רעיונות קעקועים נשים-מוטיבים-טרנדים-עיצוב

קעקועים פופולריים מתמיד. על פי סקר, אחד מכל תשעה אנשים בגרמניה כבר מקועקע, כאשר לאחד מכל ארבעה בין הגילאים 20 עד 39 יש תמונה על עורם. אם אתה חושב על עיצוב נחמד, הגעת למקום הנכון. ריכזנו עבורכם את רעיונות הקעקועים הפופולריים ביותר לגברים ונשים שהם כרגע אופנתיים מאוד. תסתכל על ההצעות שלנו למוטיבים וחלקי גוף ותן לעצמך לקבל השראה לעיצוב מודרני!

רעיונות קעקועים אופנתיים לנשים

קעקוע-רעיונות-נשים-פנימיות-זרוע-ורד-קטן

בחירת עיצוב הקעקועים הטוב ביותר יכולה להיות מכריעה לפעמים. כל כך הרבה בוחרים במוטיב בעל משמעות עמוקה ויחד עם זאת נראה טוב על העור. אם אתם מחפשים עיצוב מודרני אז טרנדים עדכניים יכולים לעזור לכם לבחור. בשנת 2017, מוטיבי הקעקוע הגיאומטרי נותרו במגמה, אך הם מתעצבים יותר ויותר בצורה מינימליסטית ופיליגרית. סמלים קלאסיים כמו משולשים וריבועים הופכים להיות יותר ויותר חשובים. את הטרנד המינימליסטי משלימים העיצובים שנקראים קו יחיד, בהם המוטיב מיוצג רק על ידי קו ללא הפרעה. העיצובים האופנתיים כוללים גם את המוטיבים התלת-ממדיים הפוטואליים ואת קעקועי צבעי המים הצבעוניים.

קעקוע-רעיונות-נשים-היפ-טרנד-קעקועים

באשר לחלקי הגוף, הירכיים והזרועות הפנימיות הם המקומות הפופולריים ביותר לקעקוע בקרב נשים השנה. גם האזור מתחת לשד הופך פופולרי יותר ויותר. מכיוון שאזורים אלה בגוף אינם גלויים בכל עת, יותר ויותר נשים בוחרות אותם לקעקוע יפה. עם קעקועים עדינים הרגליים, פרקי הידיים והצוואר מקועקעים שוב ושוב, אם כי מוטיבים גדולים יותר יוותרו השנה. אנו מסכמים להלן את רעיונות הקעקועים הפופולריים ביותר לנשים.

קעקועים צילום-ריאליסטיים

קעקוע-רעיונות-נשים-צילום-ריאליסטי-קעקועים-כלב

העיצוב הצילומי-מציאותי לקעקועים נראה כמו יצירת אמנות של ממש וניתן לעקוץ אותו רק על ידי אמני קעקועים בעלי כישורים מלאכותיים. בעזרת קעקוע פוטו-ריאליסטי חקוקים דיוקנאות של אנשים או בעלי חיים, כמו גם כל מוטיב אחר, בדיוק רב. העיצובים המתקבלים נראים ממש מציאותיים ומעטרים את העור בצורה מאוד מיוחדת.

גֵאוֹמֶטרִי & קעקועים בצבעי מים

קעקוע-רעיונות-נשים-גיאומטריות-צבעי מים-טרנד

רעיונות לקעקוע בצבעי מים נשארים במגמה גם השנה, אך הם משולבים יותר ויותר עם מוטיבים גיאומטריים. קווי המתאר גם מבטיחים שהקעקוע לא ידהה ויאבד את הביטוי שלו לאחר זמן מה.

קעקועים קטנים

קעקוע-רעיונות-נשים-קטנות-קעקועים-מוטיב טיולים

מוטיבים של פיליגרן לאצבעות או לרגליים הם מאוד פופולריים בקרב הקעקועים הקטנים. מוטיבים שונים לטיולים מושלמים לכך והם מושלמים לכל מי שאוהב לטייל. מטוסים קטנים, מפות עולם, מצפנים, חותמות ואמרות מקור לשוטטות מציעות רעיונות מגניבים לקעקוע קטן.

רעיונות לקעקוע קו אחד

קעקוע רעיונות נשים בת ים קעקוע קו אחד

אם אתה אוהב במיוחד קעקועים עדינים, טרנד הקעקועים החדש הזה בהחלט מתאים לך. קעקועים של קו יחיד הם תמונות פיליגרן נהדרות העולות מקו ללא הפרעה. אמני קעקוע מנוסים יכולים להשתמש בטכניקה זו כדי ליצור מוטיבים נפלאים שנראים ממש אלגנטיים על העור.

קעקוע-רעיונות-נשים-אמרות-קו אחד

גופנים ואמרות בפרט יכולים לשמש כקעקוע מקורי של קו יחיד. עם זאת, אלה לא אמורים להיות ארוכים מדי ועליך למצוא פונט מתאים לכך.

משמעות קעקוע לא מתאים

קעקוע-רעיונות-נשים- unalome- מוטיב-משמעות

יותר ויותר נשים מחזיקות בסמל Unalome כקעקוע, במיוחד מתחת לחזה או איפשהו על היד. אבל מה בדיוק אומר המוטיב הפופולרי? Unalome הוא סמל הבודהיסטי של הארה ואומרים שהוא מתאר קרן שמש. הקווים השזורים מסמלים את הדרך הקשה להארה. קעקוע זה נעשה לעתים קרובות עם פרח לוטוס על קצהו.

אילו רעיונות לקעקוע לגברים הם במגמה?

קעקוע-רעיונות-גברים-אמה-שחורה

בין עיצובים הקעקועים האופנתיים לגברים לא תמצאו מוטיבים של פיליגרן וקעקועים קטנים, אלא שבטים מרשימים וסמלים גיאומטריים. בדומה לנשים, מוטיבים תלת מימדיים ופוטו-ריאליסטיים פופולריים, אך הקעקועים שגברים לובשים בדרך כלל גדולים יותר. טרנד פופולרי נוסף לשנה זו הוא קעקועי השחור, שנעשים רק בדיו שחורה. העיצובים המתקבלים מושכים את העין במיוחד ונראים מודרניים ובעלי הבעה על העור. ניתן גם לדקור גברים עם צבעי מים, אך המוטיבים בדרך כלל משולבים עם קווי מתאר ברורים. לגברים המעדיפים את העיצובים המינימליסטיים, קעקועי האופנה הטרנדיים הם הטובים ביותר.

הזרוע הפנימית היא גם חלק פופולרי בגוף בקרב גברים. עם זאת, עבור מוטיבים גדולים יותר, הזרועות העליונות והגב הם מקומות מתאימים לקעקוע מרשים. מוטיבים המשתרעים מהגב מעבר לכתף ועד לאמה הם גם פופולריים במיוחד. השילוב עם קעקוע בחזה הוא גם אופנתי.

שבטים

קעקוע-רעיונות-גברים-שבטים-פולינזי-קעקועים

קעקועים עם מוטיבים שבטיים היו פופולריים במיוחד בקרב גברים כבר כמה שנים. גם השנה קעקועים פולינזים הם כל הזעם. לכל קעקוע מאורי יש משמעות עמוקה שכן העיצוב מורכב מסמלים רבים ושונים. ריכזנו יותר על המוטיבים הפופולריים ביותר ומשמעויותיהם במאמר זה.

קעקועים שחורים

קעקוע-רעיונות-גברים-שחור-גיאומטרי

אם אתה רוצה עיצוב בולט לקעקוע הבא שלך, אתה פשוט לא יכול להשתבש עם Blackwork Tattoo. טרנד זה מתאפיין בקווים נקיים והרבה שחור. קעקועים של Blackwork יוצרים אמירה ברורה והם מושכים את העין. חלקים מתאימים בגוף הם בעיקר הזרועות, אך הגב והרגליים מתאימים לא פחות לכך.

מוטיבים גיאומטריים

קעקוע-רעיונות-גברים-טרנד-גיאומטרי-טיול-מוטיב

כמו אצל נשים, קעקועים גיאומטריים נהנים מפופולריות גוברת בקרב גברים. לקווים הברורים והעיצובים המופשטים יש קסם מיוחד מאוד והם ממש נחמדים על העור. מוטיבים פופולריים לקעקוע גיאומטרי הם, למשל, מצפנים, חיצים, אוריגמיס, כמו גם בעלי חיים שונים מדמויות גיאומטריות..

רעיונות לקעקוע צילום-ריאליסטי לגברים

קעקוע-רעיונות-גברים-צילום-ריאליסטי-קעקועים

הקעקועים הצילומים-מציאותיים לגברים מתארים לעתים קרובות דיוקנאות של נשים ותמיד יש להן משמעות מאוד ספציפית. אמני קעקועים מוכשרים יכולים להעביר כל תמונה ישירות על העור ולדקור אותה מתחת לתמיד. החלקים הטובים ביותר של הגוף לקעקוע פוטו-ריאליסטי גדול נחשבים לזרועות העליונות והגב. שם לאמן הקעקועים יש יותר חופש עיצוב ויכול לקעקע אותך בעיצוב תלת מימד מציאותי באמת.