מגמות החיים 2018 ריהוט מגמה הוגנת טבעיות ידידותית לסביבה

“Maison et Objet” הוא שמו של אחד מירידי הריהוט הגדולים בעולם. היא מתקיימת פעמיים בשנה בפריז, השנה בירת צרפת הפכה לנקודת מפגש של חנויות רהיטים גדולות וקטנות, יצרני תאורה ואביזרי בית בין 11 ל -17 בספטמבר. מעל 3000 מותגים הוצגו בפני יותר מ -90,000 קונים. ריכזנו עבורכם את רעיונות הריהוט והמגמות החיים של 2018 המעניינים ביותר.

מגמות החיים של “Maison et Objet” 2018: עיצוב ידידותי לסביבה

טרנדים חיים 2018 כיסאות חדר האוכל של muuto 2018 פשוט פוריסטיים

השנה, אולי הרבה יותר מאשר בעונות הקודמות, המיקוד יהיה בעיצובים ידידותיים לסביבה. מתוך מחשבה על רעיון של מושג בר -קיימא, הוצגו 6 בתים מדגמים במהלך יריד הרהיטים. בכל בית מתמודדים מעצבים בעלי שם בנושאים שונים: בחירת החומרים, עבודת ילדים במדינות מתפתחות, מיחזור, טבעונות, האחריות שיש ליצרנים וגם לקונים לשמירה על הטבע. הנטייה לסביבת מגורים פוריסטית ניכרה בבירור במהלך היריד. על פי המוטו “פחות הוא יותר”, למשל, אוסף המואוטו עולה לידי ביטוי. עם הצללית האקספרסיבית ויחד עם זאת ערכת הצבעים המאופקת בדיסקרטיות, הריהוט והתאורה של המותג הם אמנים אמיתיים להחלפה הניתנים לבמה בחללים שונים..

מגמות חיים של “Maison et Objet” 2018: לוח צבעים מאופק

מגמות החיים 2018 ערכת צבעים ורודים ניואנסים פסטליים muuto

בכל הנוגע למגמות הצבעים, השנה המעצבים הרבים שוב קיבלו השראה מהטבע – גוונים טבעיים מושתקים כגון ירוק זית, שמנת, שנהב, עירום וסומק יחד עם צהוב עז, כחול וכתום לעגל את לוח הצבעים של העונה. למרות שסגול הוכתר כצבע הפנטון לשנת 2018, הוא תפס מושב אחורי במהלך התערוכה ושימש יותר כמבטא. ריהוט הישיבה בצבע ורוד או צהוב חרדל לא היה נדיר. בתמונה למעלה: ריהוט ותאורה של מואוטו.

טרנדים חיים 2018: מנות צבעוניות וסכו”ם

מגמות החיים 2018 maison et objet כלי שולחן ניואנסים טבעיים

בהשראת אמנות קולינרית יפנית, שבה הצלחות מתואמות בצבע עם האוכל, הוצגו סטים בצבעים שונים במהלך יריד הרהיטים. בשנת 2019 אתה לא צריך להירתע מהכלי אוכל הסכו”ם והסכו”ם הצבעוניים – הם ימשיכו לגרום לתחושה על שולחנות האוכל שלנו. לא רק הצבע, אלא גם הצורה חדשה בסתיו – המראה השחוק מעט וסימני השימוש בצלחות, צורתן הלא סדירה, העשויה בעבודת יד – הקולקציות החדשות מביאות נופך רומנטי מהעבר.

מגמות החיים של “Maison et Objet” 2018: צמחי הבית המקומיים חוגגים קאמבק

מגמות חיים 2018 חיים באופן טבעי

במשך זמן רב היו מינים אקזוטיים כגון עצי דקל כמעט בכל אזור מגורים. השנה, פרחים וילידים רב שנתיים חוגגים קאמבק בארבעת הקירות שלכם – מצד אחד, כי הם יכולים להישאר על המרפסת לא רק בקיץ, אלא גם בסתיו הקריר, ומצד שני כי הם חלופה ידידותית לסביבה על פי מגמת הקיימות מתבררת כשרכים אקזוטיים. הידראנגאה ושושנים הם בין הפרחים הפופולריים ביותר ועכשיו יכולים גם להוסיף נופך טבעי לפנים שלך.

טרנדים חיים 2018 טפט חדר שינה

לא רק העציצים מתבלים את הפנים – טפטים מודפסים שוב ושוב עם מוטיבים טבעיים. היצרנית Rebel Walls מציעה בקולקציה האחרונה טפטים עם תמונות יפות וסוראליסטיות עוצרות נשימה של עצים, ציפורים ואפילו נופים שלמים..

טרנדים חיים 2018 טפט דפוס טבע קירות rebet

מגמות החיים של “Maison et Objet” 2018: נוחות במקום הראשון

מגמות החיים 2018 חזרה לטבע מיכאל מרפי

במיוחד עבור ריהוט מרופד השנה המוטו הוא “נוחות”. לא רק הספות והרכבות הרבות צריכות להיות נוחות, אלא גם הכורסאות וכסאות האוכל המרופדים – אולם השנה הדגש הוא לא על המסגרת הארגונומית, אלא על בחירת הבדים לריפוד. קטיפה רכה מבטיחה חמימות נעימה בחודשי החורף הקרים. בשילוב רגלי מתכת במראה נחושת, הבד המנצנץ מעט נראה אלגנטי במיוחד. בתמונה למעלה – העיצוב של מייקל מרפי מושך תשומת לב עם צורתו הפיסולית.

מגמות החיים של “Maison et Objet” 2018: Ethno Eclectic

מגמות החיים 2018 כרית דפוס שבטי

גם השנה הצליחו מעצבי פנים מכל רחבי העולם להחליף רעיונות במהלך יריד הרהיטים ולחפש השפעות חדשות. דווקא הסביבה הרב-תרבותית הזו היא אולי הסיבה למגמת האתנו לערבב ולהתאים. טקסטיל ארוג בעבודת יד מדרום אמריקה, שולחנות מעץ סחף מאפריקה, קילים מזרחיים ואהילים בהשראת אמנות אוריגמי יפנית בצורות הרכבים אקלקטיים בעלי קסם שאין לטעות בו..

מגמות החיים של “Maison et Objet” 2018: הטקסטיל ממלא את התפקיד העיקרי

מגמות החיים 2018 כיסויי מיטה חמים בעבודת יד

טקסטיל ארוג ביד נותן לחלק הפנימי משהו בטוח. הכריות הדקורטיביות המובנות וכיסויי המיטה המעוצבים של היצרנים המקומיים מעניקים לחדר אופי ומוסיפים נופך ביתי לחללי פנים טהורים. שלב מרקמים ובדים ליצירת ניגודיות אפקטיבית. סריגים המתואמים בצבעים, פרווה וצמר רך משתלבים מאוד.

מגמות החיים “Maison et Objet” 2018: טאצ ‘רטרו בסגנון ארט דקו של שנות ה -50

טרנדים חיים 2018 טפט נייר טפט בסגנון ארט דקו

גם השנה סגנון החיים הרטרו עדיין רלוונטי – קלאסיקות עיצוב טובות במיוחד בעיצוב פנים וינטאג ‘. הטפט בסגנון ארט דקו כמובן לא צריך להיעדר בחדר. הדפוסים המשוכללים שלהם בצבע חום כהה וזהב מתכתבים בצורה מושלמת עם כיסא השכיבה בעל צורה מעוקלת משנות החמישים. אלגנטי נצחי ועם זאת איכשהו פשוט מודרני. בתמונה למעלה: טפט נייר.

מגמות החיים של “Maison et Objet” 2018: מבטאים אצילי בזהב

טרנדים חיים 2018 ריהוט אלגנטי קטיפה מתכת מהדורה אדומה צרפת

לא בגלל נחושת ופליז – השנה הרהיטים מוצגים עם מסגרת או רגליים במראה זהב. יצרנית המהדורה האדומה מראה איך זה – שרפרפיו מתבררים כיופיים פוריסטיים עשויים קטיפה, עץ לא מטופל וזהב. השילוב סופר יעיל.

מגמות מגורים 2018 סלון נוחות ריהוט יחידת קיר לבן שולחן קפה נמוך נמוך מרופד

מגמות החיים 2018 משפיעות על שולחן עץ הסחף בדרום אפריקה בהשראת