רעיונות לצביעת מסדרון קטן לחדרים צרים ומודרניים רחבים אופטית

הרושם הראשון נחשב: קבלו את פני האורחים במסדרון מסוגנן. עם ערכת צבעים מוצלחת, אזור הכניסה הצר הופך לחדר מזמין, מואר ומרווח. אנו מסבירים לך ממה עליך לשים לב בעת עיצוב המסדרון וכיצד תוכל להשיג אפקט צבע הרמוני. מכיוון שזהו בדיוק החדר הקטן ביותר בבית שלעתים קרובות מתגלה כאתגר העיצוב הגדול ביותר. צבעי דלת הכניסה, דלתות החדר והריהוט משפיעים גם הם על תפיסת החלל ולכן ממלאים תפקיד מכריע בתוצאה הסופית. בעזרת הטיפים שלנו תוכלו לבחור את צבעי הקיר הנכונים! הרשה לעצמך לקבל השראה מהרעיונות בסדרת התמונות ולגלות כיצד תוכל לצייר מסדרון יעיל.

צביעת מסדרון צר: ניואנסים ירוקים למראה טבעי

פסים בצבע ירוק ולבן ירוק טוג'ה רעיונות לעיצוב קירות לאזור הכניסה

הכניסו נגיעה של טבע לאזור הכניסה וצבעו את הקירות במשפחת הצבעים הירוקים. צובעים את אזור הקיר העליון בגוון נייטרלי בהיר כמו שנהב או ירוק לבן ומייצבים את שטח הקיר התחתון בגוון כהה יותר. אם המסדרון ארוך וצר, יש טריק פשוט להגדיל אותו חזותית. צובעים את הקיר הקדמי כהה יותר מהקירות הצדדיים. פסים אופקיים גם גורמים לו להיראות נדיב ומוסיף מגוון. ריהוט עץ כהה בסגנון וינטאג ‘או כפרי נראה יפה במיוחד מול קיר ירוק. אביזרי זהב, אגרטלים בצבעי מתכת נוצצים וסלים ארוגים ביד מעניקים לחדר את נגיעת הסיום.

צובעים מסדרון קטן באמצע הדרך: גווני ברי וניואנסים עירומים יוצרים מרחב מחיה הרמוני

רעיונות לניואנסים של פירות יער על הקיר ושילובים עם שנהב באזור הכניסה

הם מעבירים נוחות וחום והופכים אפילו את החדר הקטן ביותר לחוויה. אין פלא שיש מגוון רחב של גווני ברי בחנויות בימים אלה. יחד עם ניואנסים חמים וניטרליים כגון עירום, ורוד בהיר או סגול פסטלי, הם יוצרים סביבת חיים הרמונית במיוחד. שילוב הצבעים משתלב נפלא עם ריהוט עץ אלון בהיר. אגב, אם אתם עומדים לצבוע את הקירות ולתת למסדרון מראה חדש, תוכלו גם להגן על הקיר מפני לכלוך ושריטות בעזרת חיפוי. את הציפוי ניתן לצבוע או לצבוע כרצונו והוא הגרסה המושלמת למשפחות עם ילדים קטנים או לרווקים המאחסנים את אופניהם באזור הכניסה..

צביעת המסדרון: השילוב של אפור וחום משדר סגנון אקזוטי

ריהטו וקישטו את המסדרון בצורה אקזוטית בחרו בצבעי קיר מאט

מי אמר שצריך לצבוע את קירות המסדרון בהירים? העז לבחור בצבע קיר כהה יותר ולהכניס נגיעה של אקזוטיות לארבעת הקירות שלך עם חום. צובעים את הקיר הצר ביותר או מוציאים נישות ופינות עם חום מאט. קירות הצד האפורים דוהים ברקע ומאפשרים לגוון הצבע החם לשחק את התפקיד הראשי באזור הכניסה. כדי שעיצוב הקיר לא ייראה משעמם, אביזרים לבית נכנסים לתמונה. אגרטלים מוזהבים, כריות נוי מעוצבות ופופים בצבעי זהב, בנזין ושום שוקולד משלימים את ערכת הצבעים האקזוטית..

צביעת המסדרון הצר באפור: עיצוב הקירות המונוכרום הקלאסי

צבע מסדרון אפור שידה בגוון אפור בהיר וספסל לבן במסדרון ללא צבע

צבעים שאינם צבעים כגון לבן, אפור ושחור נחשבים למשעממים והם שותפי שילוב פופולריים יותר מסולנים בפנים. אולם במסדרון, אפור יכול בסופו של דבר לבלוט. אם החדר קטן, יותר מדי צבעים גורמים לו להיראות כאוטי. אם אתה צובע את הקיר באפור בהיר ומדף המעילים והמדפים על הגוון כהה יותר, אז כל האלמנטים העיצוביים מתמזגים בהרמוניה. מושלם לכך: ספסל לבן עתיק ושולחן צד קטן בשמנת.

רעיונות לצבע למסדרון באפור: קבעו מבטאים עם תכלת תירס

אזורי הכניסה בצהוב וכחול יוצרים רעיונות לריהוט מודרני במסדרון

צבע הטרנד כחול קורנפלור, גוון כחול עשיר וחזק, נראה השנה על המסלולים של מעצבי אופנה רבים. הניואנס הכחול לא רק גרם לליבם של מתחמי הטרנד לפעום מהר יותר, גם מעצבי הפנים התלהבו מכך ושילבו אותו בהצלחה בתפיסות החדר שלהם. הצל עובד הכי טוב כמבטא במסדרון הקטן. יחד עם אפור, הוא נראה מודרני ומיד גורם לדמות המסדרון להיעלם. כדי שסולם הצבעים לא ייראה קריר מדי, צהוב נכנס לתמונה. ספסל נוח עם ריפוד בצהוב זוהר מעניק לחדר מגע ביתי.

צביעת המסדרון: צמד הצבעים האלגנטי נצחי של אפור ולבן

קיר בצבע אפור ולבן צבעים קרים משלבים רעיונות עיצוביים לאזורי כניסה אלגנטיים

קטן אך נחמד: מסדרון באפור ולבן נראה אלגנטי נצחי. זה נראה יפה במיוחד אם צובעים את הקיר באפור וכל הרהיטים, הדלתות ורצועות הקצה בלבן שלג. העיצוב המופחת מובטח לקצור מחמאות ולהשאיר רושם חיובי על חברים. כדי שפלטת הצבעים תוכל לחשוף את האפקט שלה, עדיף להקטין את הריהוט והקישוט: ריהוט מסדרון מבריק עם חזיתות ללא ידיות, זוג עציצים עם סחלבים ותצלום על הקיר לעגל את תוכנית חיים פוריסטית. אגב, זה נראה לא פחות יפה בכניסה המוארת לבית.

צובעים את המסדרון: קירות, רצפה ותקרה בלבן

צובעים את המסדרון בלבן שלג וכורסה כחולה מלכותית כהכתמת צבע. תמונות מוסיפות מבטאים בצבע ירוק

חדרים קטנים או חדרים עם פינות ונישות רבות נראים הרמוניים אם צובעים את הקירות, הרצפה והתקרה בלבן. זה גורם אוטומטית למסדרון להיראות מרווח יותר. מה שעשוי להיראות סטרילי ומגניב במבט ראשון הוא למעשה הרקע הטוב ביותר האפשרי לעיצוב קיר יצירתי וריהוט צבעוני. הדמיון שלך הוא הגבול. התנסו בצבעים, צורות וסגנונות חיים. עם שחור אתה משיג אפקט דרמטי, כחול מלכותי מבטא מבטא צבעוני וגורם לאזור הכניסה להיראות הרבה יותר תוסס. ירוק דשא מעניק לחדר אופי ורעננות.

צביעת המסדרון: איזה צבע לדלתות החדר?

איזה צבע לדלתות החדר עיצוב מסדרון בניואנסים בקיר כחול ותכלת משתלבים

האם יש לך מסדרון ארוך, צר וחשוך? צובעים את כל דלתות החדר בצבע מבטא. יחסי הגומלין של לבן שמנת או אפור וכחול תכלת מביאים מגע ים תיכוני לארבעת הקירות שלכם ומשמיע אמירה אקספרסיבית במסדרון הקטן. ניואנס הצבע הלבן עושה את ההבדל: לבן השמנת מכיל מנת בז ‘, ולכן החדר נראה מזמין וחמים..

צבע מסדרון באמצע הדרך: רעיונות צבע טון על טון

באמצע המסדרון צובעים צבעי פסטל מאותו גוון משפחתי בצבע על אפרסק בגוון ורוד ולבן ועירום

האם תרצה להביא מבנה לאזור הכניסה? אז תוכל לצבוע את המסדרון באמצע הדרך. לקבלת אפקט הרמוני, בחר ניואנסים מושתקים מאותה משפחת צבעים. צבע “עירום” מציע מגוון רחב של עוצמות צבע שונות. אתה יכול לראות דוגמה מצוינת לשילוב צבעים מוצלח בתמונה למעלה. צבע הקיר הבהיר מרכך את הניגודיות לדלת הכניסה הלבנה ולתקרה. החושך יוצר מעבר חלק לרצפת הקרש.

צביעת המסדרון: רעיונות יצירתיים עם שחור

שלבו אנתרציט ואדום ולבן. ריהוט בניינים ישנים בצורה מסוגננת

שחור במסדרון הוא איסור מוחלט? זה לא נכון. אם אזור הכניסה שלך מרווח ומואר, תוכל להתנסות בצבעים. מכיוון שיש הרבה אור אור במסדרון מבעד לחלונות, אתה יכול להרשות לעצמך שכבת צבע כהה ולשלב באומץ אדום ושחור. מסגרות דלתות לבנות שלג, רץ בהיר ושולחן קונסולות בלבן עתיק משחררות את המראה המינימליסטי של החדר ופסלי וינטג ‘, מסגרות לתמונות ושרפרפים משלבים בצורה חכמה מודרנית ומסורתית. השילוב המוצלח של צבעים וחומרים יוצר פנים אקלקטי בעל אופי משלו, שאין לטעות בו.

גרמו למסדרון צר להיראות גדול יותר: צבעו את התקרה

המסדרון צבוע בתקרה צהובה ודלת פנים שחורה עם מבטאים אדומים

האם תרצה להגדיל ויזואלית את המסדרון הצר שלך? הדגישו את התקרה בצבע בהיר ותיצרו עומק בעיצוב חדר חכם. צובעים את הקיר שנהב או פנינה בלבן. ניואנסים נייטרליים חמים אלה יוצרים את הרקע המושלם ויוצרים מעבר חלק בין האזורים השונים. מספר דלתות לחדר, ספסל ומנורת תליון תעשייתית בשחור קבעו מבטאים דרמטיים ותמונות מופשטות על הקיר מעניקות לחדר זריקת צבע. תקרה בצהוב או כתום מוסיפה את נגיעות העיצוב לעליזות והניגודיות.

צביעת המסדרון: החלת תבנית על הקיר

דפוס מסדרון צבע צהוב ושנהב מול שולחן העץ בצבע גמלים במסדרון

צורות ודוגמאות גיאומטריות מביאות מגוון לקיר. עם זאת, אם אינכם מעזים לתבל את הקירות בעזרת קופסאות, משולשים ופסים מסובכים, תוכלו להשיג אפקט דומה בעזרת טריק פשוט. רעיון עיצוב מוצלח מוצג בתמונה למעלה. משולש בפורמט גדול מפריד בין הקיר, דלתות הפנים ואפילו התמונה לשניים ומעניק למסדרון אופי שאין לטעות בו. הקיר נראה מקסים במיוחד בניואנסים פסטליים בהירים. צבע צהוב בשילוב שנהב רך מציג את עצמו בעליזות ויוצר אווירה נעימה.

צבע קיר סגול במסדרון: עיצוב זוהר טהור

צור קיר מבטא מסוגנן סגול מאט וקשט אותו במראה עם מסגרת זהב

גוון סגול מאט על הקיר הצר, בשילוב עם מראה עם מסגרת מצופה זהב ושולחן קונסולה וינטאג ‘, גורמים למסדרון הקטן להיראות זוהר. הקירות הארוכים יותר נשמרים בפשטות בגוון ניטרלי ומאפשרים לצבע הקיר הכהה להיכנס לעצמו. לילך וסגול הם אידיאליים לדירות בבניינים ישנים ומתקני אמצע המאה.

רעיונות יצירתיים לעיצוב קירות במסדרון

ציור במסדרון בחר צבע אומברה לתקרה ולקירות

מסדרון צר וארוך עם תקרה גבוהה יכול להיות לא נוח. קיר האומברה הפופולרי, שבו הצבעים מתמזגים בצורה חלקה, מעניק לו נגיעה ביתית ובועטת רעננות בו זמנית. כדי שהתקרה לא תראה כל כך גבוהה, היא נצבעת בגוון הכהה ביותר והשיפוע זורם כלפי מטה. דלת הכניסה בכחול קורנפלור מושכת באופן אוטומטי תשומת לב ומציבה מבטאים. זהו עיצוב קיר אקלקטי המתאים באופן מושלם לעיצוב הרצפה האקלקטית. אם משולבים בחדר לבנים קיר לבנים גלוי, רצפת עץ ואריחי אבן טבעיים כהים, אין לך ברירה אלא להדגיש את האופי האקלקטי של החדר..

עיצוב מסדרון עם צבעי פסטל

עם צבעי פסטל ליצירת מעבר מהמסדרון לגינה, רעיונות לצבעים בצבעים ורוד ואפרסק וצהוב וכחול שמיים

צבעי פסטל פופולריים מאוד. ניתן לשלב אותם זה עם זה, להרפות את העיניים ויכולים גם להגדיר מבטאים עדינים וגם לקחת מושב אחורי. מתחילים שלמים לא יכולים להשתבש עם צבעי פסטל. כל השילובים האפשריים מותרים כל עוד הריצוף אחיד.

פסים על הקיר

אזור כניסה עם פסים בצבעי כתום ופטינה ואפור ולבן

פסים על הקיר: פסים אנכיים ברוחבים שונים מוסיפים מגוון למסדרון. הדבר המיוחד ברצועות הוא שהן מביאות דינאמיות לארבעת הקירות שלך ועדיין מבטיחות סדר במסדרון. אגרטלים עגולים מנוגדים לחומרת הראייה של הדפוסים הגיאומטריים ומשחררים את מרחב המחיה.

בין אם ניואנסים נייטרליים עדינים או גוונים חזקים למדי: כמעט כל הצבעים ניתנים ליישום על הקיר במסדרון. עם זאת, בשילוב הנכון, הם יכולים לפרוש את מלוא האפקט שלהם ולתת למסדרון דבר מסוים.

עיצוב רעיונות כניסה לעיצוב צבעים ירוקים באופן טבעי וריהוט עץ

מסדרון צבע שני קיר מפוצל בכחול פלדה וזהב וירוק אמרלד

צובעים את הכניסה בוורוד. רעיונות ריהוט קלאסיים לעיצוב קירות

ורוד ולבנדר עם ניואנסים טבעיים חמים משלבים רעיונות

שידת צביעה במסדרון בצבעי פסטל באפרסק ובאוף-לבן עם גבס אדום

צובעים את הקיר בריהוט בנזין ועץ עם הדגשות בריהוט עץ אלון אפור

עיצוב הקירות והתקרה בצהוב לימון והשאיר את רצפת הבטון ללא טיפול

שילבו במיומנויות ניואנסים טבעיים שצבעו הולך עם ירוק זית

קיר מחולק לשניים, משלבים ירוק וטובב טחב ומוסיפים מבטאים בצבע צהוב

אזור כניסה עם צבע לוח מתבל רעיונות קישוט מעשיים למשפחות גדולות

דלת וקיר שחורים בצבע שנהב ושולחן צדדי עם רגלי זהב

ספסל אדום ומעקה שחור כמבטאים מול הקיר האפור ומדפי הקיר הלבנים

קיר כתום וריהוט שיק עלוב וינטאג ', אגרטל חרסינה צהוב וסל כלוב ציפורים וראטן כקישוט

ערכת צבעים לאזור הכניסה צבעי פסטל כגון צבע ירוק וחול וריהוט עץ כהה

רעיונות לצבע קיר אפור זית לשיק תעשייתי בדירה

צבעים ניטרליים ניואנסים עירומים משלבים חם וקור

סגול וסגול ומעקה ורד ושחור ישן גוון מודרני בצבע מודרני

ערכת צבעים אקזוטית מנוגדת באדום כחול ותכלת

דלת כניסה תכלת וקיר כחול ומסגרת דלת בצהוב יוצרים ערכת צבעים אטרקטיבית במסדרון

צובעים קירות במסדרון בירוק ומציגים עיטורי זהב כמבטאים

טפט אפור על הקיר עם דוגמאות קלאסיות ושולחן צד שחור צר מול חדר המדרגות

רעיונות לעיצוב קיר רב צבעוני במסדרון צובעים מדרגות פסים צהובים

צובעים את המסדרון בגווני פירות יער ומשלבים אותו עם סגול ואפור

ברי ניואנסים על הקיר במסדרון וחדר ארונות בלבן

קיר אנתרציט כמבטא וקיר אפור בהיר כרקע רעיונות לעיצוב מסדרון עם צבע

קירות לבנים ושטיח כחול כהה במסדרון בסגנון סקנדינבי

עיצוב מודרני של הכניסה קיר פטינה-ירוק ומלתחה מעץ אלון

הכניסה בכחול רויאל מעוצבת על ידי מדפי עץ ואריחי רצפה בלבן

כניסה ברעיונות עיצוב זהב וירוק לריהוט וינטאג '