גופני קעקוע שורש כף היד גופנים קליגרפיים

אם החלטת על קעקוע נחמד עם אמירה, אז בחירת הגופן הנכון ממלאת תפקיד חשוב. הגופן שנבחר יכול לעגל את העיצוב יפה או להפוך אותו לקריא לחלוטין. לכן במאמר של היום ריכזנו עבורכם כמה טיפים ודוגמאות של גופני הקעקוע הטובים ביותר המתאימים לקעקוע יפה. הרשה לעצמך לקבל השראה מהרעיונות שנבחרו ולמצוא את הגופן המתאים לקעקוע משלך!

בחירת גופן הקעקוע הנכון – טיפים

קעקוע גופן קעקוע גופן עיצוב קעקוע

מגוון גופני הקעקועים היפים הוא גדול במיוחד, ולכן לרוב קשה להחליט על הגופן הנכון. עם זאת, מכיוון שברוב המקרים קעקוע יחזיק מעמד לנצח, לפחות אם הוא לא יוסר בסופו של דבר בלייזר, אסור שיהיה שרירותי בבחירה. לפני הקעקוע כדאי לחשוב היטב על העיצוב המדויק כדי לא להתחרט לאחר זמן מה. גם אם בחרת באמרה המושלמת או במוטו החיים המגניב ביותר, כעת עליך לשלב את האותיות שנבחרו עם גופן מתאים.

קעקוע-גופנים-שם-פונט-רעיון-אמה

בעת בחירת הגופן למילה שלך, אמירה או קעקוע של ציטוט, יש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים. מצד אחד, אתה צריך לבחור גופן קריא, כך שהקעקוע לא יאבד את ההבעה שלו. הדבר נכון במיוחד במקרים בהם הקעקוע מורכב רק מהאותיות הנבחרות ואינו מכיל אלמנטים אחרים. גופנים עם אותיות גוש כמו גם גופנים רתומים מתאימים והמבחר הוא בעיקר עניין של טעם.

קעקוע גופנים סמלים גופנים blackwork

עם זאת, כשזה מגיע לעיצובים של קעקועים עם אמירות או ציטוטים ארוכים יותר, עליך להיות זהיר בבחירתך. במיוחד עם קעקועים מרובי שורות, הגופן שנבחר צריך להיות בעל פחות פריחות, כי אחרת המילים האישיות לפעמים הופכות לקריאות. כמו כן, מומלץ להשתמש באותיות דקות כדי להעניק לעיצוב מראה אלגנטי ופשוט.

קעקוע-גופנים-מקורי-גופנים-סמלים

כשאתה מחליט על עיצוב קעקועים עם סיסמה, עליך לשקול את הרעיון הכולל של הקעקוע שלך לפני כן. כמה מקום העיצוב צריך לתפוס בחלק הנבחר של הגוף? כמה גדולות האותיות צריכות להיות? האם הקעקוע משלים סמלים אחרים, או שמא הוא פשוט? התשובות לכל השאלות הללו קובעות בסופו של דבר את הגופן לקעקוע. הקעקוע יכול גם לעזור לך לבחור ולתת לך עצות ועצות לגבי הגופן הטוב ביותר. כמה אמני קעקועים אפילו מפתחים גופנים מקוריים משלהם שאפשר גם לשקול. אלה מורכבים לפעמים מסמלים שונים, כמו בדוגמה למעלה, ונראים ממש יצירתיים ויפים על העור.

גופנים ופונטים פופולריים לקעקועים

קעקוע גופן מעצב אצבע אומרת

ללא ספק, יותר מפונט אחד מתאים לכל עיצוב קעקועים. לכן הטעם שלך ממלא תפקיד מכריע בבחירה. עם זאת, אם אין לך עין לאסתטיקה, אתה יכול להשאיר את עצמך בידיו של אמן קעקועים מהימן. בגדול, ישנם כמה גופני קעקועים שהם נפוצים יותר והם גרסאות פופולריות לקעקועים יפים עם אמרות.

קעקוע-פונט-מכונת כתיבה-קעקועים-פרק כף היד

מכונת כתיבה נחשבת לרעיון פונט נהדר עבור קעקועים רבים. למרות שגופן זה כתוב באותיות, יש לו פגמים קטנים, בדיוק כמו מכונות הכתיבה הישנות. בסופו של דבר, קעקוע הגופן של מכונת הכתיבה קריא לחלוטין ומקבל נופך של כשרון וינטג ‘. גופן זה פועל היטב עבור מילים, כמו גם של אמירות ומרכאות ארוכות יותר.

קעקוע גופן עיצובי גופן

מי שאוהב במיוחד קעקועי שחורים יכול לחרוט מילה, מספר או ראשי תיבות על רקע שחור. קעקועים אלה אינם כה נפוצים, ולכן הם רעיון נפלא לעיצוב קעקועים מקורי. ניתן למנות Blackout ו- Impact Label כגופנים מתאימים. כמעט כל חלק בגוף מתאים לכך, אם כי מומלץ לבצע קעקועים קטנים יותר.

קעקוע-גופנים-ישן-אנגלית-פונט-להב

קעקועים פופולריים במיוחד בקרב אנשים מפורסמים וכוכבים הוליוודיים וכמעט לכל זמר או שחקן יש לפחות קעקוע אחד על העור. אלה יכולים לשמש גם השראה לעיצוב שלך. לשחקנית והדוגמנית האמריקאית מייגן פוקס יש אמירה יפה כקעקוע על כתף שלה, החקוקה בגופן אלגנטי. הגופן האנגלי הישן מזכיר את ספרי הילדים הישנים ונראה ממש אלגנטי על העור.

קעקוע גופנים רעיונות לגופן נטוי

אם זו אמירת קעקוע קצרה או רק מילה, אז גופנים נטוי בהחלט מתאימים. האותיות המעוקלות להפליא, גופנים כאלה נותנים כשרון רומנטי ונראים אלגנטיים ודקורטיביים על העור. לכן כתיבה קורסיבית מתאימה יותר לנשים קעקועים שנחרטו בחלקים שונים של הגוף, כגון פרק כף היד, עצם הבריח או להב הכתף..

קעקוע-גופנים-פרק-יד-כתב-יד

אם יש לך כתב יד יפה בעצמך, תוכל לכתוב את הקעקוע שלך בכתב יד שלך. לחלופין, בקשו מאהובכם, מאמא או מהחברה הטובה ביותר לכתוב את המילה או הציטוט המתאימים על פיסת נייר ולאחר מכן לדקור את כתב ידם על העור. כך הקעקוע הופך לאישי יותר ויש לו משמעות מיוחדת מאוד.

קעקוע-גופנים-גופנים-עיצוב-מקורי

עם זאת, חלק בוחרים במכוון גופן קעקוע שקשה לקרוא אותו כך שהאמירה החקוקה לא תובן מיד. כך עיצוב הקעקועים יכול להיות פחות או יותר מוסתר, ממש כמו במילים ואמרות בשפות שונות.

קעקוע גופן קדמי מילה קעקוע

אם תרצה שהעיצוב של הקעקוע שלך יהיה מוכן לפני הביקור בסטודיו לקעקועים, תוכל גם ליצור גופני קעקועים שונים בעצמך. מה שמכונה מחולל הגופנים יכול לסייע בכך. ניתן למצוא מחוללי גופני קעקועים שונים בכל רחבי האינטרנט. שם תוכל להזין את הטקסט שבחרת עבור הקעקוע ולנסות גופנים שונים עד שתמצא את הנכון. לאחר מכן ניתן להוריד את עיצוב הקעקועים המוגמר בחינם ולהעמיד לרשות הקעקוע כתבנית.

גופני קעקוע בערבית

קעקוע-גופנים-ערבית-תסריט-זרוע-גבר

כדי שלא כולם יקראו את הקעקוע שלך, אתה יכול לבחור גופן ושפה אקזוטית. לכן, קעקועים עם אמרות בסנסקריט, הינדית, ערבית, יפנית וסינית פופולריים במיוחד. בנוסף, גופנים כגון כתב ערבי נראים אלגנטיים במיוחד ומבטיחים עיצוב קעקוע יפהפה. נשים מפורסמות כמו ויקטוריה בקהאם וסלינה גומז חרטו גם סיסמה עם אותיות אקזוטיות על עורן.

קעקוע-גופנים-ערבית-תסריט-קעקוע-גב