ארון דירות מיני מדרגות מיטה לופט

דירת מיני בלונדון מציעה את כל הנוחות של דירה מרווחת בשטח של 18 מ”ר בלבד. לרשות תושביה החדשים יש מספר אפשרויות אחסון רבות – המתקן עם ארונות מובנים חוסך מקום וגורם לחדר להיראות פתוח ומזמין. במיוחד בערים הגדולות, בהן הביקוש לדיור גדל, אנשים צריכים להתמודד עם פחות מרחב מחייה. אדריכלי ביקבלוק קיבלו את האתגר של ריהוט דירה קטנה מבחינה פונקציונלית ומסוגננת בו זמנית והפכו בית צר בלונדון ל -14 דירות בודדות של חדר אחד. אנו מציגים בפניכם את קונספט החדר המרגש.

מיני דירה: שיפוץ בית ויקטוריאני ישן

מיני דירה בלונדון המציעה שטח מגורים של 20 מ

הגידול באוכלוסיית הבירה לונדון, בשילוב עם מחסור בנדל”ן, גורמים ליותר ויותר לונדונים לבחירה קשה – או לעזוב את העיר ולעבור לפרברים, או להתמודד עם עליית עלויות הדיור. זאת בשל העובדה כי הוכנסו תקנות בנייה מחמירות לפני שנים רבות – בשל התקנות, אדמות בנייה בבירה הן נדירות. מכיוון שהמגרשים עולים כל כך הרבה, גם מחירי הבניינים החדשים עולים. הוסיפו לכך את העובדה שזרים רבים משקיעים בבתים בלונדון. בסופו של דבר, יש פחות בתים פנויים שניתן לשכור. התחרות בין לונדונים עשירים גרמה למחירי השכירות לעלות ב -15% בשלוש השנים האחרונות. פתרון אפשרי אחד יהיה שיפוץ הבתים הישנים של התקופה הוויקטוריאנית בכדי להכיל יותר אנשים.

מיני מטבח מאובזר שולחן נפתח

זה בדיוק מה שבעלי בניין מגורים צר בלונדון קבעו – זה היה אמור להיות מחולק למספר דירות בודדות, כל אחת עם חדר אמבטיה משלה ומטבח מאובזר. האדריכלים המוכשרים מביקבלוק הוזמנו עם הפרויקט – הם הפכו את הבית בן ארבע הקומות לדירה משותפת ובה 14 דירות. בנוסף, לדיירים יש אזור מגורים מרווח בקומת הקרקע, שכל התושבים צריכים לחלוק אותם, וגינה גדולה.

ריהוט מיני דירה: ריהוט מובנה חוסך מקום

מיני דירה לונדון 20 מ

מעצבי הפנים של Bicbloc החליטו על רהיטים מובנים כבר מההתחלה-מצד אחד זה מציע אלטרנטיבה חוסכת מקום, ומצד שני האדריכלים הצליחו לפתח מערכת התקנה גמישה הניתנת לשילוב בכל הזמינים חדרים. זה חסך זמן וכסף – בהחלט טיעון מקצוען חזק בגלל התקציב הצפוף. נפח המעוקב מורכב מכמה יחידות הניתנות לשילוב אחת עם השנייה ומאכלסות את כל מה שהדייר צריך בחיי היומיום שלו.

יחידת מטבח מיני דירה ארונות שחורים כיור מיקרוגל

מטבח קטן, ארון בגדים, מיטה ליחיד / זוגית, שידה ושולחן אוכל נפתח משלימים את תכנית הרהיטים. המודולים הבודדים ממוקמים בחדר בהתאם לתנאים המרחבים – האדריכלים דאגו שיהיה מספיק מקום פנוי לתנועה, שכל הרהיטים יהיו נגישים בקלות ושיש מספיק אור שמש בדירה..

הריהוט במבט חטוף

מיני דירה למיטה לופט בסיס אחסון לארון

הדירה המיני הראשונה כוללת מטבחון קטן עם כיור, כיריים, מקרר קטן ומיקרוגל ממש ליד הכניסה. כאשר הוא אינו בשימוש, המטבח המאובזר “מוסתר” מאחורי דלתות עץ. שולחן נפתח ממוקם ממש ליד מטבח הבלוק – כך שהוא יכול לשמש כמשטח תמיכה נוסף בעת הבישול. שני אנשים יכולים לשבת בנוחות ליד השולחן. מיטת הלופט ממוקמת מאחורי המטבח – הארון המובנה עם מדפים מתחת למיטה מציע מקום אחסון מספיק לבגדים, ספרים ומצעים. את הרהיט האחרון – ארון הבגדים – אפשר למצוא ממש ליד החלון.

ארון מטבח משופע מיני מיטה זוגית

גרסה נוספת של המיני -דירה ממוקמת בקומה העליונה – החדר עם תקרה משופעת לא היה פשוט להתקנה, אך מעצבי הפנים שינו והתאימו את הריהוט בהתאם, כך שגם כאן לא חסרה יחידה והכל נוח בהישג יד. חדרי הרחצה מצוידים גם בכל הדרוש – תא מקלחת, כיור ושירותים מציעים נוחות אופטימלית בחלל המצומצם..

חומרים וצבעים גורמים לדירת המיני להיראות גדולה יותר

מיני דירה משופעת גג מיטה זוגית שולחן נפתח

מטרת הפרויקט הייתה לא רק לרהט כל מיני דירות בצורה פונקציונאלית ומעשית, אלא גם ליצור אווירה של תחושה טובה. הבעיה עם דירות קטנות היא שלפעמים הן נראות צפופות ומבולגנות. ניתן לאחסן כלי אוכל, אביזרים, ביגוד וחפצי בית אחרים בארונות המובנים כך שלא יפריעו להם. יתר על כן, כל הקירות נצבעו בלבן – כך שדירת החדר נראית גדולה ובהירה יותר. צבע הקיר משחק תפקיד מרכזי, במיוחד בלונדון, שם מזג האוויר מעונן במשך רוב השנה. רצפת העץ, שנצבעה בכחול שמיים, מהווה את הרקע המושלם לרהיטים ולקישוטי הקירות.

מיני דירה לונדון 20 מ

הרהיטים עשויים עץ איכותי, מה שהופך את הפנים למראה נעים ומזמין. עץ האגוז היה משומן בלבד ולכן מרתק בצבעו המקורי ובגרגר האטרקטיבי שלו. עץ האלון, לעומת זאת, טופל בלכה של זיגוג שחור ומציב מבטאים אטרקטיביים עם צבעו הכהה. הניגוד בין עיצוב הקיר לריהוט מתרכך על ידי הטפטים בדוגמאות מופשטות. לא רק שהם נראים דקורטיביים במיוחד, הם גם יוצרים חיבור ויזואלי בין האזורים הבודדים.

מיני דירה חדר אמבטיה סניטרי מודרני מקלחת אריחי שיש

חדר האמבטיה נשמר במכוון פשוט בלבן – אך אריחי הקרמיקה מדביקים במראה השיש האטרקטיבי שלהם וגורמים לחדר הרחצה להראות יוקרתי ואיכותי. תא המקלחת מזכוכית מוסיף את נגיעת העיצוב לעיצוב.

מיני אמבטיה דירה שיש לבן

מיני דירה בעליית הגג בלונדון ריהוט להאיר

מיני דירות לונדון מדרגות בניין דירות צר

מיני דירה לונדון בניין ויקטוריאני ישן

פרויקט מאת: דו -גוש