אח ללא ארובה -סלון-חדר אוכל-מחיצת גז

במיוחד בעונה הקרה אתה מתגעגע לחמימות, שמובילה בתורם למחשבות המקיפות. הודות לטכנולוגיה המודרנית וללא מאמץ רב, חלום האח יכול להתגשם בכל מקום. האלטרנטיבה, שאין לה חסרונות, היא דקורטיבית אח ללא ארובה, המופעל באמצעות גז, אתנול או חשמל. הוא יוצר משחק להבות ללא עשן ואבק דק.

אח ללא ארובה אפשרית

אח ללא ארובה-לבן-מודרני-סקנדינבי-פשוט

ככלל, כל אח צריך אוורור לעשן. אז בלי ארובה, זו לא ארובה. עדיין יש ארובות שאינן פולטות עשן או גזי פליטה ולכן אינן נחשבות לתנורי עצים לפי הוראות החוק..

אח פתוח ללא ארובה – לא כל אח צריך מכסה מנוע

אח ללא ארובה -שחור-לבן-סקנדינבי-מינימליסטי

קמינים אתנול ידועים גם בשם קמינים ביו או ג’ל. עם אלה, להבה נוצרת למעשה משריפת האתנול, אך ללא גזי פליטה מזיקים או עשן. ניתן לחוש חמימות נעימה כתופעת לוואי. הצתה, ויסות, הכל נעשה בלחיצת כפתור.

תיהנו מאח ביואתנול ללא ארובה ואש פתוחה

אח ללא ארובה -פתח-סלון-חדר אוכל-לבן

חיבור ארובה אינו נדרש לקמין אתנול, אך תוכלו ליהנות ממשחק להבות אמיתי בו זמנית. היתרון הגדול הוא שאח ללא ארובה אינו כפוף לרישום. הזמינו, פרקו ופשוט תהנו. זה יכול להיות מותקן, מובנה בתוך הקיר וכו ‘..

קמין אתנול ללא ארובה – פליטת חום

אח ללא ארובה-מינימליסטי-סלון-ריהוט שטוח

קמינים אתנול ללא ארובה אינם תחליף לחימום. כאשר האתנול נשרף, חום נוסף נוצר כתוצר לוואי, שיכול להשתנות בהתאם לגודל החדר ולשינוי האוויר. עם הספק חום של כ -3,000 וואט (3 קוט”ש) בעת שריפת 0.5 ליטר אתנול לשעה, ניתן לקחת זאת בחשבון.

אח קטנה ללא ארובה – כיף אח בטוח

אח ללא ארובה -מודרנית-מסורתית-שחור-לבן

כל מי שיש לו ילדים קטנים או חיות מחמד בהחלט יעריך אש פתוחה בטוחה. כך משכנעים קמינים מודרניים ללא ארובה. הודות לטכנולוגיה המודרנית, האח מדומה ונראה אמיתי באופן מטעה. בנוסף, הזמן חסר היום. אם היית צריך לדאוג להסקה ולאבק דק, איפה הכיף והרגיעה? לאלה שמוצאים יותר מדי עבודה, יש את הארובות האלה, שהן בטיחותיות וקלות במיוחד לשימוש בשל בנייתן ואופן פעולתן..

אח חשמלי ללא ארובה – אשליה אופטית שנוצרה על ידי טכנולוגיה

אח ללא ארובה-מינימליסטי-בטון-שיש-לבן

הקמינים החשמליים המודרניים משכנעים רושם מציאותי לאש פתוחה מהבהבת. זה נוצר על ידי שילוב של תאורת LED ואדי מים. ניתן לקבל תפוקה לחימום, מה שהופך את המראה המהנה לאמיתי עוד יותר.

אח ללא ארובה במראה מודרני

אח ללא ארובה-מודרני-בטון-פתוח

קמינים חשמליים הם בדיוק הדבר למי שרוצה להשקיע מעט מאמצים לתפעול. מבלי לחתוך ולאחסן עץ, ללא אבק ועשן דקים, תוכלו ליהנות ממשחק להבות אמיתי וכך להעביר את ערבי החורף הארוכים בנינוחות. ניתן לכוון את הלהבה באמצעות שלט רחוק וניתן ליהנות מהפעלה הפשוטה ללא עשן של האח ללא ארובה..

אח ללא ארובה – אח חשמלי תלת מימד מהדור האחרון

אח-ללא-ארובה-עץ-חיפוי קירות-אבן טבעית-מודרנית

קמינים חשמליים מהדור האחרון עובדים על פי עקרון הטכנולוגיה התלת -ממדית ומעניקים מראה מהפכני. אשליה של אש אמיתית עם אפקטים של להבה מציאותית, ניצוצות וגחלת נוצרת על ידי ערפול אדים ונוצרת פונקציית חימום ניתנת להחלפה..

חימום עם אח ללא ארובה – אח גז

אח-ללא-ארובה-עץ-להבה קטנה-לוכדת-עיניים

קמיני גז מסוימים מסתדרים ללא ארובה ועדיין מעלים משחק להבות נפלא. זה נובע מהאופי המיוחד שלהם. רק קמיני הגז מסוג A או AS למעשה אינם זקוקים לארובה. אלה פועלים באופן דומה לתנור המטבח הטיפוסי ובעלי רמת זיהום פחמן דו חמצני נמוכה.

אח ללא ארובה לחימום

אח-ללא-ארובה-גז-פלדה-זכוכית-קישוט-חימום

קמיני גז שיש בהם זכוכית יעילים ביותר. זה מאפשר סילוק גז פסולת טוב יותר, והפחמן הדו חמצני המיוצר משתחרר לשטח הפתוח ללא צורך בארובה. התוצאה היא בעירה נקייה והמזהמים מופחתים באופן משמעותי.

אח גז ללא ארובה בפינה

אח-ללא-ארובה-פינת-זכוכית בעיצוב מודרני

לפני רכישת קמין גז, עליך לברר זאת מהיצרן מראש. יש שריפות גז שעובדות עם פרופאן או גז טבעי. כמו כן, לא כל אח גז יכול לתפקד ללא ארובה. חלקם דורשים מערכת פליטה מיוחדת, אחרים צריכים להיות מחוברים לחיבור הגז או מופעלים על ידי מחסניות נוזלים.

אח ללא ארובה יוצר אווירה של אח אמיתית

אח-ללא-ארובה-להבה-פתוח-גז-אתנול-חימום

מהו בעצם אח דקורטיבי? ביסודו של דבר, זה מורכב מבית, שניתן לעצב אותו בצורה אטרקטיבית מאוד, ומתא אש, אשר לרוב אינו נראה מתחת לפני השטח. הוא מלא בדלק, למשל אלכוהול, ומואר במצית מקל. נוצרת להבה אמיתית, לפיה לא משתחררים מזהמים או רעלים.

אח ללא ארובה מתאים לכל אזור

אח-ללא-ארובה-אתנול-מנורת-זכוכית-חדר שינה

האתנול והקמינים החשמליים מתאימים היטב לכל אזור, מכיוון שלא נוצרים פיח, עשן, רעלים או מזהמים כאשר הם נשרפים. באופן הגיוני, מסיבה זו בדיוק, אין צורך בארובות. למערכות אלה יש פונקציה דקורטיבית גרידא וזהו גולת הכותרת המוערכת במיוחד בחודשי החורף.

אווירת אח אמיתית עם אח ללא ארובה

אח-ללא-ארובה-עץ-סלון-הדגשת-לוכד עיניים

קמינים ללא ארובה אינם יכולים למלא פונקציית חימום. הם משרתים את המטרה של יצירת אווירה נעימה ונעימה בבית שלך שרק להבת אש אמיתית מסוגלת לה. מסיבה זו הם נקראים גם ארובות דקורטיביות.

התקן אח מודרנית ללא ארובה

אח-ללא-ארובה-קיר-משולב-אריחים-נחושת

למעשה שריפת האתנול יוצרת להבה שמחממת באופן טבעי, אך זוהי תופעת לוואי נחמדה. קמינים ביואתנול יכולים לעזור להעלות את טמפרטורת החדר, אך הם אינם יכולים לחמם חדר.

קמין דקורטיבי ללא ארובה עם עץ 

קמין-ללא ארובה-אתנול-משולב-אמבטיה-רצפת אוניקס-פרקט

לעתים קרובות אתה רואה בולי עץ באח דקורטיבי, אך באופן מפתיע הם לא ממש נשרפים. הם העתקים אמיתיים באופן מטעה עשויים קרמיקה ואינם יכולים להישרף.

התקן מחדש ארובה ללא ארובה והבטיח שימוש בטוח

אח-ללא ארובה-אמבטיה-יוקרה-שיש-לבן

קמינים ללא ארובה קלים להתקנה, אך עדיין בעלי מבנה מיוחד העשוי מחומרים שאינם דליקים. תא הבעירה עשוי בדרך כלל מפלדת אל חלד וחיפוי האח מעוצב בצורה כזו שלא יתפזר חום לקירות או לריהוט מסביב. עם זאת, עליך לבדוק את תכונות האבטחה כגון TÜV ו- DIN בעת הרכישה.

אש מזכוכית כגולת הכותרת בחדר האמבטיה – אח ללא ארובה

אח-ללא ארובה-אמבטיה-בטון-אתנול-עץ

בין אם ליהנות מאמבטיה ארוכה או פשוט לתפוס את העין, האש יוצרת אווירה להרפיה ולחלום. לאחר מכן ניתן לנצל אש זכוכית בשל שימושיותה. הוא גמיש וניתן להשתמש בו באותה מידה בכל תחום.

גולת הכותרת בחדר – אח ללא ארובה

קמין-ללא ארובה-מודרני-אציל-מתכת-שחור-משולב

המומחיות של קמין פתוח מסוג זה היא שניתן לצפות בלהבות מכל עבר. כל סוגי שריפות הזכוכית מורכבות אך ורק מחומרים איכותיים ועמידים מאוד, כגון: זכוכית בידוד עם הגנה תרמית מוגברת, Gletzschersteine ​​סקנדינבית, שיש איטלקי, אלומיניום וכו ‘..

אח ללא ארובה בחדר השינה

אח-ללא ארובה-מודרני-עיצוב-חדר שינה מרובע

קמינים דקורטיביים ניתנים לפירוק ולהרכבה מחדש ללא בעיות. זה הופך אותם לא רק מתאימים לכל מהלך, אלא גם לשימוש בכל אזור הדירה, בתוך הבית ומחוצה לו. בגלל הניידות שלהם, כל סוגי הקמינים ללא ארובה עדיין מכונים קמין רהיטים.

מגוון רחב של דגמים ועיצובים אח ללא ארובה

אח-ללא ארובה-מודרני-עיצוב-דקו-משולש

קמינים דקורטיביים זמינים במגוון רחב של עיצובים, דגמים וחומרים העונים על כל מיני דרישות. בשל מגוון הצורות והצבעים ניתן למצוא אח מתאים לכל חדר. להלן מוצגים רק כמה גרסאות אפשריות.

עיצוב בלעדי – אח ללא ארובה כחפץ דקורטיבי

קמין-ללא ארובה-עיצוב מודרני-אתנול-לבן

אם פינה בדירה התעלמה ברובה וזקוקה להחייאה, האפקט הזה מושג על ידי אח מודרני, לפיו כבר אין צורך בארובה. יצירות מעצבות מפרשות את משחק הלהבות בצורה חדשה לגמרי.

כחלופה לאח – מנורת שמן מודרנית

אח-ללא-ארובה-גז-מנורה-פלדה-קישוט

מנורות השמן מוכרות לנו היטב מימי קדם. לעיצובים מודרניים אין שום קשר אחר לעקרון משחק הלהבות. הם משמשים כאביזרים לבית אצילי, אך גם כאור מחמם באזור החיצוני. בדרך חדשה, ניתן למלא את השמן מלמעלה כך שכבר אין צורך לפרק אותו.

לחלופין: אח ללא ארובה למושכת את העין

קמין-ללא-ארובה-אדן-אלטרנטיבי-עץ-ליבנה

בדירות ובתים ישנים הייתה פעם ארובה, אבל צריך לסגור אותה משום מה ורק הגבול שלה נשאר. אחרת תוכל לרכוש אחד בעצמך ולהעלות אותו במיקום הרצוי. אח מזויף או אח אח, עם זאת, משמש כקישוט יפה ומספק לוכד את העין בסלון, בחדר הילדים או בחדר השינה..

הפוך אח ללא ארובה דקורטיבית מאוד – קישטו את אח האח עם נרות אח

אח-ללא-ארובה-מדף-אלטרנטיבי-נרות-תה

מסגרת אח יכולה להיות מעוצבת הרבה כמו אח אמיתי. לשם כך יש צורך גם בנרות ארובה, אותם ניתן לעצב יפה בנישת האח.

אח דקורטיבית ללא ארובה – לקשט את אח האח

אח-ללא-ארובה-מדף-חלופה-קישוט מראה

אם אין אפשרות לאח אמיתי או כזו עם תוספת דקורטיבית, קונסולת אח, אח מזויף, היא אלטרנטיבה טובה. ניתן לעצב אותו באופן דמיוני ולעצב בצורה שונה בכל עונה. טיפ פנימי: מראה או מבנה קיר אחר על הקיר שמאחורי קונסולת האח ישמשו גם הם גולת הכותרת.

אח מזויף ללא ארובה מעוטרת בעץ 

ארובה-ללא-ארובה-מדף-דקו-לבן-סקנדינבי

בדרך כלל סקנדינבי, עצי הסקה מונחים סביב אח פתוחה. הוא גם נראה טוב במיוחד כקישוט ומנוגד יפה לצבע הבסיס הלבן. יש לך אפשרות לערום עצי הסקה אמיתיים או לסדר אותו דקורטיבי גרידא כמו פסיפס עשוי חתיכות עץ שטוחות.

מקשטים את אח האח עם דיסקים מעץ טבעי

ארובה-ללא-ארובה-מדף-דקו-עץ-קלינקר

אתה יכול להשיג קונסולת אח מסורתית כמעט בכל חנות רהיטים או שאתה יכול להכין אותה בעצמך. דיסקיות עץ הן גם חלק מדרישת עבודת היד, אך בהחלט ניתן לרכוש בזול אצל נגר.

ירוק האח ללא ארובה – בשרניים קטנים 

ארובה-ללא-ארובה-מדף-אלטרנטיבי-צמחים-בשרניים

אח שכבר אינו בשימוש משאיר נישה טבעית חופשית הניתנת ליישום בצורה יצירתית מאוד. אזור זה הוא בדרך כלל מוקד החדר ולכן הוא מתאים במיוחד לכל קישוט. רעיון דמיוני הוא לסדר צמחים קטנים וקלים כגון בשרניים.