נישות קיר יוצרות סלון מודרני-טלוויזיה-נישה-מדף ספרים

דירות רבות כוללות נישות קיר שנראות בלתי מעשיות במבט ראשון ומהוות יותר מכשול לריהוט. אולם במקום לחסום אותם, תוכל לנצל את השטח הפנוי ולנצל אותו בצורה הטובה ביותר. במאמר אנו מציגים כמה רעיונות כיצד להשתמש ב- עיצוב נישות קיר, לקשט ולהפוך אותו למושך עיניים יפה בפנים.

עיצוב נישות קיר ומצא ארונות מובנים מתאימים

נישות קיר מעצבות קירות אבן-נישה מובנית ארונות-שטח אחסון-קישוט קיר

תלוי היכן וכיצד מונחות נישות הקיר, ניתן להפוך אותן לתוספת פרקטית ויחד עם זאת יפה בפנים. סביר יותר שישמשו נישות קטנות כחלל תצוגה לחפצי נוי יפים, קישוטי קיר או אגרטלי פרחים, כאשר הגדולים יותר מושלמים לארונות מובנים. זה יוצר שטח אחסון נוסף בחדר מבלי לתפוס את שטח הרצפה הפנוי.

עיצוב נישות קיר והתקנת שטח אחסון

נישות קיר יוצרות שטח אחסון נוסף-סלון-מדפים-ספרים-קישוט אמנות

בדירות עם סלונים קטנים שאין בהן מקום לארונות כוננים, ניתן להפוך את נישות הקיר הזמינות לשטח אחסון. אם הנישה לא עמוקה מספיק לארון מובנה, תוכל להוסיף מדפים פשוטים במקום ולהשתמש בהם כשטח אחסון..

הקמת סלון קטן כדי לחסוך מקום

צור מדשי נישות קיר-עץ-התקן-עצמך-צור-שטח-אחסון נוסף

נישות קיר מושלמות לריהוט חוסך מקום של חדרים קטנים מכיוון שהם תופסים פחות מקום משמעותי מיחידת קיר, למשל. תוכלו גם להתקין את המדפים בנישה בעצמכם ולאחר מכן לעצב ולקשט אותם לפי טעמכם האישי.

הזמינו ארונות לפי מידה לנישות הקיר

עיצוב נישות קיר מדידות-התאמה-מובנית-ריהוט-הזמנת-מדף טלוויזיה

נישת הקירות המגיחה מתחת למדרגות נראית במבט ראשון כאזור חסר תועלת שצריך לבנות אותו בכל מקרה. אולם במקום לבזבז את החלל הזה, אתה יכול למדוד את השטח במדויק ולערוך יחידת קיר תואמת.

נישות קיר מעוצבות – למקסם את המקום הפנוי בסלון

נישה-עיצוב-סלון-לבן-מסגרת-תמונה-קישוט-ספרים-שטח אחסון

בדירות בעיר גדולה יש בדרך כלל שטח קטן וצריכות להיות מרוהטות כמה שיותר חוסכות מקום. לכן יש לנסות להשתמש בכל מקום פנוי. אם נישות הקיר מעוצבות עם שטח אחסון, אתה מקבל אלטרנטיבה מצוינת למדף הקלאסי, שמתאים גם לדירות בסגנון ריהוט מודרני..

הפוך את הסלון למעשי עם נישות קיר

נישות קיר-עיצוב-סלון-נישה-ספה-חיפוי קיר-מראה-לבנים

רעיון נפלא לנישות קיר עם רוחב ועומק מספיקים הוא לספק להן כריות וכריות ולעצב אותן כספה. עם צבע קיר או טפט אחר, נישת הקיר יכולה להיות מעוצבת להפליא ולהבדיל בבירור משאר הסלון..

התקן את האח בנישת קיר

נישות קיר-עיצוב-סלון-אח מובנה ארונות-ספות חיפוי עץ

נישות קיר בסלון מסופקות לעתים קרובות עם אח מודרני עם מחסן להסקה. האח משולב בקיר, כביכול, ומתפקד כחלק ממנו. לפעמים נישות אפילו נבנות לאחר מכן ומשמשות להתקנת אח.

מחיצות חדרים מעוצבות עם נישות

קיר-נישה-עיצוב-סלון-חדר-מחלק-חשמל-אח-מובנה

מחיצות חדרים עם נישות יוצרות חיבור בין שני חדרים בפנים ויוצרות אווירה נעימה בבית. אח מזוגג משני או שלושה צדדים נראה נהדר בנישה של מחלק החדרים והופך למושך את העין בחדר. כדי שהקיר שמעל האח לא ייראה מסיבי מדי, ניתן לעצב נישות קיר נוספות ולהשתמש בהן, למשל, כמדפים לעצי הסקה.

עיצוב נישות קיר והדליק אותן כראוי

קיר-נישה-עיצוב-מודרני-דירה-סלון-מואר-נישה-אגרטלים

אם אתה מעצב נישות קיר ורוצה להשתמש בהן כחלל תצוגה לחפצים דקורטיביים כגון אגרטלים או עתיקות, עליך בהחלט לחשוב על תאורה מתאימה. בהתאם לגודל האזור שיש להאיר, אתה יכול להשתמש בנקודות ובזרקורים LED שקועים או בשרשראות אור ורצועות אור..

הפכו את נישת הקיר במטבח למטבחון

נישה-עיצוב-מטבח-מטבחון-פרקטי-חסכון במקום-כיריים

מטבחים מתוכננים לעתים קרובות בנישות קיר עמוקות אם הם מציעים מספיק מקום לארונות ומכשירי מטבח. ארונות בסיס עם כיריים משתלבים בצורה מושלמת בנישה וניתן לבנות מכסה מנוע עם תאורה בתקרת הנישה..

עיצוב נישות קיר גדולות – רעיון למיטה מובנית

נישה-עיצוב-מובנה-בארון-מובנה-ספה-מיטת-מדף-חדר-קטן

ניתן לבנות מיטות עם שטח אחסון גם בנישות קיר, וזה רעיון טוב לעיצוב חדר ילדים או בני נוער. אם מדובר בנישה גדולה, אפשר לייצר ארון בגדים וכך לרהט את החדר כדי לחסוך עוד יותר מקום.

עיצוב נישות קיר צרות

נישות קיר-עיצוב-חדר שינה-נישה-מדף-לוחות רצפה מעץ

אם אתם זקוקים ליותר שטח אחסון בדירה שלכם, אך רוצים להשאיר את שטח הרצפה פנוי, תוכלו לבנות נישות קיר בעצמכם ולעצב אותן כנדרש. נישות קיר צרות מושלמות למדף ספרים מסוגנן המשולב ישירות בקיר.

לוח קיר עם נישה לחדר שינה מודרני

נישות קיר-עיצוב-תאורה-חדר שינה-קישוט-אגרטלי פרחים-שטח אחסון

נישות קיר יכולות לשמש כמקור אור נוסף בחדר. תאורה ישירה או עקיפה בנישה משתלבת בצורה מושלמת בחדר השינה ויוצרת אווירה נעימה. עם זאת, אם אינכם רוצים להשאיר את הנישה ריקה, תוכלו לקשט אותה באגרטלי פרחים קטנים, צמחי בית או מסגרות לתמונות..

חדרי שינה מעוצבים עם נישות קיר

נישות קיר-עיצוב-חדר שינה-רעיונות-מיטה-נישה-תאורה-שולחנות ליד המיטה

אם יש גומחת קיר גדולה בחדר השינה שלך, תוכל למקם את המיטה בגומחה במקום לקיר אותה. נישת הקיר יכולה להיות מחופה בעץ, למשל, וריהוט בתאורה ואחסון נוספים. כל כך פופולרי יותר מקום פנוי בחדר, שתוכל לעצב כרצונך.

הקם את החדר הקטן כדי לחסוך מקום ועיצב אותו בנישות קיר

נישה-עיצוב-חדר ילדים-חוסך מקום-ריהוט-נישה-שידה-מדפים

ככלל, חדרי נוער וילדים אינם גדולים במיוחד ועליהם להיות מרוהטים כמה שיותר חוסכים במקום. נישות קיר מושלמות לכך מכיוון שניתן לעצב אותן עם שידה ומדף בו זמנית.

עיצוב שטח אחסון בחדר האמבטיה

נישות קיר-עיצוב-חדר אמבטיה-תא מקלחת-שטח אחסון-אביזרי אמבטיה

נישות קיר יכולות להועיל גם בחדר האמבטיה אם הן מותקנות במיקום מתאים. בחדר אמבטיה עם תא מקלחת, מקום אחסון לאביזרי אמבטיה כגון שמפו וג’ל רחצה הוא חובה, אך התקנת מדף נוסף עלולה להרוס את המראה האיכותי.

הפוך את חדר האמבטיה לפרקטי עם נישות קיר

נישות קיר-עיצוב-חדר אמבטיה-מקלחת-מדף-שטח אחסון-מגבות

רעיון מעשי ויפה יותר בו זמנית יהיה לבנות נישת קיר ולהשתמש בה כתחליף מדף. נישת הקיר יכולה להיות מחופה באריחי קיר בצבעים שונים בניגוד לקיר.

נישת קיר במקום מדפים בחדר האמבטיה

נישות קיר-עיצוב-חדר אמבטיה-שטח אחסון-מדפים-אחסון-שטח-ארונות-בסיס לאמבטיה

אם יש נישת קיר בחדר האמבטיה, היא יכולה להחליף גם את מדף הקיר בחדר האמבטיה. הוא יכול להיות מצויד במדפים המציעים מספיק מקום לכלי האמבטיה החיוניים ביותר וכמה נרות ריחניים.

עיצוב נישות קיר עם צמחים פנימיים

קיר-נישה-עיצוב-להאיר-הוביל-ספוט-אגרטל-עציצי בית-מנצנץ-פנל קיר

אם אתה רוצה ליצור אווירה נעימה בדירה שלך, אתה יכול לקשט את נישות הקיר בצמחים. פרחים יבשים וזרי פרחים כמו גם צמחים וסוקולנטים בתוך הבית מתאימים לכך. זה רעיון טוב לאותן נישות קיר קטנות שאינן מתאימות לאחסון.