צבע קיר יונה חדר אוכל כחול-רצפת עץ-שולחן אוכל-עץ-לבן-נחושת-שרפרף-כיסא שחור

לצבע הכחול ולניואנסים שלו יש השפעה מרגיעה על החושים האנושיים והם קשורים לשמים, חופש, איזון פנימי והרפיה. כחול יונים הוא אופנתי והוא רק אחד מהגוונים הרבים של הצבע הכחול האוניברסלי, במיוחד בכל הנוגע לריהוט ועיצוב. תסתכל על הגלריה שלנו ותראה בעצמך כמה הם אופנתיים צבע קיר יונה כחול יכול להיראות כמו בדירה המודרנית.

צבע קיר יונה כחול – איזה גוון הוא כחול יונים?

צבע קיר יונה יונה כחולה

הצל נקרא על שם הציפור שאנו יכולים לפגוש בה לעתים קרובות בערים. טאובנבלאו נמצאת מתחת למספר 5014 בקטלוג הצבעים RAL והיא תערובת של כחול ואפור. זהו אחד מגווני הכחול הכהים יותר ומשדר תחושה של אמון, חוכמה, ביטחון ועוצמה.

ניואנסים של צבע הקיר יונה כחול ושילובי צבעים

צבע קיר יונים ניואנסים כחולים-אפור-כחול-ראל

אפשר לראות מגוון גוונים הנקראים כחול יונים – מצבעי פסטל עדינים ועד לגוונים כהים ועשירים. בהתאם למצב, גווני כחול היונים השונים מתאימים כצבעי קיר לכל חדר בדירה וניתן להשתמש בהם בהצלחה בכל סגנון ריהוט. צבעים ומרקמים שמשתלבים במיוחד עם כחול יונים הם לבן, אפור, שחור ועץ.

חדר שינה בוורוד מאובק: רעיונות לשילובי צבעים כצבע קיר & שיתוף.

צבע קיר ורוד מאובק לאווירה רומנטית ב -38 תמונות

צבע הקיר ורוד ישן – יוצר אווירה נוחה

צבע קיר יונה כחול יונה בריהוט חדר שינה

צבע קיר יונה כחול חדר שינה-מיטה לבנה-רצפת עץ-מנורה תלויה-שידה-מדף עץ

טאובנלאו הוא צבע קיר מתאים לחדר השינה, מכיוון שהוא מבטיח רוגע ושלווה. חדר השינה עם הקירות בצבע הטרנד נראה יוקרתי ואלגנטי. הניואנסים של כחול היונים גם מקרינים מלנכוליה, לכן הקפד לפצות על האפקט הזה בעזרת מבטאים ושילובי צבעים שנבחרו בקפידה.

צבע קיר יונה כחול יונה בשילוב עם מבטאים צהובים בולטים

צבע קיר יונה כחול

כחול יונים כחלק מלוח הצבעים הכחול משמש לתיאור אפקטים “קרים”. אם אתה רוצה להשיג ניגוד חזק בין קר לחם, תוכל להוסיף מבטאים בצבע צהוב בהיר ולתת לחדר השינה שלך מצב רוח שטוף שמש..

חדר שינה עם קירות כחולים יונים וכריות אדומות עם הדגשה

צבע קיר-אבקה כחולה-חדר שינה-מיטה מרופדת-לבן-מדף-קיר-רצפת עץ

ניתן לרענן רק את השילוב הקלאסי של כחול יונה ולבן עם כמה כריות בצבעים עליזים. לקבלת אפקט דרמטי, בחר באדום וורוד, אל תהסס – הם משתלבים בצורה מושלמת עם צבע היונה כחול יונה.

תערובת של ניואנסים כחולים ופודרים כחולים עם לבן

קיר-צבע-אבקה-כחול-חדר שינה-כחול כהה-מיטה-ארון-שידה ליד המיטה-מנורה תלויה-רצפת עץ

הרהיטים הכחולים הכהים מנוגדים יפה לגוון הבהיר יותר של כחול יונים. הלבן מתנהג כמסגרת לאלמנטים בחדר ומעניק לחדר השינה מראה מושלם. הווילונות והשטיח מדגישים את הפתק האפור של צבע הקיר כחול יונה.

צבע קיר כהה, כחול יונים עם ריהוט לבן הוא ניגוד מצוין

קיר-צבע-אבקה-כחול-חדר שינה-טפטים-גיאומטרי-דוגמא-רצפת מדף ספרים

צבעים כהים בדרך כלל גורמים לחדר להיראות קטן יותר. עם בחירת הצבעים הנכונה, ניתן להימנע מהשפעה זו בהצלחה. פיצוי על האפקט הכהה של כחול היונה עם רהיטים לבנים ומבטאים, ואפשר הרבה אור טבעי להיכנס לחדר.

צבע הקיר הכחול של היונה מחבר ויזואלית את חדר השינה עם הסלון

קיר-צבע-אבקה-כחול-חדר שינה-סלון-מדף לבן-כיסא-בז '

צבע הקיר לשני החדרים זהה, אך הגבול החזותי נוצר מצד אחד על ידי מדף הספרים ומצד שני על ידי הטפט הכחול-אבקה עם דפוס קנה המידה בחדר השינה. אם אתה מתנסה במרקמים, התוצאה לא יכולה להיות משעממת כלל, גם אם אתה משתמש בניואנס אחד בלבד.

אם יש לכם חדר שינה מרווח, תוכלו לשלב כחול אבקה עם שחור וחום

קיר-צבע-אבקה-כחול-חדר שינה-מיטה שחורה-רצפת עץ-חום-וילונות-אפור-בז '-שטיח

בחדרים גדולים יותר עם חלונות גדולים והרבה אור טבעי, השילוב של צבע יונה כחול כחול יונים וגוונים כהים ניטרליים של שחור וחום מוצלח מאוד. הלבן מופיע כמבטא אופנתי.

ריהוט בהיר בהרמוניה עם צבע הקיר הכחול היונה

קיר-צבע-אבקה-כחול-חדר שינה-מיטה מרופדת לבנה-כורסא-רצפת פרקט-כחול-שטיח-דוגמת פרחים

כחול יכול להיראות מגניב ומלנכולי, אבל לא בחדר השינה הזה. מיטה מרופדת לבנה רכה, ספסל מיטה בכחול פסטל, רצפת עץ כהה, סחלבים ורודים ורכים מוארים באור רך. עם מגוון ניואנסים וטקסטורות כאלה, התוצאה היא חדר שינה מרשים עם אווירה נעימה.

צבע יונה כחול יונה בעיצוב בסגנון מינימליסטי

צבע קיר-אבקה כחול-רצפה מעץ-לבן-שטיח-מנורה ליד המיטה

בגלל הפתק האפור שלה, לכחול היונים יש אפקט נייטרלי ולכן הוא בחירה מושלמת לחדרי שינה בעיצוב מינימליסטי. שלב את צבע הקיר יונה כחול עם לבן והרבה עץ בהיר למראה חם.

עיצוב נווה המדבר הפרטי שלך בכחול יונים ובז ‘

קיר-צבע-אבקה-כחול-חדר שינה-מיטה מעץ בהיר-שידה-ארון-בגדים-מנורה תלויה-רצפה

צבע קיר בהיר כחול יונה ובז ‘יוצרים צמד צבע רגוע שמשתלב בצורה מושלמת עם עיצוב חדר השינה. זהו אחד משילובי הצבעים האידיאליים בעיצוב הפנים, המהווה בסיס לחדר מרגיע והרמוני.

צבע יונה כחול יונה בחדר הילדים

צבע קיר-אבקת כחול-חדר ילדים-מיטת ארון בגדים-לבן-כחול כהה-מבריק-בז '

בגלל האפקט המרגיע שלו, כחול יונים הוא צבע שמתאים לחדר ילדים. בחרו גוון המתאים להעדפות ולמזג של ילדכם ושילבו אותו עם הגוונים הנכונים. אי אפשר לטעות בשילוב של כחול יונים עם לבן ובז ‘.

עיצוב סלון נעים עם צבע קיר כחול יונים

ללא כותרת

כאן, כחול יונים משמש רקע לרהיטים האפורים בסלון. התוצאה היא סלון אופנתי שזוכה לעומק, אלגנטיות ובהירות הודות לשילוב הצבעים המוצלח.

עץ וכחול יונים בסלון מרוהט באלגנטיות

קיר-צבע-אבקה-כחול-סלון-חום-עור-ספה-שחור-ספה-ירוק-וילונות-כריות-שרפרף-דוגמת פרחים

כחול יונה מסמל עוצמה וחוכמה, ובשילוב עם רהיטים קלאסיים מעור ועץ מלא, ניתן לעצב בקלות חדר המשרה גאווה אריסטוקרטית. מבטאים מעניינים הם הריפוד, הכריות והווילונות עם דוגמאות פרחים בצבע טורקיז.

כחול אבקה כרקע לסלון עם ציור אמנותי

צבע קיר-יונה-כחול-סלון-בז 'כורסה-אפור-ספה-שטיח-עץ-ספה-שולחן-רצפת פרקט-חום-אח

ניתן לראות כאן שילוב יוצא דופן של מרקמים וצבעים – אח עשוי שיש חום, שולחן קפה מעץ מלא לא מעובד, מבטאי עץ אתניים ויצירות אמנות מודרניות. נראה כי אין גבולות לאפשרויות העיצוב עם צבע הקיר כחול יונה.

סלון מודרני ומרווח עם קירות בצבע תכלת וריהוט בהיר

קיר-צבע-אבקה-כחול-סלון-לבן-רצפה-בז '-ארון- מפוספסשטיח

השילוב של כחול-בז ‘-יונה נראה בסגנון אלגנטי ומרגיע מאוד. צבעו את הקיר שאתם רוצים להדגיש בכחול יונים וצבעו את הקירות האחרים בלבן. בחרו ריהוט מינימליסטי בלבן ובז ‘ – קל לעצב סלון מודרני.

צבע יונה כחול יונה בסלון בסגנון מינימליסטי

קיר-צבע-אבקה-כחול-סלון-לבן-ספה-אריחי רצפה -רצפה-שחור-ספה-יחידת קיר

כחול יונה מהווה את הרקע המושלם לפנים הסלון המינימליסטי. זוהי גם דוגמה טובה לאיך ניתן לשלב לבן ועץ עם כחול יונים.

סלון נעים עם קירות כחולים יונים

צבע קיר-אבקת כחול-סלון-לבן-חלון-אח-בז '-שטיח- מדף עץ- ספה מעץ

אם יושג איזון בין צבע הקיר הקר, כחול היונים והדגשים המעבירים חמימות, אזי בקרירות ובחוצפה לא ניתן לחוש כמעט. תנו לעץ להיות גולת הכותרת בחדר ותיהנו מהאווירה הנעימה.

טפט בכחול יונים לקירות שמושכים את העין

קיר-צבע-אבקה-כחול-סלון-טפט-פרח-דוגמה-שידה שחורה-לבן-רצפת עץ-בז '-כורסא

אם אתה חושב שצבע הקיר הפשוט כחול יונה משעמם מדי, התנסה במגוון הגדול של טפטים לדוגמא בניואנס. טפטים בדרך כלל נותנים יותר חמימות ונעימות ומהווים בחירה מושלמת לחדרי שינה או סלונים.

צבע קיר יונה כחול יונה בשילוב עם כחול קובלט

קירסטן ב.

כחול קובלט יחד עם כחול יונים הם ניואנסים של הצבע הכחול וניתן לשלב אותם בהצלחה. הריהוט בכחול קובלט נראה אפילו יותר אינטנסיבי מול הקיר בצבע לבן וכחול יונים.

ריהוט וקירות בכחול יונים למטבח בולט

קיר-צבע-אבקה-כחול-מטבח-אי-עץ-שולחן אור-תעשייה-תליון

שרך הקיר הכחול של היונים הוא בחירה יוצאת דופן למטבח. הניואנסים הכחולים מדכאים את התיאבון ולכן הם כמעט ולא מועדפים לריהוט מטבח. עם זאת, בגלל הפתק האפור, אתה יכול לעצב מטבח אופנתי ומרגיע למראה ובמקביל להימנע מההשפעות השליליות..

אריחים כחולים באבקה בחדר האמבטיה

קיר-צבע-אבקה-כחול-חדר אמבטיה-מטרו-אריחים-חיבורים-לבן-אמבט-סל-קש-

העבירו את צבע הכחול יונה כחול לשירותים עם אריחי קיר באותו צבע ותיצרו חדר אמבטיה אלגנטי ורענן בתערובת הצבעים הכחולה-יונה הלבנה..