ארון מובנה-דלתות הזזה-חדר אמבטיה

דירה קטנה בשטח 36 מ”ר הממוקמת בברצלונה בספרד. פנים מודרני עם מבטאים מינימליסטיים, שמקורם בקולומבו וסרבולי אדריכלות או בקיצור –CaSa תוכנן לאחרונה. בואו נסוג לעיצוב פנים רגוע ובהיר, נתפעל מהפנים הלבן מלא באור השמש והשימוש המינימלי ברהיטים.

פנים מודרני – איך הכל התחיל

רמקול-גשר שטיח-טרסה-באקון

שיפוץ דירת חדר קטנה זו הוזמן מראש במכתב. הלקוח, היסטוריון ואוצר צרפתי, מרצה באוניברסיטת סורבון בפריז, הגיע לצוות אדריכלי CaSa עם רעיונות ורעיונות מדויקים מאוד לרכושו הקטן בברצלונה. הדירה במיקום מרכזי בעיירת החוף סיטגס מובילה לחוף בכמה צעדים ופונה לחלוטין כלפי פנים, ופונה לחצר הפנימית. על חוסר הנוף מפצה האור והשלווה. ללקוח יש אחד כזה פנים מודרני הרצוי כחלל שקט, פתוח וחיוני עם מעט רהיטים.

פנים מודרני עם אינטראקציה מתמדת

ריהוט קטן-מיטה זוגית-מסגרת זכוכית-קיר

יצירות אמנות עכשווית, כמה ספרים ותקליטיו. פנים מודרני לרגעים שקטים מלווים בהרבה אור שמש. התקציב איפשר שימוש בפתרונות עיצוב חסכוניים. הדירה מורכבת משלושה אזורים שונים, כלומר חדר אמבטיה-מטבח, סלון-חדר שינה והשלישי הוא המרפסת. השניים האחרונים מתקשרים כל הזמן זה עם זה, מופרדים רק על ידי חלון גדול ועיונונים גדולים בצד חדר השינה. המרפסת באורך 11 מטר מאוחדת עם הפנים באמצעות המשכיות רצפת השרף הסינטטי והשמשיה. הגנת השמש מביאה רגעי רוגע במהלך היום הודות לאור השמש הרך. חוץ ופנים מאוחדים אפוא באחד.

חדר אמבטיה-אריחים בפורמט קטן-אריחים-לבנים

אביזרים לבנים, הרבה אור

 שולחן קוואדרנה מאת Superstudio 1970 השתלב בפנים על ידי הפרופסור בתחילת הפרויקט. המשטח השפיע על העיצוב מהאריחים בחדר האמבטיה ובמטבח. אריחי הפורמט הלבן בגודל 3 × 3 בעלי צורת רשת והם המבנה המורכב היחיד בדירה. חדר הרחצה פתוח לחדר השינה ומאפשר למבקרים להביט אל חדר הרחצה ללא דלת או תריסי זכוכית. אנו מתבוננים באותו מבנה אריחים במטבח, מה שאומר שהמשכיות המרקם נמשכת גם כאשר הזזה של הפלסטיק נעה..

דירה בחדר אחד עם מטבחון וחדר אמבטיה

תְאוּרָה

האריחים מראים את הדרך לשירותים. כל הכלים כגון הכיור, הברז, אביזרי האסלה, כיורים בחדר האמבטיה, אביזרי המקלחת כולם בצבע לבן מאט ומוסתרים מעין האדם בשמיכה לבנה. האור מתפזר בתאורת לד על מדפי המטבח או מונח בחדר הרחצה. תאורת לד תלויה על מסגרת החלון מפרידה בין אזורי המגורים והמרפסת ומאחדת את השניים דרך האור.

מרפסת-בלבן-לבן-מבריק-רצפה-כסאות-נצרים-ריהוט מרפסת

שמשיה, צמחים מטפסים

צמח הטיפוס ירוק-עד בהיר, המכסה את הקירות ומציב את גבולות הצבע הלבן בפרויקט זה, משמש כמעקה גשר במרפסת.

מזרן-במקום-ספה-לאורחים-מסגרת-תמונה שחורה

טריקים בדירה

הטריקים בדירה נבחרים בקפידה על ידי הלקוח עצמו. האמן הצרפתי פבריס היבר, אותו לימד הפרופסור עצמו, מביים את אמנותו בייצוג גרפי על אחד הקירות באזור המגורים. תמונה ממוסגרת על ידי דניאל ריירה תלויה מעל המיטה הזוגית. על הקיר בחדר האמבטיה תלויים שני טריקים של האמן הקובני פליקס גונזאלס-טורס עם הכיתוב “אי שם טוב יותר מהמקום הזה” ו”אין מקום טוב יותר מהמקום הזה “. התמונה של הדי סלימן מונחת בזכוכית אקרילית ומשמשת כשולחן מוזיקה.

קישוט קיר-מטבחון-מיקרוגל-פירות

רְהִיטִים

ליד השולחן מונחת ספת מוג’י פוטון, כולה לבנה. על המרפסת אנו מוצאים שני כסאות רטרו משנות ה -60 ארוגים על ידי רפיאפאלם המשתפים פעולה עם השולחן בעיצוב צבאי..

מזרן-עם-כריות-קירות לבנים-ספרים-רצפת מבריק

דירה קטנה בברצלונה עם חדר אמבטיה ומטבחון

חלון קטן-ריבוע בצורת ספורט-נעלי-רדיו-חדר שינה

כניסה-דלת-בדירה-לבן-מינימליזםצירים-ארון-דלתות-בלבן