אמה גולדמן אמרה פעם “הייתי מעדיפה שושנים על השולחן מאשר יהלומים על צווארי”. הסופר והפעיל המפורסם רצו להסב את תשומת הלב לעוולות בחברה. אם היא הייתה מדברת על קעקועים, היא כנראה הייתה בוחרת את דבריה אחרת. יהלומים נחשבים לאבני החן היקרות והמבוקשות ביותר בעולם. אז אין זה פלא שהם היו אחד מעיצובי הקעקועים הפופולריים והמבוקשים ביותר במשך שנים. בין אם הם קטנים, גדולים, חקוקים לבד או בשילוב עם אלמנטים אחרים כמו קעקוע ורדים – עם מבחר המוטיבים הגדול אתה יכול לאבד במהירות את הדברים. אבל זה מה שאנחנו כאן בשבילכם! המשך לקרוא ולברר עוד על משמעות קעקוע היהלומים והקבל השראה מגלריית התמונות שלנו לפגישת הקעקוע הבאה שלך!

פרק כף היד של קעקוע יהלום קעקועים קטנים לנשים

המילה “יהלום” באה מהמילה היוונית העתיקה “adamas”, שפירושה בגרמנית “בלתי מנוצח” ו”בלתי ניתן לשינוי “. בימי קדם האמינו שאם אדם נושא יהלום, האבן מגנה עליהם מפני כוחות רשע ונותנת להם כוח להתגבר על פחדים וקשיים. האבנים היקרות הן חלק מהותי מהתרבות המערבית ותמיד היו סמל לשלום, עושר ובלתי מנוצח. הפרעונים המצרים הניחו את היהלום במרכז צלב האנק, סמל לחיים. האפשרויות לעשות קעקוע יהלום נראות אינסופיות. תלוי אילו סמלים אחרים משולבים בעיצוב, משמעות הקעקוע יכולה גם להשתנות בהתאם.

משמעות קעקוע יהלום – במה מייצג המוטיב הפופולרי?

לב יהלום קעקוע פרחי קעקוע עיצוב קעקוע המשמעות קעקועים באמה לנשים

יהלומים הם לא רק יפים להפליא וגם יקרים באמת – כיוון שהם אבנים הם גם עמידים מאוד ובלתי ניתנים להריסה. לא בכדי יהלומים נחשבים למלכי האבנים היקרות – בשל צפיפותו היהלום הוא החומר הקשה ביותר המתרחש בטבע. לכן רוב המשמעויות של עיצוב קעקועים נגזרות מהערך הגבוה והקשיות החומרית של אבני החן. אז המשמעויות הברורות ביותר לקעקוע יהלומים הן כוח, כוח ושליטה. אנשים רבים שבוחרים במוטיב הקעקוע הזה רוצים להביע שהם עברו שלב קשה והמכשולים הפכו אותם לאדם חזק יותר..

המוטיב אידיאלי לקעקוע משפחתי מינימליסטי או שותף

קעקוע יהלום קעקוע קטן קעקועים קטנים עם משמעות קעקוע משפחתי

קשיות וחוזק היהלומים כבר ריתקו את היוונים הקדמונים ועמדו על אהבה וטוהר במיתולוגיה היוונית. האם אתה מחפש קעקועים עם משמעות להנציח את האהבה לבן הזוג או לבן המשפחה שלך על העור שלך לנצח? אז קעקועי יהלום הם בדיוק מה שאתה צריך! לזוגיות אהבה, אבן החן היא סמל לנאמנות, יציבות וקשר חזק בין שני אנשים ששום דבר לא יכול לשבור. חובק שם, ראשי תיבות או תאריך, הלובש מראה שהאדם או היום חשובים לו ויקרים לו מאוד. או מה דעתך על טבעת אירוסין אחרת? במקום טבעת יהלום סופר יקרה, תוכלו לבחור בקעקוע יהלום יפה על האצבע בזמן שאתם מחכים למקור. עיצובים מינימליסטיים, בהם רק הקצוות מנוקבים בקווים עדינים, נראים יפים ואלגנטיים מאוד.

אבני החן מסמלות ברק, יופי ונדירות

קעקוע יהלום קדמי זרוע בצבעי מים קעקוע עיצוב רעיונות לקעקועים משפחתיים

“יהלומים הם החברה הכי טובה של אישה!” – אין כמעט מי שלא שמע את אמירתו של מרילין מונרו האגדי. בשל שבירת האור האבנים היקרות נוצצות ונוצצות בצורה ייחודית ואגדית וגם מייצגות יופי, בלעדיות ויוקרה..

יהלום קעקוע עם כנף 

קעקוע כנף כלומר רעיונות ליהלום קעקוע

קעקוע היהלומים עם כנפיים הוא מוטיב פופולרי מאוד שלא רק נראה יפה להפליא, אלא גם בעל משמעות עמוקה עבור הלובש. בעוד שאבן החן מייצגת עושר ושליטה, כנפיים כקעקוע הן סמל של חופש נפש ושחרור מחשבות רעות. רוב האנשים בעיקר רוצים שהקעקועים שלהם יראו שהם רוצים לשנות משהו בחייהם וכי הם לא מפחדים לעשות זאת. עם זאת, הקעקוע יכול להיחשב גם כתזכורת לכך שיש דברים חשובים הרבה יותר בחיים מאשר כסף וכוח.

קעקועי יהלום עם צבעים

קעקוע יהלום פירוש עיצוב קעקוע באמה לנשים

על מנת להדגיש את המומחיות של קעקוע יהלום, משתמשים לעתים קרובות בצבעים. למרות שיהלומים בדרך כלל חסרי צבע, עדיין יש מה שנקרא “יהלומים מהודרים” בצבעים אדום, ורוד, צהוב, כתום, ירוק, כחול וחום. עם זאת, לצבעים השונים יש גם משמעויות שונות. לדוגמה, קעקוע יהלום לב באדום מייצג אהבה, תשוקה ותקווה. ירוק קשור בעיקר לטבע, בעוד כחול מייצג עושר, כוח ושלום. השחור קשור לאבל ומי שעונד קעקוע יהלום שחור רוצה להשתמש בו כדי להביע את אהבתו וכבודו לאדם שנפטר..

קעקוע יהלום קעקוע ברגל קרסול לנשים קטנות

בדרך כלל, רוב קעקועי היהלומים קטנים, יפים, ונעשים בעיצוב עדין. קעקוע יהלום על הקרסול, למשל, נראה ילדותי במיוחד ומגניב להפליא.

קעקוע יהלומי קעקוע לב לב עיצוב קעקוע משפחתי קטן

בעוד שהצבעים השונים ישנו את משמעות הקעקוע שלך, עדיף ללכת על הניואנסים שהכי מושכים אותך.

קעקוע יהלום מאחורי האוזן קעקועים קטנים לנשים

בין אם על כף הרגל, האמה או קעקוע יהלום מאחורי האוזן – קעקועים גיאומטריים, שבהם רק נקבים את הקצוות, הם אופנתיים מאוד ונראים נפלא בכל מקום.

פירוש קעקוע יהלום מוטיב קעקוע ורד משמעות

היהלום האדום-ורוד נחשב לאבני החן היקרות ביותר מכל המחירים ובדרך כלל עולה בערך פי 50. מה דעתך על יהלום כה יקר שיהיה חלק ממך לנצח? בשילוב עם ורד עדין, האבן החתוכה בצורה מושלמת נראית יפה יותר!

קעקוע כתף לנשים קעקוע יהלום יד

הדבר הטוב ביותר בקעקועי יהלום הוא שאין ממש גבולות לדמיון שלך בעת יצירת העיצוב. לקעקוע לא תמיד חייבת להיות משמעות סופר עמוקה – לפעמים זה מספיק אם זה רק נראה יפה ומושך את העין.

קעקוע יהלום – עוד רעיונות מגניבים והשראה לקעקוע הבא שלך!

קעקוע כתף לנשים קעקוע יהלום לב קטן

אמרות או משפטים קטנים הם עוד דרך מצוינת לעשות קעקוע יהלום ייחודי

קעקוע יהלום כלומר רעיונות לאמרות קעקוע נשים עיצוב קעקועים

בעוד קעקועים קטנים ומינימליסטיים נראים חמודים לגמרי, עיצובים גדולים יותר הם גם בחירות מצוינות

קעקוע יהלום לב ורד עיצוב קעקוע ורוד

קעקוע היהלומים על האמה נהנה מפופולריות גוברת בקרב האנשים נשים

קעקוע יהלום פירושו עיצוב קעקוע באמה מגמות קעקוע לנשים

ניתן לעצב קעקוע יהלום לב עם פרטים נוספים כגון קישוטים ליצירת מוטיב ייחודי ופיליגרן

קעקוע לב קדמי יהלום קדמי משמעו קעקועים קטנים לאמה

לא בכדי קעקועים בצבעי מים היו באופנה במשך שנים – הם נותנים לעיצוב פתק עליז ומכניסים את הקעקוע לאור הזרקורים

רעיונות לאמרות קעקועים קעקועי יהלום קטנים לנשים

האם אתה רואה את עצמך כאדם הרפתקני? אז קעקוע יהלום בכף הרגל עם נוצות יהיה בדיוק הדבר בשבילך! המוטיב מייצג חופש, כוח ואומץ

טרנד עיצוב קעקוע בצבעי מים בצבעי יהלום

לפעמים הקעקועים היפים ביותר נשמרים פשוטים ופשוטים ביותר. קעקוע יהלום קטן על פרק כף היד נראה אלגנטי ועליז בהחלט

תבנית קעקוע יהלומי עיצוב קעקוע בצבעי מים