קעקוע עש כתף עש

בימי קדם, כל החרקים הוקצו ליצורים המיתולוגיים ונחשבו כמתווכים בין עולם בני האדם לרוחות. הוא האמין כי לחרקים יש יכולות על טבעיות והם שליחים מכוחות עליונים. העשים אינם יוצאי דופן. ישנם יותר מ -160,000 מינים של עש ברחבי העולם. ולמרות שכמה עש אינם נאים במיוחד, דגימות אחרות מתרשמות בכנפיים צבעוניות מאוד, לרוב ממש גדולות. פרפרים חיים במהלך היום ועשים חיים בלילה. כתושבי לילה, הם מסמלים את כוחו של הירח ובעלי קסם מיסטי. הסמליות של עש מסובכת ויפה מאוד, ולכן יותר ויותר אנשים עושים קעקוע עש.

לעשים יש גם כנפיים יפות

עש היו סמל לשמי הכוכבים הבלתי מוגבלים וללהבה במקסיקו והזכירו גם את ארעיות הקיום האנושי. במזרח (סין ויפן) העשים עמדו על הרמוניה במשפחה ואלגנטיות. לא בכדי הושוו הנסיכות היפניות לחרק הזה בגלל תכונות כמו חסד, קלילות ויופי. על פי האגדות הקלטיות, הוולשים האמינו שנפש עוזבת תחזור לפעמים בדמות עש כדי להיפרד מאדם אהוב. בגרמניה העשים נחשבים בדרך כלל לסמל לידה מחדש.

קעקוע עש ירח אישה כלומר להב כתף

עש תמיד מוצא את דרכו לאור הירח. ההתמדה שלו לעקוב אחר האור, לסמוך על האינסטינקטים שלו ולהתעלם מהסכנה או להתגרות בה הופכת אותו לספונטני ונחוש כפי שהוא פגיע בו זמנית. משהו שמזכיר לנו את הצורך שלנו להקשיב לקול הפנימי ולעקוב אחר האינטואיציה שלנו. העש מסמל גם את התפתחות האמון באינטואיציה של עצמך.

קעקוע עש כלומר התפתחות לידה מחדש אישה בעמוד השדרה

בדיוק כמו פרפרים, עש הם סמלים עתיקים של שינוי, טרנספורמציה וכיוונים חדשים. יש לפעמים יהירות מסוימת הקשורה לעש – ריקוד סביב להבה, הצורך באור. לעש יש פגיעות שבירה.

זרוע קעקוע עש איש תכשיטי דגשים כתומים

הרצון לשיפור עצמי הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות הפסיכולוגית של הפרט. מסיבה זו, קעקועי עש הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב גברים ונשים כסמל להתחלות חדשות ויופי השינוי העצמי. רבים מרגישים יותר עש מאשר פרפרים. העשים יפים בחומרה וחסרים את תחושת השלמות שהפרפרים מעבירים.

קיילי קווקו

קאלי קואוקו כיסוי קעקוע עש אחורי

קיילי קוקו, השחקנית שמגלמת את פני בסדרת הטלוויזיה הפופולרית “המפץ הגדול”, עשתה קעקוע של עש בין כתפיה בשנת 2016. אפשר לומר שזה מסמל את השינוי והכיוון החדש בחייה, מכיוון שזה היה כיסוי למספרים הרומיים של תאריך החתונה שלה עם בעלה לשעבר ריאן סוויטינג.

גב קעקוע קוקו גב

קעקוע עש של כבש עש – Der Totenkopfschwärmer

שקט עש של ינשופי גולגולת הכבשים

מוטיב קעקוע פופולרי מאוד הוא האטרופוס Acherontia, הידוע יותר בשם נץ הגולגולת. השם מתייחס לאחד משלושה סוגים של עש, לכל אחד עם גולגולת אנושית הניתנת לזיהוי בקלות על כלוב הצלעות. התבנית יוצאת הדופן הזו ריתקה ואנשים מפחידים כאחד. לפני הרבה זמן תיוגו הרעוע נחשב לאות רע; האנטומולוג מוזס האריס כתב בשנת 1840 כי העש “אינו נחשב ליצירת ישות מיטיבה, אלא כסוכן של רוחות רעות שהגה והומצא בחושך, ובוהק עיניה נועד לייצג את היסוד הלוהט שממנו זה הגיע למטרה “.

שתיקת הכבשים עש ACHERONTIA LACHESIS

הגולגולת ועצמות הצלב מופיעות בתרבות הפופ. הם מוזכרים ב”דרקולה “הקלאסי של בראם סטוקר משנת 1897, בו שולח אותם הערפד הראשי לעבדו רנפילד. וברומן של תומאס האריס שתיקת הכבשים, באפלו ביל הכניס את גלמי החרקים לגרונם של הקורבנות.

קעקוע עש גולגולת נקודה גיאומטרית

Achertontia atropos הוא מוטיב פופולרי במיוחד לקעקוע עש. למרות שהפרשנויות העכשוויות שונות בסגנונן, הגולגולת המפחידה היא תמיד המוקד.

Ascalapha odorata – המכשפה השחורה

עש אסקלפה odorata ברזיל

Ascalaha odorata הוא עש יפה בצורה יוצאת דופן. שני המינים מרתקים עם דפוס מורכב ביותר בצדדים העליונים של כנפיהם, המורכב מכמה גווני חום עם מבטאים לבנים ושחורים. לנקבה יש מאפיין נוסף – רצועה לבנה עם מבטאים סגולים שעוברת על החלק העליון של הכנפיים הקדמיות והכנפיים האחוריות.

אח אחות ירך קעקוע שחור עש

במקסיקו העש הזה ידוע בשם “mariposa de la muerte” (“פרפר המוות”) ונאמר שכאשר עש כזה מופיע בבית, הוא מביא עמו את המוות. בג’מייקה נקרא המין “דופפי עטלף” והוא אמור לסמל את נשמתו של נפטר שלא הגיע למנוחות.

פרפר שביט (Argema mittrei)

עגלת קעקוע עש פרח לוטוס פרח מים

פרפר השביט (Argema mittrei) הוא אחד המינים הגדולים ביותר של עש טווס (Saturniidae) שחי רק ביערות הגשם של מדגסקר. עש זכר בעל מוטת כנפיים של עד 20 ס”מ. זחליו ניזונים מעלי אקליפטוס טריים בלבד. העשים הבוגרים חיים רק 4 עד 5 ימים. הם פוריים רק ביום הראשון לאחר יציאת הגולם. המין נמצא בסכנת הכחדה בטבע בשל אובדן בתי גידול.

פרפר שביט עש ענק מדגסקר

Actias luna – עש הלונה הירוק כסמל אהבה

לונה עש ירוק Actias luna

עש הלונה (Actias luna) נפוץ בארצות הברית, קנדה וצפון מקסיקו. אורך החיים הממוצע הוא שבוע ללא מזון. המטרה שלך בחיים היא פשוטה: להתרבות. בשל כך, עש זה נחשב לסמל אהבה – אחת הרגשות האנושיים החזקים ביותר. קעקוע עש כזה נועד להזכיר ללובש את חשיבות האהבה עד תום וליהנות מדי יום.

לונה עש סמל זרוע ירוקה המשמעות אהבה

אלו הם רק כמה מהעש היפים ביותר הפופולריים במיוחד כקעקוע. מגוון העשים היפים אף גדול יותר. כך שתוכלו למצוא בעצמכם את סוג העש המושלם ולעשות לכם קעקוע ייחודי.

קעקוע בצבעי מים אישה עש אחורית

קעקועי העש נעים בין מונוכרום לצבעוני. Dotwork, NeoTraditional, אקוורל ו- OldSchool הם סגנונות קעקועים פופולריים. הוספת אלמנטים נוספים מחזקת ומדגישה את הסמליות של הקעקוע. ניתן לשלב את העש בצורה נפלאה עם רישומים רבים כגון תכשיטים, מנדלות, שלבי ירח וכו ‘. תסתכל על ההשראות שלהלן ואסוף רעיונות לקעקוע עש משלך.!

קעקוע עש זרוע גיאומטרית ירח

קעקוע עש צלעות נקודה גיאומטרית אישה

קעקוע עש גיאומטרי גבר גולגולת חזה

קעקוע ראש ראש תחתון תסרוקת אישה

זרוע קעקוע עש Ascalapha odorata מכשפה שחורה

קעקוע רגל עש סגנון גיאומטרי

קעקוע עש אבן חן אחורית

קעקוע עש כף הרגל אישה

קעקוע עש זרוע גיאומטרית שמש סהר

קעקוע עש ירח בטן אישה מבטא אדום

קעקוע עש ירח נקבה ירך

קעקוע עש ירח מנדלה ירכי כוכבים

קעקוע עש עש תכשיט

קעקוע עש גולגולת רגל נקודות לבנות

קעקוע שרשרת תכשיטי יד חמסה עש

קעקוע עש של גולגולת כלומר עין אחורית

כתמי קעקוע של עש גולגולת

קעקוע עש קעקוע באצבע קטנה האצבע האמצעית

קעקוע עש אישה צוואר קטן

https://goo.gl/NeUXdr

Old Scool קעקוע עש זרוע כוכב עיניים ירוקות

קעקוע עש בחזרה קארמה סגולה

קעקוע עש של בית הספר הישן עם זרוע אמורה

מוטיב קעקוע עש ירח ורד דפוס חלת דבש

עש עם מרפק זרוע קעקוע של גולגולת

בטן קעקוע עש עש

קעקוע עש כפול על חזה האישה

קעקוע עש רגל גבר מתחת לברך

זרוע פרפר קעקוע עש בפנים

קעקוע עגל טופנקופף

קעקוע עש גולגולת חזה אישה ספרות רומיות

תבניות קעקוע עש עש מסוגים שונים

תבנית קעקוע של שלבי עש

סמל קעקוע עש ירח סהר