משרדים ביתיים Outlook עיצוב רעיונות לריהוט חלונות

משרד ביתי מועדף יותר ויותר על המשרד בבניין משרדים. מצד אחד אתה חוסך כסף על שכר דירה, מצד שני זה עובד טוב במיוחד בארבעת הקירות שלך. כך שניתן באמת להבטיח נוחות ואווירת עבודה מושלמת, הריהוט ממלא באופן טבעי תפקיד חשוב. אם זה לא נכון, גם העבודה לא יכולה לזרום כל כך טוב. מסיבה זו, ברצוננו להביא לכם 7 רעיונות מודרניים לריהוט על ידי מעצבים שונים בבת אחת משרד ביתי עם נוף שיכול לשמש השראה לפנים שלך.

משרד ביתי עם נוף בקנדה

עוצב על ידי מרקו סימצ’יק ובריאן בוסטר.

משרד ביתי עם נוף חלון שולחן כתיבה לאגם קנדה

המשרד הביתי הראשון עם נוף ממוקם בקנדה ומאופיין בפשטות מודרנית לריהוט. מה שניכר מיד הוא חזיתות החלונות הגדולות, שאחת מהן אפילו מחוברת שולחן כתיבה. החלונות לא רק מבטיחים הרבה אור טבעי, אלא גם מציעים נוף עוצר נשימה של נוף היער והאגם. אני מקווה שהבעלים לא יוסח יותר מדי. דקות מרגיעות בהפסקות העבודה בטוחות!

משרד ביתי עם נוף לבית נופש

עוצב על ידי אדריכלות סייג.

משרד ביתי עם נוף בית נופש קליפורניה דלפק קבלה

את המשרד הקטן הזה אפשר למצוא בבית נופש בהרי סיירה בקליפורניה. הוא משתמש בחלונות הגדולים על אותו עיקרון כמו בדוגמה למעלה. זה יוצר משרד ביתי מודרני עם נוף. צורתם הלא סדירה מתבילה את פנים הפנים, שהוא פשוט למדי, להפליא.

משרד ביתי מעל כרם

משרד ביתי עם חלון נוף כיסאות אופקיים ארון מודרני וינגרטן

עוצב על ידי סוואט מאייר אדריכלים.

אתה מקבל נוף מקורי במיוחד מהמשרד הזה. אתה יכול להשקיף על הכרמים ברמה גבוהה ולהרגיש שאתה בחופשה בצרפת. הדבר מתאפשר במשרד הביתי עם נוף מבעד לחלון אופקי וארוך בקיר. המשרד הביתי ממוקם בבית קליפורניה.

משרד ביתי בסינגפור

מחשב ביתי outlook סינגפור מדף עץ בריכת עץ

עוצב על ידי WOW אדריכלים/ וורנר וונג עיצוב.

מי שאוהב את אווירת הערים בוודאי יאהב גם את המשרד הביתי הזה עם נוף. הוא ממוקם בדירה בסינגפור באחת הקומות העליונות. למרות זאת, בזמן העבודה תוכלו ליהנות מאווירת הטבע הניתנת על ידי בריכה ועץ. יש גם חלונות הזזה שדרכם תוכלו אפילו להיכנס למרפסת.

משרד ביתי עם נוף לגן

משרד ביתי outlook גן אנגליה שולחן כתיבה מדף בעיצוב מודרני

עוצב על ידי גרגורי פיליפס אדריכלים.

אבל לא רק משרדים גבוהים מושכים. וריאנט זה של משרד ביתי עם נוף לגינה הוא גם רעיון מצוין. הדבר מתאפשר על ידי חלון גדול המשתרע מהרצפה עד התקרה. המשרד הביתי נמצא באנגליה.

עיצוב המשרד הביתי שלך – טורונטו

משרד ביתי outlook סלון טורונטו חלון פינתי כסא משרד

עוצב על ידי שותפים אדריכליים של LGA.

המשרד הביתי הזה, שנמצא בטורונטו, משקיף גם הוא אל הגן. אזור העבודה נמצא בפינת הסלון עם חלון פינתי גדול. המשרד הביתי המודרני הזה עם נוף הוא רעיון מצוין אם אין לכם מקום נוסף.

משרד ביתי עם נוף לקפריסין

משרד הביתי Outlook Outlook ריהוט דיקט בקפריסין

עוצב על ידי M.O.B אדריכלי פנים

צבעים עזים מאפיינים את המשרד הביתי הזה עם נוף. הוא ממוקם בדירה בבניין רב קומות בקפריסין ומציע נוף רחב להפליא של העיר ומעבר לה. הריהוט עשוי דיקט ואחד הקירות במראה בטון מרשים.