בשנת 2020, ניתן לערבב ולהתנסות במגמת החיים הנוכחית. וכאשר מדובר בפנים, הארט דקו נמצא בחזית. כאן זה יכול להיות מפואר, דקדנטי ואפילו קצת מפונפן. היכן שהאלגנטיות הפשוטה שלטה בשנים האחרונות, המינימליזם מוחלף כעת במשחק עם צבעים וצורות. בירידי העיצוב הבינלאומיים לא ניתן לראות רק גווני זהב ונחושת, אלא גם דוגמאות פרחוניות שופעות וגוונים כחולים ואפורים על ריהוט וישיבה. קרא עוד על מגמות החיים 2020!

קישוטים עד כמה שהעין יכולה לראות

סלון בסגנון ארט דקו 2020 בזהב, לבן ושחור

ארט דקו הוא יורשו הישיר של הארט נובו, ממנו שולבו אלמנטים רבים. הארט דקו נע בין צורות הפרחים של הארט נובו לבין האלמנטים הגיאומטריים של הבאוהאוס. המאפיינים את הארט דקו קישוטים עשירים להפליא המשולבים בחומרים מפוארים יקרים כגון זכוכית, קריסטל, עור או כסף..

סלון בגווני ברי עם נגיעה של ארט דקו

אז אין זה מפתיע שלצד כיסא הכנף מעור הגדוש תמצאו את מנורת הרצפה והמדף בכסף או את ארון התצוגה המודרני כמפרידי חדרים עתידניים באופן יוצא דופן בסלונים העתידיים. וריהוט וינטאג ‘בשילוב שטיחים עבים משתלבים גם הם בתמהיל יוצא הדופן הזה.

אם אתה עדיין מחפש פריט יוצא דופן כזה או אחר בעת הרכבת הציוד העתידי שלך בהתאם למגמת 2020, תוכל למצוא אותו כאן בכתובת שטחי ריהוט בוודאי ימצאו את מבוקשכם. לא משנה אם מדובר בוילונות לסלון עם ריהוט הטלוויזיה התואם או כל חדר השינה כולל מיטה מרופדת, תוכלו למצוא בחנות הרהיטים הזו את היצירה הנכונה לכל סגנון מגורים. ואפילו את המזרן בגודל 140 על 200 ס”מ או כיסא העיסוי המודרני ניתן לרכוש כאן.

הכל בתערובת

סלון מודרני גדול מייצג תערובת מוצלחת של סגנונות שונים

כפי שכבר צוין, 2020 הוא לא רק כיוון אחד של סגנון שהוא היפ. תערובת סגנונות החיים הפופולריים נראה כי השנים האחרונות פופולריות במיוחד כעת. טוב למי שמותר לרהט בימינו. ארט דקו לא רק בחזית, אלא חולק את מקומו בעיצוב נורדי. עם עיצוב זה, הפנים הסקנדינבי מקבל עדכון ולכן הטוריזם של השנים האחרונות משולב במגמת החיים 2020 עם הרבה עץ, אביזרים צבעוניים וריהוט צבעוני. הניגודיות הנכונה מושגת באמצעות חומרים טבעיים. כך שתוכל למצוא עוד עץ ואבן. וצבעי הקיר באפור, ירוק וצהוב מנוגדים לזוהר הדקו כולו במידת פשטות בריאה

הצמה הווינאית חוזרת

כסאות נצרים בוינה נהנים מחזרה בשנת 2020

על מנת לסיים הכל, האריגה הווינאית חוזרת בסגנון ריהוט בית הקפה הישן. כבר בשנת 2019 ניתן למצוא אותו יותר ויותר בסביבה הפנימית, הוא נמצא כעת בהתקדמות בדירותינו וניתן למצוא אותו לא רק כריהוט ישיבה, אלא גם על מיטות, מנורות, דלתות ארונות ושולחנות צד. בשילוב עם ריהוט מודרני, הקלאסיקות האלה נראות מרגשות מתמיד.

אילו צבעים מתאימים לזה?

צבעי פסטל 2020 וזהב באביזרי בית ארט דקו

צבעי פסטל אינם רק על הקירות, אלא גם על הריהוט והאביזרים, המובילים במגמות החיים של 2020. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לרהיטים שעוצבו בצבע ירוק מנטה, ורוד ישן או צהוב קליפת ביצים. יחד עם אלמנטים בצבע זהב כמו ידיות רהיטים או אביזרי ריהוט בצבע פסטל מבטיח תחושת רווחה באלגנטיות.

הצבע הכחול, לא תכלת עדין, אלא כחול עשיר וחזק, עומד גם הוא בראש רשימת צבעי החיים והריהוט השנה. בניגוד מוחלט למוטו של אורח החיים המינימליסטי הנוכחי “פחות הוא יותר”, אוהדי הדקו יכולים באמת לשחרר קיטור בארבעת הקירות שלהם. אז מותר בהחלט להשתמש באגרטלים צבעוניים ומראות עם מסגרת זהב.

צבעים חמים מתחום התבלינים פופולריים מאוד בשנת 2020

צבעים חמים מתחום התבלינים פופולריים מאוד גם בשנת 2020. בנוסף לגוונים צהובים מקסימים כמו קארי, זעפרן וכורכום, תמצאו גם גוונים אדומים-חומים וחמים ונעימים של חום ובז ‘כמו קינמון ואגוז מוסקט. צבעים אלה קיימים במיוחד ברהיטים מרופדים וכריות. ואחרון חביב, גם גווני אדמה כהים מופיעים יותר ויותר על ציפות וריפודים. רהיטים או אביזרים נפרדים בגוון כהה כהה או בצבע חום-אפור חזק מעשירים את הבית ומעניקים לכל העניין מגע מרגיע..