עיצוב פנים המסעדה בצורה מקורית

בעיריית גוודלחרה, ג’אליסקו, מקסיקו, המפורסמת בעיצוב לאפייט שלה, של לואיס בארגן קרן ובית הסטודיו של דיאז מוראלס לוקחים על עצמם את התפקיד של רקע על ידי שיפוץ בניין משנות ה -40 ברוח העכשווית. 240 מ”ר הם מ קאדנה + אסוסיאדוהוחזר לחיים. ה’הואסו ‘ פנים המסעדה נוצר על ידי אלפונסו קאדנה. כל התמונות הופכו לזמינות בעזרתה הנדיבה של קאדנה + אסוסיאדו וצולמו על ידי חיימה נבארו.

פנים המסעדה – פאב העצם

אריחים בעבודת יד-כיסוי-מבנה חיצוני-מבנה-קירות

השם ‘hueso’ מזה פנים המסעדה פירושו עצם בספרדית. העיצוב מנסה לשלב ולייצג אלמנטים שלד אדריכליים, גרפיים ודקורטיביים. החזית החיצונית מוצגת על ידי שכבה כפולה אסתטית. השכבה החיצונית ביותר משתמשת באריחי קרמיקה נקיים, מלאכותיים ובעבודת יד עם עיצוב גרפי הדומה לטכניקת התפירה והתפירה. הצד הוויזואלי הראשון של המסעדה מגן על המבנה החיצוני ומנוגד לפנים. לאחרון יש אפקט ביו -דינמי יותר ובעל מבנה ומראה מורכבים יותר.

פנים המסעדה – עיצוב הפנים

כניסה-עם-אלומיניום-שולחן-חלון-בחזית החדר הראשי

ממש בכניסה לזה פנים המסעדה את פניך יקבלו קירות עם עצמות אלומיניום יצוקות בצבע קליפת ביצים. אתה נכנס למטבח עם שולחן האוכל הגדול לאורחים, שבו רק הארון מפריד בינך לבין האמן הקולינרי. בחלק האחורי של המטבח מתקיים ‘דיאלוג’ בין העץ, שכבר אינו חי, לבין שולחן העץ המלא עם בן לווייתו, הכיסאות. הרעיון מושפע מהחזון של דרווין, שם אנו מכסים את הקירות הפנימיים בדיוק של סנטימטר בשכבת עור המורכבת מ -10,000 עצמות שנאספו. פשוט מדהים ומדהים לעין האנושית!

נוף של המטבח על השולחן

שולחן ארונות במטבח ובחדר האורחים

שולחנות עשויים מעץ מלא וכסאות-מסעדה עם עיצוב מקורי

לבנים-קיר-מת-עץ-עץ-מלא-שולחן עם כיסאות

החלק האחורי של המטבח מברך אותך

א-גלריה של אלמנטים ועיצוב עצמות-קירות גבוהים

קירות גבוהים עם מספיק אור ומקום להצגת העצמות

מסגרת תמונות עצם גרם מדרגות צבע ביצה

 מבט לחדר המדרגות

גלריה-מדרגות-צבעים בהירים

צבעי קליפת ביצים בהירים וגלריית עצמות מלווים את המבקר בדרך למעלה

עיצוב הלוחות עם עקומות צבועות ביד

אפילו הצלחות מעוצבות בתוך הבית

העיצוב-מזכיר-לתפר-ותפר-דפוסים