רעיונות קישוט מתכת-מדף-השראה-עיצוב קיר

תבנית חלת הדבש אופנתית מאוד לקישוט הבית שלך. המשושה, או המשושה, מייצג גרסה עיצובית ייחודית שניתן להשתמש בה במגוון צורות. היינו רוצים אותך קצת רעיונות לקישוט להציג מגמה זו ולעורר אותך לבחור גם את הדמות הגיאומטרית המודרנית לפנים שלך. צור קירות, רצפות או אפילו רהיטים עם צורה אטרקטיבית זו וצור עיצוב פנים ייחודי.

רעיונות לקישוט לקיר

רעיונות דקו 3d-wall-design-blue-nuances-honeycomb-design

ישנן מספר מדהים של גרסאות לקיר שתוכל להשתמש בהן לעיצוב. דוגמה מצוינת היא ההשראה הזו שהשתמשה בקופסאות קרטון ומכסיהם. אתה יכול להכין רעיונות לקישוט מסוג זה בעצמך. במידת הצורך, ניתן לצבוע את הקופסאות בכל צבע כדי להשיג אפקט אומבר כזה.

רעיונות לקישוט מקעקועי קיר

רעיונות לדקו מדבקות קיר-עיצוב-מודרני-השראה-משושים

קעקועי קיר הם טכניקה פופולרית לעיצוב הקירות. אם אינך יכול להחליט בין מוטיבים משושים לבין מדבקת הקיר, פשוט בחר שילוב של שניהם. תמונה מודרנית זו מתבלת את הסלון וניתן לשלב אותה גם עם רעיונות קישוט אחרים.

טפט חלת דבש

רעיונות לדקו טפטים-רטרו-כשרון-תבנית-דבש-סלון-ריהוט

אפילו חובבי טפט לא מפספסים רעיונות לקשט עם משושה. זה לא סוד שטפטים מגיעים במגוון רחב של צורות וצבעים. אם אתה רוצה שזה יהיה אופנתי במיוחד, בחר את תבנית חלת הדבש כמוטיב. לאחר מכן תוכל להתאים את צבעו בקלות לשאר חלקי הפנים.

קיר מראה אטרקטיבי

רעיונות קישוט מראה-קיר-חלת דבש-אלגנטית

אם אתה מוצא קיר מראה רגיל משעמם מדי, אתה יכול לתבל אותו במהירות בעזרת כמה רצועות עץ. ראשית צור מסגרת ולאחר מכן צור דמויות משושה. את הרצועות ניתן לחבר למראה בעזרת סיליקון. אם אינך מעז להמציא רעיונות קישוט מסוימים בעצמך, תוכל לשכור מישהו או לבקש עזרה מחברים.

דפוס חלת דבש עם אפקט אומברה

רעיונות דקו דמויי עץ בצבע פילי, צמנט-צהוב-כתום-אפור

לקישוט זה שימשו לוחות סיבי עץ מיוחדים בצורת משושה העשויים מרסיסי עץ, מלט ומים. הם נצבעו בצבעים שונים ושימשו לעיצוב הקיר. זוהי דוגמה נוספת לרעיונות לקישוט עשה זאת בעצמך, בהם תוכל להשתמש כדי לתבל מיד חדר פשוט.

אריחי קיר משושים

קישוט-רעיונות-אריחי קיר-מונוכרום-חלת דבש-גירוי-עיצוב משושה

יצרני אריחים רבים מציעים כעת גם את הצורה המקורית של האריחים. הם מהווים אלטרנטיבה מקורית לצורת הריבוע הקלאסית. אם אתה רוצה לעצב את הקירות כרעיונות קישוט עם אריחים כאלה, יש לך את הבחירה בין מגוון רחב של דפוסים, כפי שניתן לראות למעלה. בלגן סבוך אטרקטיבי לא פחות מקיר עשוי אריחים מסודרים.

מקשטים את הקיר והרצפה

דקו-רעיונות-משושה-אריחים-קרמיקה-רצפה-טלאים

כמובן שאפשר לעצב גם את הקיר וגם את הרצפה בעזרת אריחים משושים. אנו מוצאים רעיונות לקישוט כזה אטרקטיביים במיוחד. ומכיוון שאריחים פופולריים בצורה כזו או אחרת בחדר האמבטיה, שקול את רעיונות הקישוט שלנו לדירה ובחר מיד את אריחי המשושה האופנתיים..

עשה זאת בעצמך רעיונות לקישוט

עיטור-רעיונות-קטן-מראה-מסגרת-מתכת-חוט

כאן תוכלו לראות דוגמא נוספת לרעיונות קישוט שתוכלו להכין בעצמכם. אם אין לך מראה כזו, תוכל לאלתר על ידי הדבקת מסגרת חוט בקצה המראה שכבר נחתכה לגודל. אל תחתוך את המראה בעצמך, בצע זאת על ידי איש מקצוע כדי לא לפגוע בעצמך.

רעיונות לקישוט אמבטיה לחלל אחסון

דקו-רעיונות-חלון-משושה-מסגרת-מדף-אמבטיה-צוהר

או שאתה יכול פשוט לעצב מסגרת עץ למראה המשושה. בחדר האמבטיה הזה יושמו שלושה רעיונות קישוט כדי להפוך את אזור הכיור למעניין יותר. ישנן שתי מראות שיכולות לשמש גם כמדף ומראה נוספת המעטרת את דלת הארון של ארון משושה..

רעיונות לקישוט לחדרי שינה – השראה למדפים

דקו-רעיונות-חדר שינה-מדף-קיר-משושה-צורת-מודרני

מדף זה מעטר את הקיר שמאחורי המיטה ומהווה קישוט אטרקטיבי באמת. באופן עקרוני, אפילו מתחילים יכולים ליצור רעיונות לקישוט כזה. הקושי היחיד הוא לחתוך כל לוח בזווית הנכונה. אם אינך בטוח, שאל את חנות החומרה אם הצוות יכול לעשות זאת. אז כל שעליך לעשות הוא להרכיב את הלוחות האישיים.

קישוט מנוגד

דקו-רעיונות-מדף-ורוד-לבן-צבעים-לשלב-אפור-מבטא קיר

קירות במראה בטון הם גם אופנתיים. אם לבית שלכם יש גם קירות כאלה, אותם תרצו גם לתבל בצבע ובמרקם, רעיונות הקישוט עם משושה הם בדיוק הבחירה הנכונה. כאן שוב נבחר מדף בחדר ילדים, שנצבע בלבן וורוד.

לוח סיכות מקורי כקישוט לדירה

דקו-רעיונות-לוח מודעות-לוחות משושים-תליונים צבעוניים-תכשיטים

בין אם זה בחדר הנוער ובין אם בחדר העבודה, לוח סיכות כזה יכול להיות מעשי באמת. מצד אחד אתה יכול להשתמש בהם להערות ומצד שני לאלמנטים המשושים יש אפקט דקורטיבי. רעיונות לקישוט כאלה יכולים לשמש גם לתליית תכשיטים בחדר השינה.

מחלק חדר ייחודי כקישוט יפה

דקו-רעיונות-מחיצה-קיר-דקורטיביים-צבעוניים-מסגרת-עץ-רשת חוט

אתה יכול גם להשתמש במסגרת העץ העשויה מאלמנטים משושים שהזכרנו לעיל עבור קיר המראה לפרויקט זה. זהו מחלק חדרים המרשים בצבעיו ובעיצובו. פשוט למתוח חוט צבעוני בין הרצועות. מחלקים לחדרים כמו רעיונות קישוט הם ללא ספק די זמן רב. עם זאת, זה שווה את המאמץ!

רעיונות לקישוט מגניבים

קישוט-רעיונות-שעון-עץ-עשה-זאת-בעצמך-מדף קישוט

אם אתם מחפשים רעיונות קישוט מודרניים, תוכלו גם לעצב בעזרת שעון. תן לנגר ליצור את הדמות ואז פשוט הוסף את המנגנון. כמובן, אתה יכול גם להפוך את השעון לעצמך לגמרי ולבחור גרסה אחרת של המשושה. תן לדמיון שלך להשתולל.

מטבח מודרני עם אריחים משושים

דקו-רעיונות-עיצוב מטבח-עיצוב משושה-אריחים-פרקט-מעבר

לא רק האריחים מושכים את העין בדירה זו, אלא גם האופן שבו הם מתמזגים בהדרגה לפרקט. אז, כפי שאתה יכול לראות, האפשרויות והרעיונות לקשט את הרצפה עם משושים הם אין ספור. בכל חדר, האריחים הופכים במהירות לגולת הכותרת.

טלאים משושה רומנטיים

דקו-רעיונות-טלאים-משושה-כחול-לבן-רצפה

מי שמכיר את עיצוב הטלאים של אריחים בטוח יהיה מאוהב. לך צעד קדימה ועיצב את תבנית הטלאים עם אריחים משושים כרעיונות לקישוט. זה הופך את כל העניין לאטרקטיבי עוד יותר. הגרסה מתאימה לקירות כמו גם לרצפה או לאזור האריחים.

עיצוב אזורי אריחים

רעיונות דקו-אטרקטיביים-אריח-מראה-לבן-אפור-משושה-פסיפס-אריחים

ובעוד אנו עוסקים במראות אריחים – מה דעתכם על אריחי פסיפס קטנים כל כך בעלי צורה משושה? דוגמאות כמו רעיונות לקישוט נראות עדינות יותר מהגרסאות הגדולות יותר ומשדרות אלגנטיות. התאימו את צבע ארונות המטבח שלכם.

רעיונות לעיצוב הבית

דקו-רעיונות-מודרניים-מנורת קיר-מתכת-חלת דבש-מדרגות-בטון-jacqmain-wabbes

כאן תוכלו לראות מנורה אטרקטיבית בעיצוב אנדרה ז’קמיין וז’ול וואבס. מנורת הקיר מורכבת מ -32 צינורות מתכת בעלי צורה משושה והיא הגרסה המושלמת לרעיונות קישוט לקיר. אם לתבל את המסדרון הפשוט אחרת או כקישוט לסלון – המנורה מושלמת לכל חדר.

ריהוט משושה

דקו-רעיונות-מינימליסטי-ריהוט-שולחן קפה-צורת משושה-שלושה חלקים

לריהוט יש גם אפקט דקורטיבי. לכן, אין לזלזל בהם כשאתה מחפש רעיונות מתאימים לקישוט משושה. שלוש השולחנות המינימליסטיים והמשושים האלה משמשים כשולחנות קפה וכאשר הם מורכבים יחד הם יוצרים שולחן גדול. למרות המשטחים והמבנים הפשוטים שלה, צורתו אופטימית, אך אינה קוטעת את הפנים המינימליסטי.