על גב היד והרגליים מכיוון שחלקים אלה של הגוף מסופקים היטב בדם ובעלי נקבוביות גדולות ולכן סופגים את הצבע בצורה טובה במיוחד. כמובן שאפשר לצבוע את הקעקוע גם במקומות אחרים. עם זאת, הוא יכול לדעוך מהר יותר.

הכינו קעקוע חינה בעצמכם – קעקועים זמניים לידיים, לכתפיים ולדקולטה

הפוך את עצמך לקעקע חינה -כתף-זרוע-יד-חזה

הגיוני לבדוק תחילה את צבע החינה בנקודה נסתרת בגוף, מכיוון שכל עור מגיב אחרת. בהתאם לסוג העור ומאפיינים בריאותיים אחרים, התוצאה יכולה להשתנות בעוצמת הצבע שלה, ממש כמו בקעקוע האמיתי. הדבר הטוב ביותר בזה הוא שקעקוע מסוג זה נעלם לאחר שבועיים טובים ותוכלו לצייר על עצמכם משהו חדש.

הכינו בעצמכם קעקוע חינה – שרשראות פיליגרן ומנדלות

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-קישוטי ירך-ידיים

ישנן אפשרויות רבות בכל הנוגע לבחירת המוטיבים. יש אפילו סטנסילים בחנויות שניתן להניח על העור ולצבוע אותם. אתה יכול ליצור שבלונה בעצמך בעזרת סרט חזק יותר. המוטיב הרצוי מודפס עליו, נצבע על פי תבנית או מעצב בעצמך ולאחר מכן גזור בזהירות בעזרת סכין חדה (למשל סכין שטיח). אפשרות נוספת היא כמובן לצבוע ביד את הקעקוע.

קעקוע חינה נמשך לפחות 7 ימים ועד 3 שבועות

עשה זאת בעצמך קעקוע חינה -מצב-זרוע עליונה

אם אתה רוצה לעשות קעקוע חינה בעצמך, אתה צריך לקבל חינה בצורת אבקה מראש. ניתן להשיג אותו ברוב החנויות באסיה, אך ניתן להזמין אותו גם באינטרנט. כמה אולפני קעקועים המציעים קעקועים זמניים בטוח יספקו גם את הצבע המתאים.

צבע קעקוע חינה – חום או שחור

הכינו קעקוע חינה משלכם -כתף-זרוע-לאחר מכן

כמוצר טבעי, החינה אדומה ויכולה להיות שונה מבחינת חוזק הצבע ויכולה לנוע בין אדום בהיר לחום אדמדם חזק. ניואנסים צבעוניים אחרים אינם עוד מוצרים טבעיים. מעל לכל, חינה שחורה מאוד פופולרית מכיוון שהיא דומה מאוד מבחינה ויזואלית לדיו קעקוע. אבל הוא יכול להכיל PPD. עדיף לבדוק שטח קטן על העור, לחכות 24 שעות ורק אז להתחיל לצייר.

צייר קישוטי פיליגרן על ידיים וכתפיים

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-כתף-זרוע-טרנד

מהו PPD? זהו צבע לשעבר המתאפיין בצבעו השחור העשיר. מכיוון שהפיגמנט חזק מאוד, הוא עלול לגרום לגירוי בעור ולתגובות אלרגיות מסיביות. אם אתם סובלים מאלרגיות כלשהן לעור, יש טעם להשתמש רק בצבעים טבעיים.

קעקועי חינה על הידיים – באופן מסורתי לחתונות

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-מסורתית-חתונה-הודו

אנשים טיפחו את צמח החינה מאז התקופה הפרהיסטורית ומשתמשים בו כחומר צביעה טבעי לצביעת טקסטיל ומוצרים אחרים, אך גם לשימוש על הגוף. בהודו, ציור עור הוא אמנות גוף מסורתית מאז המאה ה -12. זה ידוע בשם אמנות מהנדי ויש לו שתי משמעויות – חינה בהינדית ותהליך הציור והעבודה המתקבלת. באסיה, ציורי חינה עדיין משמשים עד היום בקשר לאירועים רוחניים וטקסיים.

אמנות גוף מהודו ומרוקו 

חינה-קעקוע-עשה-עצמך-מסורתי-הודו-חתונה

בהודו ובמרוקו נשים מציירות את ידיהן בטקסים שונים, פסטיבלים דתיים, חתונות וכו ‘. לכל תרבות וקבוצת חברה מסוימת יש סמלים וסימנים ספציפיים שלה המשמשים ביטוי לשייכות.

הפוך את עצמך לקעקוע חינה – אפשרי, אבל לא כל כך קל

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-עצות-רעיונות

לפני שאתם מערבבים את אבקת החינה, יתכן שכבר בחרתם מוטיב וחלק ספציפי בגוף. זה כמובן תלוי בטעם שלך או שאתה יכול גם להשתמש בשבלונה. אתה יכול למצוא כמה בסט למקרה שתקבל אחד.

הוראות קלות

הפוך לעצמך קעקוע חינה-קבע-עשה-זאת-הוראות

על מנת שתוכל לבצע קעקוע חינה בעצמך, יש צורך בחומרים הבאים:

  • צבע חינה בצורת אבקה או מעורבב מוכן בשקיות מחודדות או כצינור עם קובץ מצורף זמין בסט, כבר מוכן ליישום
  • קרם לחות
  • שמן זית
  • נייר טואלט, צמר גפן, קיסמים
  • סרט נצמד
  • מוטיב או שבלונה
  • עט ידידותי לעור לשרטוט
  • כוס מים

קל יותר עם תבנית קעקועים

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-הוראות-רעיונות-טיפים

לפני שתתחיל לצייר, היית צריך לבדוק את סובלנות העור שלך. לאחר מכן תוכל להמשיך הלאה. ראשית החלק הנבחר של הגוף מתחמם מעט, מכיוון שהעור סופג את הצבע טוב יותר כשהוא חם. קח כוס תה חם או התחמם על התנור.

טיפים וטריקים 

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-הוראות-טיפים-קישוטים

כמו כן, יש למרוח קרם לחות על הידיים לפני הצביעה. זה יקל על שטיפת צבע החינה אם צבעת את הידיים במהלך ההליך. בחלק הנבחר של הגוף, צייר תחילה את המוטיב שנבחר בעט ידידותי לעור. ואז עם צבע החינה, כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר הקווים.

צעד אחר צעד

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-חלקי גוף-מנדלה

כעת קח שקית או צינור חינה עם מצורף וחתך את 2-3 מ”מ הראשונים של הקצה המחודד בחזית. כך משיגים את ה”עט “שלכם בעזרתו תוכלו כעת לצבוע את המוטיב.

תרגול יוצר אדונים

עשה-זאת-בעצמך-חינה-קעקוע-על-נייר- תרגול-טיפים

אך לפני שתתחיל לצייר את העור באופן מיידי, אנו ממליצים קודם כל לבצע בדיקה על פיסת נייר. נסה לחקות את הצורות המעוקלות, לתרגל את הטכניקה ואת הלחץ הנכון. זה ייתן לך תחושה כיצד להשתמש בעט האמנות בצורה נכונה. תמיד ניתן להפוך את הפתח בשק החינה לגדול יותר, אך לעולם לא קטן יותר.

קעקוע חינה – אפשרי בכל חלק בגוף

עשה זאת בעצמך-חינה-קעקוע-כתפיים-גב-קישוטים

אם אתה עושה קעקוע חינה בעצמך, קח מספיק זמן לעשות זאת ונסה קודם כל, למשל יום קודם, לשחזר את כל התבנית. נסה לבצע את הפרטים והפרטים בצורה מושלמת מספר פעמים עד שתצליח ואתה מרוצה מהתוצאה.

קעקוע חינה כצמיד

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-זרוע-צמיד-זמני

כשאתה עושה לעצמך קעקוע חינה, התחל תמיד בקו פשוט וישר. מהר מאוד תגלה שציור מושלם אינו פשוט. אך הוא משמש כעמדת התחלה וניתן למקם את כל המוטיב בהתאם.

מקשטים פרקי אצבעות

חינה-קעקוע-עשה-אצבע-טבעות-צבע

קשתות ונקודות, צורות מעוקלות וקישוטים מהתרבות המזרחית מושלמות לעיצוב קעקוע חינה. צובעים וחוזרים על תבנית מקושת מספר פעמים במרחק וממלאים את החלל שביניהם במוטיבים של פיליגרן. זה נראה נחמד במיוחד לקשט את מפרקי האצבעות.

באופן מסורתי על הידיים והרגליים

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-רגליים-צבע ידיים

בעת צביעת הידיים והאצבעות, עדיף להשתמש בדפוסים סימטריים.

רגליים ועגלים

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-רגליים-עגלים-נהדר

צביעת הרגליים בעצמך בצבע חינה היא הרבה יותר קלה מצביעת הידיים. כאן נראים קווים דקים ופרטי פיליגרן בצורה הטובה ביותר. טעויות קטנות ניתנות לחיסול מיידי בעזרת מקלות צמר גפן או קיסמים.

קַרסוּלִית

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-רגליים-לק-שחור

לאחר שציירת את המוטיב על העור, עליך להמתין עד שצבע החינה יתייבש היטב. זה תלוי בעיקר בעור שלך, אך גם בטמפרטורת החדר. לאחר שעה לפחות הקעקוע הזמני יהיה מוכן, אך לא ממש.

הפוך את עצמך לקעקוע חינה על הרגליים – לפני ואחרי התמונה

חינה-קעקוע-עשה-עצמך-רגליים-לפני-אחרי

אם אתה רוצה אמנות גוף ארוכת טווח שעשית בעצמך, אז עטוף נייר טואלט סביב היד הצבועה והרטיב אותו. כדי למנוע התייבשות מהירה עוטפים את האזור בניילון נצמד. אם הצבע לא התייבש היטב הוא יימרח. השאירו את נייר הכסף עטוף סביב הקעקוע לכמה שעות, לילה אם אפשר. אז אתה יכול להסיר הכל ולתת לחינה להתייבש עד שהיא נופלת מהעור בכוחות עצמה.

הפוך את עצמך לקעקע חינה למקלחת הכלות 

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-החברים הכי טובים-מסיבת כלות

לאחר צביעה מלאה, הדרך הטובה ביותר לשמור על הקעקוע החדש שלך היא לשפשף עליו מעט שמן זית. לאחר מכן, הצבע עשוי להיראות מעט חיוור מהצפוי, אך לוקח לו בערך יום להתפתח באופן מלא. קעקוע לחינה יחזיק מעמד לפחות 7 ימים ועד 3 שבועות אם תמרח קרם לחות באופן קבוע.

קעקוע חינה על חבטת תינוק

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-רעיון-הריון-בטן בהריון

נשים עושות במיוחד קעקועי חינה בקיץ או בזמן חופשה במדינה אקזוטית. כרעיון יוצא דופן או אולי אפילו כטרנד, נשים במקלחת כלות אוהבות לצבוע את ידיהם בחינה.

מסיבת חבטות בייבי

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-הריון-ציור-בהריון-בטן

נשים בהריון גם מקשטות את הבטן של התינוק שלה בקישוטים אמנותיים, המכונה גם ציור בטן. לרוב זה קשור לצילומים.

השראות

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-שיק-אופנה-טרנד-יד

על מנת לעשות קעקוע חינה יפה בעצמך, אתה צריך בראש ובראשונה רעיון יצירתי לדוגמאות שיתאימו לך ביותר וכמובן את צבע האבקה המתאים. אתה יכול לבחור בין חום אדמדם לשחור כרצונך, אם כי טוב לדעת שהמוצר הטבעי בצבע אדום.

קישוטים סימטריים

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-רעיון-יפה-זמני

הכינו קעקוע חינה בעצמכם – רעיון עיצובי לידיים

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-יד-אצבע-אופנה

הכינו קעקוע חינה מודרני בעצמכם

חינה-קעקוע-עשה-זאת-בעצמך-שבטי-שחור-יד-בזבזני

הפוך את עצמך לקעקוע חינה לקראת הקיץ

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-ידיים-עדינות-נשיות

הפוך את עצמך לקעקע חינה על כף היד שלך

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-יד תחתונה

הכינו קעקוע חינה בעצמכם – מנדלה או לוכד חלומות

חינה-קעקוע-עשה-זאת-בעצמך-רגליים- dreamcatcher -catcher

הפוך את עצמך לקעקוע חינה על הכתף

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-כתף-זרוע-מודרנית

הכינו קעקועי חינה בעצמכם או לחילופין קעקועים הדבקים לעצמם 

חינה-קעקוע-עשה זאת בעצמך-קיץ-להיט-עור-לבן